Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36251) gaborcsu válasza dellfanboy (#36249) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

A lencsékben ez segít eligazodni: [link]
A prizm lencsékénl ami csillagozva van, azok iridiumosak, tehát tükrösek.
Nem minden modellből létezik különböző méret. Én is tartok XS méreteket, ami elvileg serdülőknek való, de keskeny-kis fejre szokták vinni vagy csajoknak is sokszor ilyen kell.
Az azsiai piac egész más, arra van külön asai fit verzió, de az nálunk nem elérhető (mondjuk nincs is rá szükség. egyenlőre...)
Csörögj rám nyugodtan ha kérdésed van

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36252) kissdani


kissdani
senior tag

Üdv Urak! Olyan üzletet keresnék ahol a legnagyobb a választék és fel lehet próbálni mielőtt megveszem illetve korrektek az árak. Elég nagy fejjel áldott meg a jóisten nem merem megvenni online nehogy kicsi legyen, milyen tipust ajálanátok ez miatt, és autó vezetéshez kellene legtöbbször. Ezt néztem ki ez jó lehet? [link]
Van ezekbe több fajta méret esetleg?

[ Szerkesztve ]

85XH9096B_UE75MU7000_Optoma HD33_Galaxy S10+_AGM A8_MSI GE73 7RD Reader_PS5_Denon AVR-X2500H_JBL ES 5.2_Dune HD Base 3D_Asus AX88U-N18U_Logitech Harmony Ultimate One_Samsung HW-K550_Synology DS918+_

(#36253) gaborcsu válasza kissdani (#36252) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Ha nem ilyen lenne a helyzet, akkor nálam ezek az elvárások adottak lennének, de jelenleg max utcai próba van, ugy meg elég limitáltak a lehetőségek de semmi sem lehetetlen. A legnagyobb méretek: Double Edge, Ridgeline, Holbrook XL, Mainlink XL. Turbine, Turbine Rotor, Fuel Cell is szóba jöhet. Oldalamon fent van a választék, ha le tudod szűkíteni pár darabra, akkor összehozzuk.

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36254) trassher


trassher
addikt

gaborcsu köszönöm a szemüveget. Ma meg is érkezett, tökéletes. :)

Redmi Note 7

(#36255) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok,
Ma szárgumi csere közben, sikeresen eltörtem a régi canteenem jobb szárát. Egyelőre sehol nem találtam. Szerintetek van esély, hogy valahol találok nem horror áron, vagy várjak, amíg valaki szintén eltöri a bal szárát és meghirdeti? :(

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#36256) KMan


KMan
őstag

Udv! Letezik meg Oakley szerviz Budapesten? Juliet-et szeretnek felujitani. Az orr reszen a szegecseket kellene cserelni.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#36257) AtisFace


AtisFace
csendes tag

Sziasztok,
Tudna nekem valaki tippet adni, hogy hol tudnék lencsét vágatni, illetve mi lenne megfelelő donor a Oakley 2012 Ti Crosshair-embe. Tungsten lencsét sajnos már nem lehet szerezni hozzá.

(#36258) gaborcsu válasza AtisFace (#36257) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Nem a megfelelő helyen kérdezted :)
Nálam még akar 1-2 pár Tungsten polár lencse...

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36259) bbuffy


bbuffy
senior tag

Sziaztok!
pitbullt keresek, nem fekete keretest. Ha jól tudom mar nem gyártják. Esetleg van vkinek elfekvőben?
köszi.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#36260) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Elsősorban horgaszatra,de utcai viseletre is keresnék szemüveget. Mindenképp polarizalt lencséset. Vízpartra melyik szinu lencse lenne az ideális?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#36261) -Tsaba-


-Tsaba-
tag

Hali! Ha jól tudom a shallow water és a deep water lencséket ajánlják leginkább horgászatahoz...

(#36262) beci válasza -Tsaba- (#36261) üzenetére


beci
őstag

Koszonom.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#36263) gaborcsu válasza beci (#36260) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

A shallow water zöldövezeti körülnényekhez (tavi) igazított barnás alapszínű lencse. A deep water nyílt vízi környezethez, rozsaszínesebb alapszínű. A deep watert sokan hordják utcára is a, de főleg a külső design miatt (én is szeretem a hétköznapokban).
De egyébként egy black polár is jó lehet a célra vagy bármilyen polár ha nem szereted az erős kontrasztos lencséket.

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36264) beci válasza gaborcsu (#36263) üzenetére


beci
őstag

Ezt néztem amúgy,csak még a régit el kell adnom.
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#36265) gaborcsu válasza beci (#36264) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Azért írtam, ha nem vagy kontrasztpárti akkor nem fogsz mellélőni egy fekete polárral.
Itt írtam egy kis ismertetőt a prizm lencsékről, a vége felé van vizes összehasonlító kép is.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36266) beci válasza gaborcsu (#36265) üzenetére


beci
őstag

Amit en linkeltem,az polarizált,es prizma is. Elvileg...

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#36267) gaborcsu válasza beci (#36266) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Igen de a black esetében ellentmondásos kicsit a prizm elnevezés, mert szürke alapú lencse nem lesz soha kontrasztfokozó (persze egy hangyányit más mint a régi black iridium, de a szürke az nagy vonalakban szürke marad)

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36268) beci válasza gaborcsu (#36267) üzenetére


beci
őstag

Akkor magyarul ezt jobban megeri?
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#36269) cecil


cecil
aktív tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki a képen látható problémával?

Párom Latch szemüvege, a lencsén belül mintha lepattogna valami réteg... 2 éves itthoni vásárlás, nem tudom most hogy van a garancia...

Csak gyári kendővel volt takarítva soha semmi vegyszer, kemény tokban tárolva

(#36270) radi8tor válasza cecil (#36269) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tipikus izzadtság miatti hámlás. Neked valószínű savasabb az izzadtságod és ez kikezdte a felső réteget.
Le kell mosni a lencséről a zsírt használat után amia szemöldöködről kerül rá.

⭐ Stella

(#36271) cecil válasza radi8tor (#36270) üzenetére


cecil
aktív tag

aham... és ezzel most így lehet valamit kezdeni?

Azért csak szerintem durva hogy ettől tönkre mehet a lencse 2 év alatt? Számomra ez simán "gyártási hiba" kategória és cserélni kellene garanciában... érdemes megpróbálni?

(#36272) hroberto válasza cecil (#36271) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem a több mint 10 éves Straight Jacket lencséivel történt ilyesmi. Vettem újakat.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#36273) radi8tor válasza cecil (#36271) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha gyártási hiba lenne akkor nem a szemöldököddel érintkező résznél hámlana.
Vegyél hozzá új lencsét gaborcsu-tól és próbálj meg vigyázni az újakra.

⭐ Stella

(#36274) cecil


cecil
aktív tag

nem is ott hámlik... a legnagyobb alul van a belső perem mentén

(#36275) radi8tor válasza cecil (#36274) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha, de az első képen az egyértelműen amiatt púposodott meg pattogott le.

⭐ Stella

(#36276) gaborcsu válasza cecil (#36269) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

2 éven belül ez garanciális lencsecsere (legalábbis nálam)

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36277) cecil


cecil
aktív tag

b...meg :( :( megtaláltam a számlát és 2018.05.26-án vettük a Pig Shoes boltban... szóval pont lejárt a 2év... érdemes azért megpróbálni? Mondtam is feleségemnek szólhatott volna korábban... :(

(#36278) Spet


Spet
addikt

Nos, remélem gaborcsu-tól két éve vásárolt pótlencsék, is kiszolgálnak majd 5-6 évet :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#36279) Carlas


Carlas
senior tag

Sziasztok. Esetleg lenne valakinek eladó hibátlan Oakley Juliet narancs lencsével? köszönöm

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#36280) fenyőke


fenyőke
csendes tag

Sziasztok! Nézegetem a Pit Boss 2 szemüveget, talán vennék egyet. A hirdetések között van 5 ezer körül ami biztos , hogy gagyi utánzat. Van 40 ezerért https://www.facebook.com/marketplace/item/715822252537601/
ami már eredetinek tűnik és van 150 ezerért is
https://www.jofogas.hu/budapest/Uj_Oakley_Pit_Boss_II_OO9137_02_104499454.htm
ami biztos eredeti.
Boltban nem találtam hírdetve újat, de 600 dollár a külföldi odlalalkon , szóval a 200 ezer körüli ár is reálinak tűnik.
A hirdetésben szereplő 40 ezresről mit gondoltok? Eredeti lehet ?
Szép napot!
T.

(#36281) radi8tor válasza fenyőke (#36280) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Olcsó húsnak híg a leve. Szerintem csak egy jól sikerült hamisítvány.
Az olcsóbbik hirdetésnél híre-hamva sincs a PitBosshoz járó kemény kartondoboznak.

⭐ Stella

(#36282) gaborcsu válasza fenyőke (#36280) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

A jófogásos ok, a többit felejtsd el.
Csodák nincsenek...

[ Szerkesztve ]

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36283) fenyőke


fenyőke
csendes tag

Köszönöm! Gondoltam és is ,hogy ennyiért nem lesz eredeti :(

(#36284) Carlas válasza fenyőke (#36280) üzenetére


Carlas
senior tag

Ez a facebook csoportos csávó csak kamu gagyikat árul. többször lett jelentve mindenhol de a facebookot nem érdekli. jofogason es vateran is tolja a gagyikat

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#36285) bandus


bandus
veterán

Elado holbrookja akad valakinek? Nem kell hogy uj legen, sotet lencse es alacsony ar a lenyeg :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36286) Blasko853


Blasko853
újonc

Sziasztok.szerintetek egy oakley probationnek mi a realis eladasi ara?

(#36287) Blasko853


Blasko853
újonc

Valamint egy squere wire 2.0 orange fire iridium(ez azert viseltesebb)

(#36288) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sziasztok!
A jövőben kérjük a topikban meghirdetett termékeket-szolgáltatásokat mindenképpen a Hardverapróra feltölteni és onnan lehet belinkelni a topikba, köszönjük!

(#36289) kpeter555


kpeter555
újonc

Sziasztok

Van esetleg valakinek eladó tribble? Matte uranium keret-jade irridium lencse

Köszi üdv Péter

(#36290) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Sziasztok
Segitenétek ez melyik tipus illetve lecsét lehet e hozzá szerezni? köszi

PSN:BiZzare_0 ️

(#36291) gaborcsu válasza @rglaaf (#36290) üzenetére


gaborcsu
csendes tag

Oil Drum. Gyári lencse esélytelen.

Ha OAKLEY szemüveg érdekel, nézz be ide: http://o-planet.hu

(#36292) @rglaaf válasza gaborcsu (#36291) üzenetére


@rglaaf
veterán

Köszi👍valami alternativát tudnál a gyári lencse helyett?Belülről szinte totalisan "felhámlott"

PSN:BiZzare_0 ️

(#36293) Head88 válasza @rglaaf (#36292) üzenetére


Head88
addikt

Vedd ki a lencséket és ragszalaggal huzd le rola amég nem lehámlott réteget. Nem lesz semmi funkcióbeli veszteség.

(#36294) FerNandor válasza @rglaaf (#36292) üzenetére


FerNandor
őstag

Ebay.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#36295) hori13


hori13
csendes tag

Sziasztok!
Az Oakley photochromic lencséjével, meg úgy általában a photochromic lencsékkel kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? Gondolom közvetlen UV sugárzásra sötétedik a lencse de pl autóvezetésnél, ahol közvetlenül nem éri UV sugárzás, mennyire sötétedik be a lencse? Vagy inkább szabadidős tevékenységhez érdemesebb ilyen lencsét választani?

(#36296) SteveAd válasza hori13 (#36295) üzenetére


SteveAd
tag

Semennyire, legfeljebb ha kiszereled a szélvédőt. Szabadban jó. Azt tudni kell, hogy nem lesz annyira sötét mint pld. egy Black Iridium

(#36297) harryls válasza hori13 (#36295) üzenetére


harryls
csendes tag

Optikusoknál van olyan lencse ami kocsiban is sötétedik (nem cabrióban :) ) Feleségemnek van.
Oakley clear- black photocrom: https://www.youtube.com/watch?v=Cmdez2tsB3w&index=20&list=LL3oOK7O5zAdFWPxmSvdT5-A

(#36298) SteveAd válasza harryls (#36297) üzenetére


SteveAd
tag

Optikusnal lehet, hogy van ilyen, de az Oakley photochromic csak UV-re reagal (az auto szelvedoje viszont az UV-t blokkolja). Nem eredeti Oakley lencset pedig nem ajanlanek

(#36299) harryls válasza SteveAd (#36298) üzenetére


harryls
csendes tag

Hori nem csak az oakley lencséről kérdezte, "úgy általában a photochromic" Ezért írtam amit írtam. Tisztában vagyok mire reagál az oakley transi, van is az egyik legjobb (black persimmon transition).
Igaz nem eredeti oakley lencse, nem emlékszem pontosan Hoya, vagy Rodenstock, az egyik 80 a másik 140 éves cég, tized annyi gond nincs velük mint az oakley lencsékkel. Én simán ajánlanám bárkinek ;)

(#36300) SteveAd válasza harryls (#36299) üzenetére


SteveAd
tag

A Hoya tenyleg jo, azt nem tudom, hogy itthon mennyiert (es egyaltalan) vagnak-e lencset Oakley keretbe, mar amennyiben Oakley keretbe kellene a lencse (ha nem, akkor persze off az egesz :) ).

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.