Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik

Hozzászólások

(#651) lajafix válasza stangli (#648) üzenetére


lajafix
addikt

Eszement pénzpocséklás lenne több kilométernyi alagutat építeni 300 méternyi helyett.

Rock'n Roll

(#652) stangli


stangli
senior tag

Azt nem értem miért a múltban kreált tervekről verik le a pórt és most akarják megvalósítani? :F
ez az eszementség, kapkodás, fene tudja minek lehet nevezni... 4es metró. hév meghosszabbítása... stb... értelme nulla...
és a Hévet hopgy akarják átvinni a túloldalra? teleportációval???
vagy simán jelzőtáblával, vagy föld alatt, vagy felüljárón... pár száz méterért az egész kereszteződést megbolondítják egy vasúti átjáróval... nem mintha az Örs nem lenne így is elég zsúfolt....

(#654) stangli válasza Kalandor (#653) üzenetére


stangli
senior tag

Hát jah... ott legalább látják a jövőt... mint velünk ellentétben, a marketing kommunikációnál tovább nem látunk... :F

(#655) stangli


stangli
senior tag

Ha a BKV elképzelésein az iskolások sem segítenek, akkor mi van? :U [link]

(#656) tildy válasza stangli (#655) üzenetére


tildy
nagyúr

Naponta járok ezen az útvonalon (örstől nem messze lakom) , és korábban tényleg jobb votl a metrópótlózás. Most valami űberbrutál rossz.
Szóval a Vekenek igaza van.
Kezdjük ott, hogy a HÉV + az összes Örsre érkező busz nagyságrendekkel több utast hoz egyszerre, mint mikor a stadionoknál szálltak át a népek. Az Örsön felszállni... Hát kb. a 3.ra fér fel az ember.
További problémák még:
-Keletinél a balf.sz autósok. Ma 10 percet álltunk, mire átjutottunk oda, ahol le lehet szállni .
-Blaha: Bemegy a busz a számára kialakított balra kanyarodó sávba. Mondanom sem kell,itt is tökölés van, mire le lehet szállni (7es megállója ill. a burger kinges megálló jobb volt.)
-Visszafelé:
-Hungária -kerepesi kereszteződés: remélem nem kell ecsetelnem...
-Kerepesi vissza végig: este külön élvezetes.
-Örsre visszaérkezvén megint tökölés a balra fordulással... Észkombájn volt, aki kitalálta....

----------------------------------------------------------------------------

Eszik-nem eszik, még így is jobb, mintha kocsiba ülnék. Utálok dugózni, napi 2* 1 óra meg örsről Örsre ... Hát szerintme 10 évet öregítene rajtam pár hónap alatt. Szal ez van, nincs más választásom.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#657) stangli


stangli
senior tag

A BKV depresszióba taszít? :R
haaaajjjaj de jó látni, hogy nem csak Én gondolom így, hanem sokan, de sokan :D
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[link]

(#658) lajafix válasza stangli (#657) üzenetére


lajafix
addikt

Ha már a BKV is képes erre, akkor mi van veled az élet többi területén? :U

Rock'n Roll

(#659) sasa311 válasza tildy (#656) üzenetére


sasa311
veterán

ma már eljutottunk oda, hogy 2en a 17. kerületből olcsóbban autóztunk be a Thália színházba, mintha buszoztunk volna...
Még belegondolni is rossz:
97/297 busz - 1 jegy
61E busz Örsig - 2 jegy
metrópótló gány 4/6 vonaláig - 3 jegy
villamosra oktogonig - 4 jegy

Vissza - 8 jegy
2 ember - 16 jegy.

a.) az egy utazásra érvényes vonaljegy ára 230 Ft
16 * 230 = 3680
vagy
d.) a napijegy ára 1 350 Ft x 2 = 2700 forint...

Oda-vissza nem volt 50 km, 3 liter gázolaj ( 810 ft ) légkondis autóban 35 perc utazás 1,5 óra helyett...

hurrá :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#660) TheVeryGuest válasza sasa311 (#659) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Nem számoltad a parkolást a belvárosban. MEg összehasonlításnak az is érdekelne mibe fájna ugyanez taxival.

Emlékeim szerint a metrópótlóra nem kell külön jegyet váltani, tehát 1 jeggyel végigutazhatsz az Örstől a Blaháig. BKV ÁSZF:
''Ha (például járatkimaradás, műszaki hiba, vágányzár, stb.) esetén pótló járműre kell átszállni, a már kezelt jeggyel lehet tovább utazni, de a jegyet a másik (pótló) jármű jegykezelő készülékén is érvényesíteni kell, a jegy számkocka nélküli végén.''

Másrészt van mindenféle kompromisszumos megoldás. Csak az Örsig mész kocsival, vagy csak a Felvonulási térig. BKV hírek:
''A metrópótló segítésére, a többszörös átszállások csökkentésére a 61E expressz helyett 161E jelzéssel közlekedik autóbusz, június 9-étől és július 6-áig a Rákoskeresztúr Városközpont és a Baross tér, Keleti pályaudvar, július 7-étől és augusztus 19-éig pedig Rákoskeresztúr, Városközpont és Blaha Lujza tér között.
A 80-as és 81-es trolibusz összevonva 80-81-es jelzéssel az Örs vezér tere és a Baross tér között közlekedik.''

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#661) stangli válasza lajafix (#658) üzenetére


stangli
senior tag

mié van több terület is? :F
;]

(#662) Dumb válasza sasa311 (#659) üzenetére


Dumb
senior tag

Ez így van, csak az autónak van pár plusz fenntartási költsége is. Műszaki, zöldkártya, teljesítményadó, kötelező biztosítás, anyám tyúkja... Ezzel szemben bringával is 35 perc, csak azzal nem lehet színházba menni, mert enyhén leizzadok :D

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#663) stangli válasza sasa311 (#659) üzenetére


stangli
senior tag

egy autó fenntartási ktg-e per hó 15000 ft amiben benne van a biztosítás meg üzemanyag (nem számítottam azt hogy ha valami elromlik és +x tíz e- ft-ott kel rákölteni), ha hitelből van az autó akkor még rá lehet számolni min. 15e-t havonta... szal baráti áron is megszámítva 30e. ft/hó vs. bérlet 7500ft.
utáljuk a BKV-t de ez a legolcsóbb közlekedési forma, lehet hogyha mindnyájan autókákba szállnánk, ha megtehetnénk, akkor nem itt sorolnánk a BKV hibáit, hisz nem is tudnánk róla, hanem egy másik topikban az autók tuningolásáról szavalnánk ódát... de ez odébb van :U

(#664) Dumb válasza stangli (#663) üzenetére


Dumb
senior tag

Az üzemanyag attól függ hogy mennyi megy az ember. 600 Km-t vagy 3000-et havonta... Bringa a legolcsóbb, csak izzasztó. Az egyik bringám kb 9 éves, akkor kb 70-80 E-ből kijött, azóta kb 20-30-at költöttem rá (havi 300 Ft), és teljesen ingyen megyek, csak a kaját kell fizetnem :))

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#665) lajafix válasza stangli (#661) üzenetére


lajafix
addikt

neked kell tudnod. :)

Rock'n Roll

(#666) sasa311 válasza TheVeryGuest (#660) üzenetére


sasa311
veterán

- Szombaton nem kell
- Kit érdekel mennyi taxival? :U (nem is értem hogy jön ide)
- 1 jegyet számoltam az örstől a blaháig, arról nem tudtam, hogy 161E jelzésű busz is közlekedik, akkor annyival kevesebb jegy.
- Ha már az örsig bementem kocsival, az már több, mint félút, ott már minek száljak BKV-ra? :F

Autó meg amúgy is van, tehát a fenntartási költsége is van, úgyhogy ez nem mérvadó ebben a helyzetben...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#667) lajafix válasza sasa311 (#666) üzenetére


lajafix
addikt

A taxi úgy jön ide, mint közlekedési alternatíva a BKV mellett. Az autó költsége is mérvadó, számolj 1 napi avulást. :U

Rock'n Roll

(#668) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Egy megoldás lenne. Vagyis újrafogalmaznék: Egy álom lenne jó.

A nagyobb tömegközlekedési csomópontokon, mint Moszkva tér, Kelenföldi pu., Keleti Pu., Örs vezér tere...stb. baszott nagy parkolóházakat építeni, örzött parkolóházakat. Onnan pedig kulturált(nem leszel büdös és koszos,továbbá nyúzott), jól megszervezett módon,gyorsan tömegközlekedéssel tovább a dolgodra és tudatosítani,hogy nem szégyen ha van autód mellette használni a tömegközlekedést. MIndezt jutányosabb áron, mint most. Vagyis korrekt áron,nem ilyen nevetséges horribilis áron, hisz majd egy lityi benzin ára egy vonaljegy. Annyiért inkább én is kocsikázom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#669) stangli válasza V.Stryker (#668) üzenetére


stangli
senior tag

égy böszme... belvárosból Te nem fogsz kiemenni a külvárosba parkolni, hogy vissza gyere dolgodadat intézni... de van logika bene :)

amúgy megvalóstható lenne ha nem nyúlnák le a zsét... :B
ha meg lenyúlják akkor más alterbatíva után kell nézni... :U
ha más alternatíva után kell nézni akkor, nem biztos hogy az a kifizetődőbb... :(( részünkre... :O


(#670) Jégkokó válasza V.Stryker (#668) üzenetére


Jégkokó
veterán

Amugy a moszkva téren van parkoló ház, igaz a mamutba van de elég nagy és viszonylag közel van ,bár fizetős,sőt még az örs vezér téren is van parkoló az árkádba.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#671) sasa311 válasza Jégkokó (#670) üzenetére


sasa311
veterán

nojó Árkád parkoló 150 forint / óra.. ki fizetne 1.500- hufot naponta parkolásért :(
Meg amúgy is az a bevásárlóközpont vásárlóinak van, nem a munkába igyekvőknek.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#672) stangli válasza sasa311 (#671) üzenetére


stangli
senior tag

ezért kellene egy olyan parkóloház ahol a vidéki be tud húzodni az autójával és aszongy bkv jegyel + parkolási díjjal jobban jár mintha elpöfékelné a benzint ide, oda kanyarogva, meg időúben is hamarbb odaér, az autóval ellentétben... :DDD

jesszusom hány száz évet ugrottam előre a jövőben? :F :U
:DDD

de amint tudjuk ez lehetséges... természetesen negativ értelemben... és kacsint és kacsint :U

(#673) lajafix válasza V.Stryker (#668) üzenetére


lajafix
addikt

a moszva, örs, keleti autóval már most is megközelíthetetlen, nincs is hova nagy parkolóházat felhúzni a környékükön. Ezeket a parkolóházakat az M0 mellé kellene tenni és onnan biztosítani gyors bejöveteli lehetőséget. Kézbilibelelóg...

Szvsz a vonaljegy sehol sem olcsóbb 1 lityi benzinnél.

Rock'n Roll

(#674) V.Stryker válasza lajafix (#673) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szvsz...1 vonaljegy 230 Ft. Ennyiért te hol tankolsz bármit is? :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#675) stangli válasza V.Stryker (#674) üzenetére


stangli
senior tag

az két sör ára... :U mondtam egy példát :D

(#676) tildy válasza lajafix (#673) üzenetére


tildy
nagyúr

Örsön lenne hely:U ott a p+r parkoló mellett mögött, ahol iylen romos, félig lebontott raktárak vannak:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#677) tildy válasza sasa311 (#659) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne jeggyel számolj!

Én havibérletezem, és mint írtam, próbááljanak meg itt egyesek reggel 8kor az örs(mögüé)ről kijutni budaörsre, autóval:U Megnézem mennyi benzin menne el egy hónapban, +mennyi idegeskedés. (20+20 km, oda vissza, az napi negyven, egy hónapban az már majdnem 1000 km, 2 tank benya ~15000 Ft. És akkor még csak munkába mentem! )

Mellesesleg ugye a hungárián belüli gyűrű parkolási szempontból fizetős övezet. Ennek örömére én pl. szinte sosem megyek autóval pl. a délibe, vagy a nyugati környékére, vagy egyáltalán a belvárosba . Mert hülyeség, fog a franc keresni parkolóhelyet.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#678) V.Stryker válasza tildy (#676) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És a városban hány helyen vannak rohadt nagy területen kiprivatizált, lerohadt, régi gyárépületek, amelyke helyére lehetne parkolóházat csinálni. (Pl. ahol van a Dréher Sörgyár Kőbányán)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#679) V.Stryker válasza V.Stryker (#678) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Javítanék....NEM A SÖRGYÁR HELYÉRE...HANEM MÖGÖTTE! :Y

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#680) stangli válasza V.Stryker (#678) üzenetére


stangli
senior tag

az még él és virul... :DDD

(#681) V.Stryker válasza stangli (#680) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Reméljük,hogy jó sokáig még.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#682) lajafix válasza V.Stryker (#674) üzenetére


lajafix
addikt

Te aggódsz azon, hogy 1 jegy majd 1 lityi benzin és milyen drága. Télre valszeg beáll mindkettő 250 környékén. :)

Rock'n Roll

(#683) lajafix válasza tildy (#676) üzenetére


lajafix
addikt

Az lehet, de jobb lenne az örsig be sem menni, sok és keskeny út vezet oda. (bár a franc se tudja mennyi az átmenő az m0 keleti rész hiánya miatt)

Rock'n Roll

(#684) V.Stryker válasza lajafix (#682) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A lényeg,hogy egy átlagos uton 1 liter üzemanyaggal sokkal többet lehet menni, mint 1 darab BKV jeggyel. Ezért mondtam,hogy drága a BKV jegy.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#685) tildy válasza V.Stryker (#684) üzenetére


tildy
nagyúr

Kinek mi az átlagos út, szvsz örs-déli, vagy mondjuk akár kőbánya-kispest - nyugati pu. viszonylatban már nyerőbb a bkv:U

Lajafix: azért a kerepesi nem olyan keskeny út. :U Bár a többi az már inkább. A nullás pedig elég sokat segítene , de leginkább a hungária-könyves kálmán körúton.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#686) sasa311 válasza tildy (#677) üzenetére


sasa311
veterán

Amúgy én is azzal járok, de ebben a hónapban már nem terveztem bejárni rendszeresen a városba, ezért nem vettem bérletet.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#687) V.Stryker válasza tildy (#685) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ne mond már,hogy csak a metro egyenes vonalában van dolga az embernek :F Mert pl. vegyük,hogy a Lehel tértől el akarok menni a Baross utcába....az két vonaljegy (460FT)...autóval ugyanez....ki sem tudom számolni...vegyünk 10km-t és akkor marha nagyot tulzok...a fogyasztással is..mondjuk városban 10 lityi/100km- tehát a 10km 1 lityi, ami 270 forint és még parkolásra is marad..... ugyanez még egy átszállással csak fokozódik....

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#688) lajafix válasza V.Stryker (#687) üzenetére


lajafix
addikt

ha ez a baross utca a Keletinél van akkor menj a 76os trolival. 1 jegy. És még a veseköveidet is kirázza(azaz OEP által nem támogatott, de mégis olcsó eü kezelésben részesülsz). :D Ha meg a körútról nyílóra gondolsz akkor metróval a ferenc körútig, onnan kényelmes séta.

Természetesen jobb lene, hogy ha már ily drága a jegy, akkor ne egy vonalra, hanem pl 60 percre legyen érvényes az első jegykezeléstől. Vagy tessék bérletet venni, nincs probléma.

Rock'n Roll

(#689) V.Stryker válasza lajafix (#688) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Na, igen. Ez egy jó kulcs lenne. Megveszel egy jegyet és 60 percen belül azzal utazhatsz amivel akarsz. Érvényes lenne átszállás esetén is és csak az első járművön kéne lekezelni,ami ugye rányomja az időt és onnantól 60 percig mehetsz akár 5 átszállással is.

Köszi, de a séta nem megoldás, ugyanis naponta ha ötször sétálok annyit oda vissza, akkor már elmegy egy órám rá, ami egyébként járművel 10 perc összesen.

Van bérletem. :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#690) TheVeryGuest válasza V.Stryker (#687) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Az átszállójegy 380, a 20-as gyűjtő 3900. Egyébként a Baross utca elég hosszú, mondjuk a Stexig el lehet menni egy jeggyel, az Orczy térig már kell a kettő/átszálló. Minden attól függ mennyit hajlandó gyalogolni az ember, ami persze időjárásfüggő is.
Vannak pozitívumok is, amíg nincs zónarendszer, addig eljuthatsz a Fóti Corától a Budaörsi Tescóig egyetlen jeggyel. :)

Meg nekem megéri a bérlet árát, hogy egy indiai tehén nyugalmával járjak-keljek az utcán. Nem idegeskedek a dugók miatt, nem stresszelek a parkolás miatt, nem érdekel hogy ki jön nekünk, nem aggódok a kuplungtárcsa, a fékbetét és a fényezés miatt.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#691) tildy válasza V.Stryker (#687) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehel tér-baross utca : 76os troli emlékeim szerint (lajafix is írta) . ez egy vonaljegy.
De szoktam menni pl. óbudára is , a bécsi útra : átszállójegy .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#692) V.Stryker válasza tildy (#691) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én a 4-6- os vonalán lévő Baross utcai megállóra gondoltam és az két jegy...pl Nyugatiig metro..onnan villamos... De könyörgöm...ne ezen akadjunk fel,mert mondhattam volna a Bécsi úti 1-es villamos végállomást is. :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#693) stangli


stangli
senior tag

helyszín: nyugati
idő: d.u. 17óra... előkapom a bérletem, gondoltam illendőségből bemutattom... megáltam hogy előveszem.. erre az ellenőr: menyé má! ne tartsd fel a quva tömeget... _nyád :D

[Szerkesztve]

(#694) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nagyon nagy dumát hallottam tegnap a tv-ben a bkv szóvivőjétől, amikor szembesítették vele, hogy a remek kombino villamosokon 32 fok van és nincs levegő, valamint megkérdezték, hogy mik a terveik ezzel kapcsolatban.
A válasz a következő volt. A bkv a bliccelők még komolyabb kiszűrésével gondolja eme probléma megoldását, így kevesebben lesznek a járatokon és jobb lesz a szellőzés.
Szerintem ez oszkár díjas megnyilvánulás volt... sajnos...

Feel Good Inc.

(#695) Vandit. válasza Pompi (#694) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez már szánalmas :( Ezt,hogy hozta össze ez a f@sz?
Amúgy azt ugye senki nem gondolja komolyan,hogy a bliccelők miatt tart itt a BKV? :((
Én ezt,úgy mondanám ,hogy a BKV gusztustalan árpolitikája miatt egyre többen kénytelenek bliccelni. :(( :(((

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#696) deniro2 válasza Pompi (#694) üzenetére


deniro2
senior tag

Hát 32 fok akkor van rajta, mikor kint 28, most kb. 40... Amúgy meg naponta járok a 4-6-ossal és amióta ilyen meleg van, azóta ellenőrnek nyomát sem láttam. :U :DD

(#697) Shadowfax válasza deniro2 (#696) üzenetére


Shadowfax
addikt

amióta ilyen meleg van, azóta ellenőrnek nyomát sem láttam.
De legalább tele van hajléktalannal, meg egyéb kétes elemekkel. :U

Minap utaztam rajta (naponta kétszer vagyok kénytelen használni ezt a remek járművet), s három fiatal srác totál belőve felszállt - pontosabban feltántorgott. Az egyik tuti kábszeres volt. Egyszercsak elővett egy rúgós kést, s azzal kezdett játszadozni, látszott, hogy nincs magánál teljesen... Persze mindenki elhúzódott, senki sem mert szólni, mert nem akarta, hogy belévágják a kést (ráadásul főleg idős nénikék voltak a villamoson...). :(

Mai hír: Késsel támadt egy bliccelő a BKV ellenőreire egy autóbuszon
2007. június 22. 16:00

Késsel támadt egy bliccelő a BKV ellenőreire egy autóbuszon Kispesten, egy, a védelmükre siető utast pedig megsebesített pénteken délben - közölte Sass Oszkár, a rendőrség sajtóügyeletese. A BRFK még keresi a támadót. Az 51-es autóbuszon két ellenőrnő kérte a jegyeket, amikor egy harminc év körüli fiatalember kést rántott és hadonászni kezdett a BKV munkatársai előtt. Egy férfi a segítségükre sietett, őt a támadó megütötte, majd elmenekült a helyszínről. A XIX. kerületi Ady Endre és Hunyadi utca kereszteződésében történt eset ügyében a rendőrség súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen elkövető ellen.
[link] :(((

(#698) Pompi válasza Pompi (#694) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Megkerestem. A tegnap esti 18:30-as Tényekben volt: [link]
Nem kell sokáig nézni, mert rögtön az elején van, kb. a 2. perc körül.
Nemnagyon akarom minősíteni a BKV szóvivőjét, de ránézésre nem stimmel vele valami...

- Tudja, hogy hány fok van egy kombinon most?
- Most? 32. Ezen egyrészt a bliccelés visszaszorításával próbálunk segíteni, mert az utasok kb. 30%-a bliccel, tehát ha azok nem lennének ott, máris kevesebben lennének és jobban járna a levegő.


Az a szomorú, hogy ez még viccnes is rossz, ő pedig komolyan gondolta...

Feel Good Inc.

(#699) stangli válasza Pompi (#698) üzenetére


stangli
senior tag

ez kész... :W biztos nem BKV-val utazik, hanem a jégbehűtőt szolgálati Mercijével... :(((

(#700) V.Stryker válasza stangli (#699) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Éppen ezt akartam írni. :( Az állat azt mondja,hogy elviselhetőnek tartják...bakker, amikor kint 34 fok van és leszállok a villamosról nem a meleg hanem a hűs levegő csap az orcámba, mert a villamoson melegebb van. :( Hihetetlen, nevetséges...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.