Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik

Hozzászólások

(#51) Tűzkígyó válasza TheVeryGuest (#10) üzenetére


Tűzkígyó
tag

Na én meg azt nem szeretem mikor sietek lefelé a lépcsőn és teljesen kényelmesen elférnék, de a sok satta hülye állat cikk-cakkban áll a lépcsőn és vagy lökdösődöm vagy megállok. Inkább megállni szoktam... A megoldás: egy sorba álljanak! Mint az autópályán a lassabbak a jobb sávot a gyorsabbak a belső sávot használják ennyi.

[Szerkesztve]

Minél bölcsebb az ember, annál egyszerűbb dolgokra vágyik.

(#52) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Idealisták a barmok között!

Bocs! Más nem jut eszembe rolatok! Fel kell rugdalni, lökdösni a taho öregeket. (Meg fiatalokat egyaránt)
Ha beálnak a megálloban az ajto elé, átmászok rajtuk, ha a jármü ajtajában megállnak akkor fellököm öket, de inkább mondák azt, hogy bunko vagyok, mint hogy ott nyomorogjak közöttük!
Nekem a hajléktalanok és a ''még egy utolsot beleszivok mielött felszálok'' fazonok tetszenek. Ha egyszer teljesen elborulok, le fogom dobálni öket.

...mint az közismert...

(#53) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

birom a könynelmü embereket akik: hülyegyerekfaszénemveszileakurvatársákát effektet nyomják
tugyátok milyen rohadt nehéz a táska? tisztába vagytok vele mennyire dzsuva a busz/metro/villamos padloja? lerakom a táskámat ami cirka 14kilo tiszta szar lesz és akkor a kabátom is :DDD de ez senkit nem érdekel
midnenki csak a hülyegyerkre tud gondolni amikor a táskám nem 600kilo akkor én is leveszem de amikor 16kilo akkor leszarom a nénit meg a bácsit egyszerü a megoldás: ne induljon sehiova reggel 8elött és élután 2töl-6ig és akkor megvan oldva... aki meg dolgozni megy az meg ugyis leakar ülni és akkor én vagyok a hülyefaszkopé ha nemadom át a helyet nekik és ha felállok akkor meg a táska... na akkor most milegyen? HAHAHA?


az én ideologiám: NEM ADOM ÁT AZ ÜLÖHELYEM mert HA ÉN IDÖSS LESZEK NEKEM SE FOGJÁK ÉS LESZAROM ennyi akűárki akármit mond ugyis az lesz hogy engem se fognak engedni leülnio majd a sorvadt gerincemmel a kálcium hiányos szöke fejemmel együtt;];];] SAJNOS

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#54) Gregorius válasza joghurt (#46) üzenetére


Gregorius
őstag

Mázlista a haverod. Engem átlag heti 3-4-szer igazoltatnak (ez van, forgalmas környéken utazgatok). Még akkor is jobban megéri bérletet venni, ha az utólagos bemutatás díjával számolok.

(#55) CWorm válasza joghurt (#46) üzenetére


CWorm
aktív tag

Hmmm, ez nem rossz, határozottan tetszik, ki kéne próbálnom. :DD Végülis engem sem szoktak túl sűrűn lemeszelni... majd utánaszámolok.:)

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#56) azzio válasza PapaMaci (#52) üzenetére


azzio
aktív tag

MIIICSODAAA? még nem dobtál le hajléktalant a buszról? kezdő vagy... ahhoz nem kell elborulni... semmi joga fent lenni, neked meg jogod van a tiszta környezethez, te finanszírozod*. egyébként jól beszélsz. én sem szoktam elnézést kérni, ha elállják a leszállók útját a felszállók, hanem keresztülgázolok rajtuk, legyen az öreg vagy fiatal. én sem szoktam az ajtóba állni, más is meg tudná csinálni...

ja, újabb anekdota a 47-esről :) reggel 9 előtt pár pereccel az astórián nagy kiabálás, egy cigány pár száll föl, a srácnál égő cigi, a csaj még csak készül meggyújtani, és üvöltenek a mögöttük felszálló idős nénivel, hogy mit szól bele a dolgukba. gondolom megemlítette nekik, hogy nem kéne a vilin dohányozni. sejtésem be is igazolódott, mert a csaj lehuppant a közvetlen mellettem lévő ülésre, a csávó meg melléállt, néni meg osztotta őket. megjegyzem, nagyon intelligensen és korrekten, fölöslegews indulat nélkül. aztán a két romával kezdett elszállni a ló, és úgy döntöttem, nem leszek birka, én is megpróbálom megkérni őket, hogy csillapodjanak, nem voltam ideges, úgyhogy ment volna finoman, de amikor szólni akartam, elvonultak hátra és a következőnél leszáltak, a csávó még útravalóul odacsapott egyet a néninek, aki megintcsak utánuk ment.

* barátnőm mesélt egy aranyosat :) ment haza a 7-es busszal, és fölszáltt valami alkoholista állat, olyan brutális szagú fajta... bnőm rögtön kinyitotta az ablakot, és követte a példáját még néhány utas. aztán megszólalt a csóka, hogy csukják be, mert hideg van. bnőm meg közölte vele, hogy ''nem csukom be, mert rohadt büdös vagy''. igaz, engem leszólt, amikor mondtam a fedélnélkülös csövesnek a 2-es vilin, hogy itt nem szabad kéregetni... ilyenek a nők, de ez másik topic :)

(#57) Szeke


Szeke
senior tag

És csodálkoztok, miért járnak olyan sokan kocsival Pesten? :F Sok ember, aki megteheti, és nem akar ilyen szitukba keveredni, inkább ül a dugóban 20 percet de kényelmesen és tisztán ér el a céljához
Ülőhelyátadós gondot úgy oldottam meg, hogy ha olyan megállóhoz ér a busz, ahol sok a felszálló, magamtól felállok mielőtt még feltűnnének az idősek. Vagy inkább le se ülök, még akkor se, ha üres a villamos....

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#58) B.Kox


B.Kox
tag

LOL!

Multkor ülök a 18-as buszon, a busz éppen áll a megállóban, egy csöves éppen fut a busz felé... fut, fut, majd kb 0,5méterrel a nyitott ajtó mellett tompa puffanással a busz oldalnak rohan...:)) minden utas felröhög. Azé nem kicsit lehetett részeg...:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#59) VladimirR válasza TexT-BoY (#53) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar elnezest, de nem igaz, hogy nem birsz megfogni a kezedben par kilot
iskolataska meretenel es tartalmanal (optimalis esetben ugye konyvek) fogva nem igazan lehet tobb 10-12 kilonal (de mar ekkor is megkockaztatom, hogy meg az elsos abl;ak zsirafot IS magaddal hordod, s az azota kapott minden konyvet)
lassan mar 15 eve jarok tomegkozlekedessel mindenfele oktatasi intezmenybe es nemcsak, hogy faszsagnak tartom, hogy valaki taskaval a hatan utazik, de imho szar is benne utazni: kenyelmetle, korlatozza a mozgasod - van anak a szerencsetlen taskanak egy fule, abba belekapaszkodsz es nem kell letenni
a masodik bekezdest es a stilusodat meg zsenge korodra valo tekintettel inkabb nem minositem

(#60) Shodan válasza B.Kox (#58) üzenetére


Shodan
addikt

18-as busz én is azzal járok, környéken laksz?vagy GDF?

[Szerkesztve]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#61) tildy válasza VladimirR (#59) üzenetére


tildy
nagyúr

En tescobol hatizsakkal kb 10 kiloval jarkalok haza..ha a kezemben fognam...:((

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62) PapaMaci válasza tildy (#61) üzenetére


PapaMaci
őstag

Én a néha 20 kilos hátizsákomat is le tudom venni...

...mint az közismert...

(#63) Shodan


Shodan
addikt

Nekem két ajtó becsípős sztorim van.

Megállóban állok ,egy idősebb bácsi száll föl 1-es vilire ,csúszós lépcső megcsúszik és elfekszik, de ezt a vezető nem vette észre az ajtókat becsukta de a bácsi lábai még lógtak ki a villamosról és így indult el, azonnal elkezdett mindenki kiabálni hogy álljon meg, én meg olyan szinten röhögtem egyedül a megállóban, nagyon poénos volt.Megy a villamos és térdtől lefelé két láb lóg ki belőle, egyszerűen hazáig röhögtem ,nem bírtam abbahagyni.

Másik 18as busz, szintén megállóban állok nő fut a busz után szatyorral a kezében ajtót rácsukják, vezető észreveszi kinyitja.Én meg nézem hogy a nő kezéből valami folyadék jön ki (elöször azt hittem vér :D), később nézem még és aztán látom hogy az ajtó pont a tejesdobozt csukta oda és az folyt végig mindenhol.Próbáltam visszafolytani a röhögést de megint nem sikerült. :D

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#64) #57764352


#57764352
törölt tag

A múltkor volt a 9-es buszon!

A sofőr mikrofonja bekapcsolva maradt a Horváth Mihály téri megállónál. Nénike erősen szalad a busz után. Ennyi hallatszik: Gyere, Gyere, Gyere. Mikor már majdnem fellép: Csönget, bezár.

Nagyon gáz volt, fiatal srác volt a sofőr.

Az idősekhez: Mikor szalad a busz után a feje fölé emeve a járókeretet, aztán felérve a tömegközlekedési eszköz peronjára ''rossz terminátorként'' körülnéz, és rástartol az ülőhelyre, na ezt nem bírom. A másik kedvencem pedig az, ha a busz előtt pirosba/tilosba akar átmenni a józsef krt. / Baross utca közepén csiga lassú tempóval.

A hátim, ha a helyzet megköveteli akkor leveszem (gy.k.: ha sokan vannak és valakit zavarna).

(#65) Judyt


Judyt
csendes tag

Favorit 81-es busz hétköznaponként reggel 7:15-7:30 között igazi heringjárat.(5 iskola van a közelben amiket evvel a busszal lehet megközelíteni) és az összes
sulis megpróbál rá feljutni.
Mikor már eldurran az agyam akkor inkább fagyban is megteszem azt a 10-15 perces utat,de nem akarok én is hering lenni.

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#66) tildy válasza PapaMaci (#62) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha a kezedben is két szatyor?Akkor gratula.
Mellesleg a 20 kilós ernyőmet természetesn nem a hátamon szoktam a buszon tartani...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#67) PapaMaci válasza tildy (#66) üzenetére


PapaMaci
őstag

Csak egy...
Néztem a honlapod. Gratula!

...mint az közismert...

(#68) tildy válasza PapaMaci (#67) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi.Bárinkább a nukeosok érdeme:U
ja én tescóból kb 20 kiló cucossal járok haza...
4 liter tej, 5 kilo narancs, par kilo hus.és a többi.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#69) Tompo válasza tildy (#68) üzenetére


Tompo
aktív tag

Nekem nem nyilik meg :(

(#70) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ugye a Gödöllői hévre nem kell küön jegy, bkv-bérlettel lehet kenni?

I am having fun staying poor.

(#71) bebean válasza Drizzt (#70) üzenetére


bebean
aktív tag

asszem cinkotatol kell kieg. megrősitettek :)

[Szerkesztve]

...

(#72) tildy válasza Drizzt (#70) üzenetére


tildy
nagyúr

Mármint meddig?
Budapest határon kívűl kell rá jegy.
Ha gödöllőre mennél, érdemesebb busszal, avgy vonattal.
A hévre 135 Ft volt az 50%os jegy cinkotától, Erzsébet parkig, busszal ez 67%ossal 59 Ft.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#73) Latyakos válasza Drizzt (#70) üzenetére


Latyakos
aktív tag

Így van ,megerősítem fórumtárs állítását, cinkotától már pengetni kell.

''Háborúzni a békéért olyan, mint szeretkezni a szüzességért''

(#74) biker válasza tildy (#72) üzenetére


biker
nagyúr

időben meg mennyivel is hoszabb a busz? :F

valamit valamiért

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#75) tildy válasza biker (#74) üzenetére


tildy
nagyúr

Semennyivel.
Azt tudom, hogy a keletiből 23 perc gödöllő vonattal,hévvel az őrstől 40-45 perc én múltkor 19.20kor indultam az erzsébet parktól busszal, és 19:45kor már az albiban voltam (örstől kifele egy hév megálló), úgy hogy az örsön szálltam le.
A busz a stadionoknál van kb 35 perc alatt.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#76) Drizzt válasza tildy (#72) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Több emberrelmegyek, úgyhogy csak a hév maradt. S ezt az ''extra'' jegyet hol lehet megvenni? Amúgy Gödöllőig végig. Bocs, ha rosszul írom.

I am having fun staying poor.

(#77) tildy válasza Drizzt (#76) üzenetére


tildy
nagyúr

Attól függ holsz szállsz fel, és üzemel-e a pénztár.
Ha nem tudsz a megállón ilyen kiegészítő jegyet venni, akkor mondani kella kallernek, hogy budapest határától adjon diák/normál jegyet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#78) BosX válasza tildy (#77) üzenetére


BosX
aktív tag

ezt nem értettem sose, hogy erre miért van szükség, közigazgatási határ meg minden, de miért kell feleslegesen bonyolítani az életet ezzel a kiegészítő jeggyel:(
ráckevei héven is ugyanez a helyzet, és mindig levesznek 3megállóra 90hufffal:(((

mentality, tradition, history. these things never change.

(#79) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Most nagy kedvem van BKV-t fikázni. Vagy inkább az utasait. Hányok attól, hogyha összekarcolják az ablakokat. Ezt általában vonatkonál teszik. Mindenfajta vandálkodástól hányok. Azt is utálom, amikor az emberek az aluljáróban lesütött fejjel mennek, és ha nem térek ki előlük nekem jönnek. Miért nem lehet előre nézni? Fáj? Hányok a nagy nyomulástól is. Igaz, néha én is futok a troli után. amúgy baromi sűrűn jár minden, vidéki nagyvárosokhoz képest is. Tehát ezzel annyira szerintem nincs gond. Talán a szemlélettel van, hogy mindenki azt akarja, hogy azonnal jöjjön a busz. Nyugdíjasokra még nem volt panaszom, viszont auz ajtóban megállástól is hányok. De én azért is bemegyek a közepére, mert utálom, ha hozzám simul a cigarettaszagú teste, az izzadt hónalja, és minden fékezésnél közelebb kerül hozzám. Kapaszkodni meg csak 1 kézzel tudok, másik kezemmel a pénztárcámat fogom a zsebemben.

Ezen kívül ide nem is érdemes sok újdonságot csinálni, mert úgyis szétcseszik a barmok. Valamit felújítanak, másnapra a buzi tagesek összefirkálják. Kalodába kéne őket zárni valami forgalmas téren 1 napra, hadd legyenek egy kicsit megszégyenítve az ilyenek.

Komolyan elmebetegek: mozgólépcsők fokait összefirkálják! Gratulálok hozzá, ettől biztos menő arcok lesznek.
Bocs, kicsit eltértem a tárgytól, de a megfelelő topicot nem találtam. Ma 3 cigány nevezett köcsögnek, mert a járdán nem húzódtam le előlük. (és kéretik nem tüntetni ellenem, mert nem vagyok rasszista, mégcsak natúr fajgyűlölő sem, ezek a puszta tények), és ezen kicsit felhúztam magam. De sajnba nem vagyok olyan jó kondiban, hogy leverjem, aki beszól. Múltkor egy húdeszőke nő kezdett el cirkuszolni a boltban haverommal, hogy miért nem megy már gyorsabban. Közben meg a srác lábára fokozatosan tolta rá a bevásárlókocsit. inkább abbahagyom.... annyi a szar körülöttünk, pedig olyan könnyen gyönyörű lehetne....

lehet moderálni.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#80) lamadou


lamadou
senior tag

Ajánlom azoknak, akiknek tele va a tökük a bkv-val, hogy próbálják ki a miskolci tömegközlekedést! De tényleg! Fényévekkel jobb. Persze itt is tömegnyomor a villamos reggel, meg suli után, de az egész rendszer sokkal jobb. Így is lehet csinálni.

(#81) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nagyon jók az új esti BKV-s járatok. Nagyon tetszenek! Jobb a közelekedés este Bp-n, mint Nyír1-en napközben!!!

I am having fun staying poor.

(#82) Ladytron


Ladytron
csendes tag

Amit leginkább utálok: azokat a jómunkásembereket akik fokhagymás fasirtot meg olcsó fröccsöt reggeliznek és a szagukkal pillanatok alatt beterítik az egész kocsit.A másik a nyugdíjasok,akik reggel előtted totyognak a szatyraikkal és hiába sietnél mint állat,egyszerűen nem lehet kikerülni őket.

majom volt a rongy...

(#83) Sanya válasza Ladytron (#82) üzenetére


Sanya
nagyúr

és még pofátlanok is. nem mintha sietniük kéne, ugyanis egy nyugdíjjas hova siet, de még vannak annyira parasztok, hogy mikor hulla fáradt vagy pofátlanul kér tőled egy ülőhelyet. ha ilyenkor szakad el nálam a cérna, és leüvöltöm a parókáját is..

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#84) Ladytron válasza Sanya (#83) üzenetére


Ladytron
csendes tag

Én csak azt nem vágom hogy mit keres kora reggel a nyugdíjas az utcán legalább öt szatyorral.Már hajnalban mennek alkudni a répára a piacon? Ha meg hulla vagyok,leülök és elkezd szemmel verni valami nyanya hogy adjam át a helyem,akkor előadom a faláb-magánszámomat.Egyből visszavesznek a lendületből :D

majom volt a rongy...

(#85) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Velem is történt egyszsr, hogy ültönk barátnőmmel a piros 7 en, és felszált egy undorító csöves, én mondom a is a barátnőmnek halkan hogy milyen undorító szag van.A barátnőm 1 megálló után leszált , mert nekem menni kellet kelenföldre ő meg nem arra lakik, aztán felszállt egy házaspár kigyerekkel, meg babakocsival, aztán odajön a csöves hogy adjam át a helyemet.De nem adtam át, mert nem is láttam, hogy mi van a hátam mögött.Aztán a fickó aki a gyerekkel meg a nővel volt, modnta hogy csak 1 megállót mennek.Miután megérkeztünk a következő megállóhoz, akkor leszáltak, és a csöves azt mondta rám, hogy miolyen undorító ember vagyok, meg hogy az ilyet le kéne lőni.Aztán még két suttyó gyerek is beszólt nekem hogy mi van te buzi, meg ilyenek.Na utána köpni nyelni nem tudtam mérgembe.Még hogy egy undorító büdös csöves beszól az embernek.Hova jutott ez a világ:(

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#86) Florida válasza Jégkokó (#85) üzenetére


Florida
tag

szólj vissza ha ennyire zavar.

btw te is lehetsz bármikor bármitől csöves,szal cska óvatosan a szitkozódással.

(#87) Jégkokó válasza Florida (#86) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én nem vagyok az a mindenkinek beszólok tipus.Égyébként kötve hiszem hogy valaha is oda kerülnék.Soha nem ittam alkoholt, nem dohányzok.Igaz karácsonykor meg születésnapkor egy kicsit

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#88) BenJoe válasza TheVeryGuest (#10) üzenetére


BenJoe
senior tag

Hááát... Itt Szegeden a trolira egyszer egy öreg bácsi feltuszkolta magát... Aztán meg amikor nem lehetett leszálin miatta, akor elkezdett ordibálni -nem nekem, hanem mindenkinek!!- hogy hát neki mennyire fáj a lába.

Akkor minek erőlteti felszállást? :F:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#89) BenJoe válasza Jégkokó (#87) üzenetére


BenJoe
senior tag

Az még nem olyanbiztosss...;]

Amúgy ezeken a tényezőkön kívüli oka is lehet, de tényleg durva hogy így berszólt neked...:(

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#90) tildy válasza Drizzt (#81) üzenetére


tildy
nagyúr

epp ezt irtam en is az offtopicba. Moriczrol rakosfalvara fel ora alatt kinn voltam. kiraly.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#91) Gergello válasza BenJoe (#88) üzenetére


Gergello
addikt

Szegeden az a jó amikor 8:15-ös órád van és a 3/3F-essel próbálsz eljutni vhova.
Emlékszem állt egy kövér csaj az ajtóban, mögötte állt anyuka, kis gyerekével, jön a megálló. Kinyílt az ajtó de a kövér csaj arréb nem ment, megkerülni nem lehetett, erre az addig békés anyuka: b.. meg, a k..va anyádat, te szemét f.szé nem mész arréb meg vmi hasonló, aztán nagy nehezn letúródott.ű

Hamár ajtós odacsípős, leszálltam a Dugó téren, jönnének le a kis iskolások is, egyiket odacsukta a táskájánál a 10-es és elindult ....
Egy este láttam még, srác fut a buszra, már szóló a csöngő ugrik bent is van de a bokáját elkapja az ajó, bumm pofára .

(#92) Lortech válasza Gergello (#91) üzenetére


Lortech
addikt

A télen a BMF-ről, Óbudáról a Batthány felé jövet a 86-oson volt egy érdekes becsípős sztori. Azt hiszem a Margit hídi megállónál történt, haverommal álltam leghátul a sarokban, tömegnyomor volt , este 7-8óra, és nagyon hideg, nem nagyon fértek már fel a buszra, de azért páran megpróbálták. Mikor látták, hogy nem fog menni az ajtó bezárása, az egyikük lelépett, erre a társa is vele tartott, de közben a söfőr újra próbálkozott az ajtó bezárásával. A srác háttal szállt le, és a feje bent maradt :Y. Odaszorította a nyakánál, és párszor még rá is csapódott, mert nem tudott bezáródni... Áh, rossz volt nézni, hirtelen azt se tudtuk mit csináljunk, de sikerült kifeszíteni az ajtót, és kiabáltunk a sofőrnek, aki észrevette a dolgot. Nem lett semmi baja, illetve csak remélem, mert a buszvezető már hajtott is tovább, mihelyt be tudta zárni az ajtókat. Utána a batyiig röhögtem spanommal, hogy ilyet bá**meg..

Thank you to god for making me an atheist

(#93) Jégkokó válasza BenJoe (#89) üzenetére


Jégkokó
veterán

Perdig hidd el hogy hozzá se szoltam ahhoz az undorító csöveshez.Csak a barátnőmnek jegyeztem meg hogy milyen büdös van ugy hogy teljesen halkan mondtam

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#94) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Meg van egy vicces sztorim, ülünk barátnőmmel a 69 es villamoson, erre oda ül a 4 es ülés be mellénk egy nanya, és mondja hogy mekkora huzat van és hogy ki viszi a huzat és hogy csukjuk már be.Jó becsuktam az ablakot, erre 1 perc mulva átült egy másik helyre.Mondanom sem kell hogy jót nevettűnk rajta.:DDD:DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#95) Gergello válasza Lortech (#92) üzenetére


Gergello
addikt

úhh, az azért durvább
de van még egy, matek verseny volt a suliban azért elgendtek minket hamarbb de visszakellt érni x időre. újszegedről kellet volna eljutni a kálvária térre, új híd, újszegedi hídfőnél vártuk a buszt, meg is jött, de anniyan voltak hogy nem szálltunk fel, 10 perc múlva újra jött , de ezen mégtöbben voltak, egy kis srác megpróbált rá felszállni az első ajtónál, fel is jutott, de csak alépcsőn volt hely.
csukták be az ajtót és a srác előredőlt vagy nem tom mit csinált, de az ajtó rácsukódott az orrára, abból meg elkezdett folyni a vér rá a polójára:Y

(#96) doc


doc
nagyúr

reggel hallottam a híradóban hogy egy nőt 12 m-en át húzott maga után egy busz, mert odacsukta a kezét az ajtó-a nőnek nem lett komolyabb baja, de kórházba vitték
hogy nem lehet ilyet észrevenni???? :F

(#97) tonyo2


tonyo2
tag

Én azon röhögtem jót, amikor 2 srác a múltkor a villamos ütközőjén utazott :C

[Szerkesztve]

A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő.

(#98) Drizzt válasza doc (#96) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mondjuk ha szándékosan csinálja valaki...
Amúgy 12 métert elég gyorsan megtesz a busz, de nem gyorsul fel túlzottan. Szóval szerintem ''belefér'' a figyelmetlenség kategóriába...

I am having fun staying poor.

(#99) ShadowX


ShadowX
őstag

Szintén Szeged, 10-es busz (egyébként nem tudom milyen idióta találja ki hogy mikor milyen buszok menjenek, de hogy nagyon zizis az tuti. Csúcsidőben mindig kicsi buszok, este meg nagyok...): Mama előtt értem fel a buszra (haverral) és leültem, miért is ne... Mama elkezd fújtatni, mint egy halálán lévő bika, akinek a végítélete a feje fölött lóg. Nagy nehezen odaadja a helyét egy lány mögöttem, és erre az öregasszony: Jól van kislány! Látom téged jól nevelt anyukád, nem úgy mint ezeket itt mögöttem. De nem baj, majd öregkorukra az élet megbosszulja, HA MEGÉRIK egyáltalán...Jóhogy nem mondta a képembe, hogy d*gölj meg!!!
A másik ami nem csak Pesten fordul elő, az amikor 30-40mp-ig tart felszállni egy mamának a buszra, aztán meg lát egy helyet és ODAFUT!!!! kb 3-4 mp alatt. Na ekkor beleröhögök a képébe...
Szóval van vidéken is esemény dögivel... :D

[Szerkesztve]

(#100) joey7


joey7
őstag

bocs,de jövök ide mert zárták a totyikomat:)) PeterkeT szerint itt a helye a mondandómnak ;) :

Az Indes egyik friss cikke a BKV ellenőrök idegennyelvtudásáról:

Turisztikai felkészítő leckéket kap a BKV-ellenőrök krémje, adta hírül az InfoRádió. A gyorstalpalóra azért van szükség, mert a külföldi turisták rengeteget panaszkodnak a nyelveket nem ismerő, de csoportosan és agresszíven fellépő karszalagosokra.

Az InfoRádió értesülései szerint a jövő héten jelentik be, hogy a Magyar Turizmus Rt. turisztikai felkészítő programot indít BKV-ellenőrök számára. A BKV-tól származó információk szerint a gyorstalpaló, de tartalmában mély továbbképzésen összesen száz ellenőr vesz részt, akiket később a turisztikailag frekventált pontokra vezényelnek.

A képzésre azért van szükség, mert felmérések szerint a Budapestre látogató turisták panaszainak 90 százaléka a BKV ellenőrökkel kapcsolatos.

''Elsősorban a BKV-ellenőrök tevékenysége, az ami több esetben felkorbácsolja a külföldi látogatók kedélyét, gyakorlatilag a panaszok 90 százalékát ez teszi ki. Nemcsak arra panaszkodnak, hogy nem rendelkeznek nyelvismerettel, hanem arra is - ami rendkívül rossz fényt vet az egész országra is -, hogy az ellenőrök csoportosan és agresszívan lépnek fel velük szemben'' - nyilatkozta Fekete László, a Budapesti Turisztikai Szolgáltató Kht. ügyvezetője.

Fekete László hozzátette, a külföldiek például azt a szabályt találják furcsának, hogy a Deák téri átszállásnál még egy jegyet kell vásárolniuk, holott nem hagyják el a metró területét.

Bencze Ferencné, az ellenőrök szolgálatvezetője korábban az InfoRádiónak úgy reagált, hogy a konfliktusok zöme abból származik, hogy a külföldiek nem tájékozódnak rendesen az utazási feltételekről, a pótdíj kifizetését pedig nehezményezik. Hozzátette, hogy becslése szerint az ellenőrök 40-50 százaléka beszél idegen nyelven. -ja én meg folyékonyan nyomom óhéberül a sódert!

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.