Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik

Hozzászólások

(#1651) dragonfx válasza fokukac (#1634) üzenetére


dragonfx
veterán

helyes megyek is e36 m3 rulezzz :DDD
de te fizeted a regadómat okéka :P :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1652) dragonfx válasza Viktor0610 (#1635) üzenetére


dragonfx
veterán

LOLLL :D
akkor ott roller...

srácok van egy megoldás...holnap én leszeka vezérigazgató a bkvnál....megoldom a próblémákat..... :C ....bp.i lakosok free tickets :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1653) fokukac válasza dragonfx (#1651) üzenetére


fokukac
nagyúr

milyen regadódat? ottmaradsz öcsi. nem jössz haza, nincs regadó. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1654) dragonfx válasza fokukac (#1653) üzenetére


dragonfx
veterán

mekokora zsír én leszek az első embere az országnak....e36 rulezzzz még 4 hengerrel is..... :D
De előtte add meg a zimbawei társkereső oldal webcímét... :DDD :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1655) fastervótam válasza fokukac (#1631) üzenetére


fastervótam
tag

... max. az itteni buszsofőr bére kisebb, mint a nyugatié, de szerintem az a töredéke a költségeknek

Tudtommal a BKV kiadásainak több, mint 40%-a bérköltség.

(#1656) V.Stryker válasza fastervótam (#1655) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Itt az ideje kapukat építeni és a semmirekellő biztonságiőröket kirugni a picsába.(vagyis azt a céget, aki őket biztosítja a bkv számára.)
Továbbá marha jó megoldás lenne, ha a bizonyos területen már teljesíteni nem tudó dolgozókat...pl. fizikai munka, megszűnő pozició,stb...átképeznék jegypénztárosnak...részmunkaidős emberkéket felvenni, stb.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1657) Mackósajt válasza fastervótam (#1655) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Igen, de az adminisztratív vonalon dolgozók többen vannak, mint a sofőrök, és egy szinttől kezdve többet is keresnek. Óriási bürokratikus vízfej van, és itt nem a pénztárosokra gondolok természetesen. Vagyis az a 40% bérköltség nem a sofőrök bére miatt olyan sok.
(Bár a sofőrök bérét sem nevezném elhanyagolhatónak.)

Más: tegnap vettem egy éves bérletet. (2 perc sorbanállás után ;] ). Eddig mindig havibérletem volt, de tartok tőle, hogy az új 30 napossal csak a gond lenne.

(#1658) sasa311 válasza V.Stryker (#1641) üzenetére


sasa311
veterán

Senki nem mondja, hogy én vagyok a hős.
De az, hogy ilyen szánalmas módon próbálod kifigurázni a mondandómat, arra nem lehet sokat válszolni...

ÉN (igen, csupa nagybetűvel) megveszem a bérletet, betartom a törvényt és az erkölcsi normákat is. Had adassék már meg a lehetőség emellé, hogy kiálljak értük.
TE (igen, ez is csupa nagybetűvel), aki NEM veszi meg a bérletet, NEM tartja be a törvényt SEM az erkölcsi normákat ettől még nem leszel közellenség, viszont lehetne annyi józan paraszti eszed, hogy nem hepciáskodsz amellett, hogy mekkora világotrengető, rendszer ellen lázadó hősvagy, mert attól lesz itt forradalom, hogy te hősiesen ellenállsz a csábításnak, és csakazért sem veszel bérletet. Ettől semmi sem lesz jobb (foleg a tömegközlekedés nem), és jobban tennéd, hogyha már nem vagy képes megvenni a bérletet, teljesen mindegy, hogy azért, mert éhezik otthon a család, vagy csak "ezé a szaré' nem fizetek" bunkózásból, akkor csöndbe meghúznád magadat, nem fennhangon hirdetnéd a hüyeséget.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1659) V.Stryker válasza sasa311 (#1658) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ettől semmi sem lesz jobb (foleg a tömegközlekedés nem) - Hősiességed és törvénytiszteleted, minden árát az előírt módon kifizetve SEM lesz jobb...és ezt nem veszed észre. Ha jobb lenne, vagy látnám a fejlődést, akkor egy rohadt szót nem szólnék. De amíg a többletért szankciókat,visszafejlődést kapok, addig ez van.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1660) Mackósajt válasza V.Stryker (#1659) üzenetére


Mackósajt
senior tag

"De amíg a többletért szankciókat,visszafejlődést kapok, addig ez van."

Milyen többletért? Hiszen nem fizetsz semmit. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1661) V.Stryker válasza Mackósajt (#1660) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Elnézésedet kérem. Én mindig megvettem a bérletet és ha megbüntettek,akkor ki is fizettem. Lentebb egyébként írtam. Csak tépem a számat.... ;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1662) V.Stryker válasza V.Stryker (#1661) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Másrészt,kollégista koromban, volt olyan, hogy nem vettem meg...sőt. ;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1663) Mackósajt válasza V.Stryker (#1661) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Akkor elnézést, kicsit már keverem azokat, akikkel vitatkozom. :(((

Bár ha megbüntettek, akkor nem volt mindig bérleted, nem? (Tudom, nem érinti a lényeget.)

De tényleg, neked sem kellene gúnyolódnod. Nem hinném, hogy sasa hősi pózban lenne, és én sem. És igaza van, hogy a bliccelés a BKV gondjainak egyik oka. (Azt se állítom, hogy a legfontosabb oka, de mindeképp előbbre lennénk pár lépéssel, ha az nem lenne.)
A személy ismerettségi körömben is vannak bliccelők, és egy sincs köztük, aki azért bliccelne, mert pl. a gyerekei szájától venné el az ételt.

Az utasok nem vigyáznak a járművekre, és bliccelnek. Erre azt mondani, hogy a bérletek drágák (igaz), és a BKV vezetése korrupt és hülye (valszeg szintén igaz), ezért nem nem vigyázunk a jármüvekre, és bliccelünk, ez a kocsmai verekedés "úgy kezdődött, hogy visszaütött" tipusú érvelése. Ráadásul ördögi kör. Nem visz sehová ez a gondolati út.

hm, kezdem elveszteni a saját fonalam, és éhes is vagyok, szal nem kéne írnom többet. :B

(#1664) nyunyu válasza nyunyu (#1637) üzenetére


nyunyu
félisten

Tudom elvezni, amikor hajnali fel kettokor mennek aludni Albertfalvara, aztan fel negykor mennek vissza. :W

Ma is 2:45-kor, meg 3:35-kor huzott el egy ICS. :O
Hangjukbol itelve lefele, Albertfalva iranyaba mehettek.

Csak azt nem ertem, hogy ha 0:20 korul er be menetrend szerint Jaszai Mari terre az utolso kettes, akkor hogyhogy 2.5 ora mulva er ide at Budara?
Ennyi ideig tart felmenni a Margit-hidra, aztan Moszkva teren at a 18-as vonalara?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1665) V.Stryker válasza Mackósajt (#1663) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Egyszerűen az csesz fel csak, hogy itt néhányan hintik az igét, hogy a lógás csalás, lopás stb. Miközben ők frankón,becsületesen kifizetik. Csupán azt nem veszik észre hogy hova tovább azok lopják meg őket akiknek ők becsületesen fizetnek. Tehát tolvajnak fizetek, mint hogy számon kérnék rajta vmit és ezért én de kib@szott becsületes vagyok. Én azt mondom,hogy oké,mindenkinek szíve joga,csak ne mondjon rólam vélemény azért,mert én nemúgy teszek mint ő. (Én sem neveztem szvsz őt beszarinak, hogy azért fizet,annak elléner,mert neki sem tetszik,mert egy nyúl....)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1666) stangli


stangli
senior tag

Rendszám: Alfa 08 :DDD
avagy a 86-os Busz kalandjai a Bamakó Rallyn :D
Miközben egy kéjenc sofőr saját államot akar alapítani :Y
Nézzük a videót és minden letisztul, mint a jó bor :)

[ Szerkesztve ]

(#1667) sasa311 válasza V.Stryker (#1665) üzenetére


sasa311
veterán

Szerintem meg nagyon el vagy tévedve ezzel a gondolatmenettel.
A BKV bevételi forrása jórészben az utasok, mert a privát célra bérelt buszokból bejövő bevétel mnimális lehet.
Tehát amit a bliccelők nem fizetnek be, az színtiszta bevételkiesés. Abból az X milliárdból, amennyit bukik a BKV évente a bliccelésen tudnának fejleszteni / járatotsűríteni, mittudomén.

Semmit sem lehet legalizálni azzal, hogy dehát más se... meg amúgy is drága..
Azt tessék már megérteni, hogy ez egy szolgáltatás. Megkapod a jegyért amit ígérnek? Meg. Akkor? Igen, lehetne szebb, jobb, tisztább (bár hogy őszinte legyek ez inkább múlik az utasokon)
Az meg, hogy lopnak a fejesek a BKVnál.. Ahoz nekem mi az istenfsza közöm van? Ez a BKV belügye, vagy azé, aki pénzeli a BKV-t. Legközelebb ha bemegyek a Teszkóba kenyeret venni, akkor kapjam fel és sétáljak ki, majd mondjam a biztonságiaknak, hogy dehát a maga főnöke sikkaszt a cégtől, ezért drágább a kenyér mint 2 hete!! Úgyhogy nem fizetem ki? Mert ez kb pontosan ugyan az, amit te állítasz.
Annyi a különbség, hogy az a nyúl, aki sak akkor mer bliccelni, hogyha utazik a buszon, mert maximum leugrom róla, vagy elküldöm a 45 kilós ellenőrnőt anyjába, úgyse tud velem mit csinálni. De nem merné a teszkós 120 kilós kopasz arcába mondani, hogy nem fizeti ki a kenyeret. Tudod ez a gyáva magatartás.

Azt meg végképp nem értem, hogyha valaki becsületen fizet azért, amit használ az miért gyáva, de azthiszem ezt meg se próbálom megérteni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1668) V.Stryker válasza sasa311 (#1667) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A BKV saját maga tette közzé azt a tanulmány amely szerint az utasok 6% bliccel rendszeresen.....nehogy már a több milliárdos hiányt okozzon ez a 6%. Természetesen a legkönnyebb erre fogni. Szerinted bevallaná a vállalat,hogy ők cseszték el? Nem...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1669) sasa311 válasza V.Stryker (#1668) üzenetére


sasa311
veterán

A bkv éves bevétele 2006-ban 60 milliárd forint volt, 2007ben még nem tudom, de biztos nyilvánosságra kerül az is hamarosan.
Még ha valóban csupán 6% bliccelne, az akkor is 3,6 milliárd forint, ami valljuk be nem kevés.

Azt meg, hogy ők cseszték el én nem vitatom, lévén 60 milliárd felett volt 2006 végére az Adósságállománya a cégnek, nyilván emberi számítás szerint ezt ők sem számolhatták 0-ra. De mint előtte is írtam, az engem nem érint, hogy ők elkúrták, amíg használok egy szolgáltatást addig fizetek érte. Ha majd csődbe megy, akkor meg nemtudom mi lesz.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1670) V.Stryker válasza sasa311 (#1669) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De mint előtte is írtam, az engem nem érint - Már hogy a frászba ne érintene, mikor ezért emelik az árakat! mint már előbb írták, ez egy szolgáltatás, amiért fizetni kell....a szolgáltatásnak megfelelő ellenértéket. Ez rendben is van. Viszont a jelenlegi szolgáltatásért elkért tarifa nincs.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1671) stangli válasza sasa311 (#1669) üzenetére


stangli
senior tag

"De mint előtte is írtam, az engem nem érint, hogy ők elkúrták, amíg használok egy szolgáltatást addig fizetek érte."

Aham, nem érdekel... de ellenben mennyivel jobban hangzana, azaz 5e Ft-os bérlet... ugye, hogy ugye? :U
Továbbá, ha Ők elkúrják, elsikasztják a pénzt, mint ahogy a kormányunk is tette (tudom ez nem ide való OFF-olom is) akkor áremelés következik, csakhogy többlet bevételhez jusson maga a társaság. De ellenben, mivel nem magán kézben van, tudják, hogy összefonódik minden, mindenkivel, így ugyancsak elsikkasztják a pénzt. Most fellehet mordulni, hm, mi? Hogy, hogy? olyan nincs... dehogy nincs, vannak könyvelési technikák, ismerős ismerőse, akitől vesznek 100Ft-is wcpapírt 10.000 Ft-ért, csak mert selymesebb... természetesen maga az ára... ez egy abszurd példa, de hidd el ez így működik, a való világban és a BKV sem menekül az ilyen trükköktől SŐT! Ott különösen kicsúcsosodik, hisz az állam is benne van, oszt a választásokra ugyancsak kell gyűjtögetni egy kis tőkét és hát mié ne, ha már a kis pajtinak is esik, nekem is esik, és a pártnak is esik...
Egyszóval maga az utas az utolsó, majd egy ével a választások előtt megint dobnak egy kis csontot nekünk, Volvo, Combínó, Új metró szerelvény formájában oszt a nép beeszi... és azok a csúnya, csúnya bliccelős bácsik+nénik miatt veszteséges a BKV, DE ne féljetek, MI a BKV így is adtunk nektek 10db új VOlvo buszt, 10Db Combínót, meg egypár meztó szerelvényt... Ne aggódjatok a hitelekről psssszt majd jövőre megfizetitek 10.000 Ft-os bérletárral...

(#1672) sasa311 válasza V.Stryker (#1670) üzenetére


sasa311
veterán

Nem.
Majd amikor én úgy ítélem meg, hogy nekem ez a szolgáltatás már nem ér annyit, hogy megfizessem érte az x.xxx forintot, onnantól kezdve nem fogom használni. Ennyi.
Tudom, neked nincs rá alternatívád, én találnék, ha muszáj lenne. És nem az lenne az alternatívám, hogy ugyan úgy használom, mint eddig csak ingyen, hanem a többen egy autóban, bicikli, motor, gyaloglás, teleportálás. lsd lejjebb.

stangli:
Ugyan azt tudom neked is mondani. Igen, mindenki gonosz, lop csal hazudik, de én ezért nem fogok, mert ezzel takarózni a legnagyobb gyengeség, hogy én azért mert ő is.
Majd ha nem tudom vagy nem akarom az ár / szolgáltatás minősége miatt megfizetni a BKV-t akkor közlekedek máshogy. Büszke ember vagyok, amíg nem az életem múlik rajta, addig többet ér a becsületem.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1673) stangli válasza sasa311 (#1672) üzenetére


stangli
senior tag

csak a büszkeséged költséges mind pénzben, mind időben mérve :U

(#1674) V.Stryker válasza sasa311 (#1672) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Eszedbe jutott már az, hogy kiknek, kik előtt akarsz te becsületes maradni?

Ha a villamoson kizsebelnének és észrevennéd. Nem vágnád nyakon az illetőt és követelnéd vissza a cuccodat,mert te egy talpig becsületes vagy és nem önbíráskodsz,mert azt a törvény nem engedi?(holott,ha feljelentenéd,akkor a büdös életben nem kapnák le az esetek 90%-ban) - Mert ezek is meglopnak, csak éppen szebben...

Ha ilyen naív, jótett lélek vagy, akkor a Vörös Keresztnél a helyed...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1675) fokukac válasza V.Stryker (#1674) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nem, rossz a példa.
itt Te lopsz, meg mindenki, aki bliccel.
meg mindenki, aki nem fizet adót, tb-járulékot.
A becsületes kisebbség fizet helyettetek is.

a becsületesség dolgot pedig látom, nagyon nem érted.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1676) V.Stryker válasza fokukac (#1675) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És szegény BKV pedig miattunk tart ott ahol most mi? Több milliárdos hiányt halmoztunk fel mi bliccelők? Hogy te mekkora egy naív vagy....meg is érdemled,hogy fizess.

Másrész a BKV annak ellenére, hogy ZRT, egy közhasznú vállalat. Ebből kifolyólag Ő van az utasért és kurvára nem szivességet tesz, hanem szükség van rá, ahogy a korházra is. Vagy elkéne dönteni,hogy akkor most köszönjük meg,hogy léteznek és kérjék meg az árát, mellette pedig minőséget szolgáltassanak. Vagy döntsük el ,hogy egy fél állami sz@r és támogassa az állam olyan szinten,hogy ne kerüljön anyagi csődbe. Mert a világon sehol, SEHOL, nem nyereséges egy ilyen vállalat. Ez van, támogatni kell.....a lógósokat meg kiszürni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1677) tildy válasza V.Stryker (#1676) üzenetére


tildy
nagyúr

Jóérzésű emberben fel sem szabadna, hogy meüljön, hogy lóg :(((
Ahogy az sem, hogy lop.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1678) fokukac válasza V.Stryker (#1676) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tudod, az ilyen emberek miatt tart ez az ország ott, ahol.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1679) V.Stryker válasza fokukac (#1678) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Egy frászt. A hozzád hasonló naívok miatt. Mivel látják,hogy a hozzád hasonlókkal megtehetik,és ti vagytok többségben, ezért meg is teszik.... Ha az emberek többsége pampogna a dolgok miatt, akkor tartva a következményektől, nem mernének ilyen szinten lopni és belemenni a korrupcióba és hűtlenkezelésbe.

Azért örülök,hogy elégedett vagy magaddal és a rendszerrel. Neked mindegy, ha felére csökken az életszinvonalad,de a lényeg ,hogy becsületesnek érzed magad. Az eszedbe nem jut, hogy az életed során végig becsületes voltál és most mégis rajtad vernek le és hajtanak be olyant, amit már egyszer,esetleg többször kifizettél....

Azt hiszem,hogy ez Tildynek is válasz...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1680) fokukac válasza V.Stryker (#1679) üzenetére


fokukac
nagyúr

kissé balkáni a mentalitásod, dehát ez van.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1681) tildy válasza V.Stryker (#1679) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha mindenki igy gondolkodna mint te, akkor megjegyzem meg itt sem tartana az orszag....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1682) sasa311 válasza V.Stryker (#1674) üzenetére


sasa311
veterán

Úgy gondolom a becsület szó jelentését vagy félreértelmezed vagy nem vagy vele tisztában.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1683) sasa311 válasza stangli (#1673) üzenetére


sasa311
veterán

Ez ilyen.
Aki forintosítani tudja a saját értékeit, az meg is érdemli, hogy egy nagy semmi legyen.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1684) V.Stryker válasza sasa311 (#1682) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jól van. Felterjesztelek a Becsület Rend várományosai közé. Mi több, te lehetsz az élő, 14-ik vértanu.... Mint mondtam, egy tolvaj rendszer előtt, aki meg sem kisérli ,hogy a népnek jót akarjon,csak a saját kis nyereségvágya számít, én nem kívánok becsületeskedni,mert annyit érek el,hogy mégjobban meglopnak. Mivel pont ők úgy építették fel a rendszert, hogy semmiféle alternatívára ne legyen lehetőségem, ami nagyobb árral nem járna, ezáltal nem tudván védekezni a saját meglopásom ellen....ha úgy tetszik, igen...ellopom azt,amit lehet. Mellesleg úgy gondolom,hogy ezer más helyen megfizetem ennek az árát...(És nem kívánok vitatkozni azon,hogy kinek mi fér bele...család függő,amin vitatkozni nem hiszem,hogy tulzottan intelligens lenne.)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1685) lajafix válasza Vandit. (#1574) üzenetére


lajafix
addikt

hogy is mondta valamelyik francia dáma(talén Maria A.) amikor a csőcselék tüntetett a palota ablaka alatt?
- Gróf úr ezek a büdösök miért lázadoznak?
- Mert éheznek, nincs kenyerük.
- Akkor miért nem esznek kalácsot?

Rock'n Roll

(#1686) lajafix válasza fokukac (#1675) üzenetére


lajafix
addikt

ne keverd ezt ide, a magyar alkalmazotti bérterhek kitermelhetetlenek. Az, hogy te a belvárosi irodádban kitermeled, az csak kivétel erősíti a szabályt kategória.

Rock'n Roll

(#1687) dragonfx válasza fokukac (#1680) üzenetére


dragonfx
veterán

kárerőlködnöd, a 8e 8e marad..rengeteg azért amit nyujt a bkv.
Én még a 3at is sjanálóm...de kérdés akkro minek vana diákom... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1688) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Gondolom,hogy egyik becsületest sem zavarja,hogy újabb 10 Volvo busz vásárlása helyett ilyenre költik a pénzeteket....tényleg, ez sokkal fontosabb...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1690) V.Stryker válasza Kalandor (#1689) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Kiricsi Karola, a BKV szóvivője az Indexnek azt mondta, - A Kiricsi azt mondta...Muhaha...Mellesleg melyik támogató logóját,reklámját látod a buszon? Én egyikét sem....Nézzük meg újra? :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1692) V.Stryker válasza Kalandor (#1691) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Legyen igazad...

Mellesleg láttál már versenyautót? Bármilyent. Szvsz,nem a rendszámról tudjuk,hogy ki a támogatók, hanem bazi nagy matricákból.A busz oldalán elég hely lenne matricákan...és csupa támogató dobta össze a pénzt és mind hagyja,hogy a busz csupa kék legyen és még egy ici pici logó se kerüljön fel reklám képpen? A BKV csak két sofört kell nélkülözzön? Ám legyen. Kívánom,hogy tényleg így legyen.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1693) stangli válasza tildy (#1681) üzenetére


stangli
senior tag

[OFF]Na ne nevetess... melyik a nagyobb csalás, ha egy minisztert rajtakapnak, hogy csalja a feleségét, vagy az amikor bevallja, hogy elsikkasztotta a pártja az ország pénzét... akit rajtakaptak lemondott... aki elsikkasztotta az Ország pénzét a kormány élén van... miről beszélünk?

U.i. egyes ph társak már a politikai közerkölcsöt tévesztik a BKV ZRT működési alapelveivel... Hihetetlen[/OFF] :W

[ Szerkesztve ]

(#1694) stangli válasza Kalandor (#1689) üzenetére


stangli
senior tag

Én Kiricsi Karolának annyit sem hiszek mint maga az Ország vezíííreiben... neki az a feladata, hogy minél jobb színben tűntesse fel a BKV-t. Hisz ezért fizetik, fő a kommunikáció... azaz a legeslegkeményebb szorításból is úgy csusszanjon ki mint a kispajtija a nászéjszakán... :DDD

(#1695) sasa311 válasza V.Stryker (#1684) üzenetére


sasa311
veterán

Ne haragudj, de már 2 napja ez megy:
Te mondasz valami bődületes hülyeséget, ami szerinted úgy van és alátámasztod azzal, hogy a másik is hülye és ő is így csinálja. Ezt én megcáfolom. Erre mondasz valami másik hasonlóan okosat szintén olyan indokkal, dehogy aki "odafenn" keveri a sz@rt az is lop, úgyhogy neked is lehet, amit szintén megcáfolok. Utána nekemtámadsz alaptalan marhasággal, aminek a világon semmi értelme. Aztán megint az 1-es pont ismétlődik.
De legalább van fejlődés, mostanra legalább elismerted, hogy lopsz.
Remélem a következő lépés az lesz, hogy leszoksz róla. :R

De akkor legyünk egy icipicit filozófikusak, hátha ez segít átlátni a helyzetet.
Azt mondod, hogy - politika belekeverése nélkül - a BKV vezetősége egy szarházi banda, mert ellopják még azt a keveset is, ami van. Gondold át, ezt hiszed?
Akkor, hogyha saját bevallásod szerint te pontosan ugyan ezt csinálod, csak nincs lehetőséged csak x ezres nagyságrendbe tenni x milliós helyett mennyivel vagy jobb náluk?
Inkább ezen törd a fejed, minthogy hány logó van egy marketingbuszon.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1698) V.Stryker válasza sasa311 (#1695) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Számodra minden hülyeség és minden marhaság, ami a te elveiddel nem egyezik. Bennem legalább annyi volt,hogy elfogadtam a te álláspontodat és mentalitásod. És ezt kértem tőled is...de úgy látszik,hogy ez már nem fér bele, mivel becsületes vagy és ezt hirdeted,mint egy hittérítő. Ki nem sz@rja le,hogy neked meg sem érződik 8k-s bérlet. Anyuci,apuci szoknyája mellett én is nagyívben belesz@rnék. Komolyan örülök,hogy ilyen jól megy nektek. Csak néha lássál az orrodnál előbb is és ne csak egyenesen....

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1699) V.Stryker válasza Kalandor (#1697) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Semmit nem hangoztatok. Ti hangoztatjátok,hogy a BKV jó, a BKV nem drága, a BKV az árának megfelelő szolgáltatást nyújt és aki nem veszi meg a bérletet, akinek nem tetszik,hogy mennyi be kerül és milyen a szolgáltatás, az mind csaló,tolvaj, szemét,hogy nem tiszteli és szereti ezt a drága jó rendszert.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1700) Mackósajt válasza V.Stryker (#1699) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Olyan dolgokat adsz a vitapartnereid szájába, amit azok nem mondanak. A saját démonaiddal vitatkozol.

szerk: te fizetsz, ezt tisztáztuk. De akkor minek játszod az ördög ügyvédjét? Akik elitélik a bliccelést, azok is elégedetelenek a BKV-val, mint pl. én.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.