Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1083) Janoska26 válasza tildy (#1081) üzenetére


Janoska26
addikt

Ezek a jászsági házárak nagyon barátságosak, itt Baranyában sajna Pécsen és környékén, 10körül kezdődnek a házak, egészen a csillagos ég a határ, a telkek is piszkosul drágák, lakást olyan 7milla és egy kicsiért lehet venni ha lakásnak lehet nevezni azt a másfél szobás lyukat, albi az olyan 35+rezsitől, elmehet 60+rezsiig de ez természetesen méretfüggő.A környező falvakban sem jobb a helyzet, telkek házak ára az égbe szökött rendesen, de mindíg vannak kivételek, én is mindenképpen egy környező faluban szeretnék házat venni kis udvarral, max kerttel, előbb utóbb úgyis kifogok egy jót :DDD .Bejárástól nem tartok, otthon is bejártam melózni reggel este 18km busz, olyan 20-25 perc, jó az legalább pihenhet még az ember egy kicsit :DDD .
Szabolcsi adataim is vannak:Átlagbér:60-65 ropi, viszont a házárak is kedvezőek viszont piszkosul nagy a munkanélküliség, nem véletlenül keveredtem Pécsre.Ahol én laktam az pl egy kisváros, egy 10*10-es ház amihez még pluszba garázs van húzva, eléggé nagy telekkel mindennel, max 5 milla, és ez szinte fullos(Na jó medence meg ilyen nincs, de víz gáz villany).

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Munkanélküliség (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.