Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) chab7 válasza szabof1 (#5112) üzenetére


chab7
addikt

Természetesen ha újra a gyárira akar valaki visszamenni -akármiért is- akkor szerintem is kötelező a teljes wipe, tehát datára is. Úgy lesz szűz az új rendszer.

RootRulez nem tudom miért erőlteted azt az rc1-et, ha 179-es cee gyárit teszel fel arra mehet simán a nightly és nem kell hogy bármi baja is legyen.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#5152) Repp válasza croli (#5145) üzenetére


Repp
tag

Azér, mer az adw egy szar... cseréld le, mondjuk launcher pro-ra :D

(#5153) RootRulez válasza rum-cajsz (#5018) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos a Dialer One tényleg kitörli, míg a Go dialerek (a sima ls az Ex) egyike sem. :N
Mégse az előbb kitörölte, de most már nem. :(

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#5154) norbert0929 válasza Halo (#5150) üzenetére


norbert0929
tag

Köszi!..
:R

Esetleg egy link?..
Mit irjak be?.. "Nem mountol az sd"??

Minden OK :)

(#5155) feketepeti válasza RootRulez (#5153) üzenetére


feketepeti
aktív tag

És a Touchpal dialer sem törli ki.

(#5156) croli


croli
aktív tag

könyörgöm valaki segítsen mert nem csinál semmit a teló nem jut tovább a motorola logónál recoverybe meg ilyenekbe be tudok lépni nem bírok felrakni gyári romot meg semmit!!

cm7 volt fönt de factoryztam mert vissza akartam inkább menni (gyári recoverybőlk)

hogyan bírnám feltölteni az aksit??

[ Szerkesztve ]

(#5157) RootRulez válasza feketepeti (#5155) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez meg még pénzbe is kerül, nem?

Más: Ezt a CM7 gyári Energiagazdálkodás Widgetet nem lehet 1x4-ről átállítani 1x2-esre?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#5158) Halo válasza norbert0929 (#5154) üzenetére


Halo
senior tag

jajj de ne már....

a mountra kapsz 37 találatot... a közepe fele már ott van az én hsz-em, meg az azokra adott válasz, ill. a válaszokat is meg lehet nézni, amiket azokra adtak...

értem én, hogy az éhezőnek nem halat kell adni, hanem horgászni kell megtanítani, de.............................

Peace! :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5159) croli


croli
aktív tag

kérlek segítsetek nagyon nagy gázba vagyok
recoverybe gyáriba be bírok lépni meg be bírok még a 0.9.1 vagy mi cm7 recoverybe
rds lite meg hibát ír ki!!

zte bladbe jó lehet az aksija hogy fel tudjam rendesen tölteni kb most 50 %-on állhat

csináltam még a gyári romrol egy biztonságit hogy lehetne esetleg visszaállítaniu??

[ Szerkesztve ]

(#5160) mira72 válasza croli (#5159) üzenetére


mira72
őstag

Miért kell 5 percenként írni ugyanazt?
RSD Lite-ról olvasgass kicsit.. kb 10 percet kell kibírnia vele az akkunak...
Azzal mennie kell, ha driverek meg a fileok rendbe vannak .....

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#5161) croli válasza mira72 (#5160) üzenetére


croli
aktív tag

statusnál azt írja hogy fail!!!!

(#5162) croli


croli
aktív tag

nem működik semmi nem sikerül sehogy sem nem is bírok tölteni meg semmi belép bootloaderbe recoverybe meg ezekba ahol abszolut nem lehet tölteniu!!
rds lite 83-ig eljut majd fail mit lehet csinálni nem akarom a szervízt

ja és nem lépő ki failed üzenettel csak kiírja hogy fail

[ Szerkesztve ]

(#5163) nbukta77 válasza croli (#5162) üzenetére


nbukta77
addikt

Próbáld ezt !

Ahogy a linkben is le van írva, így lehet visszatérni olyanoknak, akik ba**tak elolvasni a figyelmeztetést kiszivárgott GB felrakása előtt, és feltolták a full sbf-et a fixed (Cg31 és Cg39 nélküli) helyett.
A lényege magyarul (semmiféle felelősséget nem vállal senki, ha megint elqurod):
Mielőtt nekiállnál, töltd fel az akkut 100%-ra, és a linkeken lévő cuccokat töltsd le

1. menj bootloader módba (power+hangerő fel) és flesseld rá rsd lite-tal ezt: JORDN_U3_97.21.51.rar kostenlos von Uploading.com herunterladen
2. várj, míg a defy újraindul, mindenképpen addig, amíg az rsd lite "PASS" és utána "FINISHED"et mutat!
3. menj stock recovery-be (újraindításkor a"hangerő le" benyomva tartva)
4. ez a régebbi recovery még nem a hangerőgombokkal megy, hanem a képernyő jobb alsó sarkának érintésével.
5. hangerő gombokkal választ a wipe-okat, a bal alsó "OK" érintésével
6. cache wipe és utána factory reset (tehát cache/data wipe)!
7. újraindítás és az usb-kabel bele rootoláshoz (usb-debugging bekapcsolása és ismeretlen források engedélyezése, rootolás ezzel: super one click root 1.7(!!!!) ne próbálkozz újabb verziókkal, mert nem fog menni )
8. ez se megy egyszerűen, többször reklamál a SOC, de nyomj rá ismét.
9. újraindítás, ha sikerült a rootolás
10. jöhet a 2ndinit 1.4.2 telepítése innen: http://forum.xda-developers.com/atta...0&d=1309201119
11. újabb ellenőrzés, hogy az usb-debugging be van-e kapcsolva (az ember sose tudhatja ) majd futtasd a 2ndinit-et
12. kattints az "install recovery" sorra, erősítsd meg mindkétszer a root jogosultságot, és várj, amíg kiírja, hogy sikerült, ekkor a led is kizöldül.
13. Indítsd újra a cuccot normál módban
14. menj újra a 2ndinitbe és a "reboot into recovery"-t nyomd (vagy indítsd megint újra, és a "Custom recovery-t válaszd )
15. ekkor a recovery 2.5.8 jön be, innen a menüből válaszd a "restore" fület és válaszd a kártyáról a letöltött és a sd/clockworkmod/backup mappába másolt könyvtárat, amiből előtte az "android_secure.img-t kitörölted a CWM-be lépés előtt: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (ez a 3.4.2-179-2 cee)
16. Amikor a "restore" megtörtént, wipe-olj mindent megint alaposan (dalvik, cache, data és battery stats) majd indítsd újra a cuccot bootloader módban
17. Ekkor a képernyőn a "ready to program" kéne, hogy legyen
18. usb-kábel be, rsd-lite-tal a következő fixed sbf-et ráflesselni: firmware.rar kostenlos von Uploading.com herunterladen (ez a 4.5.1-128, de jó a 4.5.1-134-re is)
19. Ha minden rendben lement, akkor teljes funkcionalitású froyo (cee verzió) bootol és onnantól azt csinálsz, amit akarsz, (cm7, miui, vagy akár gingerbread megint mehet rá )

Minden további flesselésnél ügyelni kell rá, hogy a korábbi elqurást nem lehet teljesen visszacsinálni, tehát a fixed.sbf-re mindig szükség lesz, egyébként bootloopban maradsz, mert pár fájl az elqurt GB-felrakásodból kitörölhetetlen, valamint a garit is elbuktad (ha észreveszik).

É igy még mindíg rendbe tudram rakni.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#5164) croli válasza nbukta77 (#5163) üzenetére


croli
aktív tag

bocs már az akksit sem bírom feltölteni sehogy sem

és elolvastam de ezek szerint már az sem mindegy legalábbis nálam hogy milyen sorrendben rakom fel a gapps meg cm7-et leírásban első cm7 második gapps én meg fordítva raktam de ilyet nem is hiszem hogy ennek köze legyen hozzá
na de megoldottam windows újrapakol még jó hogy bivaly agép és gyorsan megy minden rds lite netről lepakolopm az sbf-et és voálá mintha csak új lenne a telefon de azért köszi tied volt a leg érthetőbb csak mondom méág az aksit sem bírtam volna tölteni úgyhogy elég gyorsan kellett cselekednem!!!

[ Szerkesztve ]

(#5165) mira72 válasza croli (#5164) üzenetére


mira72
őstag

hát persze, felteszed előbb az MS office-t utána meg a windows-t
szerinted? :DDD
gapps.. neve google apps .. azaz alkalmazások ... amik a cm7 rom-okból kimaradnak, és ha kellenek, rá lehet telepíteni ....
minden érthetően le van írva, több helyen is, akkor ( idézem magam a blade topicból ) "miért kell nekiesni, mint paraszt a diplomatatáskának".... :F
nem bírtál ki pár órát amíg biztos nem leszel abban amit csinálsz?
és igen, az is rengeteg helyen le van írva, drivereket rendesen feltenni, egy biztos rendszerre, stabil usb-s gépre, lehetőleg szünetmentes v noti.. és a kábel is jó legyen ....
bocs, csak tele sírtad ijedtedben a topicot, és sztem fingod sincs arrol amit csinálsz..stb...

(#5141) Wajk : erről beszélsz ? :(

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#5166) norbert0929 válasza croli (#5164) üzenetére


norbert0929
tag

Hay..
Meik jó hozzá?
rsd_lite_2_7_656.zip (4.98 MB, 55774 views)
RSDLite2.8.zip (7.65 MB, 40683 views)
rsd_lite_33_189.zip (5.60 MB, 13523 views)
RSD_LITE_3_4.zip (5.75 MB, 17831 views)
rsd_lite_3_2_993.zip (5.56 MB, 13992 views)
RSD_LITE_3_5.zip (5.58 MB, 37167 views)
RSDLite_4.1.zip (1.20 MB, 67823 views)
RSD_LITE_3_7.zip (5.63 MB, 20107 views)
RSDLite_3.8.zip (3.99 MB, 47496 views)
RSDLite 4.2 + Patch.zip (4.76 MB, 106139 views)
RSDLite_4.5.3.zip (4.12 MB, 230120 views)

Mert nekem is sikerült megölnöm..
Nem akarta olvasni a karit...
Gondoltam meglesem a "format system" re mit csinál..
Na vajon?? :F Nem is tudom mit vártam..
Elkezdte törölni..Én meg mint egy jól pánikba eső figura ki az aksi..
Na Eddig birt engem.. :U

Minden OK :)

(#5167) szabof1 válasza croli (#5156) üzenetére


szabof1
őstag

Hol csináltad a factory resetet? A custom (stable) recoveryben (kék ledes) vagy a gyári (android robotos) stock recoveryben?
Én ilyenkor (amikor előtte CM7 vagy MIUI van fent) mindig bemegyek a stock recoverybe, ott wipe cache és wipe data/factory reset majd reboot és rögtön nyomom a hangerő fel gombot, hogy menjen bootloader módba és már tolom is fel rá a 2.2 CEE SBF-et RSD Lite-tal. Így mindig működött.

norbert0929:
RSD Lite v4.9 vagy még inkább v5.3.1 kell!

[ Szerkesztve ]

(#5168) Maximum1 válasza mira72 (#5165) üzenetére


Maximum1
őstag

Ez a mély víz, itt csak launcherekről lehet beszélgetni és mindenféle alap androidos dolgokról amit még az indexen is megtalálsz..
Valaki beír, mert csinált valami gebaszt akkor le kell hurrogni, tisztelet a kivételnek.

(#5169) Maximum1 válasza thamahs (#5139) üzenetére


Maximum1
őstag

Az 1 érték amikor kikapcsol a kijelző, 2 amikor a telefon töltöttségére reagál, ezt alul tudod beállítani/pl. 40% aksin leveszi 600mhz-ra/, 3 amikor ébren van.
Az 1 és a 3 érték a fontos, ha az elsőt jól beállítod akkor nem kell fel többet :DDD /ez vicc volt/

[ Szerkesztve ]

(#5170) norbert0929 válasza szabof1 (#5167) üzenetére


norbert0929
tag

Very Thank's!!!
:R :R
Ujra él..Kicsit bex@rtam...

Minden OK :)

(#5171) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

nem tud vki changelogot a nightlykhoz?

komolyan egy deka frissítést nem veszek észre a 3 naposnál és a legújabbnál...

vagy ennyire aprókat frissítenek? van ennek értelme, most komolyan??

stable CM7et a Népnek!!! :C :))

(#5172) chab7 válasza CoolBoy323 (#5171) üzenetére


chab7
addikt

Nagyon kevés a frissítés (ezért is nightly, azaz mindennapos ami miatt az is előfordulhat, hogy nincs is aznap frissítés) de itt egy changelog, hogy meg lehessen nézni hátha van vmi olyan az aznapiban ami miatt érdemes feltenni: LINK

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#5174) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

CM7-re feltettem a SetvSel-t, át lejjebb vittem a feszeket (anno 2.1-ne is így volt) Alapból a CM7 is 300/600/800-as lépcsőkre van beállítva? A beállítások között, mintha 1000-et láttam volna valahol...

═════════════════════════════════════════

(#5175) Z0C! válasza RootRulez (#5174) üzenetére


Z0C!
őstag

300/600/800

800at 1000re és 56-58 közé állítsd :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5176) Tex válasza RootRulez (#5174) üzenetére


Tex
senior tag

Tegnap este feltettem az rc1 v2-t, nálam 300/600/1000 volt az alap beállítás.
Eddig minden működik rajta ami nekem kell, Barnacle-val a hotspot is. :C
Esetleg ha valaki tudja megmondaná melyik nightly-tól 2.3.5 a CM7?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#5177) rum-cajsz válasza RootRulez (#5174) üzenetére


rum-cajsz
őstag

arra figyelj oda, ha feleszed a setvselt, akkor kapcsold ki a bootmenüben a porci húzást, mert összeakadnak csúnyán!
Én ezért inkább a bootmenüst használom.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#5178) Moon_Walker válasza Z0C! (#5175) üzenetére


Moon_Walker
tag

Bőven elég az 50 az 1000-hez!
(2 hónapja megy nálam)

[ Szerkesztve ]

(nem kötelező megadni)

(#5179) Z0C! válasza Moon_Walker (#5178) üzenetére


Z0C!
őstag

56-on használom... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5180) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
WajkIUI 1.8.12-őn nem tudom beállítani a Telenor-os mobilnetemet, nem csatlakozik fel a hálózatra.
Jelenlegi beállításaim: APN ez szerint, Data enabled->on, proxy kikapcsolva (de bekapcsolva sem megy), VPN nincs beállítva, only 2g-n és only 3g-n sem megy. Status bart lehúzva szintén a data bekapcsolva.
Mi lehet a probléma? CM7-en választani lehetett only gsm, cdma stb. mót közül, ezt itt nem találom. Lehet only gsm-en van?
Előre is köszi a segítséget!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5181) Moon_Walker válasza Z0C! (#5179) üzenetére


Moon_Walker
tag

Csak szóltam, hátha spórolni akar valaki még 6-ot... :K

(nem kötelező megadni)

(#5182) Z0C! válasza Moon_Walker (#5181) üzenetére


Z0C!
őstag

majd eldönti aki használja. 50 v 56 :)

mennyit eszik neked?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5183) Tex válasza Moon_Walker (#5178) üzenetére


Tex
senior tag

És a többi mennyi? 300/600/1000 ?/?/50

(#5184) Z0C!: Én alapból az ajánlott 25/40/56 beállítást használom.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#5184) Z0C! válasza Tex (#5183) üzenetére


Z0C!
őstag

az alapon van nekem hagyva :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#5185) mira72


mira72
őstag

300/650/1250 18/32/58
stabil, hetek óta így megy...

3630-as CPU ...

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#5186) Moon_Walker válasza Z0C! (#5182) üzenetére


Moon_Walker
tag

:DDD hát igen...
szerintem semmit nem jelent. 5mA-el alszik(300/19), napközben 2G-n ca. 10-20mA-t eszik.

szóval szerintem... :-X

(nem kötelező megadni)

(#5187) Moon_Walker válasza Tex (#5183) üzenetére


Moon_Walker
tag

300/19
700/34
1000/50

treshold: 88%

(nem kötelező megadni)

(#5188) Mahatma89


Mahatma89
tag

Már elég régen jártam errefelé és látom szépen megszaporodtak azóta a hozzászólások, így nem is igen sikerült kihámoznom a szükséges információt a következő kérdésemre:

2.2 CEE-re raktam még fel a cm7-110610-downgrade-179-es rom-ot(arra csak az volt), látom azóta kijött jó pár frissebb. Kérdésem, melyikre érdemes frissíteni (ha lehetséges) lehetőleg úgy, hogy ne kelljen FR-et nyomni. :U

(#5189) Wajk válasza morfondőr (#5180) üzenetére


Wajk
addikt

nekem kérdezés nélkül egyből akadt a 3G-re első boot után (Telenor) :)
2G/3G beállítást a Beállítások/Rendszer/Mobilhálózat beállításai részben találsz :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5190) chab7 válasza Mahatma89 (#5188) üzenetére


chab7
addikt

A 2.2 CEE -re elég lett volna a legutolsó nightly.

Viszont az XDA-n most szidják épp az utolsó kiadást, a 0814-es viszont nálam is nagyon jól megy (MoonWalker kolléga is dicsérte XDA-n ;) )
Hogy mit kell csinálni az update-kor már én is kismilliószor írtam az elmúlt hetekben, annyit tessék visszakeresni.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#5191) morfondőr válasza Wajk (#5189) üzenetére


morfondőr
őstag

Megvan az a beállítás és 2G-n sem és 3G-n sem tudok adatforgalmat generálni. CM7 alatt 2G-n is tudtam internetezni, APN beállítások az előzőekben említett, Telenor honlapról szedett adatokkal van kitöltve. Még cache törlést is csináltam és az sem segített. Ha telenoros vagy, akkor tudnál lőni egy screenshotot az apn beállításaidról, persze csak ha nincs benne személyes adat.
Előre is köszi!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5192) Moon_Walker válasza chab7 (#5190) üzenetére


Moon_Walker
tag

beony.
jelenleg a k... jó jelzővel tudnám illetni.
a 2 nap bőven csont nélkül meglesz. a napközbeni fogyasztás is elég impozáns eddig. max 19mA nyugiban.

(nem kötelező megadni)

(#5193) Tex válasza Moon_Walker (#5187) üzenetére


Tex
senior tag

Köszi! Lehet én is váltok 600-ról 700-ra.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#5194) CoolBoy323 válasza #99499520 (#5173) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Az nem stable, mert ha az lenne, akkor az lenne a hivatalos de olyan meg nincs :S

Chab7: koszi, ezt az oldalt meg nem ismertem...

(#5196) chab7 válasza CoolBoy323 (#5194) üzenetére


chab7
addikt

A releasek lelki világáról is nemrég írtam pár sort. De hát nem olvasgatja ezt a fórumot senki :S

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#5197) morfondőr válasza morfondőr (#5191) üzenetére


morfondőr
őstag

Privátban egy kedves fórumtárs segített és most már megy a mobilnetem!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#5198) natë


natë
nagyúr

Mennyire van értelme Droidra az antivirus telepítésének?

(#5199) Heimdallr75 válasza natë (#5198) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Mint egy lovat hátúszásra oktatni kb...

الغريبة في هذا الكوكب

(#5200) CoolBoy323 válasza chab7 (#5196) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mit írtál? én mindig olvasom, csak most hirtelen nem vágom, mire gondolsz...

antivírus: a múlt héten jelent meg egy cikk egy vírusról, ami emeltdíjas SMSeket küldött a user tudta nélkül... szal szerintem lassacskán már el fog férni...

(már az ESET ki is adta androidos vírusírtóját, de még csak RC... bővebb infó a programról

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.