Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) mexi válasza Z0C! (#4548) üzenetére


mexi
csendes tag

Nekem 2.2 vel volt hogy elment 3 napot ha csak akkor vettem fel ha hívnak,és ezen kívül szinte semmit nem csináltam.
Mióta CM7 van rajta kicsit rosszabb lett az akksi idő.kb.1/3-al bír kevesebbet.
1 nap 15 óra után rakom töltőre 30% környékén.Persze ezt is csak óvatos használatnál.

(#4552) Halo válasza Hovi (#4541) üzenetére


Halo
senior tag

én most próbáltam WIUI alól.
vonaton jöttem haza, bekapcsoltam, néztek is hogy mit pampog a teló, fordulj jobbra... :)
amikor párhuzamosan közel ment a vasút a közúttal, át is ugrott az autóútra :)

fagyás nem volt, gyors volt minden.

utána próbálkoztam, s ehhez fűződik majd a kérdésem:
ha külföldön használom így a google maps-t, akkor.. fizetek mint az őrült?
csak azért nem vágom/értem a dolgot, mert ha kikapcsoltam az adatforgalmat, letiltottam mindent, sőt, miután repülőbe tettem a telefont, akkor is jó navigált!

ekkor most csak a-gps ment? s ha külföldön csinálom...? Erdélyországba töltjük a hétvégét, kipróbálnám ezt is, de csak akkor, ha nem kell hozzá net. köszöntem!

Wajk:
ha esetleg estig 20-21. sikerülne... bevállalnám, hogy letesztelem a hétvégére élesben :)
és gratula, köszönet az eddigiekért! :R

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#4553) zsirfecske


zsirfecske
addikt

na jelentem megpróbáltam mindent (a titkosítás átállításán és új nightly felrakásán kívül), de a wifi még mindig szakadozik. xda-n is rákérdeztem, ezidáig semmi.

amúgy ha feltennék újabb nightly-t akkor így wipe-oljak hogy megmaradjon minden app/beállítás, vagy Edge ezt az első nightly felrakására értette?

szerk.:
amúgy néztem egy fogyasztást, éjjel flight mode-ban stabil -5mA végig, de amint kijövök belőle reggel 40-50 mA között van és néha felugrik 100-300-500mA közelébe! bár ez lehet hogy a wifi csinálja, passz.

off:
amúgy milyen bika ez a tanguy szerver, 2 MB/sec-el jön róla az adat, bár én sem értem hogy miért van két nightly könyvtár (jordan-cm7_nightly és jordan-nightly én is utóbbit használom).

[ Szerkesztve ]

(#4554) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!Ha fel rakom a Defy-omra a CM7-et gyári 2.2 froyo-ról, attól még vissza lehet térni a gyári froyo-ra? :F előre is kössz!
Még 1 kérdés:Mik azok a Nightly romok?Miben különböznek a CM7-től?

[ Szerkesztve ]

(#4555) Edge válasza zsirfecske (#4553) üzenetére


Edge
veterán

Minden nightly-t úgy kell feltenni.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#4556) mira72


mira72
őstag

Nincs valami app amivel be lehet lőni hogy a teló tol-ig airplane módba legyen?

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#4557) zsozsoooooo


zsozsoooooo
tag

Sziasztok!

CM7 alatt hogy lehet beállítani hogy csak az AWD launcher iconjai ne forogjanak el a telefon elfordításakor ? (minden más tudjon forogni)
üdv
Zsozso

[ Szerkesztve ]

Zsozso

(#4558) zsirfecske válasza Edge (#4555) üzenetére


zsirfecske
addikt

jóó, de akkor törlődnek a dolgaid?

amúgy wifi probléma update: most már tényleg csak az új nightly, vagy az rc0 binary segíthet bár utóbbi alatt nemtom mit értettek.

próbáltam azóta fix ip-t, az ssid elrejtésének kikapcsolását, sima g-mode-ot és semmi.

(#4559) Gabócza válasza mira72 (#4556) üzenetére


Gabócza
senior tag

Én ezt használom, nekem nagyon bevált.

Timeriffic

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#4560) Tex


Tex
senior tag

Kérdésem lenne a WIUI-s társakhoz: Abban van hotspot?
Mert ugye a CM7-ben nincs, és nekem kellene.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4561) Petie válasza mira72 (#4556) üzenetére


Petie
veterán

ez?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4562) eduba válasza mira72 (#4556) üzenetére


eduba
aktív tag

Van ilyen progi, Settings Profiles a neve.

Persze sok minden mást is tud, rengeteg beállítási lehetőséggel, ajánlom.

(fizetős) :)

(#4563) Kofetto válasza Tex (#4560) üzenetére


Kofetto
tag

Van benne WiFi hotspot, de h működik-e rendesen nem tudom, nem próbáltam. Ha érdekel megnézhetem.

(#4564) mexi válasza eduba (#4562) üzenetére


mexi
csendes tag

és az időzíthető?? te répa!! :O

(#4565) Kofetto válasza Kofetto (#4563) üzenetére


Kofetto
tag

Megnéztem....nem jó :)

(#4566) eduba válasza mexi (#4564) üzenetére


eduba
aktív tag

Igen időzíthető, te "répa" :DD

(#4567) Tex válasza Kofetto (#4565) üzenetére


Tex
senior tag

Köszi!
És az a gyári app vagy valami más?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4569) Z0C! válasza #99499520 (#4568) üzenetére


Z0C!
őstag

128x240, 240x320, 320x460, 640x480
:)

HD felejtős :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4570) Edge válasza zsirfecske (#4558) üzenetére


Edge
veterán

Dehogy, csak a wipe data/factory reset töröl.
wipe cache/dalvik cache után megmarad minden app minden beállítással.
másik routerrel kéne próbálnod, vajon azzal is szarakodna?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#4571) Slukkica válasza Kofetto (#4563) üzenetére


Slukkica
őstag

Van benne alapból és működik is rendesen.

Minden nap használjuk, haverral.

[ Szerkesztve ]

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4572) mexi válasza mexi (#4564) üzenetére


mexi
csendes tag

ok akkor a répát visszavonom,bár a szarkasztikus stílusod nem épp megnyerő ;-)

(#4573) Mumus1986


Mumus1986
csendes tag

Sziasztok!

Olvasom ezt a fórumot és kb a kötőszavakat értem. Van egy Defy-m de ezen kívül full kezdő vagyok. CM7, nightly, ezek semmit se mondanak nekem. Tudnátok ajánlani honlapot, vagy leírást, vagy valaki felkarolna msnen és segítene? Előre is köszi

Mumus1986

(#4574) mexi válasza eduba (#4566) üzenetére


mexi
csendes tag

Ha megkérlek leírod hogy hogyan időzíthető mert az istennek se találok benne semmi ilyet.?

(#4575) Tex válasza Slukkica (#4571) üzenetére


Tex
senior tag

A gyári appal müxik?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4576) chab7 válasza zsirfecske (#4558) üzenetére


chab7
addikt

Na halihó, most itt vagyok kicsit korábban is ;)
Edge már írta, hogy megy az update, csak annyival egészíteném ki, hogy gapps már nem kell megint (hacsak nem lesz egy újabb, de akkor külön is feltehető), meg ha már egyszer elindult a rendszered akkor újra reboot, recovery és még egyszer a wipe cache és dalvik (nekem ez kellett az FM RDS rendbetételére. Gondolom más titokzatos dolgokat is javíthat.)

Fura amúgy a wifi problémád, nálam ugyan nem N-es de szintén Linksys router van és egész nap rajta lóg a Defy.
Kipróbáltam végre a wifi hotspotot is (Barnacle progival), szépen osztja a mobilnetet.
Én tehát a továbbiakban sem találok semmi gubancot a legutóbbi nightlyval sem. Nem is értem miért nem végleges már. Talán a rövidebb akksi idő miatt? Amúgy meg ilyen telefonoknál - amit az ember nyomkod mint állat egész nap - az teljesen rendjén van ha minden nap tölteni kell éjszaka. Úgysem indulsz neki még egy napnak ha este 20% de ha 40 vagy 50% akkor sem. Tehát mindegy mennyit merül estig viszont az alap, hogy addig meg bírja ki akármennyit nyomjuk!!!

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4577) zsirfecske válasza Edge (#4570) üzenetére


zsirfecske
addikt

láma vagyok, de köszi a tisztázást (viszont ki érti ezt korábban meg azt mondtátok hogy nem szabad cm7 alatt wipe data/fr-t csinálni bootloop miatt).

másik router jó ötlet, csak épp nincs rá lehetőségem a héten, csak egy b/g-s ugyanolyan ddwrt-s van itthon :(

(#4578) AizawaKouta válasza #99499520 (#4568) üzenetére


AizawaKouta
tag

854x480at (két órás koncertfelvétel 1,4gb) szépen viszi.

(#4579) chab7 válasza zsirfecske (#4577) üzenetére


chab7
addikt

Hát szerintem wipe datát ne csinálj most sem, mert az nullázza a dolgaidat (plusz nekem szintén bootloopot csinált). Nightly frissítés előtt wipe cache és wipe dalvik (és még egyszer utána is ha már megy a rendszer).

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4580) zsirfecske válasza chab7 (#4579) üzenetére


zsirfecske
addikt

ismét :R nektek. várok egy új nightly-t és felrakom.

(#4582) RootRulez válasza Kofetto (#4565) üzenetére


RootRulez
félisten

Akinek WMUI-val vagy CM7-tel nem megy a 3G HotSpot, kipróbálná ezzel a Barnacle Wifi Tether programmal?

Nekem a gyári 2.2-őn szarakodott, de ezzel meg tudtam osztani a netet. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#4583) eduba válasza mexi (#4574) üzenetére


eduba
aktív tag

Szívesen leírom. :)

A progi telepítése után a profiles fülön létrehozol egy új profilt (menü gomb, new profile) ahol beállítod, hogy mit szeretnél elérni a profillal (pl.: wifi off, airplane mod on, silent on, stb.)

Ezután a rules fülön csinálsz egy, vagy több szabályt (menü gomb, new rule) itt beállíthatod, hogy milyen körülmények teljesülése esetén melyik, korábban megalkotott profil élesedjen. Ehhez meg kell adnod egy feltételt és egy akciót Pl.: 23 és 06 között minden nap aktiválódjon a "sleep" vagy akármilyen profil.

remélem érthetően írtam le, ha nem kérdezz nyugodtan.

Az ingyenes verzióban csak egy szabályt vagy profilt lehet megadni, a fizetősben korlátlan számút.

A progi olyat is tud, hogy pl.: megadott cellában, vagy megadott wifi közelében meghatározott profilt aktiváljon, tehát csináhatsz munka, otthon stb. szabályokat.

(#4584) chab7 válasza RootRulez (#4582) üzenetére


chab7
addikt

Na, erről írtam az előbb. Nálam ez CM7 latest nightly-val megy rendesen.

(#4581) beluudj: De tudod, pl ITT meg ITT is.
Bocsi, most olvasom twittert kértél, az meg ITT van.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4585) haxxika válasza Wajk (#4549) üzenetére


haxxika
senior tag

Remélem jól telt a nyaralás :D
Gondolom a jelenlegi 1.8.5-ös MIUI Rom alá fogsz építkezni. Mikor lesz benne a 720p felvétel? Engem legjobban az érdekelne.
Ez az egyetlen dolog amit hiányolok, mióta cseréltem a wave-ről a defyre...

OnePlus 10 Pro | Eladó cuccaim: https://hardverapro.hu/tag/haxxika

(#4586) Edge válasza zsirfecske (#4577) üzenetére


Edge
veterán

Nálam nightly-val nem csinált bootloopot soha, pedig kb már vagy 3x csináltam egyéb okok miatt wipe datat.
Chab7 most írta nála volt... és gondolom szintén nightly. Fura dolgok ezek, pedig én csak RC-kre gyanakodtam volna bootloopos szopódásra.
Router-ed mit tud? állítsd csak g-re és próba úgy.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#4587) Slukkica válasza Tex (#4575) üzenetére


Slukkica
őstag

MIUI alatt, igen a gyári app-al.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4588) mexi válasza eduba (#4583) üzenetére


mexi
csendes tag

na most jöttem rá igazán hogy mennyire félreértettelek .Ez egy külön program.És nem az androidmenü Settings/profiles rész.
Akkor nem is voltál szarkasztikus.Ezer bocsánat mégegyszer hogy beszóltam.
Így már kerek a történet. :D

Ja és köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#4589) Halo


Halo
senior tag

a nagy wipe cache/dalvik meghozta a kedvem a következő kísérletre:
megtörténtek a törlések, s utána megint megpróbáltam a telóról bejelentkezni a netbankba.

újabb hasalás...........reboot...

asszem én is hasalnék az előtt, aki megmondja, hogyan is javíthatnám a helyzetet :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#4591) eduba válasza mexi (#4588) üzenetére


eduba
aktív tag

Semmi gond, megesik az ilyen :DD

(#4592) Tex válasza RootRulez (#4582) üzenetére


Tex
senior tag

Ezt is próbáltam akkor, mondjuk az a béta6 volt avval nem működött.

(#4587) Slukkica: Köszi!

Ezek után biztosan váltok a 2.2-ről. :))

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#4593) RootRulez


RootRulez
félisten

Ha mégse jön be a CM7 és megvan a gépen a jelenlegi romom (2.2) akkor ezzel az RSD Lite progival könnyedén vissza tehetem majd?

Miért nem csinálnak minden costum ROM-nak ilyen *.sbf fájlt? Vagy épp ezt akadályozza a bootloader zártsága? :F

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#4594) Kofetto válasza RootRulez (#4582) üzenetére


Kofetto
tag

Wiuival is megy rendesen.

(#4595) Kofetto


Kofetto
tag

Na most megvolt az első ujraindulás a wiuim-nak. Handcentből akartam sms-t küldeni és küldésnél ujraindul. remek :(

(#4596) V.Stryker válasza Wajk (#4549) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Gondolom, akkor jön az új 2.3.5-ös ugye? :) Érdemes megvárni vagy holnap a mostani 2.3.4-re rátehetem?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4597) szabof1 válasza zsirfecske (#4577) üzenetére


szabof1
őstag

Bocs, de közben kiderült, hogy a factory reset csak CM7-en belül felejtős, de a custom recoveryben mehet. Én értettem félre és írtam neked hülyeséget.

(#4598) Petie válasza RootRulez (#4593) üzenetére


Petie
veterán

tudtam hogy valamit elfelejtettem...lementeni a gyári 2.2-t :D

4599: nemtom hogy vissza lehet-e. én scak arra reagáltam Te lementetted én meg elfelejtettem :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4599) RootRulez válasza Petie (#4598) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor ez azt jelenti, hogy vissza lehet tenni CM7 után a gyárit? El is lehet menteni, ami most van fent? Mivel?

═════════════════════════════════════════

(#4600) szabof1 válasza RootRulez (#4599) üzenetére


szabof1
őstag

A CM7 miatt rootolni kell és fel kell telepíteni a Defy 2ndInit programot majd azzal a custom recoveryt. Nos ebben a custom recoveryben kell backupolni (így).
Olvasd el! Ha nem világos, akkor vagyunk itt páran, akik segítünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.