Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) Erlter válasza CoolBoy323 (#4299) üzenetére


Erlter
csendes tag

hali

nekem 806-os nightly van fenn, minden teljesen jól működik...
előtte wipe cache+dalvik, install, reboot <- mindig így csináltam, sose volt gebasz

(#4302) YAS-dude válasza CoolBoy323 (#4285) üzenetére


YAS-dude
őstag

Írják, hogy a cm beállításokban valamit állítani kell az overscroll settingsben (átállítod, majd vissza) és aztán már nem FC-zik.

(#4303) SlayerSub


SlayerSub
tag

Hello,
Valaki tudna segiteni hogy honnan tudnám felrakni a dungeon hunter 2-t defy-re, mert a Gameloft nem ajánlja fel?
köszi

(#4304) errrtu


errrtu
aktív tag

a "market hibára" csak a gapps.zip felrakása a megoldás?

OnePlus3

(#4305) Moon_Walker válasza CoolBoy323 (#4299) üzenetére


Moon_Walker
tag

Fotózásnál nem tudott az sd-re írni ez a 802-es, mert r/o volt valamiért.
Szerintem felrakás előtt kell wipeolni, én így szoktam és sosem volt semmi gond....

(nem kötelező megadni)

(#4306) CoolBoy323 válasza Moon_Walker (#4305) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a MIUInál írják pl azt, h utána kell a wipe cacheket csinálni... tök m1, az eredmény u.a. ha nem indul el a rendszer, nem is lesz még cache szerintem, tapasztalataim alapján :)

egyelőre nightly lelőve, kellett a régi RC0, mert voltak fontos jegyzeteim, és nem voltak bekkápolva :)

de hála a restore-nak, megvannak :P
(bár, csak advanced restoreral ment a dolog, a boot-os részre mindig hibát dobott :S)

(#4307) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Örült ötletem támadt, vajon a SOC chip cserélhető-e BAYER-re a telefon alaplapján és menyibe kerülhet, mert ez a HD kérdés nagyon bassza a csőrömet, mert a telefonnal nagyon meg vagyok elégedve, csak ugye az az átkozott Chip ne lenne, már azon is gondolkodom, hogy le kellene cserélni a DEFY-met egy BAYER lencsés változatra, pedig csak egy hónapos!

Zol669

(#4308) toth_janika


toth_janika
őstag

Hello!
SOC-al akartam rootolni a Defy-t (2.51) és a "waiting for device" résznél nem megy tovább hiába kapcsolom be az USB debugging-ot.
Ez mért lehet? Hiába kapcsolom ki és be, akkor sem történik semmi! :(
Mi lehet a baj?

Szerk.:
Vista Update2 az oprendszer

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#4309) Tézé81 válasza zoli669 (#4307) üzenetére


Tézé81
tag

Sztem hülyeség ezen bosszantani magad. Amúgy ha tényleg ennyire zavar, xda-ról:

- "You may to buy BAYER camera from service place. Costs about 40$."
- "Camera module isn't soldered. Look at this: [link]

Teljes forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4310) szabof1 válasza toth_janika (#4308) üzenetére


szabof1
őstag

Próbáld adminisztrátorként futtatni, hátha. Az értesítési sávot lehúzva az USB connection sorban kiválasztottad a "None" (vagy "Charge Only") vagy a "Motorola Phone Portal" sort?
Ezt (és benne a 2. lépést) nézted?

[ Szerkesztve ]

(#4311) szabof1 válasza Speed limit (#4265) üzenetére


szabof1
őstag

Az eredeti kérdés: "Az a kérdésem lenne még mindig hogy ha turkálok a zip fájlban újra kell szignálnom a zip fájlt?"

premete itt linkelte, de már nem elérhető.
Én ide töltöttem fel: [link]

(#4312) nbukta77


nbukta77
addikt

En cm7 utan megint vissza tertem a jo oreg CEE2.2.2-re.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4313) toth_janika válasza szabof1 (#4310) üzenetére


toth_janika
őstag

Most végigcsináltam, amit Te leírtál, de ugyanaz.
Waiting for device már 10 perce! :((( Este megpróbálom Win7 alatt, hátha...

Szerk.:
No egy kicsit átalakítottam a Te módszered, és a többit is, mert sajnos az nincs benne, hogy fel kell előtte telepíteni a MotoLauncher-t, amit akkor ajánl a telefon, ha Portal módban kötjük a gépre! Enélkül nem rootolódott volna ki! :) De most már done, emléletileg!
:R

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#4314) szabof1 válasza toth_janika (#4313) üzenetére


szabof1
őstag

Másik USB port, másik SOC (ezek [link1 és link2] eddig nekem mindig működtek), másik op.rendszer, másik gép - nekem (is) ezek lennének a tippjeim.

Szerk.: Most látom, hogy időközben sikerült. Örülök. Beteszem a leírásba a tapasztalataidat.

[ Szerkesztve ]

(#4315) errrtu


errrtu
aktív tag

Tapasztalt már valaki olyat Cm7 alatt, hogy a market egyszer csak nem megy. Illetve megy status baron bevillan a letöltés megkezdését jelző ikon de abban a pillanatban el is tűnik? Pár programnál próbáltam de nem jutottam eredményre viszont azt vettem észre, hogy a "my apps" fülön a lista alján sorakoznak ezen alkalmazások !?

OnePlus3

(#4316) morfondőr válasza errrtu (#4315) üzenetére


morfondőr
őstag

Wipe cache segített nekem hasonló esetnél...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#4317) Z0C!


Z0C!
őstag

no visszatértem nyaralásból...400hsz :D
pörög a topik :)

Cm7 Rc1 óta semmi változás?
3x lett volna szükség megosztani a netemet, de semmivel sem tudtam :(

ui: 1hétig beköltözhettem egy ZTE V9-be. hát ég és föld :)
de Defy mindörökké :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4318) YAS-dude válasza zoli669 (#4307) üzenetére


YAS-dude
őstag

Ha te úgy vetted meg a defy-t, hogy tudtad, hogy hd videorögzítésre is szükséged van, akkor a saját khm meggondolatlanságod lehet az egyetlen, ami baszhatja a csőröd.

[ Szerkesztve ]

(#4319) lipido válasza CoolBoy323 (#4261) üzenetére


lipido
senior tag

Ezt próbáld

(#4320) CoolBoy323 válasza lipido (#4319) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jah, havi 1x bejön XD

(#4321) Halo


Halo
senior tag

WIUI:

nyafogtam, hogy szeretném átalakítani a a beállítások legördülő menüt. Ez még mindig igaz, csak időközben rájöttem, hogy a menüpontra hosszan nyomva előjön az aktuális beállítási lehetőségek menüje. Remélem érthető voltam.
Ezt eddig nem tudtam, ha másnak is új az infó, akkor örültem :K

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#4322) kano válasza Halo (#4321) üzenetére


kano
nagyúr

Nem új. A Settings/Toggle Settingsben is "átalakítható".

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4323) Halo válasza kano (#4322) üzenetére


Halo
senior tag

ha az állapotsor testreszabására gondolsz, azt vágom, csak azt nem, hogy az oldal nézetben hogyan tudnék én olyan dolgokat oda berakni, ami nekem jobban passzolna.
ahogy néztem, nem is lehet szerkeszteni.
Pl jó lenne egy 2g/3g ikonka, amivel egyből lehet váltani, de ha az adatforgalomra hozzsan nyomok, akkor előjön a mobilhálózati beállítás és onnan már csak két tappintás átállítani 2g-3g-t.

(jah, m megint volt egy reboot... csak úgy, filmnézés közben... :S )

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#4324) Kofetto válasza Halo (#4321) üzenetére


Kofetto
tag

Nálad nincs probléma a markettel? nekem borzasztóan lassú wifi-vel 3G-vel, mindenhogy. Valamikor el sem indul a letöltés :D

Én is kíváncsi lennék arra h lehet oda pakolgatni dolgokat :P

Ja és szerintetek normális a -7-es fogyasztás úgy h minden ki van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

(#4325) lsebestyen


lsebestyen
addikt

hali! egyik haveromnak frissítenie kellene a telóját, csak nem találom, milyen szoftverrel lehetne! a telefon amúgy nem kínálja fel a frissítést! vagy t-nél még nincs is 2.2? sajnálom nem olvastam vissza, mert sietek :B köszi :R

(#4326) CoolBoy323 válasza lsebestyen (#4325) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

én nem sietek, de a kereső se... :DD

és az első hsz is nagyon ráér... :P

(#4327) Halo válasza Kofetto (#4324) üzenetére


Halo
senior tag

hááát - a market az csapnivaló az tény...
ráadásul ez a verzió egyáltalán nem jön be nekem, a másik a kevésbbé csiricsáré, azt jobban szeressem, meg ráadásul az gyorsabb is, tuti...

vissza lehet cserélni különösebb nagy buherálás nélkül?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#4328) kano válasza Kofetto (#4324) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, normális. Nekem olyan 25-28mA-t fogyaszt.
Halo
Jah, félreértettelek. :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4329) lsebestyen válasza CoolBoy323 (#4326) üzenetére


lsebestyen
addikt

nahát, kösz, a t-mobile-ra nem találtam semmit, az első hsz-t nagyjából elolvastam, de peogramról nem volt szó amiről tudnám frissíteni, szóval, nem tudom mibe telne neked elmondani :W ezért nem fogom elolvasni az egészet, mert többször nyilván nem lesz szükségem rá... megtaláltam. DE NEM ITT :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4330) Halo válasza kano (#4328) üzenetére


Halo
senior tag

no problem
a magyarításos menükkel meg az a baj, hogy nem tudja az angol nyelvi beállításos hogy mit makog a magyar menüs és fordítva :)

lsebestyen:
hidd el, tuti többször kell majd elolvasnod....ilyen hozzáállással... szerencsédre nem lesz majd tégla a haverifon. s hiába is kezdi el sorolni bárki is neked, h. ezt, meg azt a progit szedd elő, akkor meg visszakérdezel, melyikkel mit kell csinálni... ott vannak a leírások, elakadtál, esz segítség.
ha egyklikkes romfelrakásról álmodtál, olyan nincs...

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#4331) lsebestyen válasza Halo (#4330) üzenetére


lsebestyen
addikt

figyi, értek hozzá, nekem is andoridom van, csak nem defy, és nem tudtam honnan előszedni az updatelő cuccot, azt egy eldugott honlapon megtaláltam :K

(#4332) Z0C! válasza lsebestyen (#4331) üzenetére


Z0C!
őstag

talán a motorola honlapján.
Software Updater néven elérhető :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4333) kano válasza Halo (#4330) üzenetére


kano
nagyúr

Soha sem használtam 1 percnél tovább magyar nyelvet a Defyn.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4334) Moon_Walker válasza Kofetto (#4324) üzenetére


Moon_Walker
tag

abszolút reális.
ha 10mA alatt maradsz, szerintem nincs ok panaszra.
ez van.

(nem kötelező megadni)

(#4335) lsebestyen válasza Z0C! (#4332) üzenetére


lsebestyen
addikt

igen, ezt nem találtam meg ott, lehet nem néztem eléggé körbe...de most már 2.2 van rajta :K

(#4336) Kofetto


Kofetto
tag

Én azt hittem sok, de akkor megnyugodtam.
Régi marketet én is vissza tenném, most úgy oldom meg h belépek a gépről ott install, viszont így kapásból települ telóra, nem nagyon értem a dolgot. :)

(#4337) Z0C! válasza lsebestyen (#4335) üzenetére


Z0C!
őstag

gyorsan ment :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#4338) Narxis válasza kano (#4333) üzenetére


Narxis
nagyúr

Miért nem?

Thanos was right.

(#4339) errrtu


errrtu
aktív tag

A market nálam is xarakszik ezért felraktam az újat hátha megoldja a problémámat. Nem úgy történt de legalább ez kiírta, hogy nincs elég hely az eszközön ?! :Y
Ez persze nem igaz tehát ott tartok, hogy sehol! Most rakjam újra a CM7-t?
Fogalmam sincs...

OnePlus3

(#4340) kano válasza Narxis (#4338) üzenetére


kano
nagyúr

Mert az angolt szoktam meg. Idegesít, ha magyar a nyelve. :) Nekem az új MIUI-val nem tud kapcsolódni a Tp-Link 1043-as routeremhez, de egy Linksyshez igen. :F

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4341) CoolBoy323 válasza kano (#4340) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

943hoz nekem hibátlanul csatizott... majdnem u.a. a két típus...

(#4342) kano válasza CoolBoy323 (#4341) üzenetére


kano
nagyúr

Most visszatettem az 1.7.8-at. Az volt az eddigi talán leg stabilabb és nem szívta az akksit sem, ha jól emlékszem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4343) Slukkica


Slukkica
őstag

Elkészült az 1.8.5-ös változatban a "original" magyar MIUI!

Az elöző változatot 63-an letöltötték. Meg is lepődtem hiszem hirtelen született.
Elérhetővé tenném, de kipróbálás nélkül nem teszem. Kellene egy tesztet csinálnia valakinek, mert most készülék hiányában nem tudom tesztelni. Leghamarabb szerdán tudnám.

Azért ha valakit érdekel, jellezze,hogy a Defy-s társadalom használhassa :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#4344) chab7 válasza chab7 (#4241) üzenetére


chab7
addikt

Végre megoldódott az FM RDS problémám. Egy navigációs program nem akart magyar nyelven menni, ami előtte ment már magyarul. Na mondom akkor recovery és cache törlés (meg dalvik is). Utána már ment magyarul a navi. Ránéztem vajon ez segített-e az RDs problémán - és láss csodát, megy az RDS info a rádióknál :C :C :C
Frissítési folyamatom bővült tehát annyival ha új nightly megy fel, akkor:
zip sd-re, reboot recoverybe, wipe cache wipe dalvik, install zip, reboot, majd újra recovery és wipe cache wipe dalvik, reboot. És így nem lesz semmi baja az adatoknak sem és a frissített nightly is szépen fut hiba nélkül.

(Ezt a második wipe-ot már olvastam valahol, de most meg is tapasztaltam hogy segíthet az érdekes esetekben)

Van RDS infóm végre :))

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4345) Lacopapi válasza chab7 (#4344) üzenetére


Lacopapi
addikt

Öröm és gratula (az utólagos wipe-ot én mindig megcsinálom) :DD

(#4346) chab7 válasza Lacopapi (#4345) üzenetére


chab7
addikt

Most már én is :DD

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4347) Steven


Steven
addikt

azt olvastam miben változott a miui de mit tudtok a bug list ről? mi az a mi nem megy mi az ami fos?:D

aki használja .. mindennapos használatra jó e ... ha van benne bug mik azok mennyire idegesítő?

jah meg van sorry

Flashlight on lockscreen requires slide in opposite direction to unlock first before working.
No vibrate on android keyboard regardless of settings.
WPS WIFI may cause reboots.
No single steps for battery percent. (Fix available.)

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4348) errrtu


errrtu
aktív tag

Jó reggelt

Mivel a market problémámra nem találtam megoldást gondoltam felteszem a WajkIUI 1.7.8.2 úgysem láttam még. Sorozatos FC-k fogadtak de pár FR és törlés megoldotta ezt. Sajnos a market itt sem működik. Állandóan leállítja a folyamatot. A beállítások-személyes-launcher beállítások szintén. A MIUI időjárás nem használható mert hálózati problémára hivatkozva nem frissíti az adatokat.
Más problémával egyenlőre nem találkoztam. Ezekre van valami gyógyír?

OnePlus3

(#4349) kano válasza errrtu (#4348) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem a market ment vele, az időjárást nem használtam. Valami egyéni problémád lehet.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#4350) nbukta77 válasza errrtu (#4348) üzenetére


nbukta77
addikt

Nekem folyamatosan fc- et. Felraktam a cm7- et,de az meg ette az aksit. Igy vissza tertem a CEE 2.2.2-re.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.