Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Mcomp válasza Wajk (#5444) üzenetére


Mcomp
tag

Felraktam a 1.8.19 miuit amit csináltál de ugye csak ez egy vicc hogy a hívásbeállítások még mindig nem működik egy kicsit kezd bosszantó lenni lassan elmegy a kedvem a miuitol.

(#5452) userxy válasza Mcomp (#5451) üzenetére


userxy
őstag

(#5450) userxy

ajánlom figyelmedbe az előbbi commentem hátha segít.

(#5453) Halo válasza Mcomp (#5451) üzenetére


Halo
senior tag

szerintem nem ő a ludas benne, hiszen mint korábban írta másoknál se ment - miuisok is panaszkodtak - tehát maximum jelezni lehet neki, hogy mi működik, mi nem.
Amire van rálátása, ráhatása biztosan javítja, jelzi.

egyelőre lehet, bosszantó a hiba, de a szolgáltatódnál be tudod állítani, hogy küldje, vagy ne a számod.
#31#+telszám - ezzel kikapcsolja a számküldést adott hívásra.

ha nincs a kontaktok között a szám, amit rejtve szeretnél hívni, akkor beütöd a fentit és a telszámot és rejtettként hívsz.

ha a kontaktok között a szám, akkor először megnézed a kontaktot, kimásolod a telefonszámot (telefonszám megnyomása hosszan, helyi menüből Másolás), s a tárcsázóban a #31# mögé beilleszted (hosszan tappintás, helyi menü: Beillesztés)
Igaz, picit macerásabb, de ha elenyésző mennyiségben hívsz így, akkor ez (szerintem) elfogadható kompromisszum, ha meg sokat szeretnél, akkor a szolgáltatódnál átállíttatod nem küldősre - ekkor viszont akit számmal szerenél hívni, *31# az "előhívó".

" Saját hívószámunk továbbításának engedélyezése egy hívás erejéig:
*31# hívószám

Saját hívószámunk továbbításának letiltása egy hívás erejéig:
#31# hívószám "

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5454) natë válasza RootRulez (#5442) üzenetére


natë
nagyúr

Mindkettővel atomstabil! :K

(#5455) laja80


laja80
tag

Sziasztok!
Hogy tudom a launchert lecserélni a telomon???Illetve miért nemmegy youtobs video?
köszi

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#5456) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Tegnap,kicsit vizes lett a Defym. Az érintésre eleinte nem reagált,reggelre már működött. De így sem tökéletes,nem mindig működik,a kijelző bal felső sarka,az egyáltalán nem működik. Jelenleg Android 2.3.4. Cm7 van rajta. Valahogy vissza lehet térni erről a gyári szoftra? Mert vinném garanciába.

Minden szinten,szinte minden.

(#5457) forintuser válasza m0rd0k (#5456) üzenetére


forintuser
őstag

Ja,RSD-el told vissza a gyári 2.2-s ROM-t.Ennyi.

Holnapkészítést vállalok.

(#5458) RootRulez válasza natë (#5454) üzenetére


RootRulez
félisten

Bár a 19-eivel elvileg sok mindent nem izéltek a 18-hoz képest...

═════════════════════════════════════════

(#5459) Mumus1986


Mumus1986
csendes tag

Miskolc és közelében van aki ért a szuperül ért a Defy-hez???

(#5460) szOtyee


szOtyee
csendes tag

sziasztok!
Valaki esetleg megtudna velem osztani,hogy a hangpostat,hogy tudom kikapcsolni a telefonon.Valaszotokat elore is koszonom. :U

(#5461) szabof1 válasza szOtyee (#5460) üzenetére


szabof1
őstag

Felhívod a szolgáltatódat az ingyenes számon és megkéred őket, hogy kapcsolják ki.
Nekem a Vodánál csak így sikerült.

De ez miért a Mélyvíz topicba jött? :N

(#5462) Polllen


Polllen
nagyúr

Sziasztok,

a Setvsel-nél mennyire normális jelenség, hogy a 3 stabil értéket nem tudom egyszerre jóváhagyni?

Csak úgy nem indul újra a teló az alkalmazás után, ha 2-3 lépésben alkalmazom...

20/300, 30/600, 40/800

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5463) wurci


wurci
tag

Sziasztok!

A napokban boldog Defy tulajdonos lettem, és egy kis segítséget szeretnék kérni a profiktól, hogy minél többet tudjak kihozni belőle. Próbáltam minél többet olvasni és megérteni, de nagy segítség lenne ha egy pár alapkérdésben ami nem teljesen tiszta számomra megadnátok az irányvonalakat.

System Version:
Moto_Version.34.179.2.MB525.Retail.en.CEE

Firmware version:
2.2.2

Kernel version:
2.6.32.9-ga28fcc4 jfqk83@zch68Inxdroid07 #1

Build number:
JOREM_U3_3.4.2_179-2

Akkor most nekem ezek szerint 2.2-es (Froyo?) ROM-om van 3.4.2-es verziószámmal és gyári szoftverrel?

Mit javasoltok mit telepítsek rá, hogy egy alakítható, de minél megbízhatóbb rendszert kapjak? Magyar nyelv nem fontos annyira.

Köszönöm!

wurci

[ Szerkesztve ]

(#5464) m0rd0k válasza forintuser (#5457) üzenetére


m0rd0k
senior tag

értem,köszi

Esetleg azt megtudod mondani melyik rom a gyári? és esetleg holt találom meg?

Köszi.

Minden szinten,szinte minden.

(#5465) szOtyee válasza szabof1 (#5461) üzenetére


szOtyee
csendes tag

Bocsanat,gondoltam lepek par szintet es rogton a profikat kerdem. :)

(#5466) szabof1 válasza wurci (#5463) üzenetére


szabof1
őstag

Igen, ez a 2.2 CEE (Froyo)

Maradhatsz 2.2-n, de rootolni érdemes és akkor tudod a processzort húzni.
Vagy továbbléphetsz 2.3-ra (CM7 vagy Wajk-féle MIUI) - szerintem érdemes.

A két első hozzászólásban ([link] és [link]) sok mindent megtudsz. Érdemes még az itt szereplő leírásokat is átolvasni.

(#5467) croli


croli
aktív tag

Hogyan lehet visszatérni újabb nightlyről régebbire??

Heimdallr75
Bocs nem fejeztem ki elég pontosan magam:
(egyébként azt meg tudom)
újabb nightlyról régebbi nightlyra

[ Szerkesztve ]

(#5468) Heimdallr75 válasza croli (#5467) üzenetére


Heimdallr75
őstag

10 hsz. kell csak visszaolvasnod.

nightlyröl régebbi nightlyre pedig ugyanúgy ahogy frissítesz.

Csak ne feledd el a wipe chache, wipe dalvik chache rész.... (ahogy Bladen is elfelejtetted ezért fagy össze vissza, +hülyeségeket ne beszélj legalább a Blade topicba)

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#5469) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! SetVsel-ben nem tudom tesztelni a Vsel értékeket, mert a program netkapcsolatot igényel, itthon meg nincs wifi, valami más ingyenes tesztelő appot tudtok javasolni Defyre?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5470) croli válasza Heimdallr75 (#5468) üzenetére


croli
aktív tag

Blade-n abszolút nem felejtettem el!!!
megvolt mind2 :((
(és ennek ellenére adw fc-zik)

600 MHz ebből mért kéne még vissza venni :F

[ Szerkesztve ]

(#5471) Heimdallr75 válasza croli (#5470) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Van bladem nekem is, pontosan tudom hogy semmi gondja. na mindegy, tegyél fel egy másik launchert. (a leggyorsabb: LauncherPro)
Csinálj rajta egy wipe chache, wipe dalvik cachet... majd indits ujra. És vedd vissza az órajelet kicsit.

off:
(és igen érdekes a defy-nál mert ott már holnapi dátummal van fönt a mai)

Ajánlott olvasnivaló: időzónák.

szerk: ha ilyen jól tudod, akkor azt is, hogy a filenévben a dátum, a létrehozás dátuma meg totál más.
Ha meg ismered akkor miért kell..... mindegy...

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#5472) croli válasza Heimdallr75 (#5471) üzenetére


croli
aktív tag

na nem mondod hogy létezik időzóna :Y :Y
meg mondjuk hogy kína egy kicsit előrébb van (ha jól tudom ott van a szerver)

(#5473) RootRulez


RootRulez
félisten

0814-es nightly

Fényképezgettem és megfagyott. A kijelző egyik harmadán az odaeső kép van. középen egy zöld csík, vagy hasáb, mert a csíknál szélesebb. a jobb széle meg fekete. és aksikivételig semmit nem lehetett vele csinálni. Nem fényképezéskor, hanem csak a fényképező program ment és nézelődtem a lencsén át...

Szóval ez kellemetlen, mehet fel a 0818 és azzal tesztelem a fényképezést...

═════════════════════════════════════════

(#5474) chab7 válasza RootRulez (#5473) üzenetére


chab7
addikt

Érdekes miféle bugokat szedtek össze. Minden új nightly után első indításkor újra visszamegyek a recovery menübe és újra csinálok egy wipe cache, wipe dalvik -ot. Sosincs semmi bibi semmivel. Természetesen a fentebb is valaki által kérdezett legfrissebb gyárira megy a nightly minden régebbi rc nélkül. (Majd ha hamarosan meglesz az rc1,5 akkor meg az fog menni a gyárira és úgy a nightly-k.)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#5475) RootRulez válasza chab7 (#5474) üzenetére


RootRulez
félisten

wipe cache és dalvik megvolt. rc1re tettem... ahogy kiegészítették a leírást a tapasztalataid alapján :U

═════════════════════════════════════════

(#5476) RootRulez válasza chab7 (#5474) üzenetére


RootRulez
félisten

wipe cache és dalvik megvolt. rc1re tettem... ahogy kiegészítették a leírást a tapasztalataid alapján :U

═════════════════════════════════════════

(#5477) Polllen válasza volvoguy (#5469) üzenetére


Polllen
nagyúr

A setvsel-nek nem netkapcsolat kell, hanem a market-ből a StabilityTest. Nálam legalábbis a teszthez odadobott. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5478) Heimdallr75


Heimdallr75
őstag

Nem tudom ki próbálta már, de a mostani nightlyben hibátlanul működik a wifi thetering.

الغريبة في هذا الكوكب

(#5479) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Mikó lesz má rc2 :U :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5480) natë


natë
nagyúr

Na a strapatelefonom túlélte első esését. 2 méter magasról betonra :O

Eredmény: a rakán egy 2 mm-es karc....
2 hetes telefon, össze vagyok törve... :(((

(#5481) chab7 válasza Heimdallr75 (#5478) üzenetére


chab7
addikt

Nálam már augusztus eleje óta működött, viszont az utóbbi nightly-k újra kicsit jobban eszik az akksit mint a 0814-es.

(#5479) DeadMeat: Még sokára, most az rc1,5 jön ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#5482) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Haaz általam jónak vélt Vsel értékeket 5 órán át teszteltem stability test-el és futtattam HD játékokat hiba nélkül, akkor azt a Vsel-t (20/300Mhz) bátran használhatom vagy érdemes 2-vel nagyobbat beállítani a biztonság kedvéért?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5483) errrtu válasza volvoguy (#5482) üzenetére


errrtu
aktív tag

Igen, a 302mhz biztos jó lesz :)

OnePlus3

(#5484) Mcomp


Mcomp
tag

Sziasztok egy kis segítségre lenne szükségem belefáradtam a főzőt romokba nagyon tetszett a miui de az utóbbi verziók hibáival tele lett a hócipőm a lényeg van egy ilyen fájl JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.0R_PDS03C_USAJRDNFRYORTFR_P014_A008_HWp3_Service1FF
gondoltam RDS progival visszarakom de miután fölrakja azt írja ki indítsam manuálisan újra a telefont valahol ezt olvastam pár perc után az rds újraindítja nem nem történik semmi manuálisan meg aksi ki majd be tudom újraindítani de semmi villog a moto logó de nem indul a telo lehet rossz rommal próbálkozom Francia a telcsi

(#5485) forintuser válasza Mcomp (#5484) üzenetére


forintuser
őstag

Olvass utána.: Bootloop.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#5486) Mcomp válasza forintuser (#5485) üzenetére


Mcomp
tag

Kösz de olvastam megoldást keresek nem oktatást.

(#5487) natë


natë
nagyúr

Van valahol lehetőség Defy készülékház cserére? Esetleg Motorola szervíz?

(#5488) Rover623 válasza natë (#5487) üzenetére


Rover623
félisten

Csináld magad...:D
Jobban jársz... ;)

primus inter pares

(#5489) zsirfecske


zsirfecske
addikt

rég írtam, most is csak annyit hogy idegesített hogy cm7 alatt a homescreen-re kirakott bookmarkok csúnya piros címkékké változtak, dolphin hd-hez csináltam pár ikont a ph!-s oldalakhoz, ha valakinek kell használja egészséggel:




(#5490) natë válasza Rover623 (#5488) üzenetére


natë
nagyúr

Köszi!! :R Mennyire nehéz mutatvány lehet?

(#5491) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Szerintem nem jó helyen tettem a fel a kérdést. Tudna valaki segíteni ebben? :)

Köszönöm előre is a segítséget! :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#5492) Rover623 válasza natë (#5490) üzenetére


Rover623
félisten

Az ilyen csomagokhoz adnak csavarhúzót, időnként spéci kis kiemelő lapocskákat, stb.
Forrasztani nem kell semmit, szóval kis türelemmel, kézügyességgel nem boszorkányság.

primus inter pares

(#5493) kakukkmarci válasza natë (#5490) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nekem az üveg törése miatt kellett cserélnem. Ha türelmes vagy és alapos, nem lesz gond.
http://m305.photobucket.com/albums/kboross?newest=1&pbauth=1_uLEBonVPfaLdh1h3YMYz2bxuVSNVHC0xEg9uAqVXAOel7p%2FscAJPVNyGy9E8mkWLWV0BM%2F93L7rWfP%2BniKE4NMpwxSibp2nr6nJkpaufG4w2huFokId42Dv%2FQZ%2B7yqIrI%2Bgk36ROXlN5Syfl41E8LsFTEQPv%2Fz5zgxf5l0E%2F3yw%3D
Ezzel a cuccal az a baj, hogy nincs hozzá üveg...
A hangszórót sem egyszerű átszerelni.

noob... rooter... geek

(#5494) RootRulez válasza volvoguy (#5482) üzenetére


RootRulez
félisten

Azért azt megjegyezném, hogy a tesztelés alatt zömmel 300 feletti lécsőfokokon járt a proci, szóval az alsó frekit inkább élesben lehet tesztelgetni, mert stressz hatására az órajel úgyis felugrik...

═════════════════════════════════════════

(#5495) forintuser válasza Mcomp (#5486) üzenetére


forintuser
őstag

Ha olvastad, akkor van megoldás. :W

Holnapkészítést vállalok.

(#5496) kakukkmarci válasza natë (#5490) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Itt a jó:[link]...

noob... rooter... geek

(#5497) volvoguy


volvoguy
addikt

Na, 6 órán át futott a SetVsel stability-je, gond nélkül (300Mhz/20Vsel) és amikor beakartam zárni a programot a készülékem újraindult. Most akkor jó az a 20Vsel (a teszt jól lefutott) vagy kevés és ezért indult újra a Defy amikor beakartam zárni az appot?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#5498) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

CM7-em van (most épp 0819-es NLY), újabban nem kapom meg az emaileket (asszem ez első rc1-el sem kaptam már meg). Esetleg vmit még kellene a telóra telepítenem?

K-9 Mail fent van, fiók(ok) beállítva, frissítési időközzel együtt, de nem szól, ha emailem jön.

Sőt, ha belelépek és manuálisan frissítek, akkor se kapom meg a leveleket, de ha belépek gmail fiókba, ott vannak. WiFi-vel és Mobilnettel is kipróbáltam. :(

Mi lehet a gáz? :F

═════════════════════════════════════════

(#5499) croli válasza la_cc (#5491) üzenetére


croli
aktív tag

Azért mert a stable az már a cm7-é
menj bele a customba és ott csináld (gondolom Sndinit-tel 0.6.1-est telepítettél ugye??)
a stock az meg a gyári

(#5500) Narxis válasza DeadMeat (#5479) üzenetére


Narxis
nagyúr

Pont ezt akartam írni, jöhetne már... :D

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.