Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29551) Shyciii válasza Cogwheel71 (#29544) üzenetére


Shyciii
veterán

Vending: Ez maga Market program
Sidekick: Ha hosszan nyomod a házikó gombot, akkor fut ez az app. Mutatja mit futtatsz a leggyakrabban, plussz egy gombnyomással kilövi a kevésbé szükséges progikat, mutatja épp mi fut. Én használom, hasznos.

Hopp, közben domi is leírta :)

[ Szerkesztve ]

(#29552) bruti01 válasza Jaffa75 (#29549) üzenetére


bruti01
őstag

ezer köszi :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29553) Cogwheel71 válasza domerator (#29550) üzenetére


Cogwheel71
tag

Köszönöm!
Akkor marad mindkettő.

(#29554) johnny82 válasza domerator (#29519) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Ezt simán fel lehet tolni a wajkiui-ra, aztán vissza is lehet lépni, ugye?

Köszi!

(#29555) RootRulez válasza Jaffa75 (#29549) üzenetére


RootRulez
félisten

Ez nem lenne reklám, illetve erről szól a topik. Illetve mégsem, mer ez a mélyvíz... Szal érdekel engem is...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29556) natë válasza natë (#29496) üzenetére


natë
nagyúr

Korrigalok : a ma este kijott miui gemany ujra franko.

(#29557) RootRulez válasza natë (#29556) üzenetére


RootRulez
félisten

hát nem tom, nekem ez a miui nem árja... a WIUI-val is majd hülyéz kaptam, mikor nem volt AppDrawner...

═════════════════════════════════════════

(#29558) miyu válasza natë (#29556) üzenetére


miyu
tag

és abban még mindig az új lockscreen van?

(#29559) kat10 válasza Lacopapi (#29491) üzenetére


kat10
tag

az enyémen is ez van írva szakadó esőben simán telefonáltam és nem ázott be :)

A SEA-t akarom felrakni a telóra alapnak bayeres a készülék a telepítés menete ugyanaz mint a CEE-nél?
vagy van valami extra hozzá?

Go Pats

(#29560) polcsa


polcsa
aktív tag

KANGok jönnek-mennek.
Van valahol chagelog?
Van tapasztalata már valakinek az újabbakkal? (Akksi, stability, új bugok)

(#29561) gkrisz78


gkrisz78
tag

Domerator, fel tudnád rakni a Live wallpaperes hiányzó dolgokat az oldaladra?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#29562) balewi válasza bruti01 (#29540) üzenetére


balewi
aktív tag

Ilyenre gondolsz?
Ez tényleg jó! Ilyet használok egy éve és tökéletes!
Pár gugli találat:
link1, link2, link3,
és egy magyar is: link4

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#29563) natë válasza miyu (#29558) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja.

(#29564) Lacopapi válasza kat10 (#29559) üzenetére


Lacopapi
addikt

A menet ugyanaz,de bayeren nem garantálom,hogy jó lesz....eddigi tapasztalatok alapján inkább a soc-ot szereti,de próbáld meg. Baseband switcher kell majd,na meg én rootoltam,2ndInit legújabb...ilyesmi. Ha ez marad. Ha csak alap,akkor a switcher nem kell...
Ja,ne lepődj meg,harmadannyi idő alatt települ :)

[ Szerkesztve ]

(#29565) kymco


kymco
veterán

Érdekes, inkább kínos szituációba keveredtem tegnap.
A feleségem telóján magyarított froyo volt rootolva, sndinit-tel és go-s cuccokkal (launcher, contact).
Gondoltam meglepem egy miui-val. Csinátam egy nandroidos mentést, majd fel a miui wipe cache és dalvik cache segítségével. De e bootanimáción nem jutott túl.
Semmi gond, nandroidos backup helyreállítása... meglepődve látom az újraindítás után, hogy miui bootanimáció fogad...
Fel egy tiszta froyo, helyreállítás onnan, akkor vettem észre, hogy a helyreállítás során bár azt írja ki hogy sikeresen befejezte, de a sorok között kiírja, hogy nem találja az img-et (ha jól emlékszem még rá). Tehát a nandroidos mentésem egy nagy nulla.
Felvilágosítottam az asszonyt, hogy gáz van, de helyrehozom, mert max az sms.ek, híváselőzmények, kedvenc játékállapotok vesztek el. Drága feleségem rossz szó nélkül lenyelte a keserű pirulát, csak csöndben megjegyezte, hogy ő nem kért miuit.
Újult erővel froyo nulláról, majd rá miui... szinkronizálom a google account-tal... és a névjegyek fele hiányzik... Majd felrobbantam.
Korábban a telefonos kapcsolatait a régi telefonjából csv-ben (vagy vcf) mentettem ki, majd importáltam az accountjába. Nos, ezek közül is vesztek el... tehát nem az volt a baj, hogy lokálisan voltak mentve a kapcsolatok.
Beléptem pc-n a google account-ba, és visszaállítottam a címtárat egy korábbi állapotra. Akkor sem jött rendben.
Ezt nem értettem. Olyan kapcsolta, amit a régi telefonjából importáltam az account alá és tegnapelőtt még a telefonkönyvében szerepel, smst küldött neki, hogyan hiányozhat a címtár egy héttel korábbi állapotának visszaállításakor a címtárból?
Tehát volt egy hibás nandroidos mentésem, egy elbénázott google account szinkronizációm, és mindez egy működő froyo miui-vá tétele miatt. És még a feleségem nem is akarta.
Hát nagyon kellemetlenül éreztem magam... de az asszony szeret :)
Most újra a régi telójából vcf mentést csináltam,újra importáltam, és most gyomlálom ... és nagyon nem érzem, hogy jól tettem, hogy lecseréltem miuira a froyo-ját....

Azért arra kíváncsi lennék, hogy romolhatott el a nandroidos mentés, és hogyan a címtár.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#29566) kat10 válasza Lacopapi (#29564) üzenetére


kat10
tag

oké köszi holnap kipróbálom és beszámolok hogy mi történt
de igen alapnak kell és miui-t rakom vissza újra nekem az bejött

Go Pats

(#29567) domerator válasza johnny82 (#29554) üzenetére


domerator
veterán

Elvileg wipeok után fel kellene mennie, de ha nem megy rendesen, akkor factory reset után már jó kellene legyen.

---------------------------------------

(#29561) gkrisz78:

Igen, igen sorry... :R ez tegnap elmaradt... a rom is és a live wall is fent van a blogomban! :K

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29568) Lacopapi válasza kat10 (#29566) üzenetére


Lacopapi
addikt

Megint csak a tapasztalatok alapján mondhatom,hogy a miui alá jobb a SEA.

(#29569) CoolBoy323 válasza domerator (#29493) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

milyen porszívózás? :)

nem az van Uram, h nem hallgatok rád, csak tudom mi lesz a vége a dolognak... ha van egy balfasz szervizes, aki átveszi, akkor úgyis a cordonba küldik, ahol nem (annyira) lámák dolgoznak, és ők úgyis egyből levágnák, h beázott :S

a dobozon meg az van, h vízálló, de a hasznu-ban azt hiszem az van, h nem vízálló, erre hivatkozott a szervizes is...

@Jaffa: megköszönném, mert olyan 5letem támadt, h hagynám szétszedve állni, és hátha... mert megint máshogy néz ki, mint tegnap, "vándorol" a H2O benne vagy mi lehet az (szervizes szerint a vízből visszamaradt kosz v mi a fene hülyeséget mondott :DDD

meg azon is gondolkoztam, h ha úgyis 2 réteg az LCD, akkor vhogy szét"feszegetni" picit (úgyis van hézag, ha ott ázott be, és kifújni sűrített levegővel pl

szerinted, szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#29570) bruti01 válasza CoolBoy323 (#29569) üzenetére


bruti01
őstag

sajnos a folt ott fog maradni csak egy kicsit halványabb lessz. mi egy nokiával jártunk igy, bár kivánom hogy ne legyen igazam!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29571) Shyciii válasza RootRulez (#29557) üzenetére


Shyciii
veterán

Van app drawer, csak ne miui launcher-t használd :)

(#29572) CoolBoy323 válasza bruti01 (#29570) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

és miért marad ott? az nem víz (vízszerűség) lehet?
akkor annak csak el kell tűnnie, nemde?!

vagy nyomban vízkőfoltos lesz? :DD

(#29573) Lacopapi válasza CoolBoy323 (#29569) üzenetére


Lacopapi
addikt

Kinézet alapján csakugyan olyan,mint két üveglap közé szorult víz,tehát ha szétválasztható a két rész akkor jó eséllyel megszüntethető a probléma. Mivel víz ment közé,így nem lehet gond abból,ha szétszeded-legalábbis ennél nagyobb gond már aligha.
Tiszta alkoholos átmosás után nem szabad,hogy foltos maradjon.

[ Szerkesztve ]

(#29574) bruti01 válasza CoolBoy323 (#29572) üzenetére


bruti01
őstag

hát ha szét tudod szedni és valami nagyon fiom kendővel meg tudod törölni akkor jó lesz de ha nem akkor foltos marad. hogy mi is az arrol lövésem sincs! lehet hogy a kristályok csapodnak ki ami a vizben van ( vízkő a javábol) :P

amugy az indikátor is elszineződött?

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29575) CoolBoy323 válasza Lacopapi (#29573) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de az a rész egyben van, legalábbis jó esetben ezek szerint :)

ez a hibás alkatrészem, ezt kellene vhogy szétszedni :Y

(#29576) bruti01 válasza CoolBoy323 (#29575) üzenetére


bruti01
őstag

hmm nem járnál jobban ha vennél egy új kijelzőt?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29577) CoolBoy323 válasza bruti01 (#29576) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

attól akarok megmenekülni...

nem bízok benne, h ugyan ilyen minőségűt kapnék :/

meg ha meg lehet vhogy csinálni, akkor miért ne tegyem?! veszteni valóm már nem igazán van :(

indikátor ügyben passzolom, én nem néztem, azt se tudom hol van :D

[ Szerkesztve ]

(#29578) Lacopapi válasza CoolBoy323 (#29575) üzenetére


Lacopapi
addikt

Upsz...gondolom,a szélek vannak ragasztva (hiszen közé mehetett a trutyi) óvatosan talán van esély,de ezt szétszedni könnyebb,mint jól összerakni.

(#29579) bruti01 válasza CoolBoy323 (#29577) üzenetére


bruti01
őstag

az valszeg a proci takaró fémlemezén (aksi alatt) találsz egy pici papirbol készült pötyöt nem nagy : kb 2-3-4 mm * 2-3-4 mm nagyságu. ha vizet kapott akkor tuti nem fehér szinü. de ha fehér akkor jó mert akkor az alaplapig nem jutott be a víz de ha mákod van fehér!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29580) domerator válasza CoolBoy323 (#29569) üzenetére


domerator
veterán

A jó ég áldjon már meg... :W :W

B@szki, nem próbálnád meg a kifújás helyett inkább kiszívni porszívóval?

Leszeded a hátlapot, akku ki, kártyák ki. Jack aljzat dugó ki, usb dugó ki.

Az akku helyére odatartod a porszívó fejét, a teljesítményt minimumra leveszed (bár úgyse fog kitépni semmit se) és egy darabig így szívod ki belőle a levegőt.

Nem mondom, hogy biztosan meg fog javulni, mert nem biztos... a biztos az, hogy teljesen másképp fog keringeni benne a levegő az apró réseken át, mintha fújkálnád, ez egészen biztos. Azon kívül ha a porszívó kihoz valami nedvességet belőle, az már nem fog visszakerülni bele, gondolom ez is logikus. Egy próbát megér.

Egyszer már leírtam hasonlóan... harmadszor nem fogom, ha nem próbálod meg (persze nagy óvatossággal és körültekintéssel), akkor felőlem kompresszorral is nekimehetsz, én többet nem írok ezzel kapcsolatban! :(( :(((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29581) xenossas válasza CoolBoy323 (#29577) üzenetére


xenossas
csendes tag

az én defy-m kijelzöje is beázott nemrég, különböző alakzatok jelentek meg a kijelzön a víz miatt, ugyan ugy használtam, szép lassan eltüntek a foltok már nem látszik semmi sem ebböl a bakiból :)

(#29582) bruti01


bruti01
őstag

hmm akkor dom ötlete lehet tényleg jó ötlet! meggyorsitja a folyamatot!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29583) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Hogy tudom megnézni a telefonon, hogy milyen .sbf van rajta?
About Phone-ban csak a CM verzióját látom. (CyangogenMOD-72-120126.2206-NIGHTLY-Defy)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#29584) johnny82 válasza domerator (#29567) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi!

Ebben hogy vannak a cpu beállítások?

Üdv!

(#29585) Lacopapi válasza Tomi_Sci (#29583) üzenetére


Lacopapi
addikt

Szerintem sehogyan,de mire kellene ez neked? Kernelből lehetne következtetni,de azt ugye felülírja a CM...

[ Szerkesztve ]

(#29586) Cogwheel71 válasza Lacopapi (#29578) üzenetére


Cogwheel71
tag

Lacopapi!

Az eredeti, ős cpu beállításaidról nincs véletlenül egy zipből flashelhető változatod? (400/700/1000) Próbálgatom az új romokat, és nekem ezek az értékek váltak be.

(#29587) Tomi_Sci válasza Lacopapi (#29585) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Amennyire én emlékszem, az hogy milyen stock-ra tesszük a cm-et, befolyásolja a stabilitást pl. Most került hozzám a telefon, és meg szeretném tudni, hogy érdemes-e feltenni egy újabb stockot.
Vagy ha cm7 megy rá, akkor mindegy?

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#29588) t181


t181
senior tag

Üdv!
Defy+-al kapcsolatban lenne kérdésem, és azért ide írok, mert a Defy+ topik nem nagyon él...
Konkrétan a ROM-frissítés érdekelne.
[link]
Ez alapján tervezem csinálni, a recovery-telepítésig.
Anno egy sima Defy-re a DoMIUI-t tettem fel,(domiuiDSJ-1.11.25light) ez nagyon bevált, és a + -ra is ezt szeretném feltenni.
A kérdésem az lenne, hogy ez a ROM felmegy-e a + -ra, vagy tegyek rá másikat. Ha másik kell rá, tudnátok ajánlani olyat, ami stabil és bug-mentes, mert nem nagyon szeretnék vele foglalkozni.(CM7 vagy MIUI lenne a nyerő)
Nem nagyon látom át a helyzetet, mert láttam olyat, hogy csak Defy-re, csak Defy+ -ra, mindkettőre, Defy+ra csak egy kis varázslás után. Ezért inkább megkérdezem.
Válaszotokat előre köszönöm!

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#29589) somi52 válasza CoolBoy323 (#29577) üzenetére


somi52
őstag

Vidd el egy maszek szervizbe ultrahangos tisztitás kb 2 3ezer f

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29590) CoolBoy323 válasza domerator (#29580) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

én nem láttam ezt a hszed :U :R

(#29591) Cyrin válasza t181 (#29588) üzenetére


Cyrin
addikt

pl. itt van defy+ cm7 nightly quarx-tól

[ Szerkesztve ]

(#29592) CoolBoy323 válasza bruti01 (#29579) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

egy kis sokszög?
az tök fehér...

@domerator: kipróbálom, és tényleg ne idegeskedj, nem láttam az első ilyen jellegű hsz-ed :B

@xenossas: a Te kijelződ is úgy nézett ki, mint az enyém??

@somi54: ez is egy remek 5let, köszi :R és hol van egy jó, maszek szervíz BPn? :)

srácok, tényleg annyira hálás vagyok Nektek, h segítetek a bajomban, h el sem tudom mondani!!!!! :R

(#29593) bruti01 válasza CoolBoy323 (#29592) üzenetére


bruti01
őstag

akkor király csak a kijelző kapott egyet! erröl az ultrahangos okosságrol halottam már pozitív dolgokat. hajrá papi :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29594) domerator válasza somi52 (#29589) üzenetére


domerator
veterán

Látszólag jó ötlet az ultrahangos tisztítás, de mibe teszik bele a telefont?

A youtube-on van olyan videó, ahol 99%-os alkoholban vígan működik valami butafon (kagyló), látszik ahogy felhívják és kicsörög... de egészen biztos vagy benne, hogy egy szerviz megfelelő folyadékot fog használni? Annyiféle anyag van egy telefonban (műanyagok, lakkok, gumik, öntapis ragasztók, stb.), hogy ha nem megfelelő löttyöt használsz, akkor valamelyiket bánthatja. :F

Azon kívül az ultrahang sem tudom mit tesz egy ennyire összetett cuccal... :F

... de lelked rajta... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29595) somi52


somi52
őstag

A google fiokbol a mentett teliszámokat hogy lehet kitörlni. Sehol nem találom ezt az opciot benne

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29596) CoolBoy323 válasza somi52 (#29595) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

[link]

bal felső sarokban Google felirat alatt "Gmail", arra katt, és ott Címtár

(#29597) Halo válasza CoolBoy323 (#29596) üzenetére


Halo
senior tag

és ott Egyebek - Törlés.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#29598) somi52 válasza domerator (#29594) üzenetére


somi52
őstag

Az elözö telimbe belefolyt a sör a meszek szervizben utolso esélynek ajálották utána lett defym

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29599) domerator válasza somi52 (#29598) üzenetére


domerator
veterán

Jah... ha utolsó esélynek ajánlották... utolsó esélynek jó a döglött egér bal váll feletti hátradobása is éjfélkor a temetőben... :F :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29600) t181 válasza Cyrin (#29591) üzenetére


t181
senior tag

Köszönöm!
DoMIUI-ra semmi esély?
Mondjuk nekem mindegy,mert ZTE Blade-emen ősidők óta CM-ek futnak, és nagyon szeretem, csak tudom, hogy Defy-n a doMIUI nagyon bevált. :)
Tapasztalatokat írnál CM-ről?
Gyorsaság, akkuidő(kb...), esetleg MIUI-val összehasonlítva.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.