Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29751) Shyciii


Shyciii
veterán

Milyen "kedves" a Telenor:
"Korlátlan adatforgalom: Opera Mini böngészés a fentiek szerint (Opera Mini 6.0 verzióig)"

Még jó, hogy a marketen az Opera Mini 6.5.2-es verzió elérhető, ergo kiesik ebből...Ősrégi Nokia E52-esemen a régi ment, na de könyörgöm...

(#29752) Casti98


Casti98
tag

Miért van az,hogy nincs mobil tv,főzött rom esetén,miért baj az ha azt használsz ha már nyitott rendszert használ a telefonod,én ezt nem birom megérteni!Akkor ne hívják nyitottnak! :((( :((( :o

"Je ne regrette rien..."

(#29753) somi52 válasza Shyciii (#29751) üzenetére


somi52
őstag

Ja a régi telon elég volt 50 mb most a 2gb is néha kevés pedig csak a defyn nyomom

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29755) RootRulez válasza Shyciii (#29751) üzenetére


RootRulez
félisten

Valahol tuti van letölthető 6-os verzió marketen kívül. Bár ezt megérdeklődhetnéd tőlük vagy a pannon topikban... Amúgy milyen csomag az amivel korlátlanul netezhetsz?

═════════════════════════════════════════

(#29756) Wizardus86


Wizardus86
csendes tag

kicseréltem az üvegét a defy-omnak, kerettel együtt. a cseredarabba át kellett raknm a hangszórót, amit sajnos elfelejtettem kimelegíteni, így nehezen jött ki de nem sérült meg.
viszont új helyén alig szól.

értemén hogy ki kellene cserélni, no de van-e egyéb megoldás?

(#29757) Shyciii válasza RootRulez (#29755) üzenetére


Shyciii
veterán

Okostarifa csomagokban korlátlan az alábbiak:
- korlátlan Facebook használat, belföldön beleértve a képfeltöltéseket, és a chatet is
- korlátlanul használhatod a Google Maps beszédhangos autós navigációt belföldön
- korlátlan böngészés (Opera Mini 6.0 verzióig), mailezés belföldön

Minden másért adatforgalmat számítanak fel, ami tarifacsomagonként eltérő mennyiségű.

Felhívtam a Telenort, de persze az ügyintéző nem tudta biztosra mondani, hogy a 6.5.2-es verzió nem számít bele, miután közöltem, hogy marketen már újabb verzió van.

[ Szerkesztve ]

(#29758) Shyciii válasza somi52 (#29754) üzenetére


Shyciii
veterán

Őőőő, mi dupla? :)

(#29759) slecht


slecht
aktív tag

Unalmas ez a Mokee! (Még akkor is, ha csak tegnap este ment fel domi új alkotása.)
Sokan azt mondják, hogy nem szeretik a kipucolt ROM-okat, de szerintem nincs igazuk. Ha már én használom ezt a telót, akkor az legyen benne a ROM-ban amit én akarok. Majdnem olyan a Mokee, mint a SEA. Semmi FC, semmi lassulás. Megy a navi is a telón minden gond nélkül, a WIFI itthon tökéletesen működik. Nem kér sokat enni. Szinte hiányzik a CM nightly, meg az, hogy nálam hetente elszállt a teló. Ezek a kis "csájnák" tényleg tudnak valamit. Még egy kis mókolás a részükről és mindenkit kenterbe vernek.
Csak legyen mindig doMokee és nem lesz gondom soha!!! :DD Na meg jó szilvapálinka!!!

(#29760) domerator válasza slecht (#29759) üzenetére


domerator
veterán

Nem semmi összefoglaló... :D :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29761) Integrale válasza Shyciii (#29757) üzenetére


Integrale
veterán

Igazából az összes böngészővel korlátlan! Windows M.-en 10.x-et használtam Defy-n a gyári miuit! Családon belül többen használnak operát 6.0 felett, illetve más böngészőt is! És egyik sem fogyasztott az adatforgalmi keretből! (mind okostarifa)

De! A Google Maps nem korlátlan!! több üzletben is voltam ez ügyben, és azt nyilatkozták, hogy úgy korlátlan, hogy használhatod, illetve navigálhatsz vele, de a térképek letöltése a multimédiás keretet terheli!!

Más:
cpu beállítások: 400/ 800 /1200 de a 800-at valami oknál fogva nem használja!! Hogy tudnám rábírni, hogy azzal is összehaverkodjon?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#29762) more


more
tag

valaki tudna adni egy letöltési linket a cm7.1 stable romhoz? egyik se működik, amit találtam..

(#29763) slecht


slecht
aktív tag

Ja, és még valamit kihagytam! Az miért van, hogy akárhogy állítom a procit, tök mindegy neki? Ugyanúgy fut minden program amit használok :F (ez nekem CM-en nem így volt, ott mindig babrálni kellett valamit). A jelenlegi beállítás 300/32 600/34 900/46 (az XDA-ról lestem el). Persze interactive-ban, de úgy tűnik így viszi simán a két napot. Mi lenne, ha volna benne smartass? :Y Na ezt még belehegeszthetnék a keleti tesók!!! :K

Ui: Nem akarom savazni a CM-et!!! :N De ezzel a doMokee vonallal én nagyon elégedett vagyok. Holnap meg nagyon másnapos leszek!!! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#29764) RootRulez válasza more (#29762) üzenetére


RootRulez
félisten

Itt van.

═════════════════════════════════════════

(#29765) RootRulez


RootRulez
félisten

Hoppácska: Quarx weboldal. :DDD

Jááj, bocsi a dupláért, elfeledkeztem magamról. :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29766) bruti01


bruti01
őstag

visszaraktam a régi procibeállitásokat! cm alá nem kell az 1200 mhz :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#29767) Integrale válasza bruti01 (#29766) üzenetére


Integrale
veterán

Én is pont ebben a percben pakoltam vissza 1200ról, stock wajkra, és furcsa módon olyan mintha gyorsabb lenne :F

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#29768) RootRulez válasza Integrale (#29767) üzenetére


RootRulez
félisten

Jobban bírja ezt a szorzót/fsb-t :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29769) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Igaz hogy a legutóbbi WIUIban változtatva lettek a default cpu beállítások? Ha tényleg így van, tudna dobni valaki egy fényképet/screenshotot?

(#29770) more


more
tag

tegnap megkértem egy haveromat, hogy tegyen cserélje le a gyári romot a telómon. ő már többször csinált ilyet, ezért biztam benne. sajnos nem jött össze a dolog, tegnap egész nap ezzel küzdött, ma folytattam egyedül, de nem sikerül megoldani.
cm7\wiui\miui val próbálkoztam. wiuinál kiirja, hogy done majd kikapcsol a telefon, ha újra bekapcsolom a kezdő képernyön marad, cm7nél nem kapcsol ki telepités közben, jelzi, hogy kész van. rebbotolok és a logon nem jut tovább. miuinál ugyanez.
mi lehet a gond? mivel próbálkozzak még? wipeolom, kiválasztom a ziopet, látszólag minden rendben van.

RoolRulez: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#29771) more válasza more (#29770) üzenetére


more
tag

utána olvastam alaposan, holnap megpróbálom rsd liteal.

(#29772) baal-amiga válasza more (#29771) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Rom install után segíthet a wipe cache / wipe dalvik cache, ha nem akar indulni; nálam volt ilyen.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29773) Shyciii válasza Integrale (#29761) üzenetére


Shyciii
veterán

Köszi az infót! :R

(#29774) Integrale válasza BloodyEddie (#29769) üzenetére


Integrale
veterán

legutóbbi WajkIUI :

enable 1
load_all 0
scaling 2
clk1 350
clk2 700
clk3 1000
vsel1 30
vsel2 40
vsel3 52
con_up_threshold 80
con_down_threshold 20
con_freq_step 5
con_sampling_rate 160000
int_min_sample_rate 50000
ond_up_threshold 45
ond_sampling_rate 50000
smt_min_cpu_load 20
smt_max_cpu_load 80
smt_awake_min_freq 300000
smt_sleep_max_freq 300000
smt_up_min_freq 1000000
smt_wakeup_freq 1000000
smt_ramp_up_step 250000

"Bad reklám is reklám too"

(#29775) Titi76 válasza Feenyx (#29232) üzenetére


Titi76
aktív tag

Ilyen LED "kiégéses" hiba nekem is volt...

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#29776) Shirchy


Shirchy
tag

Nekem olyan problémám lenne,hogy megpróbáltam felpakolni a cm9-et,de a kezdőképernyőnél a zold robotnál ahol már nyelvet is lehetne váltani, beállítási hibával kilép a varázsló és nem tudok tovább jutni.... értesítési sáv megy,de azt a kezdő képernyőt sehogy sem tudom átlépni. Kérlek segítsetek...

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#29777) kakukkmarci válasza Z0C! (#29718) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Ajjajjj... :F

noob... rooter... geek

(#29778) hokins válasza Shirchy (#29776) üzenetére


hokins
addikt

Rakd ujra a zipet és utána jó lesz

(#29779) domerator


domerator
veterán

Jóreggelt!

Egy kis félig szubjektív megjegyzés az akkufogyasztás megítéléséhez:

Majd' mindegyikünknek vannak jól berögződött, szokásos mobilozási rutinjaink még akár napszakhoz kötötten is. Ha magamból indulok ki, akkor pl. ilyen a reggeli kávé (és cigi) közbeni operaminis böngészés, vagy bármi hasonló.
A romok cserélgetése során ezek a rutinok kvázi állandónak tekinthetők, vagyis a sok változó körülmény mellett ezek a felhasználási miniszokások viszonylag fix igénybevételt, reprodukálható terhelést jelentenek és valamelyest alapul szolgálhatnak az akkufogyasztás durva megítélésére még ezen rövid intervallumok alatt is.
Többek között az említett kávé-internet (wifin) kombóból kiindulva szoktam efféle durva becsléseket megengedni magamnak, hogy az adott rom vajon milyen fogyasztással kecsegtet.
A tapasztalatok szerencsére fejlődést mutatnak. A "hőskorban", az első droidos mobilom esetében (Blade) az első főzött romok a reggeli 5-10 perces netezés alatt néha 10% eséssel is "megörvendeztettek", aztán ez szépen csökkent mintegy 5-10% közé. A Defy rögtön más világ volt, ez 5-10% között kezdett és valahol 3-5% között állt meg.
Az egész eddigi szócséplésnek az apropója az, hogy a ma reggeli szertartás az éjjeli töltés után 99%-on indult. A fent említett netezést 3x ismételtem meg (vagyis bő 15-20 perc netezésről van szó) és közben frissítettem a Quickpic-et is a marketről. A mokee120225 mindezért 2% kapacitást kért cserébe.
Azt hiszem hogy a tegnap említett, becsült akkuidő, a 3 nap, visszafogottabb használat mellett egyáltalán nem elképzelhetetlen, de nekem nem ez a fontos. A fontos az - és ezzel Lacopapival többször egyetértettünk - hogy ha lehet, akkor okostelefon módon használva a Defy lehetőleg akár húzós használattal is bírja ki estig szuflával... úgy érzem ez most teljesül is. :R

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29780) Davebowman válasza domerator (#29779) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen, megkövetlek, többé nem tesztelem az aksit.

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#29781) Shirchy válasza hokins (#29778) üzenetére


Shirchy
tag

3-szor húztam újra a zippet,de nem bírtam tovább lépni. Esetleg más ötlet,hogy mi lehet a baj?

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#29782) hokins válasza Shirchy (#29781) üzenetére


hokins
addikt

telepités után wipe és dalvik cache volt?

(#29783) Cimi86


Cimi86
tag

Régebben valamelyik cmben volt olyan funkció,mint a miuiban,hogyha hosszan nyomtam a vissza gombot kilőtte az aktuális alkalmazást. Tudnátok segíteni melyikben van ez most benne? Kangban nem találom.

(#29784) Shirchy válasza hokins (#29782) üzenetére


Shirchy
tag

Természetesen meg volt minden.

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#29785) R19


R19
senior tag

Az alap naptárat Miui-ban át lehet valahogy skinezni?
Zavar a szürke sávban lévő sötétebb szürke dátum megjelenítés. :F

(#29786) крокодил válasza domerator (#29779) üzenetére


крокодил
tag

Jó reggelt!

Szeretném kipróbálni a Mookey romot, amit az aláírásodban feltüntettél.
Kipróbáltam a Wajk új hybrid rom-ját, de nem voltam vele megelégedve, szerintem nem elég stabil. Szép, de akkor sem jöt be és így visszatettem a 2.2.3-at. Abban tudnál egy kis isnstukciót adni, hogy mikét tegyem fel? Wipe cash, wipe dalvik és factory reset után mehet, vagy a reset elhanyagolható? Esetleg egy régebbi verziót tegyek előbb? Ha csinálok biztonsági mentés recovery-ben a jelenlegiről, akkor ha mégsem tetszik a mookey, visszatehetem egy recovery restore-al a wajkiuim?

(#29787) szabof1 válasza Shirchy (#29776) üzenetére


szabof1
őstag

Szerintem a sima CM7-es gapp.zip-et használtad. Válasz ezt inkább: [link]. Úgy emlékszem januárban nekem ez oldotta meg a hasonló CM9-es indulási hibámat.

(#29788) johnny82 válasza domerator (#29685) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Ezt hol lehet beállítani?

Üdv!

(#29789) domerator válasza крокодил (#29786) üzenetére


domerator
veterán

A recoveryben mentés az mindig jó, ha nem válik be az új rom, szóval azt csináld meg.

A romot megpróbálhatod cache és dalvik wipe után, de ha nem jól működik valami, akkor tedd fel megint de factory reset után.

-----------------------------------------------------

Beállítani nem lehet, a framework-res apk-ban kell kicserélni egy screen_background.png 480x854 képet tetszőlegesre, de ugyanilyen paraméterekkel. Update zippel lehet betenni a romba a módosított framework-res-t

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29790) Cogwheel71 válasza Integrale (#29761) üzenetére


Cogwheel71
tag

A gyári (miui) böngészővel használom az okostarifa 90 -t, ha letölteni kell, akkor megvárom míg wifi közelében leszek. Szóval nem kell Opera.

(#29791) крокодил válasza domerator (#29789) üzenetére


крокодил
tag

Köszönöm.

Melyiket ajánlod, 0217 vagy 0225?

[ Szerkesztve ]

(#29792) badaia5 válasza domerator (#29789) üzenetére


badaia5
tag

Domi, az új mokee ban a háttérkép problémámra nincs vmi megoldásod? ( saját fényképnél túlzoomolja ...:S )
És a másik, hogy tudtál beállítani külön háttereket settingsnek meg a többinek?
Köszi előre is :) :C

(#29793) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

telóm szétkapva, szárad ezerrel, szobahőmérsékleten :))

tegnapról mára kb negyed akkora volt a "vízlenyomat", szal bizakodok :)

újfent hálás köszönet Jaffa-nak!!!! :R :R :R :R

(#29794) domerator válasza крокодил (#29791) üzenetére


domerator
veterán

0225

-----------------------------------

Túlzoomolja??? :F (nem értem...)

Amikor hátteret állítasz be, akkor a quickpic nyitja meg a kívánt képet és ott látsz egy keretet... azt az ujjacskáddal kihúzhatod nagyobbra is. :K

Saját settings háttér meg úgy cserélhető, hogy a framework-res.apk-ban a screen_background.png-t kell egy ugyanilyen nevű, 480x854-es png-vel lecserélni. Ha megcsinálod a png-t, akkor elküldöm az update zipet.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29795) badaia5 válasza domerator (#29794) üzenetére


badaia5
tag

Hát tudom hogy lehet állítani a keretet de próbáld ki fullba kihúzod és beállítod a fényképedet és utána nézd meg hogy néz ki a háttér... :S

[ Szerkesztve ]

(#29796) hokins


hokins
addikt

Ha már annyit beszéltek az akurol, íme az én tapasztalatom: Reggel 4kor töltőröl lehúz, 20perc net, 1óra zene halgatás, melóba kb 2 óra telefonálás(feszt hív valamelyik főnök) délben 20 perc játék, hazafele megint 1 óra zene, itthon kb 4-5 óra net+játék, este olyan 9 fél10 körül jelez hogy aksi 10%. Szerintem ez egész jó. :DD :)) (ZOC kolegának ajánlom. Ugyanis ez CM9-el van ) :C

[ Szerkesztve ]

(#29797) Z0C! válasza hokins (#29796) üzenetére


Z0C!
őstag

az akksi nagyon nem izgat, ígyis úgyis töltöm :)

Csak maga a fagyás, a bug halmaz zavar még a CM9ben :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#29798) hokins válasza Z0C! (#29797) üzenetére


hokins
addikt

a 24.ei fentvan mióta le lehetett tőlteni, se fagyás se fc se semmi, tökéletesen működik napi használatban. :)) :P :C

[ Szerkesztve ]

(#29799) Z0C! válasza hokins (#29798) üzenetére


Z0C!
őstag

most utállak :D

tegnap feltettem a Mokee-t. De nem nyerte el a tetszésem...bármennyire is Dom mellé akartam állni.
De feltettem a Wajk 2.2.17-et most belaktam, még most csinálom hozzá a lockscreent. Erre jössz ezzel :D Szép vagy :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#29800) hokins válasza Z0C! (#29799) üzenetére


hokins
addikt

Én már írtam párszor hogy az én kicsikém CM párti. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.