Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30201) bexxter válasza domerator (#30112) üzenetére


bexxter
tag

"még egy gyors kérdés: a mobile data info-ban hogyan lehet átírni az értékeket? Sajna kínaiul még nem gagyogok (csak kellő pálinka után)"

Minden sor mellett baloldalt ott a kis ikon, hogy mit állít.
Első a mobilnet Megabyteban
második a kedvezményes perc
harmadik sms.

Legalábbis szerintem. A számlálók kb így működnek nekem. Azt mondjuk sajnálom, hogy nem tudok hónapfordulót megadni.. (mert ugye számlazárás nem hónap utolsó napján van mindenkinek)

(#30202) poller


poller
tag

Viszont ez nekem új, hogy a mokee-ba nem tudok a cpuval recoveryben játszadozni? Mert nem igen találom.

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#30203) bexxter válasza poller (#30202) üzenetére


bexxter
tag

Viszont a beállításokban ott lesz. Én átállítottam Domi által korábban megadott értékekre, egyelőre semmi különbséget nem észlelek, hasiiit :)

(#30204) johnny82 válasza bexxter (#30199) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Wajk ICS milyen volt?

(#30205) bexxter válasza johnny82 (#30204) üzenetére


bexxter
tag

3hetente 1x újraindult.. csak úgy váratlanul, semmi esemény előtte. Ezen kívül stabil, viszonylag gyors, de memóriazabáló. (igaz, spb shell 3d volt fent, de nem lett gyorsabb adw vagy go launcherrel sem, pedig nem volt sok futo app)

(#30206) poller válasza bexxter (#30203) üzenetére


poller
tag

ment a pm.

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#30207) johnny82 válasza bexxter (#30205) üzenetére


johnny82
őstag

Korábban megvettem én is az Spb Shell 3d-t, de a Defyn sajnos élvezhetetlen szerintem. Eddig talán ez a domerator féle mokee a leggyorsabb érzetre, most próbaképp ismét felraktam, de itt is szaggat. Erősebb hardver kell alá.

(#30208) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Egy kis segítséget kérnék. 720p-s zipet (http://motoroladefyall.info/content/720p-and-panorama-gingerbread-motorola-based-roms-defy-and-defy) hogyan tudom unistallálni a telefonról?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#30209) gkrisz78 válasza Gabesz77 (#30208) üzenetére


gkrisz78
tag

Ha jól látom Recoveryből rakja fel, gondolom rendszerprogramként, így szerintem a rom újrarakása segít, de majd okosabbak megmondják, hogy valóban így van-e, illetve lehet-e valahogy apk, lib törléssel eltüntetni.
Egyébként jól működött Bayer-es lencsén? Mokin vajon működne?

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#30210) Shyciii


Shyciii
veterán

Most hogy már 5 napja használom Wajk ICS Hybridjét (ráadásul akksi kalibráció is volt, nem úgy mint eddig), jóval energiaigányesebb, mint az előző stable verziók.
Csak érdekességként az ICS Hybrid repülőmódban 3 óra alatt 1%-ot evett a 2.2.17 8 óra 0%-ával szemben...

(#30211) RootRulez válasza bexxter (#30199) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem, sima DEFY aksi, de legalább kizárhatom a telefont és gyűjthetek új aksira, ha azzal van gáz...

═════════════════════════════════════════

(#30212) Gabesz77 válasza gkrisz78 (#30209) üzenetére


Gabesz77
senior tag

Oké, köszi. Várok, hátha valaki már csinálta.
Működik rendesen, az más kérdés, hogy a videóknál én olyan nagy különbséget nem látok. Persze lehet, hogy én vagyok vak. :))

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#30213) hodostamas válasza johnny82 (#30207) üzenetére


hodostamas
addikt

Hol szaggat? Nekem miui-n simán fut, 1-2 reccenés asztalok váltásánál, de amúgy semmi gond vele.

(#30214) tib78 válasza domerator (#30152) üzenetére


tib78
tag

Döglődik a Mokee... repülőmód után nem kéri a pin kódot, ezért nem tudok telefonálni. Újraindítottam, semmi. Javaslat?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#30215) kano válasza Shyciii (#30210) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, ezt írtam én is. Pedig nagyon jól néz ki.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#30216) Shyciii válasza kano (#30215) üzenetére


Shyciii
veterán

Mondjuk kinézetére nem tok mit írni, mert nekem változatlan. Saját launcher, saját testreszabás, szal nekem a WIUI-k már régóta ugyanúgy néznek ki :)
Viszont lassan lemerül a teló, felteszem töltőre, aztán ha már Mukibácsit kipróbálom akkor még előtte felteszem a WIUI v4 beta5-öt hogy megnézzem pár percig, ha már annyian mondták hogy jópofa (lenne, ha rendesen műödne).
Utána meg pár napig Muki teszt, de hogy utána mi lesz. Így nem sok kedvem lesz visszamenni WIUI-ra.

(#30217) kakukkmarci válasza tib78 (#30214) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Launcher-t cseréltél ?
Próbáld visszaállítani az eredetit. Hátha...

noob... rooter... geek

(#30218) tib78 válasza kakukkmarci (#30217) üzenetére


tib78
tag

ADW ex, de ennek mi köze lehet hozzá?
Nyomtam wipeokat, most jó. Kipróbáltam egy teszt repülőmódot, visszajött utána. Mi a szósz lehetett...?

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#30219) johnny82 válasza hodostamas (#30213) üzenetére


johnny82
őstag

Nem olyan sima, gördülékeny, majd csinálok videót az ADW EX-ről, meg az Spb Shell 3d-ről.

(#30220) bexxter válasza johnny82 (#30219) üzenetére


bexxter
tag

Nekem nem volt sebesség gondom az spbvel cm és wajkiui alatt sem. Szépen pörgette az asztalokat,app lista is gyors volt,nem akadt. Most mokeera még nem tettem fel.

(#30221) kakukkmarci válasza tib78 (#30218) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Úgy látom, a ROM-odban a zeam az alap launcher, tehát nem az ADW. Nekem- igaz stock ROMnál-, volt olyan gondom, hogy a gyári launcher kéri be a pin-t, de az utólag telepített miatt nem tudta. Csak a gyári launcher-re való visszaállás után tudtam beadni a PIN-t.
Ööö, de lehet, hogy a locker csinálta ezt ??? Nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#30222) tarnagy


tarnagy
aktív tag

A CM7-ben (Kang) van olyan lehetőség, hogy hosszú nyomásra az applikáció bezár? Én nem találtam.

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#30223) chab7 válasza tarnagy (#30222) üzenetére


chab7
addikt

Szerintem ez továbbra is az alkalmazások -> alkalmazásfejlesztés alatt található: alkalmazás leállítása nyomva tartással
(legalábbis a "hivatalos" cm-ben itt található)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#30224) tarnagy válasza chab7 (#30223) üzenetére


tarnagy
aktív tag

chab7
Köszönöm, megvan!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#30225) Imdre


Imdre
aktív tag

Na tegnap a nagy buherálások közepette felraktam Mokee után a CM9-et is. Meg kell vallanom, hogy nagyon tetszett, sőt eddig a legjobban. Azonban szerintem még nagyon kezdeti stádiumban van. Laggol picit, és nem minden működik benne (power widget-nél is van inaktív funkció). A gyorsaságával sem vett le a lábamról, de néhány hét/hónap és ez lesz fenn. A cM7-nek is kellett közel fél év, hogy aránylag egy jól működő, megbízható rom legyen.
Most Mokee-ra tértem vissza, de ha marad ennek a fejlesztése, akkor hosszabb távon is marad.

(#30226) szabof1 válasza chab7 (#30223) üzenetére


szabof1
őstag

Rég láttalak. Jó, hogy újra itt vagy. :)
Milyen rom van most fent nálad?

(#30227) RootRulez válasza szabof1 (#30226) üzenetére


RootRulez
félisten

Ahogy látom, láthatod. :)

═════════════════════════════════════════

(#30228) kanyazsombor


kanyazsombor
tag

Mokee alap sms appjában elő tudta valaki csalni a karakter számlálót? Hiába kapcsolom be a settingsben ezt az opciót, nem számolja :(

Motorola Defy :)

(#30229) chab7 válasza szabof1 (#30226) üzenetére


chab7
addikt

Csak benéztem mi újság erre felé. Mióta nem voltam a rom sem változott, az eddigi utolsó hivatalos cm van fent. Most olvastam vissza pár oldalt, látom kicsit kezdenek beindulni és népszerűek lenni a cm alapú romok. Ha lesz valami számomra is érdekfeszítő akkor lehet ki is próbálom, viszont megint elijesztett, hogy több oldal olvasás után is csak egy napot tudtam visszaolvasni. Még mindig nagyon híg a fórum, így lehet újra a ködbe veszek mert ennyi időm nincs olvasni ;) (pl nem találtam meg domi blogcímét sem, pedig említve van sokat, de aki most kapcsolódik be - mint most én - és nincs ideje visszaolvasni x száz oldalt, az lemarad róla.)
Az xda-n olvasgatva pedig az ms2g 3 ami felcsigázott.
Ha lesz kis fölös időm, akkor lehet valamit kipróbálok ilyen hivatalos cm ínséges időkben ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#30230) szabof1 válasza chab7 (#30229) üzenetére


szabof1
őstag

domerator blogcíme a hozzászólásainál a neve alatt van: LOGOUT blog
Igen igazad van, ha kimarad 1 nap, már 3-4 oldalt olvashatok vissza. :(
De legalább van felhozatal romokból. :)

[ Szerkesztve ]

(#30231) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Rövid helyzetjelentés.
A wiui hybrid után próbaképp tettem föl a miui.de 2.2.24-et, sea-re. Kalibrálás nem volt, tegnap reggel 99%-ról indult, éjjel röpcsi; pár óra wifi sync, skype chat, pár óra edge adatkapcsolat email használattal. Most 55%-on vagyok.
Hozzátartozik, hogy 50 megával kisebb a bootos install zip a wiuinál, és még ebből is szedhető ki jópár dolog - telocation pl. benne van :(
A rom stabil, fc nem volt, a cpu-beállítások lacopapi 1,1 GHz-ére belőve, szépen használ minden frekit és alszik is rendesen.
Kezdem megérteni Mozzarella rajongását, egy darabig nálam is marad.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30232) chab7 válasza szabof1 (#30230) üzenetére


chab7
addikt

Ahhh, (fejrecsapós szmájli) én meg azt hittem valami külső blog. Köszi

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#30233) bladesks007 válasza kanyazsombor (#30228) üzenetére


bladesks007
tag

A karakterszámlálót beállítását egyáltalán nem találom, hol keressen? Wiui hybrid rom van fent jelenleg. Bár ahogy olvasom, érdemes megnézni a mokee-t, legkésőbb hétvégén kipróbálom. Ez a mokee egyébként vmi külön kategória? Vagy CM7 alapú?

[ Szerkesztve ]

(#30234) domerator válasza kanyazsombor (#30228) üzenetére


domerator
veterán

Nalam 110-tol szamolja

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30235) Shyciii válasza bladesks007 (#30233) üzenetére


Shyciii
veterán

WIUI-nál csak álló módban mutatja a számlálót, és kb 110-nél ahogy domerator írja.

(#30236) Shyciii


Shyciii
veterán

Nah gyorsan leírtottam a WIUI v4 beta 5-öt. Be sem akar bootolni. Akksi ki-be, semmi, wipe data mégegyszer semmi. Értem én hogy beta, na de...

(#30237) Imdre válasza slecht (#30113) üzenetére


Imdre
aktív tag

Na sikerült átírni ezt a forgalom mérőt!
Nem engedte átírni csak fekvő módban :DD :W :C

(#30238) tib78 válasza domerator (#30234) üzenetére


tib78
tag

A notigo müxik a mokeera? A miuin jól működött az exdialerrel. Vagy más módszer van az értesítés eltűntetésére? Tudom, clear...

Ja, és melyik zip a hajós kép? Az alkonyatra tippeltem, de nem az volt...

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#30239) domerator válasza tib78 (#30238) üzenetére


domerator
veterán

A vitorlás nincs fenn... az itt van. :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30240) крокодил


крокодил
tag

Üdv mindenkinek!

Domerátor,

A menü betü színét hol tudom átírni, mely file-ba kell belepiszkálni?
A nyelvi file-t hol találom?
:R

[ Szerkesztve ]

(#30241) slecht válasza Imdre (#30237) üzenetére


slecht
aktív tag

:DD :C

(#30242) domerator válasza крокодил (#30240) üzenetére


domerator
veterán

Na ezt már nem tudom sajnos.

Olyan, hogy nyelvi file tudtommal nincs, a használt ApkTranslationWizard minden apk fájlból megnyitotta az xml fájlokat és ahhoz adta hozzá a fordítást... ebből kiindulva egyetlen nyelvi fájl mint olyan nem létezik.
Minden apk.ban valamelyik xml tartalmazza a nyelveket. (nem tudom melyik) :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30243) крокодил válasza domerator (#30242) üzenetére


крокодил
tag

Ok, azért köszi.

(#30244) tib78 válasza domerator (#30239) üzenetére


tib78
tag

:C Köszi! Így már jobban tetszik! És a notigo is müxik... Így egyszerre a kettőt rá tudtam flashelni.

Kezdem belakni a mokeet, már csak a wifi jelzést kellene átfaragni, és hogy ne a középső legyen az alapértelmezett értesítési oldal.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#30245) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Jelentkezett nálam is a híváskor kicsörgés-de-késve-reagálás effektus miui.de-n. Lett rá megoldás? Haláli idegesítő, cpu beállítások rendben vannak (wiui-val nem fordult elő).

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30246) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok!
szabof1 fórumtárssal pár napja görcsölünk a defymmel a proximity szenzor szarakszik hívásinditás után teljes sötétség nem tudok semit csinálni nem reagál semire.Már kipróbáltunk szinte mindent a csavarlazítós megoldást,másik rom ahol bekapcsolható a szenzor optimalaizás mindent.De az istennek sem akar jó lenni.Valakinek valami ötlete segítsetek hátha így mindenre használható csak éppen telefonálni nem lehet vele :(

(#30247) tib78 válasza tib78 (#30244) üzenetére


tib78
tag

Ez a régi market tiszta jó, már el is felejtettem milyen gyors.

Mi8, Garmin Instinct, Seiko Sumo, Samurai, Citizen Promaster

(#30248) domerator válasza tib78 (#30247) üzenetére


domerator
veterán

Ugye hogy ugye... sokkal gyorsabb, mint a randa szürke "új"... :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30249) Matada2.3


Matada2.3
veterán

cm9-re lehet egyből kangot (7.2)-t fel tenni? Persze a wipeok társaságában.

Finn the human

(#30250) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Wiui-n nektek is késve reagál a telefon a csörgésre? 2-3 mp is eltelik mire kiírja hogy hívnak (közben rezeg, de ugye nem tudom felvenni) 2.2.3-on vagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.