Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) G3kko válasza badaia5 (#29848) üzenetére


G3kko
tag

wiui 2.2.24 hybrid ics megérhet egy próbát, nálam 2 napja van fent; wifi, kamera működik,eddig ezzel a buggal találkoztam, de ez nem vészes szvsz.

(#29852) baal-amiga válasza Lacopapi (#29849) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Na ez az, a szokásaim kvázi ugyanazok; cm7-tel jobb volt az eredmény, 60%-os reggeli töltöttséggel simán nekimentem a napnak. Ezzel nem mernék. 'Asszem ma visszamegyek cm-re egy kicsit, emlékeim szerint azzal azért jobban ment, aztán majd elválik, melyik marad. Rászánom azt az 1 órát az installra és belakásra.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29853) kymco válasza Lacopapi (#29849) üzenetére


kymco
veterán

És arról még szó sem esett, hogy az akksik általános állapota is különböző... Annyi paramétere van ennek a történetnek, annyi változó van benne, hogy lehetetlenné válik a hasonlítgatás.

www.refujvaros.hu

(#29854) Shyciii válasza G3kko (#29851) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez nem igazi ICS. Wajknak az ICS-e a WIUI v4, de az még bugosabb, mint a CM9.

(#29855) G3kko válasza Shyciii (#29854) üzenetére


G3kko
tag

Tudom ez csak egy hybrid, de az "ics feelingje" már egész jó.

(#29856) badaia5 válasza Shyciii (#29854) üzenetére


badaia5
tag

jaja :K

(#29857) Lacopapi válasza baal-amiga (#29852) üzenetére


Lacopapi
addikt

A CM7.2 120102 -0338 kiváló rom,és a fogyasztás kellemes,hibát nem produkált,míg teszteltem...

(#29858) kano válasza G3kko (#29851) üzenetére


kano
nagyúr

A tárcsázóban van magyar T9-ed?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29859) G3kko válasza kano (#29858) üzenetére


G3kko
tag

felismeri az ékezetes karaktereket, ha erre erre gondolsz, valamint az összetett "sz, zs, ny" stb-vel sem volt gond.

szerk: alapból nem az ékezetes betűket jeleníti meg, kicsit lenyomva kell tartani az adott betűt, hogy feldobja az ékezetes változatot

[ Szerkesztve ]

(#29860) kano válasza G3kko (#29859) üzenetére


kano
nagyúr

A tárcsázóban???? Tehát nem a keresésnél, hanem a tárcsázóban bemenve elkezded gépelni, hogy "823279" -> és erre mondjuk a "Vadász" nevű kellene, hogy megjelenjen.
Az á betűnél nekem elveszti a fonalat.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29861) G3kko válasza kano (#29860) üzenetére


G3kko
tag

teszteltem, igen, ha elkezdek írni egy számot, akkor bizonyos egyezés/szűkítés után kidobja rá a megfelelő nevet

(#29862) RootRulez válasza kano (#29860) üzenetére


RootRulez
félisten

Nekem a WIUI 2.2.3 nem ismerte a dupla mássalhangzókat. :(

═════════════════════════════════════════

(#29863) kano válasza G3kko (#29861) üzenetére


kano
nagyúr

De akkor nekem miért nem ismeri fel az ékezetes karaktereket így. :(((
Nekem mondjuk a Zá.... kezdetű neveket nem találja meg a 92 billentyű lenyomásra.
De még wajktól sem tudom megkérdezni XDA-n, mert nincs jogom írni oda. :W
RootRulez
Lehet, h csak valami beállítás kérdése ami nekem nem jól van beállítva.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29864) Lacopapi válasza G3kko (#29861) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az nem ugyanaz...a kérdés a számbillentyűk betűhozzárendelésével kapcsolatos,a normál billentyűzetű betűkiosztásnak megfelelően. De fölöttem írja...

(#29865) baal-amiga válasza Lacopapi (#29857) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Az nálam is futott, utána talán a 24-i nightly, azzal nem volt gondom. Alig várom, hogy hazaérjek, már imádom rutinból a cee-t telepíteni :)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29866) G3kko válasza Lacopapi (#29864) üzenetére


G3kko
tag

Rájöttem, ezer bocs kano, tudom nem vigasztal, de a "Á" beírásánál nálam is elveszti a fonalat. :((
ideiglenes megoldás, nevek beírása ékezetek nélkül; tudom az fura

(#29867) RootRulez válasza G3kko (#29866) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor inkább tegyen fel egy tárcsázó progit, pl exDialert-t. :K

═════════════════════════════════════════

(#29868) G3kko válasza RootRulez (#29867) üzenetére


G3kko
tag

bezony, ez sokkal jobb alternatíva! :K

(#29869) Shyciii


Shyciii
veterán

Kövezzetek meg, de már vagy 4 hete a Launcher 7-et használom (aka WP7), de tetszik, jól használható, bár még nem ismeri az összes funkciót, amit a WP7 igen (pl kétoldalú tile, facebook beintegrálása).

(#29870) RootRulez válasza Shyciii (#29869) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is elvoltam vele sokáig, de most visszajöttem LP-ra. :DDD

═════════════════════════════════════════

(#29871) balewi válasza kano (#29863) üzenetére


balewi
aktív tag

Írj neki privátban, nekem eddig mindig gyorsan válaszolt.

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#29872) Shyciii válasza RootRulez (#29870) üzenetére


Shyciii
veterán

LP, szép emlék. Még azzal kezdtem mikor megvettem a Döfyt :) Aztán kezdtek zavarni a hiányosságai.

(#29873) kat10


kat10
tag

Lacopapi megjöttem egy kis élménybeszámolóval :)
na felment a SEA a bayeres készülékemre de elsőre sehogy sem akart rámenni az RSD Lite 5 ös alatti verziójával el se kezdte na de a legfrissebbel már aztán simán települt és már repült is rá a miui 2.2.24
eddig minden simán megy gyorsan kezel mindent az előzőnél kicsit lassabb volt a dolog
semmi fc semmi bug eddig úgyhogy: SEA the best! :C

Go Pats

(#29874) domerator


domerator
veterán

MokeeOS HUN



Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29875) RootRulez válasza domerator (#29874) üzenetére


RootRulez
félisten

:Y

═════════════════════════════════════════

(#29876) Shyciii válasza domerator (#29874) üzenetére


Shyciii
veterán

Most melyiket próbáljam ki? Látom a 120225 van fenn neked, de az aláírásodban a 120217-re írod hogy a legjobb. Most melyik a jobb? :)

(#29877) G3kko válasza domerator (#29874) üzenetére


G3kko
tag

Domi! :C
mikorra várható? :D

(#29878) kano válasza RootRulez (#29867) üzenetére


kano
nagyúr

Én is feltettem ezt a tárcsázót, de valahogy lassúnak tűnik. Az ICS alap tárcsázója egyébként is sokkal jobban tetszik. Persze az ex-hez is van ICS skin. Sokkal jobb lenne, ha az alap működne így és nem kellene mókolni semmit.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29879) domerator válasza Shyciii (#29876) üzenetére


domerator
veterán

Jajjj... bocsánat, az aláírásomat nem javítottam!!! :W :W

Természetesen a 25-öst.

Nincs még kész a magyarítás, valószínűleg valahogy eddig jutott a francia xda-s aki megcsinálta a régi mokee-t több nyelvre.

Estére talán meglesz...(100%-os nem lesz, de igyekszem minél jobbra)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29880) natë


natë
nagyúr

Milyen az új DSJ? Megéri leszedni egy kis időre a jól bevált germán csodát vagy galnetes xart várhat az ember?

(#29881) somi52 válasza domerator (#29879) üzenetére


somi52
őstag

Hogy sikerült átrakni a magyarositást?

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29882) RootRulez válasza domerator (#29879) üzenetére


RootRulez
félisten

Hogy csinálod?

Mert nekem lenne arra programom, hogy pl a CM7 magyar akármilyen alkalmazásának a values-hu mappából a strings.xml-t összehasonlítja a mooky programok strings.xml-jeivel és ahol egyezés van, azt a szöveget átemeli a magyarból...

Gyorsabb, mint soronként átnyálazni vagy keresgélni kulcsról-kulcsra...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29883) domerator válasza RootRulez (#29882) üzenetére


domerator
veterán

Találtam (kaptam) rá egy programot... felteszem a blogba is. :C
ApkTranslationWizard

Melyik a legteljeskörűbben magyarított rom?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29884) somi52 válasza domerator (#29883) üzenetére


somi52
őstag

Cm7 kang

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29885) kano válasza natë (#29880) üzenetére


kano
nagyúr

Mitől vált az jobban be mint a többi? Nekem a Wajk 2.2.24 is tökéletesen stabil (Galnet alapjai vannak, ahogy Wajk elmondta), igaz fogyaszt is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29886) domerator válasza somi52 (#29884) üzenetére


domerator
veterán

Adj egy linket, mert már vagy 4-et elmentettem, de annyi cm7 van, hogy fingom nincs melyik a kang. :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29887) rum-cajsz válasza domerator (#29883) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Szerintem amit mi csináltunk :)

[link]

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#29888) domerator válasza rum-cajsz (#29887) üzenetére


domerator
veterán

Én egy spanyol gyerek postjában találtam, a programban is Esvignolo neve van a fejlécen.... ettől még ő is szerezhette valahonnan, nem tudom. :F

nnna ezt jól benéztem... úgy értettem, hogy a programot csináltátok ti :D :D

Nos... akkor a rom system mappájában levő apk-kat honnan lehet leszedni?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29889) rum-cajsz válasza domerator (#29888) üzenetére


rum-cajsz
őstag

a cm7-nek van hivatalos fordítása is, csak abban nem teljes a magyarítás.
Legalábbis mi megpróbáltuk használni a blur rom fordításakor, és volt benne hiány rendesen.

De a te romod is cm7 alapú, akkor inkább azt használd, mert a mi fordításunk a bluros romhoz készült.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#29890) natë válasza kano (#29885) üzenetére


natë
nagyúr

Nincs benne keyboard bug, jó a fogyasztása, stabil, nincs belepiszkítva.

(#29891) somi52 válasza domerator (#29883) üzenetére


somi52
őstag

Kang [link]

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29892) baal-amiga válasza natë (#29880) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Melyik miui germany-t dicséred annyira? Adnék még egy esélyt a miuinak, ezúttal sea alapon. Találtam egy pár verziót a német oldalon.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29893) Shyciii válasza domerator (#29879) üzenetére


Shyciii
veterán

Én jobban szeretem angolul, úgyhogy már letöltöttem a blogodról. Majd még gyomlálok és a hét másik felében felrakom, aztán kíváncsi vagyok az akksi időre.

(#29894) domerator válasza Shyciii (#29893) üzenetére


domerator
veterán

Oké... az akkura én is kíváncsi vagyok...

somi: köszi a linket

Az Apk Translation Wizard fenn van a blogomban, akit érdekel.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29895) Shyciii válasza domerator (#29894) üzenetére


Shyciii
veterán

MotoMusic és a Music apk között mi a különbség? Két zenelejátszó lenne benne?

(#29896) domerator válasza Shyciii (#29895) üzenetére


domerator
veterán

Igen.

A Motomusic, a froyoban megismert Connected music a playerrel, rádióval, netrádióval, zenefelismerővel, mindennel.
A másik music player szerintem a cm7-ből van (nem miui az biztos)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29897) Shyciii válasza domerator (#29896) üzenetére


Shyciii
veterán

Micsoda dőzs :D

(#29898) kanyazsombor


kanyazsombor
tag

ha valaki nem szereti amikor hosszabb (képernyő) olvasás, bámulás közben bealszik a screen, akkor feljebb tolja a screen timeoutot,
vagy próbálja ki ezt: Better Sleep. Amint megmozdul a teló, újraindítja a screen timeout visszaszámlálást. Nem kell tapicskolni, hogy ne aludjon el.
Hasonló, mint a Screebl, de nálam sokkal-sokkal kevesebbet eszik. Rendszerint 1, max2%.
Hátha újat mondtam vkinek :)
(A market oldala nem a legmeggyőzőbb, de frankón teszi a dolgát. Nem a marketing az erőssége a fejlesztőnek szerintem : ) de kb fél éve használom megelégedéssel.)

Install után adjusztálni : ) kell a szenzort. Ebbe a folyamatba nekem, meg másoknak is be szokott ragadni (sensor adjusting loop - saját elnevezés). Nálam az vált be, hogy kb fél perc után, mikor megunom jól megrázom a telót. Így kijön a loopból, és szerencsés esetben aktív lesz az "enable better sleep" kapcsoló, amit bekapcsolok és müködik. Ha nem aktív, akkor adjusztálás újra. Pár alkalom után szokott sikerülni.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#29899) domerator válasza Shyciii (#29897) üzenetére


domerator
veterán

Csupán a választás szabadsága... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29900) bruti01


bruti01
őstag

hmmm ez érdekes!!!! vettem egy soc-os defy-t is. és azt kell mondjam hogy összeszerelésben patentebb mint a bayer-es! ki érti ezt ??

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.