Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29051) RootRulez válasza Cyrin (#29048) üzenetére


RootRulez
félisten

Négyféle CM7-et különböztetek meg. :K És valahogy így képzelem el az "osztályozásukat"

Epsylon3: megy a "hivatalos" CM7 vonalon.
Quarx: Partizánkodik, kb. Epsylon3-al párhuzamosan
Maniac103: Ez már más irányvonal (KANG), nem is annyira programozói, sokkal inkább optimalizálás (nem tudom, melyik CM7-et mókolja az első kettő közül)
euroSkank: Ez is egy KANG, nem tudom miféle...

Szóval ennyit tudok róluk, és így csoportosítom őket...

═════════════════════════════════════════

(#29052) torok0087 válasza Davebowman (#29041) üzenetére


torok0087
csendes tag

nemár hogy ezért fagy..? kikapcsoltam,most kiváncsi leszek fagy e... te mit tettél?? csak kikapcsoltad vagy más sw-t dobtál fel??

(#29053) Cyrin válasza RootRulez (#29051) üzenetére


Cyrin
addikt

és még mondják, hogy nincs a motorola telefonoknak support-ja :D

[ Szerkesztve ]

(#29054) Imdre válasza domerator (#29050) üzenetére


Imdre
aktív tag

:R

(#29055) Rhade válasza RootRulez (#29051) üzenetére


Rhade
csendes tag

Azt lehet tudni, hogy mik a legfőbb különbségek a 4 irány között? Azért kérdezem, mert pl. Maniac féle verzió 114 mega, a többi olyan 99+ mega. Azért ez lényeges eltérés.

Gondolok itt stabilitás, funkciók stb különbségekre.

Tettszik a KANG féle irányvonal, ebben is gondolkodom a későbbiekben. Jelenleg a hivatalos 7.1 CM stabil van fent. Kérdés, kell-e a 2init-et frissíteni a félhivatalos 7.2.x verzió felrakása előtt, vagy jó az ami még a 7.1-hez is jó volt?

Üdv.

(#29056) bladesks007 válasza szabof1 (#29008) üzenetére


bladesks007
tag

Köszi, ki fogom próbálni.

Ha jól sejtem, akkor nem kell 7.1.5-ről 7.2-re térés előtt a 2.2 CEE-t feltenni (gondolom azért, mert megfelel neki a boot, kernel, recovery).

Kicsit ehhez kapcsolódóan: ha a jelenlegi CM 7.1.5. (vagy majd a 7.2. után) után vmi "mást" pl. MIUI, WIUI-t tennék fel, mint olvastam, érdemes a 2.2-es CEE-től kezdeni a folyamatot (meg úgy általában is). Ilyenkor, ha jól sejtem, az RDS Lite-vel való 2.2 CEE gyári telepítés (a javasolt 2x-wipe után) mindent "nulláz" (értve alatta a boot menüt, kernelt, root-ot, 2ndinit-et és CWM-t)? Tehát a módosított ROM-ok jellemzői (azaz, hogy rootolt marad a teló és általában másik/újabb CWM kerül rá + hogy nem szabad se installálni/uninstallálni a 2ndInit - tényleg, frissíteni egyébként lehet/kell vmikor a 2ndinit-et?), ilyenkor érvényüket vesztik. Bocs, ha túl evidens a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#29057) szabof1 válasza Rhade (#29055) üzenetére


szabof1
őstag

A maniac-félében van boot (tehát nem kell előtte . Már kapásból nagyobb emiatt.
A különbségek szépen össze vannak szedve a már linkelt XDA oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#29058) Rhade válasza szabof1 (#29057) üzenetére


Rhade
csendes tag

Köszi, ez hasznos lesz.

Akkor annak ellenére, hogy benne van a boot, mehet rá hivatalos 7.1-re is, nem lesz gond vele?

(#29059) szabof1 válasza Rhade (#29058) üzenetére


szabof1
őstag

Mehet nyugodtan rá. Ha nem csinálsz Wipe data-t telepítéskor, akkor egy frissítés lesz és megmaradnak a programjaid, beállításaid, stb...

(#29060) Rhade válasza szabof1 (#29059) üzenetére


Rhade
csendes tag

Nyugtáztam, és köszönöm!

(#29061) mm89 válasza kanyazsombor (#29031) üzenetére


mm89
őstag

Ez komoly? Mármint a led settings, de vajon mi köze van a home launcherhez??

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29062) Cogwheel71 válasza mm89 (#29061) üzenetére


Cogwheel71
tag

Igen, én is csak most, a fórumot olvasva jöttem rá, hogy így van, mondjuk én mindig azzal kezdem, hogy a gyári launchert LP-re cserélem.

(#29063) torok0087 válasza mm89 (#29061) üzenetére


torok0087
csendes tag

tudom buta kérdés,de a lancherek közt hol lehet váltani?? nem találom a menüben.

(#29064) RootRulez válasza torok0087 (#29063) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha több Launcher van (felteszel egy másikat) akkor fel kéne ajánlania, hogy melyikre lépsz, ha Home gombot nyomsz. Ekkor be is lehet pipálni, hogy melyik legyen az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29065) mm89 válasza Cogwheel71 (#29062) üzenetére


mm89
őstag

Én is lecserélem a miui launchert csak nem lp re :D

torok0087
home switcher app, vagy beállítások/alkalmazások/ megkeresed azt amelyik most az alapértelmezett/alapértelmezések törlése. utána home gomb nyomásra kérdezi hogy melyiket használod a sok közül.

Domi!
Most megint visszatért a hívásfogadáskor történő rezzenés :D nem tudom mi lehet vele, de már kezd kiakasztani, ha kikapcsolom, ha be, egy idő után újra visszatér (pedig a kapcsoló állása nem változik..) :W

nálam van most egy spica hogy flasheljem, már kész van de nem birom ki, próbálgatom rajta a romokat :D hát nagyon durva különbség a defyhez képest, nem is emlékeztem hogy ennyire lassú és az érintője is sokkal rosszabb..

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#29066) Cogwheel71 válasza Cogwheel71 (#29062) üzenetére


Cogwheel71
tag

Ez a Miui 2.2.17 egyébként kiváló darab, nem egy kardinális kérdés, de például háromszor olyan gyorsan bootol be, mint az eddig használt Wiuik.

(#29067) fuze válasza domerator (#29050) üzenetére


fuze
őstag

Megemeltem az értékeket 2-vel ahogy mondtad, de most is lefagy. Persze nem annyiszor, mint az emelés előtt. Csak 2x. Mit állítsak még? :)

adms.hu | UI Designer

(#29068) domerator válasza fuze (#29067) üzenetére


domerator
veterán

Most milyenek az értékek? (smartassban vagy ugye és az aláírásod szerint a WajkIUI 1.12.16 ICS romot használod?)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29069) torok0087 válasza mm89 (#29065) üzenetére


torok0087
csendes tag

ó,köszi a választ,sokat segtettél,végre tudom!!

(#29070) fuze válasza domerator (#29068) üzenetére


fuze
őstag

Ja nem :) Csak az kint maradt és fel sem tűnt. Majd átírom.

Én az általad készített wajkidom 2.2.3-mat tettem fel. Tegnap mondtad, hogy a vsel értékeket emeljem meg 2-vel, hogy ne fagyjon. Igaz most már nem fagy úgy, de nagyon ritkán igen. Az értékek pedig az alapról 2-vel megemeltek: 1200/62 800/40 400/28

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#29071) domerator válasza fuze (#29070) üzenetére


domerator
veterán

Ha igénybevételkor fagy, akkor az 1200 és 800 vseljein emelj még vagy 2-t

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29072) Davebowman válasza fuze (#29070) üzenetére


Davebowman
senior tag

...esetleg elégefj meg 1100-zal és 58 vsellel.

Vargalex 1.1.7

(#29073) becikem válasza fuze (#29070) üzenetére


becikem
tag

Szerintem a 800-hoz a negyven vsel nagyon kevés! A gyári érték 800-hoz 58 vsel. Oké, hogy el lehet térni erre-arra, de azért ésszerű határokon belül. 1200-hoz pedig legalább 64 vsel kell, de állítom, hogy az 1000/60 gyorsabb és stabilabb megoldás.

(#29074) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Akkumulátorral kapcsolatos infó.

ui.: Azért raktam off-ba mivel nem tudom mennyire kapcsolodik ehez a témához.

[ Szerkesztve ]

(#29075) Joke21 válasza becikem (#29073) üzenetére


Joke21
aktív tag

Nekem 300/20, 600/30, 1000/50 volt és atomstabilan ment így.

(#29076) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Ba**us, annyi itt már a rom az utóbbi napokban. Most pakolom fel a cee-t, és egész nap azon vacillálok, mit tegyek fel? White Rabbit vs. maniac CM?!

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29077) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok! A Processzor beállításainál csak a 3 felső frekvencia és a hozzá tartozó feszültség a fontos?Ha csak azokat állítom akkor lehet baj?

Tisztelet a Gépésznek!

(#29078) tarnagy válasza RootRulez (#28944) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Root-Rulez

Nem sikerül az ES-ben beállítani sem a LAN-t, sem az FTP-t. Nem értem, a File expertben automatice kiírta pl. az FTP-beállításokat, amiket aztán beírtam a Total Commanderbe... A LAN-ról pedig (telefonról) kevés fogalmam van. Nálad hogyan van beálítva?
Az én gépemen szinte minden megosztott, hiszen három gép van a hálózaton, mégsem tudok rendesen becsatlakozni a telefonnal.
Egyébként nagyon jó kis program ez a fájlkezelő!

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#29079) RootRulez válasza tarnagy (#29078) üzenetére


RootRulez
félisten

Így csuináltam: Windows 7 és ES File Explorer "összehozása"

═════════════════════════════════════════

(#29080) FearTomi


FearTomi
őstag

Na akkor én már csak annyira lennék kíváncsi, hogy Epsylon3 féle, vagy a maniac féle a jobb?:))

Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.

(#29081) Cyrin válasza FearTomi (#29080) üzenetére


Cyrin
addikt

Ezt így nem lehet megmondani általánosságban szerintem, ki kell próbálni, ráadásul ugyanazon fejlesztőtől származó nightly-k is eltérő módon képesek viselkedni.

(#29082) baal-amiga


baal-amiga
senior tag

Itt megállt a folyamat ~15 perce :( Merre tovább?

domi: Android felirat "hullámzik".

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29083) domerator válasza baal-amiga (#29082) üzenetére


domerator
veterán

...és a teló mit csinál?? :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29084) tarnagy válasza RootRulez (#29079) üzenetére


tarnagy
aktív tag

RootRulez

Nagyon köszönöm, sikerült!
Bár érdekes módon annak dacára, hogy megosztottam, a Felhasználók mappában nem hajlandó látni csak a Public és a Default mappákat, engem (netbook) nem. Plusz: a C meghajtó is megosztott, de oda nem enged belépni...
De mindegy, a D meghajtón minden OK, s ott van a lényeg eltárolva!
Még egyszer köszi!! :C

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#29085) RootRulez válasza tarnagy (#29084) üzenetére


RootRulez
félisten

Na,örülök, hogy sikerült. :))

═════════════════════════════════════════

(#29086) baal-amiga válasza domerator (#29083) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Valami ötlet? Android logonál dekkol :(((

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29087) somi52 válasza baal-amiga (#29086) üzenetére


somi52
őstag

A gyári menůben csinalj egy fr t

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#29088) szabof1 válasza baal-amiga (#29086) üzenetére


szabof1
őstag

Volt előtte wipe data és wipe cache?
Ha nem, akksi ki, majd be - de közben nyomd végig a hangerő le gombot. Recoveryben wipe-ok és restart és utána jó lesz.

(#29089) domerator válasza szabof1 (#29088) üzenetére


domerator
veterán

Na megelőztek... ezt akartam mondani. :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29090) baal-amiga válasza szabof1 (#29088) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Gyári reco van, de a kis android figuránál hiába tapicskolom a jobb alsó sarkot, nem jön be.

Wipe nem volt, gondoltam a flash gyalul mindent.

Szerk.: na, sikerült, wipe-olok mindent. Aztán futok neki még egyszer. Köszi.

(#29091) szabof1: Dehogynem, csak nem ma :(

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29091) szabof1 válasza baal-amiga (#29090) üzenetére


szabof1
őstag

A két hangerő gombot egyszerre nyomd be

Ejnye-ejnye, te még nem olvastad az egyik "alapművemet"? :D
Link: Motorola Defy: Felkészülés a CyanogenMod-7 (CM7) illetve a MIUI rom telepítésére kezdőknek

[ Szerkesztve ]

(#29092) baal-amiga válasza szabof1 (#29091) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Királysáááág vaaan!! Cee elindult, juppi. Köszi mindenkinek, legközelebb figyelmesebb leszek.

A másik kérdés: mcniac cm7 vagy white rabbit?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#29093) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

hatalmas xarban vagyok srácok: beázott a döfi :/
működik a kijelző meg minden, de látszik a kijelzőn valami furcsaság, mintha vizes lenne kívülről, de belül olyan :S

mi a fenét tegyek? kiszárad ez valaha, v basz6om? :F
csap alatt mostam meg, nagyon rövid ideig, nem tudom mi a fenéért ázhatott be :O

(#29094) VMatteo válasza CoolBoy323 (#29093) üzenetére


VMatteo
őstag

Kapcsold ki, szedd darabokra és reménykedj :)

Tisztelet a Gépésznek!

(#29095) domerator válasza baal-amiga (#29092) üzenetére


domerator
veterán

Próbáld ki a white rabbitot ha csodát akarsz látni telepítés közben... (meg utána se utolsó)... ha meg nem tetszik, akkor cm7 :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#29096) RootRulez


RootRulez
félisten

Telóm/aksim legújabb mutatvány:

Feltettem töltőre, miután ugye leesett 30-ról 15%-ra... Hívtak, megnéztem, hogy áll a töltés, hogy lehúzhatom-e a kényelmesebb beszélgetés érdekében. Nos 82%-on volt a töltés, így a töltőn maradt teló. A beszélgetés 1,5-2 percig tartott, miután leraktam azt látom, hogy 100%-on van az aksi. :F

Mivel azt hittem, a kijelző nem frissített (idő kijelzéssel meg szokott tréfálni az értesítősáv), belépetem a Battery Info-ba, de tényleg 15%-.ot töltött 1,5 perc alatt. :W

═════════════════════════════════════════

(#29097) CoolBoy323 válasza VMatteo (#29094) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:O :O

(#29098) Imdre válasza RootRulez (#29096) üzenetére


Imdre
aktív tag

Ez nálam is így van. Sokáig áll 88%-on, majd néhány perc alatt ugrik fel 100%-ra. Az okára még nem jöttem rá.

(#29099) Casti98


Casti98
tag

Sziasztok!
ICS-re épülő rendszeren változik a mobilnet bekapcsolása,mert eddig még nem sikerült bekapcsolni,3G benyomom és kiválasztom a hozzáférési pontot,Téé wnw,és adatok engedéjezése ha lálozatoknál!kihagytam valamit? :U

"Je ne regrette rien..."

(#29100) bruti01


bruti01
őstag

na elhatároztam magamat! lecserélem az optimus 3d-t! ha valakit érdekel :itt! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.