Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30951) slecht válasza Cyrin (#30950) üzenetére


slecht
aktív tag

Persze!!! És ki csinálna nekünk ilyen fain ROM-okat? Neeeeeeeem, domerator-t nem engedjük el a Defy táborból. Kevés ilyen hasznos tagja van kicsiny közösségünknek! :R

Domi! Próbálgatom pucolni magamnak az új Mokee-t. Az appokkal rendben vagyok, de majd ha lesz időd megírnád PÜ-ben, hogy belenyúlsz-e, esetleg valami fájlokba is. Például átírsz-e valamit a buils.prop-ban a lokalizáción kívül.

[ Szerkesztve ]

(#30952) htctopaz válasza domerator (#30943) üzenetére


htctopaz
tag

Nekem CM barát a Defym, minden más rommal volt valami nyűgje. A felület meg ízlés dolga, nekem pl a Miui fehérsége nem jön be, a fekete CM meg kevés. Így örültem meg a Mokee-nek.

(#30953) baal-amiga válasza G3kko (#30949) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Elfoglalt doboz :D

Tessék.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30954) G3kko válasza baal-amiga (#30953) üzenetére


G3kko
tag

ahogy nézem wikin, valóban elég sok eszköz "foglalta el" :), de jó lenne kicsit többet tudni róla :F

[ Szerkesztve ]

(#30955) Lacopapi válasza natë (#30935) üzenetére


Lacopapi
addikt

Semmi gond nincs belőle ,nálam is 400-ról indul...400/27;700/38;1100/59...merthogy éhes a procim ..ja és smartass

(#30956) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Engem még mindig érdekel miért nem megy az alsó gombok háttérvilágítása. Reboot után világít 1-2 eprcig de az után már sosem

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30957) G3kko válasza Lacopapi (#30955) üzenetére


G3kko
tag

és mi az a smartass? (erre is kíváncsi vagyok :) )

(#30958) baal-amiga válasza domerator (#30943) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Na pont ez az. Minden romban van valami nagyon szerethető, de egy apró bißbaß hazavágja pár nap alatt a lelkesedést.
Wiui-miui: szerelem első látásra, de karcsú akkukezelés; cee szuper akku, de... Jómagam visszatértem kénytelen-kelletlen "hivatalos" cm7 nightlira, olybá tűnik, ezt komálja leginkább a telóm; minden animáció kiszedve, lacopapi cpu-jával kiröpül a kezemből; 24 óra alatt már mindent futtatok, hogy merüljön le és kalibrálhassam :)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30959) RootRulez válasza baal-amiga (#30958) üzenetére


RootRulez
félisten

Melyik félét használod most, mit értesz "hivatalos" alatt?

═════════════════════════════════════════

(#30960) kakukkmarci válasza Vukmir (#30892) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Talán ezzel lehet. Nézd meg.

noob... rooter... geek

(#30961) Speed limit válasza Vukmir (#30956) üzenetére


Speed limit
tag

Nekem is ez volt.Kipróbáltam több rommal is mindegyikkel ugyan ez volt a probléma.
Elküldtem ezért szervizbe és 3 hét után kaptam az sms-t hogy mehetek érte. Nagy vidáman megyek érte erre szartak megcsinálni és még a garanciát is megvonták mert szerintük nem rendeltetés szerűen használtam és szét szedtem a telefont. A lényeg az hogy elengedte magát az egyik kondi és vissza kellene forrasztani. Erre keresek most egy megbízható szakembert csak nem találtam még.
Reméljük hogy neked nem ez a problémád.

(#30962) baal-amiga válasza RootRulez (#30959) üzenetére


baal-amiga
senior tag

'cm72-120212.0129-NIGHTLY-Defy.zip' ment fel tagnap, miután az euroskank elkezdett hülyéskedni. Szerintem innen szedtem, de cm-ekkel kapcsolatban már lányos zavarban vagyok, ki van kivel :F
Kapott egy ilyen klafa SteelBlue CM7 témát, most már szép is.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30963) Vukmir válasza Speed limit (#30961) üzenetére


Vukmir
aktív tag

reméljük:D

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30964) natë válasza G3kko (#30957) üzenetére


natë
nagyúr

Ezt azert sem forditjuk le.

(#30965) RootRulez válasza baal-amiga (#30962) üzenetére


RootRulez
félisten

Akkor az Epsylon3-féle CM7-et használod...

═════════════════════════════════════════

(#30966) bruti01 válasza Speed limit (#30961) üzenetére


bruti01
őstag

ez azért erös! miért nem fordultál a fogyasztóvédelemhez?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30967) G3kko válasza natë (#30964) üzenetére


G3kko
tag

:DD ...komolyra fordítva, milyen eszköz/beállítás ez a procihoz? //appbrain-en csak valami vásárlós alkalmazást találtam, gondolom nem sok köze hozzá :D

(#30968) bruti01 válasza G3kko (#30957) üzenetére


bruti01
őstag

egy processzor vezérlési mód. van pár darab. a cwm-ben érheted el! alapbol a romok a ondemand-ot használják bár van ami a grovenort.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30969) Speed limit válasza bruti01 (#30966) üzenetére


Speed limit
tag

Mert nem volt sajnos időm rá. Így utólag már nagyon bánom, január végén történt ez az eset.

(#30970) bruti01 válasza Speed limit (#30969) üzenetére


bruti01
őstag

az gáz.

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30971) G3kko válasza bruti01 (#30968) üzenetére


G3kko
tag

köszönöm a választ, kicsit közelebb kerültem a megfejtéshez, de most új dolgok vetődtek fel: ondemand; grovenor; smartass és társaikról felvilágosíthatna valaki. :)
melyiket érdemes alkalmazni, mik az alapvető különbségek?

(#30972) baal-amiga válasza RootRulez (#30965) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Köszi az infot. El is mentettem az oldalt, korábban is ez a vonal volt, problémamentes, gyors és kíméletes.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30973) RootRulez válasza baal-amiga (#30972) üzenetére


RootRulez
félisten

Milyen infót köszönsz? :F :DDD Én kérdezek tőled. :))

═════════════════════════════════════════

(#30974) bruti01 válasza G3kko (#30971) üzenetére


bruti01
őstag

hmmm nos ha ezt a teljes témát leirnám olyan hosszu lenne a levél mint az m3-as autópálya! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30975) baal-amiga válasza RootRulez (#30973) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Azt hittem, te mondod, hogy én mit használok :D

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#30976) poller válasza kanyazsombor (#30933) üzenetére


poller
tag

És tudja és tudja és tudja!!! Köszi :D

byebye droid! Hello winphone! (Nokia Lumia 625)

(#30977) G3kko válasza bruti01 (#30974) üzenetére


G3kko
tag

ejj... nincs kedved kisregényt írni?
Merre informálódhatok a témával kapcsolatban?

(#30978) Integrale


Integrale
veterán

Érdemes az alap romot (esetemben SEA) kipucolni főzött rom felpakolása előtt? Vagy teljesen felesleges lépés?

"Bad reklám is reklám too"

(#30979) domerator válasza domerator (#30948) üzenetére


domerator
veterán

Ez a másodlagos mókolt verzió (xian... izé által) ez nem megy nekem... :F

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30980) fuze


fuze
őstag

Lehet, hogy furcsa vagyok, de nekem ez a mokee valamiért nem jött be :DDD (Talán nem eléggé MIUI és előjöttek az elvonási tünetek)

adms.hu | UI Designer

(#30981) fuze


fuze
őstag

-

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#30982) sesshou


sesshou
senior tag

Ha ebben a forumban akarok keresni azt hogy tehetem meg? A sartass es cpu beallitasokat akarom kikeresni.

(#30983) gkrisz78 válasza sesshou (#30982) üzenetére


gkrisz78
tag

Jobb fent "gyorskeresés itt" feliratnál. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1 + Xiaomi Huami Amazfit Bip

(#30984) Lacopapi válasza G3kko (#30977) üzenetére


Lacopapi
addikt

ondemand
Available in most kernels, and the default governor in most kernels. When the CPU load reaches a certain point (see "up threshold" in Advanced Settings), ondemand will rapidly scale the CPU up to meet demand, then gradually scale the CPU down when it isn't needed. - SetCPU website
conservative
Available in some kernels. It is similar to the ondemand governor, but will scale the CPU up more gradually to better fit demand. Conservative provides a less responsive experience than ondemand, but can save battery. - SetCPU website
performance
Available in most kernels. It will keep the CPU running at the "max" set value at all times. This is a bit more efficient than simply setting "max" and "min" to the same value and using ondemand because the system will not waste resources scanning for the CPU load. This governor is recommended for stable benchmarking. - SetCPU website
powersave
Available in some kernels. It will keep the CPU running at the "min" set value at all times. - SetCPU website
userspace
A method for controlling the CPU speed that isn't currently used by SetCPU. For best results, do not use the userspace governor. - SetCPU website
interactive
The 'interactive' governor has a different approach. Instead of sampling the cpu
at a specified rate, the governor will scale the cpu frequency up when coming
out of idle. When the cpu comes out of idle, a timer is configured to fire
within 1-2 ticks. If the cpu is 100% busy from exiting idle to when the timer
fires then we assume the cpu is underpowered and ramp to MAX speed.
If the cpu was not 100% busy, then the governor evaluates the cpu load over the
last 'min_sample_rate' (default 50000 uS) to determine the cpu speed to ramp down
to.
smartass
Technical Details-originally posted by erasmux smartass governor -is based on the concept of the interactive governor. I have always agreed that in theory the way interactive works -by taking over the idle loop -is very attractive. I have never managed to tweak it so it would behave decently in real life. Smartass is a complete rewrite of the code plus more. I think its a success. Performance is on par with the "old" minmax and I think smartass is a bit more responsive. Battery life is hard to quantify precisely but it does spend much more time at the lower frequencies. Smartass will also cap the max frequency when sleeping to 352Mhz (or if your min frequency is higher than 352 -why?! -it will cap it to your min frequency). Lets take for example the 528/176 kernel, it will sleep at 352/176. No need for sleep profiles any more! .,.......... from......

(#30985) Lacopapi válasza Integrale (#30978) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az alap romot teljesen felesleges pucolgatni,a rendszered nem azt fogja használni,ha főzöttet teszel fel.

(#30986) Cyrin


Cyrin
addikt

Ennek a maniac-nak nagyon jó az akkuideje...

(#30987) G3kko válasza Lacopapi (#30984) üzenetére


G3kko
tag

Köszönöm szépen! :R

(#30988) kanyazsombor


kanyazsombor
tag

Ne keseredj el Dom! ;)

Én a CM7 WhiteRabbitet nyúzom kb 1 hete. Eddig a CM7 fekete volt. De sikerült becsempésznem a settings menü háttér lehetőséget :D

Később megpróbálom leírni a menetét, mert nem egy CtrlC CtrlV volt :N
Lehet, hogy csak 7végén.

Addig is itt egy MIUI téma CM7hez. Ha ez sem tetszik, akkor .... :DDD
(Nem erről készült a fenti screenshot!)
[link]
ajánlom a transparent verziót!!! :Y

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#30989) domerator válasza kanyazsombor (#30988) üzenetére


domerator
veterán

Hali,

Hát nem tudom miről beszélsz pontosan, de nagyon megérezted az időpontot... éppen reggel óta a froyoval kínlódok... sose lesz olyan, mint Lacopapié és kész... nincs alternatíva a fentebb leírtak miatt... nagyon kardba dőlve vagyok.. tele a zsákom az egész droiddal ahogy van.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30990) natë válasza domerator (#30989) üzenetére


natë
nagyúr

Szintén zenész...

(#30991) bancsi87 válasza szabof1 (#30674) üzenetére


bancsi87
tag

Köszönöm a választ. Sajnos azzal bootloop lett a vége. Viszont megtaláltam azt ami nekem a legjobban bejön. Gyári Defy+ SBF. A német 2.3.6-os. Gyors, mint a villám, nincsenek kétes elemek, FC, hotboot, misztikus hibák. Tökéletes. Visszatérés pedig van, ha olyanom lesz (ROM-csere pánik... Ismerős... :D)

Történt ugyanis, hogy az enyémet ellopták. WIUI volt rajta, nagyon szerettem. Az új telefonom is Defy, és mikor megvettem Defy+ rom volt rajta. Mindenképpen WIUI-t szerettem volna, és EZEN SBF alapján lőn 2.2 a telefonon, így rátehető volt a WIUI, és használtam azzal. Azonban nem tűnt stabilnak, így visszaálltam a +-os romra. Nagyon szeretem :)

(#30992) Shyciii válasza domerator (#30989) üzenetére


Shyciii
veterán

Uhh, ez nem hangzik valami jól. Hálistennek nálam nem tragikus a helyzet. Alapvetőleg minden jól működik nekem WIUI alatt, csak az zavar, hogy minden este tölteni kell. Ezzel viszont muszáj megbarátkoznom ha használom.

(#30993) Nyiaz


Nyiaz
aktív tag

Kipróbáltam a CM9 Quarx 03.03-at. Az óra nem megy leáll, az akksi fél nap alatt a felére esett, néha magától újraindul. Más alkalmazások mennek. Amúgy teccik. Ha jó lesz, jó lesz.

(#30994) Lacopapi válasza domerator (#30989) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azt már kiderítetted,hogy a SEA nem jó a telefonodra,akkor miért nem sima CEE -vel próbálkozol? Múltkor én nézegettem valami froyo romot....EZT Érdekes volt,de abbahagytam...

[ Szerkesztve ]

(#30995) hokins válasza Nyiaz (#30993) üzenetére


hokins
addikt

Énnekem pont az apró hibák miatt lett kicsit elegem a cm9-ből. most megint a magyaritott 2.2 van fent a telefonon.

(#30996) domerator válasza Lacopapi (#30994) üzenetére


domerator
veterán

Áhhh... köszi szépen, de épp most kaptam megint sikítófrásszal kapcsolt idegbajt... nem hiszem el...

A Nordic froyoban (de szerintem mindegyik gyáriban) az sms alkalmazás grafikus felületéhez KELL a blur email service!!! :W

MIndegy, hogy használom vagy nem, akkor is mennie kell a háttérben... ezek mind állatok a motonál is meg a guglinál is. :O

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30997) Lacopapi válasza bancsi87 (#30991) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mindenesetre nagyszerű,hogy hű maradtál,ez alapján mondhatjuk,hogy tetszik a készülék :)

domerator...igaz lehet,én is bent hagytam,nem mertem törölni - ezek szerint szerencsém volt.

[ Szerkesztve ]

(#30998) Shyciii válasza domerator (#30996) üzenetére


Shyciii
veterán

A Deblur Nordicban is?

(#30999) domerator válasza Shyciii (#30998) üzenetére


domerator
veterán

Nekem olyan nincs... gondolom nem gyárilag deblur, akkor meg már nem gyári... egyébként logikusan gondolva szerintem igen, a deblurban is valószínűleg megvan ez a függés. (biztosra nem mondhatom..)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#31000) RootRulez válasza domerator (#30999) üzenetére


RootRulez
félisten

Én is arra gondoltam, hogy talán deblurral...

Van olyan gyárilag...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.