Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30901) Vukmir válasza S3RIOUS (#30899) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Előzőkben sem volt benn ahogy én tudom.

Szedj le Gapps-ot. Azt hiszem ez a legfrisebb

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30902) slecht válasza natë (#30896) üzenetére


slecht
aktív tag

Köszi a linket, ez is hiányzott nekem. Azt is tudom hogy csak egy widget kell a status barhoz. De az nem ugyanaz. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#30903) hokins válasza Vukmir (#30892) üzenetére


hokins
addikt

beállitások. system. status bar. baterly statusbar

(#30904) hokins válasza S3RIOUS (#30899) üzenetére


hokins
addikt

gappsot utána telepited mint ahogy a cm7nél is

(#30905) Lacopapi válasza fuze (#30897) üzenetére


Lacopapi
addikt

Rátelepíthetsz,szokásos wipe -ok után ,de most már ha lehet ,recoweryben csináld ...

(#30906) Vukmir válasza hokins (#30903) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Köszi

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30907) fuze válasza Lacopapi (#30905) üzenetére


fuze
őstag

Oké köszi :). Basszus nem gondoltam volna, hogy a rom-on belüli factory reset ilyesmit okozhat.

adms.hu | UI Designer

(#30908) Vicqdazyr válasza balu807 (#30889) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Rosseb... Tényleg nem megy a Youtube, pedig a 03.02-essel még flottul ment. Kameránál nem láttam hibát; én SOC-os vagyok.

(#30909) slecht


slecht
aktív tag

Vajon hol van domerator? Lehet, hogy készül valamire? Úgy sejtem fel kell töltenem a telómat!!!

[ Szerkesztve ]

(#30910) Lacopapi válasza natë (#30896) üzenetére


Lacopapi
addikt

A linkelt battery step SEA -ra nem jó !

(#30911) hokins


hokins
addikt

nekem idáig a 03.01-es vált be a legjobban.

(#30912) bruti01 válasza Lacopapi (#30910) üzenetére


bruti01
őstag

és cee-re?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30913) slecht válasza Lacopapi (#30910) üzenetére


slecht
aktív tag

:O

(#30914) csapee válasza Vicqdazyr (#30881) üzenetére


csapee
senior tag

Az erositoben mennyi a frekvancia ill. az alaplapban? Nem a kondi szarabb hanem nagyobb a terheles, nem is kicsit.

Csapee

(#30915) natë válasza Lacopapi (#30910) üzenetére


natë
nagyúr

Az fura lenne, mert épp SEA-val használom...

(#30916) htctopaz válasza domerator (#30805) üzenetére


htctopaz
tag

Sajnos cask reményt tudok nyújtani. Van USB driver, csak elkövettem azt a hibát, hogy egyből installáltam ami drivert találtam, tehát nincs elmentve. Valami ilyesmit kerestem: Motorola end user drivers for Windows8. Jött egy találat, how to fix windows8 usb driver issue. Ebben kutakodtam, valahol találtam egy drivert, talán az 5.0.0-ás volt az, nálam ezzel működik minden. Fel is ment vele az új Mokee. Sajnálom, hogy ilyen balf*asz voltam.

(#30917) bruti01 válasza natë (#30915) üzenetére


bruti01
őstag

de hogy tetted fel?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30918) natë válasza bruti01 (#30917) üzenetére


natë
nagyúr

Recoveryből, simán.

(#30919) Lacopapi válasza natë (#30918) üzenetére


Lacopapi
addikt

Akkor sem megy.Installation aborted.

[ Szerkesztve ]

(#30920) bruti01 válasza natë (#30918) üzenetére


bruti01
őstag

de a motorolás vagy a cwm-böl?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30921) natë válasza Lacopapi (#30919) üzenetére


natë
nagyúr

(#30922) Lacopapi válasza natë (#30918) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jó...az első linkben két fájl van,ezt nem mondtad ...ki kell csomagolni .

(#30923) natë válasza Lacopapi (#30922) üzenetére


natë
nagyúr

Bocs :B :D

(#30924) Vicqdazyr válasza csapee (#30914) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Nem egészen értek egyet veled. Az erősítőben nagyobb kondenzátorok vannak, mint az alaplapban (pl. 10 mF-os 50V kondenzátorból van kettő, a bemenő fesz. pufferolására, és az erősítő tápellátására - közel sincsenek ekkora méretű kondik egy alaplapon, mint ahogy 50V sem rohangál rajta). Ezen kívül pl. az elektrolitkondenzátor élettartamát a hőmérséklet is befolyásolja. Nézd csak meg, hogy egy olcsó alaplapon hol van a legtöbb kondi? Igen, a foglalat mellett. Ahol a legmelegebb van a CPU miatt... Hát így nem lehet hosszú élettartamot várni.
Frekvencia. Ehhez viszont nem nagyon értek, ugyanis nem tudom, hogy az alaplapi kondik mennyire veszik ki a részüket a CPU órajeléből (akár belső, akár külső órajel, vagy HyperTransport, FSB). Az erősítő 100000 Hz-et bír, és mivel nincs benne chip vagy processzor, ott a kondik viszik ezt a terhelést.

(#30925) bruti01


bruti01
őstag

megvan! müködik!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30926) Shyciii válasza natë (#30896) üzenetére


Shyciii
veterán

A widget nem mindig jó megoldás a statusbaros lehúzás helyett. Pl aki Launcher 7-et használ. Nah mindegy, akkor marad főzött rom.

(#30927) fuze


fuze
őstag

Most telepítem újra a pikachu-t aroma installerrel. A gps confignál melyiket válasszam?
1. AGPS version - new improved agps version with europe satellites server
2. Nokia server - Nokia server can be better in some countries
3. Miui stock - standard miui gps settings.

Melyik lenne a legjobb? Illetve melyik esetében találnék legkönnyebben jelet net nélkül?

adms.hu | UI Designer

(#30928) fuze


fuze
őstag

Hát ez már megint bugos :D ilyen nincs. Megnézem inkább ezt a mokee-t

adms.hu | UI Designer

(#30929) domerator válasza htctopaz (#30916) üzenetére


domerator
veterán

"Van USB driver, csak elkövettem azt a hibát, hogy egyből installáltam ami drivert találtam, tehát nincs elmentve. "

Márpedig megvan az, a C meghajtón a letöltéseidben... nem néznéd meg? (közben én is keresem)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30930) bruti01


bruti01
őstag

hmm azt ötlöttem ki hogy a sea-t kicsit kimodolom! a lockscreen-t lecserélem a cm-es lense stilusra! holnap meg is csinálom a zip-et! ha kell valakinek szivesen megosztom!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30931) htctopaz válasza domerator (#30929) üzenetére


htctopaz
tag

Épp ez az! Egyből az installra nyomtam, nem a downloadra! Utánagondoltam a dolgoknak, úgy kezdődött, hogy installálni akartam az 5.4.0ás drivert de elakadt menet közben. Erre kezdtem el kutakodni. Most megkerestem az 5.0.0. drivert (ez rémlett) Letöltöttem, próbáltam installálni. Megkérdezte, hogy javitsa-e vagy törölje-e az 5.0.0 drivert. Tehát ez van fenn és működik. 64 bites, nem tudom neked ez jó-e.

(#30932) domerator válasza htctopaz (#30931) üzenetére


domerator
veterán

Na... jóvátetted "bűneidet"... :DDD :DDD :DDD

Szóval hálásan köszi, hogy megosztottad ezt az 5.0.0 infót... ez a verzió nálam is feltelepült és az RSD Lite látja is a telefont... :C :C :R :R

(hogy a többiben mi a jófenét változtattak...?)

Ja... a 32 bites nem is kérdezett rá javításra, csak felment... igaz kicsit lassan, de ott van!!

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30933) kanyazsombor válasza domerator (#30792) üzenetére


kanyazsombor
tag

Elvileg ez is hasonló a miuis file managerhez és tud wifit. Csak beleakadtam, nem próbáltam. Meg a miuist nem használtam soha igazából.

HI Explorer - marketen

Domerator - Kösz a beats audiot. Érezhető a javulás :R

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy :)

(#30934) hokins


hokins
addikt

Felmérgelt az ICS :W 10 FC 5perc alatt :W

ZOC biztos megátkozta :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#30935) natë


natë
nagyúr

lacopapi : úgy gondolom, hogy a SEA-nak nem árt a 400-as alapérték, nem?

(#30936) fuze


fuze
őstag

Feltettem a magyarított mokee-t. Viszont. Hol a Drawer? :D :D :D :D

SZERK: na jó már megvan, de nem gondoltam, hogy ennyire csupasz lesz. Nem is baj, inkább jó.

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#30937) Vukmir


Vukmir
aktív tag

Valamilyen alkalmazással meg tudom csinálni, hogy megváltoztatom a telefon MAC címét? Vagyis egyetlen hálózathoz kellene csak átírnom, mert MAC szűrés van (suli). Ezt én úgy gondolom, hogy hálózatonként be lehetne állítani a MAC címet vagy ilyesmi

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30938) htctopaz válasza domerator (#30932) üzenetére


htctopaz
tag

Örülök hogy sikerült, ezen agyaltam fél délután. Egyébként jó a Mokee, csak a Mokeehelpert tudnám feledni! De majd te teszel róla a karcsú romodban.

(#30939) Vicqdazyr válasza Vukmir (#30937) üzenetére


Vicqdazyr
csendes tag

Tudtommal a MAC egy olyan egyedi azonosító minden hálózatra alkalmas interfésznél, ami nem megváltoztatható. Mint pl. a mobilok IMEI-je (persze tudom, azt át lehet írni... nade nem egy programmal)

(#30940) Vukmir válasza Vicqdazyr (#30939) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Hát én abból indultam ki, hogy Pc-n akármikor átírom a MAC címet 2 perc alatt programmal.

Pláne, hogy alapból a Win7-is át tudja írni a hálókártyád MAC címét. Akkor úgy fogalmazok egy olyan alkalmazás kellene, ami kifelé olyan mac címet továbbít amit én adok meg.

Más: Cm9 update-ek után szoktátok törölni a Dalvik-ot vagy valamit a Rom Updaterrel?

Amúgy alul a gomboknak miért nincs háttérvilágításuk? Éjszaka elég fain nyulkálni pláne részegen :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30941) htctopaz válasza domerator (#30932) üzenetére


htctopaz
tag

Domi! A xiaozhu-1016-ot megnézed?

(#30942) Shyciii válasza Vukmir (#30940) üzenetére


Shyciii
veterán

CM7-esen ez a módszer működött: Link

(#30943) domerator válasza htctopaz (#30941) üzenetére


domerator
veterán

Most jön lefele... de...

elmondom mi bajom van...

Mokee:
Jó, szép, takarékos meg minden... de a harmadik kiadásban sem bírták észrevenni/kijavítani a kib..ott tárcsázó, meg a névjegyzék iszonyatos, 4-5 mp-es késését (ha az exdialer kikerül a memóriából, akkor az első betöltéskor az is ugyanezt csinálja) :W

MIUI és változatai:
Jó, szép, minden a kezem alatt... de hisztérikusan mindegyik óriásit laggol, amikor híváskor fel kellene ébreszteni a kijelzőt (előfordult 4-5 mp ott is), menü röcög, mint a macskakő... :W

CM7 változatai:
Biztosan akad köztük szinte tökéletes, de...Szubjektív: nálam esélytelen a feketeség miatt, azon kívül azért róluk is folyamatosan lehet itt bugokat olvasni. :W

CM9.. no comment, még nem aktuális... azon kívül nálam az a feketeség non-plusz-ultrája... :W

Gingerbread:
Biztosan van amelyik jól működik, de... megerőszakolt romok és kényelmi funkciókban bármelyik főzött lelépi :W

Froyok:
Lacopapi SEA romja a világ nyolcadik csodája... de rajta kívül olyan tökéletesre senkinek nem sikerült csiszolnia a froyot... plusz a kényelmi funkciók hiánya, stb... :W

Melyik ujjamat harapjam meg? :F :O :(( :(((

Összefoglalva.. ha lenne olyan rom, amiben mondjuk a 126-ik fajta GT Race Super Car Tuning GP Rallye tököm 3D játék szaggat, de minden más megy rendesen, akkor Mekka felé fordítanám az ágyamat istenbizony... de ezekben a romhalmazokban csak éppen a napi használatban levő dolgok esnek-kelnek...

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30944) hokins válasza domerator (#30943) üzenetére


hokins
addikt

Ez a bőség zavara. Ha csak 1fajta rom lenne nem panaszkodnál így :DDD

(#30945) bruti01 válasza domerator (#30943) üzenetére


bruti01
őstag

hiányzik a változatosság mi? :))

én most raktam fel a magyaritott cee-t! sajna az enyém nem szereti a sea-t legyen akármilyen jó! nyomtam egy jó smartass procibeállitást 400/750/1100-al és az kell mondjam: hű bazzeg de jó!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#30946) slecht válasza domerator (#30943) üzenetére


slecht
aktív tag

:DD Pucolj magadnak egy új Mokee-t! És persze utána tedd közkinccsé. :DD Úgy tűnik ez jön be neked is leginkább!

[ Szerkesztve ]

(#30947) Vukmir válasza Shyciii (#30942) üzenetére


Vukmir
aktív tag

Köszi majd meglesem

"Ha egyvalaki szenved téveszmében, azt őrültségnek mondjuk. Ha sokan, azt vallásnak." Robert M. Pirsing

(#30948) domerator válasza bruti01 (#30945) üzenetére


domerator
veterán

Nakabbe... :DDD :D (ezt visszakaptam frappánsan...) ;]

---------------------------------------

(#30946) slecht

Az lesz most jobb híján... beleteszek másik telefonos cuccot, hátha azzal jobban megy (ha egyáltalán elindul) :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30949) G3kko


G3kko
tag

Urak itt a bőség zavarában, elárulná valaki, hogy mi az a busybox "svájci bicska"?

[ Szerkesztve ]

(#30950) Cyrin válasza domerator (#30943) üzenetére


Cyrin
addikt

akkor irány az almáskert, csak nehogy sírva kelljen visszajönnöd...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.