- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Ndruu: Segíts kereshetővé tenni a PH-s arcképeket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
A masinának van egy m.2 2280-as, egy miniPCIe és egy m.2 wifi slotja. Plusz van egy hagyományos sata csati is, de olyan meghajtó nem fér be a házba, mivel ventilátort tettem bele.
A sima m.2 2280 az foglalt már, arról fut a rendszer.
Viszont vannak még más ssd-im is.A miniPCIe slotba is lehet tenni:
- Van egy mSata ssd-m, ami a miniPCIe slotba megy, ha a slot is támogatja. De itt ez a slot nem tudja ezt a módot. Így ez kilőve.
- vettem egy miniPcie -> m.2 nvme adaptert, amit méretre lehet vágni. A szélső lyukak az alaplapra rögzítéshez vannak. a középső lyukak az m.2 ssd méretéhez levágható középső nyelven vannak. És a 2242-es méretű ssd esetén túl sok helyet foglal a szűk helyen ezen az alaplapon. Ütközne a normál m.2 slotban lévő ssd-vel. Viszont, ha rövidebbre vágom a középső nyelvet és nem oda csavarozom be az ssd-t, hanem az egyik szélső lyukba, fejjel lefelé csavarozom be a rögzítő gyűrűt, akkor pont jó (egy hajszálnyit áll benne ferdén) és még az alaplapra is be tudom csavarozni a másik oldalit. 2230-as méretű ssd-nél ugye egyszerűbb lenne, az kisebb. De így a 2242-es is belefér.Ezen kívül van egy m.2 wifi slot is, abba is lehet tenni adapterrel kis méretű 2230 vagy talán 2242 méretű m.2 nvme ssd-t. Azt is méretre kell vágni. Annak csak középen van rögzítő helye, így lehet 3d nyomtatnom kell hozzá lefogatót.
Persze ezek csak x1 sávos slotok, így 800 vagy 500 MB/s a max sebességük. De a célnak teljesen jók és kis helyen elférnek. Persze lehetne venni egy nagy kapacitású ssd-t is bele akár. De olcsón találni kisebbeket, amiket amúgy pendrivenek is használok máskor külső kis usb keretben.
Új hozzászólás Aktív témák
társtopik: Mini-ITX
- Robotporszívók
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Nintendo Switch 2
- Rövid teaserrel erősítette meg a Google a Pixel 10a érkezését
- World of Tanks - MMO
- Feltörték a regisztrációmat vagy elvesztettem a belépési emailcímet, 2FA-t
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- mefistofeles: Az elhízás nem akaratgyengeség!
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- Gamer PC - R5 5500, RTX 3060, 16gb RAM + GARANCIA
- Bontatlan Intel Core ULTRA 9 285K (24mag!) + hűtött VRM-es Z890 alaplap! GAR/SZÁMLA (a Te nevedre)!
- Gamer PC - I9 14900K, RTX 5070 és 32gb RAM + GARANCIA
- Asztali PC , R7 5700 , RTX 3070 Ti , 24GB DDR4 , 1TB NVME
- Kezdő Gamer PC-Számítógép! I5 6400 / GTX 1060 6GB / 16GB DDR4 / 128SSD+ 500GB SSHD
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- LG 48C5 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- iPhone 8 64GB 100% (3hónap Garancia)
- Microsoft Windows, Office & Vírusirtók: Akciók, Azonnali Szállítás, Garantált Minőség, Garancia!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

