Hirdetés
- sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- bitpork: 2025, zárás
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- 20230101_102713676_iOS
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
anytime
őstag
válasz
BomiBoogie
#20152
üzenetére
Szerintem a 160-hoz még hozzájön a moduláris csatlakozójának a hossza, így a kábelt már erőszakolni kell!
-
anytime
őstag
válasz
BomiBoogie
#20150
üzenetére
160, akkor nem.
-
#16939776
törölt tag
válasz
BomiBoogie
#20145
üzenetére
12,6L a térfogata. Kompromisszummal belefér 140mm-es ATX-es táp, 30cm-es vga. 2db 2,5"-os meghajtóval. Ha használod az alján a venti-helyeket.
Kompakt vízhűtéssel dual radi csak SFX táppal fér bele ami viszont már nem halk. Ekkor marad az előlapra helyezhető 1 vagy 2 2,5"-os meghajtó. Ha használod az alján a venti-helyeket.Ahogy a képekből kivettem...[link]
-
Mercutio_
félisten
válasz
BomiBoogie
#20142
üzenetére
Lian Li gyártotta le, szóval szükség esetén szerintem lenne mögötte megfelelő gyártósor

A radi által írtakon túl a kis darabszám miatti exkluzivitás még, ami az árat indokolhatja. -
radi8tor
MODERÁTOR
válasz
BomiBoogie
#20142
üzenetére
A mérete miatt. Ennyi mindent nem tudsz ekkora házban elhelyezni semmilyen más gyártó termékével.
-
viperabácsi
addikt
válasz
BomiBoogie
#20113
üzenetére
Ezzel a hűtővel a 4770 57-62 c fok intel burn teszt alatt , úgy hogy a legnagyobb (ulna) adapter van a noctua ventiken.
-
viperabácsi
addikt
válasz
BomiBoogie
#20100
üzenetére
Mert nem nézted a procihűtőmet ami az adatlapomon szerepel.
(#20102) Grave444 Nekem is 2.5 -ös vinyom van és nem érzem lassabbnak.
-
anytime
őstag
válasz
BomiBoogie
#20100
üzenetére
A leghutessel en is egyetertek, hisz barmilyen jatekot tolok, nekem sincsenek hutesi problemaim, bar az is igaz, nincs hutes - fetisem.
Hozza kell tennem, nekem csak egy non-k i5 van, bar ezt Te ugyis tudod. -
anytime
őstag
válasz
BomiBoogie
#20089
üzenetére
Bekattant bizony

Az Ncase M1 megdobogtatja a szivem, az tuti. Szerencsere meg nem lehet kapni, hisz egyenlore utban van a cooler, a vga es a macho
Hat, majd meglatjuk, de ez nagyon ut, az tuti.Egyenlore marad termeszetesen a Prodigy!
-
sb
veterán
válasz
BomiBoogie
#19893
üzenetére
Őszintén szólva ez a Bitnefix sorozat nekem soha nem tetszett. A minél egyszerűbb kocka házak híve vagyok.
Ezért volt MX-31, most pedig a sima kocka Coolcube.Az mATX meg csak azért merült fel, mert igazából hely az lenne mITX-nél nagyobb háznak is. Csak a kompaktsága tetszett és a paneltápos/csendes/takarékos megoldás. Most viszont a dvga-val és a relatíve drága házzal együtt ez kezd elszállni.
- A ház drága volt, egy sima mATX fele ennyi lenne.
- Az alaplap is olcsóbb mATX-ben.
- Külső tápból egy ilyen erős sem olcsó... plussz a fogyasztásban mért különbség is nagyon minimális volt, most hogy jó hatásfokú ATX táphoz mértem. Eddig, rossz hatásfokú SFX/TFX-hez képest a paneltáp azért hozott 10-20W-ot.
- A halkság pedig paneltáp nélkül is lazán megoldható egy mATX házban jó táppal.Szóval összességében mire kész lett a cucc már nem is annyira tetszik.
Persze nagyon kompakt és jó lett a szellőzése is, összességében elég frankó, hogy befér egy 90W körüli mini "gamer" konfig egy ilyen kis házba hangtalanul. Csak azt felejtettem el közben, hogy mi volt a cél. 
-
Mercutio_
félisten
válasz
BomiBoogie
#19895
üzenetére
Bocsapósak a fotók, nézd meg a gyári adatokat, és az Elite 110-ből még a táp is kilóg majd picit.
-
sb
veterán
válasz
BomiBoogie
#19889
üzenetére
Egyetértek. Nagyok mITX-nek.
Viszont faragni nem akarok az alaplapnak.
De akkor megnézem majd az mATX változatokat. -
sb
veterán
válasz
BomiBoogie
#19887
üzenetére
Bocs, lemaradt. Most beleírtam a hsz-be is: Cooltek Coolcube.
Jóval kisebb, mint a CM 120.
-
sb
veterán
válasz
BomiBoogie
#19884
üzenetére
Ez egyik sem mATX, nem?
-
sb
veterán
válasz
BomiBoogie
#19877
üzenetére
Ha már itt járunk, offtopic, de kicsi (mini/midi toronynál kisebb) mATX házat tudtok ajánlani?
Új hozzászólás Aktív témák
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X390: i5-G8 I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Kezdő Gamer PC-Számítógép!Csere-Beszámítás! I5 6500 / RX580 8GB / 16GB DDR4 / 512 SSD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3004,100 % Akksi
- Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Natural Titanium 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



Persze nagyon kompakt és jó lett a szellőzése is, összességében elég frankó, hogy befér egy 90W körüli mini "gamer" konfig egy ilyen kis házba hangtalanul. Csak azt felejtettem el közben, hogy mi volt a cél.
De akkor megnézem majd az mATX változatokat.
