- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- Klímaváltozás, természetszennyezés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- ldave: New Game Blitz - 2025
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tomika75
tag
Na megérkezett a csere filament ( Filanora fehér). Gondoltam kipróbálom, a 3ik réteg után kattog az extruder, kihagy a filament. Megcsináltam a hideg húzást, extruder kitakarít, 3ik rétegtől kattogás, kihagy a filament.
Nekiugrottam mint nimfomán a vibrátornak, újra hideg húzás, filament beletörik, PTFE cső ki, így hideghúztam- gombóc kijött- belenéztem szép tiszta sehol egy filament darabka. PTFE vissza, hotend újra beállítva, Pinda újra beállítva( természetesen úgy szét kell feszíteni a tartóját, hogy már recseg mire megmozdul. Na ez tuti nem fog csúszkálni!) Extruder szétszed-kitakarít ( lassan csukott szemmel szétszedem és összerakom) Z újra kalibrálva mindkét lappal. Most pedig nyomtat......Prusa Galaxy-val próbálom ki, hogy legyen viszonyítási alap egyenlőre kifogástalan.
Mikor a Filanorás emberrel beszéltem azt mondta kipróbálták és gyönyörűen lehet azzal nyomtatni amit visszaküldtem. Annyit még mondott, hogy ők 210/60-on nyomtatják. Megnéztem az én beállításomat: első réteg 215 majd 210. Igazából sikerült Prusa beállításokkal generálnom Filanora beállításokat( hülye vagy fiam!)
Ha lejár a nyomtatás lehet kipróbálom ismét a fehéret, kicsit ronyózok mert ma már nem lesz idegrendszerem újra szétszedni semmit sem.
Új hozzászólás Aktív témák
- Elemzés A 3D nyomtatás sikerének alapja
- Futás, futópályák
- Gitáros topic
- Nők, nőügyek (18+)
- Akkus tok lehet a megoldás az extra vékony készülékek számára
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Dell notebook topic
- Milyen autót vegyek?
- Megújult a PROHARDVER!
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- Formula-1
- További aktív témák...
- PROHARDVER matricás ház ingyen elvihető
- AKCIÓ! ASUS ROG THOR 1000W Platinum II tápegység garanciával hibátlan működéssel
- DELL PowerEdge R640 rack szerver - 2xGold 6150 (18c/36t, 2.7/3.7GHz), 512GB RAM,10G, H740p 8GB, áfás
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 8GB COOLER MASTER CMP 510 CM 750W
- ASUS TUF Gaming B760M-E D4 DDR4 alaplap bontatlan csomagolásban 3 év garancia 27% áfa
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest