Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99677) Pécsi gyerek válasza pengwin (#99675) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Maximálissan egyetértek veled :K Amikor megjelent a kis pentium 4560, akkor tele volt a net avval hogy 2×4 gb ram+1050 ti vel konzol gyilkos :D És ha számolunk egy picit 50 kb egy 1050 ti,20 egy alaplap,ha ddr4 et számolom(boltból) az kb 25 a 2×4 gb.Tápot én is 15 ért vettem,460 -as fsp(kb fsp hexa + 400 wattal egyenlő,de ez volt épp a boltban és nemértem rá várni :DDD ,amúgy fasza)Szóval egy 400 wattos 12-15 ezres táp is röhögve elvisz egy ilyen konfigot.Vinyót amit ajánlottak azt vettem Wd ezex 1 tb 15 ezer volt,sokminden ráfér .Ssd olcsó gépbe nem kell,nem lesz tőle több fps.Persze ha van lóvé szuper dolog,nálam még kimaradt.Házat én pl egy Zalman Z1 neo-t vettem,11 ezer kb.Alsótápos modern kis házikó,ablakos nekem teljessen megfelel.(az első 2 db ledes házventit átkötöttem 7 V-ra,így teljessen vállalható lett a hangja.Amúgy sem volt nagyon hangos,de 7 V-on még csendessebb :) ) Procinak kezdetnek játékra simán jó a kis pentium 4560 az kb most 22- ért megy.(én még 19- ért vettem) Én még lecseréltem a gyári procihűtőt egy coller masterre az még plusz 7 ezer.De elvan ez a proci a gyárival is,csak szerettem volna ha egy kicsit csendesebb.Az össz visz kb 165 ezer és van egy vadi zsír fejleszthető konfigod,később ha akarod bedobsz egy erőssebb procit vga-t azt nyomod tovább a gamét 😎Nekem egy ilyen gépem van csak Rx 460 4 gb-al,de mindennel játszok normálissan kellő fps-el,és minimum egy közepes beállítással.Ja meg vettem bele egy ledszallagot,távírányítóst ha a gyerekek diszkózni akarnak a szobámban :DDD (5 ezer szevasz megint,de esti kislámpának is jó :DD ) Így néz ki,szép fekete,kábelek is elég jól eldughatók stb.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.