Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94473) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Átolvasva a hozzászólások közül jópárat, arra jutottam, hogy nekem jelenleg a rx 460 4 gigás verziója lenne jó...
Az 1050 is versenyben volt, de abból csak a TI rendelkezik 4 giga rammal, az meg egyrészt túl drága, másrészt szvsz overkill a procim mellé.
Szeretnék megerősítést:

Igények: netezés, filmek @ 4k 60hz HDMI - ehhez ugye már a HDMI 2.0 kell (meg a most vásárolt 4k tv-m is tudja), szóval rendelkezzen ilyen kimenettel a kari.

Pár régebbi címmel játszom elvétve (Deadpool, Spacemarine, Max Payne 3, Skyrim, Left4Dead, Dead Island), meg majd az új Doom érdekel, ha lemegy az ára Steam-en - Persze mind FHD-ban, mert a régi játékok nem támogatják a 4k-t, meg nem akarok 4k-hoz erőművet építeni.

Olyan változat kell, ami terheletlenül (netezés közben pl.) leállítja a ventit, ez fontos.

Mivel egy ezeréves Phenom 1045t lesz a társa 8 g rammal meg egy ennek megfelelő korú lappal (amihez 2013ban jött ki utoljára firmware), mindenképpen új kártya kellene webshopból, hogy amennyiben a lap nem ismeri fel, 14 napon belül vissza tudjam küldeni.

Nem baj, ha maga a kártya sem nagy, bár matx házam van, hely van neki. 40k a max, amit rászánok.

Nagyon megköszönöm, ha valaki linkeli az adott változatot az adott webshopban, ahol épp bestbuy a dolog, mert külföldön vagyok épp, nem dúskálok a netben, nem tudok keresni, viszont meg akarom rendelni, hogy otthon várjon a kicsike, ha hazaértem.

Ha valaki tud ugyanott jóáras 2.0-s hdmi kábelt, az lenne maga a tökély :D

Hálásan köszönöm!

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.