Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78586) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Sziasztok!

A helyzet a következő:
i7 4790 (nem K)
H97 H97 Fatal1ty Performance
2*4 Gb Corsair XMS3 1600 CL9
Intel 520 SSD 120Gb + 5600rpm és 7200rpm-es HDD-k.
Nexus NX8050-es 500 wattos tápegység
CM 690 II Advance

2014 nyarán építettem a gépet (tápot-házat leszámítva, ami még gyerekkorom "hagyatéka" ), leginkább a halk működés jegyében munkára-netre és multimédiára. Emiatt nem is vettem bele VGA-t, elég volt az IGP-is.

Most is elég lenne, de úgy hozta az élet, hogy sok szabadidőm lesz.. Nők.. grr :W

Gondoltam, teszek bele valami VGA-t, hogy játékra is alkalmassá tegyem.1920*1200 és FHD 3D-ben (3D projektor) Legutoljára egy HD 5850-em volt 5870 szintre húzva, de már őt is eladtam ~4 éve. Szóval kissé kiestem a képből. :D Pár napja szívom magamba a friss infókat, és arra jutottam, hogy ár/érték arányban időtállóságban a R9 380 4GB lesz a befutó. Viszont nem tudom, hogy ebből melyik lenne a legjobb? Jó lenne ha idle állapotban a hűtése leállna. Mert a gép leginkább 24/7-ben megy, de sokszor terheletlenül vagy csak CPU munkával. Az Asus Strix ilyen, a többi gyártó hűtése is?

Plusz egy grátisz kérdés.. ez a TrueAudio mit csinál? Eddig optikán keresztül DTS connectel volt összekötve a gép, de a Win 10 belekakált a levesembe és nem megy. Esetleg nyújthat erre megoldást ez a TrueAudio?

:R

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.