Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66699) polgi803


polgi803
őstag

Szeretnék választ kapni egy-két dologra...telesen függetlenül a vásárlástól. Akinek van Nvidia karija, Ők miért vettek? Szeretném megérteni a logikát, hogy esetleg azt gondoljam megérheti azt a márkát venni. például, már tisztában vagyok az alapvető dolgokkal, mint pl. fogyasztás, driver stabilitás, némi erő, stb...DE! Ha teszem azt adott egy 960, meg ugyanazon az áron 280 X, akkor nem éri meg jobban az olcsóbb erő? Most a radeon hiányosságait leszámítva...vagy 970 helyett 290? könnyebb a környezetet kialakítani pl a 290-nél a hűtés ellátást, mint annyi lóvét összeszedni egy Nvidia-ra...nem tudom értitek-e mire szeretnék választ kapni....értem, hogy meg kell várni a 3xx-eket,de ez egy régóta tartó tendencia...segítenétek világosan látni, hogy miért is vettétek meg, ha mondjuk a pénz a domináns logikusan? Mitől több döntően egy Nvidia, mint egy radeon? Több véleményt, tapasztalatot szeretnék olvasni, ha megtiszteltek vele, hogy mi zajlik le ilyenkor bennetek, vagy hogy látjátok ezt egyáltalán... :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.