Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66051) Melorin válasza Speed® (#66049) üzenetére


Melorin
addikt

Töröltem a rendelést, kértem helyette 550W FSP Raidert. Az már jó, ugye?

(#66052) YAKEN válasza Melorin (#66051) üzenetére


YAKEN
aktív tag

:K

(#66053) maxxenergie válasza tomiisz (#66027) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Összefoglaló alapján kérdezz így kaphatsz pontos választ erre a kérdésre.

Ahhoz, hogy segíthessünk, a következő adatokra van szükségünk:

- pontos konfigurációd leírása (processzor, táp stb.) - adatlapod kitöltése
- milyen felbontású a monitorod?
- milyen célra szeretnéd használni a kártyát? (játék, filmnézés, munka?)
- mennyi pénzt szánsz rá?
- új vagy használt kártyában gondolkodsz?

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#66054) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Ha valakit érdekel, most 10%-al olcsóbb minden VGA... Pl 123K Vapor-X [link]

Be is rendelném, mert egyszerűen lehetetlen használtan venni... csak most nincs annyi zs-m... Megtaláltok koldulni a Blahánál :DDD
Epic lenne ezzel a táblával a sok hajléktalan között :D
"Szegény vagyok, kérem segítsen.. csak ezen a héten akciós a Vapor-X. Áldja meg a Jóisten"

[ Szerkesztve ]

(#66055) szekto


szekto
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék némi segítséget/tanácsot kérni VGA ügyben. Jelenleg van nekem egy GTX 660 2GB-os VGA-m, az alábbi masinával:
- AMD A10-5800K
- 8 GB DDR3 1600 MHz

Nézegettem, hogy lehet cserélni kellene egy GTX 960-asra. Tesztek alapján láttam, hogy gyorsabbnak tűnik, a kérdésem inkább amolyan gyakorlati irányba szólna.

1) Ténylegesen mennyivel gyorsabb a 960 a 660-nál? Megéri jelenleg beruházni egyre, vagy még érdemes várni vele egy kicsit?

2) Amire használnám: játékok (Assetto Corsa, rFactor2, DiRT Rally, pCARS, néhanapján BF4/Hardline), valamint ragaszkodnék mindenképpen az nV-hez az OpenGL miatt (bizonyos tervezőprogramokhoz szükséges).

Előre is köszöntem a segítséget!

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#66056) FollowTheORI válasza szekto (#66055) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én inkább alaplap + procit cserélnék. :)

Egyébként a két GPU között sacc kb 30-50% lehet a különbség.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#66057) szekto válasza FollowTheORI (#66056) üzenetére


szekto
aktív tag

Gondolkodtam azon is, de mire a procit + lapot lecserélem, az még többe jönne ki. :DDD

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#66058) --Disztroj-- válasza --Disztroj-- (#66037) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Anybody? :U

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#66059) FollowTheORI válasza szekto (#66057) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valóban, de szerintem arra a felhasználásra amit leírtál nagyobb előrelépés lenne (szimuláció, multi FPS, tervezés)... :)

(#66058) --Disztroj--

Geforce GT720-730-740...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#66060) Superhun válasza --Disztroj-- (#66058) üzenetére


Superhun
addikt

GDDR5-ös GTX 730 vagy 740, ami még belefér a keretbe.

(#66061) Bigemperor válasza Ren Hoek (#66054) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Lesznek azok nemsokára még olcsóbbak, csak győzzük kivárni! ;)

Igaz, én egyértelműen a 3XX series-re gyúrok.

[ Szerkesztve ]

(#66062) --Disztroj-- válasza Superhun (#66060) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

köszönöm a válaszokat! :R

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#66063) Melorin válasza Speed® (#66042) üzenetére


Melorin
addikt

Egy 7950-el is ugyanott lennék mint egy R9 280, ugye?
Mert nincs jelenleg eladó 280-as, és még olcsóbbak is 10-15-el.

(#66064) menyhartlevi válasza Melorin (#66063) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok!
50000 forintért (fullhd játékra) mennyivel tudok jobb kártyát venni használtan, mint újonnan? :)
Újban a Sapphire R9 270X-et néztem
Köszi.

Szerk. Bocsi nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#66065) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!

A profilom alatt láthatjátok a jelenlegi gépem, ehhez mérten szeretnék venni egy olyan vga-t, amit még ki tud hajtani a cpu. Milyet javasolnátok? Egyáltalán érdemes e még erre költeni külön? Teljes gépcsere nem igen férne bele sajnos a keretbe, max egy használt vga.

köszönöm!

(#66066) gtamate2 válasza Melorin (#66063) üzenetére


gtamate2
veterán

Igen, ugyan az a kártya.

menyhartlevi Annyiból kijön kb a 7970, a 270x meg egy 7870-nek felel meg. (persze némi tuninggal)

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#66067) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Asus 660 Ti-t most érdemben mire lenne jó cserélni (W3 miatt...), esetleg beszámítással (1 év gari még van rajta) Tehát ami úgy tényleg hoz egy jelentős különbséget látványban.
Vagy most már érdemes kibekkelni a dx12-es kártyákig?

Do you see the white shadow?

(#66068) Superhun válasza Frod (#66067) üzenetére


Superhun
addikt

Látványban nem tudsz előrelépni, mert a 660 Ti-vel is teljesen kimaxolhatod szerintem a Witcher 3-at, csak az FPS-ed finoman szólva alacsony lesz. :D Szerintem játékélményre gondoltál. Ha ultrán akarsz játszani vele, akkor minimum egy GTX 970 / R9 290X kell oda, de a 60 FPS ezekkel se lesz meg a tesztek alapján...

(#66069) Danecay


Danecay
őstag

Felmerült egy esetleges videokártya vásárlás lehetősége, de mivel nem vagyok naprakész a témával kapcsolatban a Ti segítségeteket is kérném. Mivel nyakunkon a Windows 10 és a DX12 mely API optimálisabb és gyorsabb teljesítményt ígér, úgy gondolom, hogy jelen állás szerint nem lenne szabad eltérni ettől az iránytól. Mivel nem akarnék kompatibilitási és egyéb nehézségekbe ütközni elsősorban nVidia-ban gondolkodnék így e tekintetben marad a GTX 9-es széria Egy haverom véleményét is is kikértem aki jobban tájékozott a témában mint én. Tőle tudtam meg, hogy korábban már a GTX 750 és a GTX750 Ti példányokat is szerelték Maxwell GPU-kkal amik támogatják a DX 12-t. Ennek én is utánaolvastam és helytállónak találtam az információt, igaz olvastam ilyet is:

Kérdésem az lenne, mennyire szentírás, hogy minden GTX 750 és a GTX750 Ti példányba Maxxwell proci került beépítésre, a 9-es széria elérhetősége mellett mennyire érdemes esetleg még a 7-es szériában gondolkodni, figyelembe véve természetesen a konfigomat ami egy i5 3570-es prociból all ami egycsapásra képes a gyári 3,2 GHz-rpl 3,9-4GHz-re ugrani szükség esetén, és amihez társul még 8 GB DDR3. Egy GTX 560TI-ról szeretnék váltani. Ha a 960-asban gondolkodnék a haverom elmondása szerint ott sem mindegy, hogy mit vesz az ember, és hát igen ez valahogy ránézésre is igaz lehet ha a gagyinak tűnő egyventilátoros és a komolyabb, brutálisabbnak kinéző 3 ventilátoros példányokat nézem csak. A GTX 960-asok közül mondhatni kizárólag a Gigabyte G1 Gaming megoldását javasolta, viszont egy kis keresgélés után úgy vélném, hogy ennél azért több alternatíva van. Ilyenek pl:

http://www.msi.com/product/vga/GTX-960-GAMING-2G.html#hero-overview
http://www.asus.com/au/Graphics_Cards/STRIXGTX960DC2OC2GD5/
http://www.evga.com/Products/Product.aspx?pn=02G-P4-2966-KR

Szóba kerültek továbbá a CUDA magok és a Sream processzorok számai amik a frekvenciákon túl még fontosak egy VGA teljesítményen amikről, hogy őszinte legyek nem igen van fogalmam a fenti alternatívák és a G1 Gaming-et tekintve.

Ami majdnem biztos, hogy, egy ASUS GTX Strix DC2OC 2GB-os példányt tudnék beszerezni a legkedvezőbb áron és érdekelne, hogy elmarad e ez a kártya bármiben is a Gigabyte féle G1 Gaming-től.

Alternatívaként azért még mindig ott motoszkál a fejemben a konkurencia megoldása, pl egy R9 280X amit ár/"nyers" teljesítmény arányában érdemesebb lenne inkább megvenni, ugyanakkor a gyakorlat több esetben azt mutatja, hogy nem csak, hogy nem hozza azt a fölényt amit a tesztekből leolvas az ember, hanem csúnyán alul is teljesít. Ilyen pl egy konkrét játék is ami érdekel, ahol még én is a GTX 560 Ti-al egész szépen teljesítek addig sokan a Radeon csúcs kártyákkal kínlódnak. Én nem vagyok elfogult, sem elvakult, mindig az ár/(valós) teljesítmény arányának megfelelő kártyát próbálok adott helyzetben vásárolni, így volt már nem egy nVidia és nem egy Radeon kártyám is a teljes megelégedettség érzése mellett, de nem szeretnék szívni :)

Nos ezek után Ti mit javasoltok :)

(#66070) Zsivaagoo válasza Danecay (#66069) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

GTX970 4GB DDR5.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#66071) schawo válasza Danecay (#66069) üzenetére


schawo
titán

Mennyi?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#66072) Draken


Draken
őstag

Erre szeretnék kérni egy választ, köszi!

(#66073) schawo válasza Draken (#66065) üzenetére


schawo
titán

Ha rendesen megcibálod azt a procit, mondjuk 4GHz-re, akkor elég sok mindent kihajt az még.

Neked is a kérdés: Mennyi?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#66075) szekto válasza FollowTheORI (#66059) üzenetére


szekto
aktív tag

Jah, lehet ráülök mégiscsak most a kártya árára, és benevezek egy erősebb i5-re szeptemberbe. :)

Köszi a segítséget!

Gigabyte B450M-DS3H // AMD Ryzen 5 2600 // 2*8 GB Kingston FURY DDR4 2666 MHz // Gigabyte RTX 2060 Gaming OC 6 GB // 1*Kingston FURY Renegade 500 GB nVME M.2 SSD // 500 GB + 1 TB WD Blue HDD

(#66076) Frod válasza Superhun (#66068) üzenetére


Frod
addikt

Nem feltétlen az Ultra a lényeg, lehet az High is, csak ne érezzem úgy, hogy nagyon fapados a hatás (elvégre 1,5 éve lett összetéve ez a konfig) ha pár effektet ki kell kapcsolni az nem gond.
De látom a 970 még 115e körül jár, így azt hiszem ráérek.... gyűjteni :S Azért köszi!

Do you see the white shadow?

(#66077) Speed® válasza Danecay (#66069) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Annyiban korrigálandó az irományod, hogy a Maxwel nem full DX12 szintet tud..de nem valószínű, hogy ebből bármi gond lesz, a múltat figyelembe véve. A 750esek is Maxwellek amúgy, persze, viszont az 560TId tudja a 750TI szintet, úgyhogy arra felesleges váltanod..max. ha -100W fogyasztásra vágysz és +1GB VRAMra. A 960 OCval ~2x gyorsabb, viszont a 2GB VRAM már manapság is szűkös tud lenni, nem tartom időtálló darabnak..a 280X sokkal inkább az, viszont ott ugye a fogyasztás van elszállva. A helyedben megvárnám a friss Radeonokat, kicsit megigazgatják a kínálatot, talán normalizálódik addigra a 4GBos 960ak ára is..ha annyira szimpi a 960, akkor abból ilyet keresnék hosszútávra.
Strix/Gaming kiadás teljesen oké, Giga G1 enyhén túlzás kategória ilyen TDPvel.

(#66078) GEIL válasza Speed® (#66077) üzenetére


GEIL
addikt

Amennyivel gyorsabb a GTX960 4Gb-os verzió a GTX 960 2Gb-os verziónál, az nem ér meg plusz 20.000 Ft-ot....legalábbis a jelenleg piacon lévő játékok közül kevés profitál belőle számottevően.....minden tesztet megnéztem és úgy látom hogy ahol dob az fps-en ott igazából teljesen mindegy hogy pl 60 fps vagy 64 fps-el fut....vagy 110 fps helyett 115 fps-el........ami meg amugyis játszhatatlan pl full HD-ban és csutla részletességgel pl 28-30 fps helyett majd fut 31-34-el........nagyjából talán érezni mire célzok.....amihez kevés a GTX960 full HD-ben max részletességgel, ott a 2X annyi memória sem segít rajta....szvsz simán elég a gtx960-ból megvenni az 57.500 Ft körüli legolcsóbb modellt.....a 90 körüli csúcs "G1-es" lófütty 4 gigás csak mókusvakitás....több mint 30 rugó 5-8 fps-ért röhej....akinek van esze ott már spórol még egy picit és néz magának egy gtx970-et...vagy akár a konkurens Radeont. :U :K :K :N

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#66079) Melorin válasza Speed® (#66077) üzenetére


Melorin
addikt

Az új radeonokról hol lehet olvasni? Nem is tudtam róla, hogy jönnek.

(#66080) Geresics válasza Melorin (#66079) üzenetére


Geresics
addikt

pl. itt, de nyugodtan keress rá ebben a topicban, ill. van külön egy találgatós topic, hogy milyen is lesz... ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#66081) Speed® válasza GEIL (#66078) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A 4GBos verzió nem ott jobb érdemben, ahol highFPS szitu van..hanem ott, ahol elfogy a 2GB. Utóbbival microlagtenger az eredmény be-beeső FPS mellett, ami ritka kellemetlen egy jelenség. Maga a GPU 1080Phez elég erős, ha nem fogy el a backend ugye.

Abban egyetértek, hogy túlárazott, de relatív ez is, ~75k a G1 960/4G amúgy, a WF3 280X meg 71k, ez 5k/se difi a 280X javára, ami ugyan gyorsabb ~20%al, de -1GB és ~dupla fogyasztás/fűtés..120W TDP vs. 250W :U A 960 meg elég szépen húzható, mint a Maxvellek többnyire, az a 20% hozható..

970 kicsit más ársáv sajnos..bár részemről a 3.5GB téma miatt nem csípem. Alternativának saját részre egy bőven garis 780at vettem nemrég, OCval mocskos erős és 3GB VRAM befigyel..igaz, ez is kajál/fűt rendesen, de valamit valamiért.

(#66082) DeaTHeX


DeaTHeX
tag

hali...épp ddr3 valo átállást tervezek...és a kérdés h milyen vga legyen
jelenleg egy X3as BE - m van az valoszínű még őszig marad...
2x4gb ramot tervezek és egy HD 7770 környékét....illetve h ahhoz milyen proci kellene h kihasználja....abbol is kb az fx6100 et tippelem

AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz ; FORTIS 5 ARGB; ASUS ROG STRIX B450F GAMING II ; 16GB 3200MHz DDR4 RAM G.Skill Trident Z RGB CL16 (4x8GB); ASUS TUF 3070TI 8GB ; Samsung NVMe M.2 500 GB SSD ; WD 500GB Sata II; WD 1TB Sata II, WD 2 TB SATA II, CORSAIR RM650x

(#66083) Danecay válasza Zsivaagoo (#66070) üzenetére


Danecay
őstag

Kösz, ezzel ám ki vagyok segítve! :W :)

(#66084) Superhun válasza Danecay (#66069) üzenetére


Superhun
addikt

A procid a 960 még elég, a 970-hez már néhol kevés, ezért én maradnék a 960-nál.

Asus STRIX, MSI Gaming, Gigabyte G1... mindegyik hűvös és halk. Vedd azt, amelyik neked szimpatikus.

Ha nekem kellene választani, akkor a STRIX-et venném, mert 3 a közül ezt lehet legolcsóbban megszerezni és van egy olyan fícsörje, hogy egy bizonyos hőfokig be sem kapcsol a venti, azaz passzív.

(#66085) Danecay válasza Speed® (#66077) üzenetére


Danecay
őstag

Hogy érted azt, hogy "a Maxwel nem full DX12 szintet tud.."? A 9-es szériát Maxwell GPU hajtja, és ezen kártyák specifikációiban ott szerepel a DX12 valamint a dobozokon is rajta van. Vagy itt egy idézet az nVidia blog-ról:
"And its graphics capabilities include support for Microsoft’s next-generation DirectX 12 standard, due this year with Windows 10"
Ami a 2GB-os VRam méretet illeti a 4GB-al szemben, úgy gondolom, hogy nekem még eddig a jelenlegi kártyámon lévő 1GB sem okozott problémát, így nem tudom mennyire valószínű, hogy egycsapásra a 2GB is kevés lenne szem előtt tartva, hogy a monitorom még csak az igazi FULL HD-t sem tudja :) Nyilván, minél több annál jobb, de azért a több mint 10e Ft-os difi a 2 kártya között sem mellékes, főleg úgy, hogy feltehetően gyakorlati hasznát nem nagyon venném (persze lehet lennének kivételes játékok)

A GTX 750 Ti teljesítményénél én nézhettem valamit félre mert tényleg elhanyagolható a GTX 560 Ti mellett :)

(#66086) Danecay válasza Superhun (#66084) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm a választ!

Én is inkább maradnék a 960-asnál, tekintve, hogy a 970-es majd duplájába kerül :C
Valószínűleg én is a STRIX mellett döntök. Tudsz esetleg jó árasított ilyen kártyáról :)

(#66087) eventus válasza Danecay (#66086) üzenetére


eventus
veterán

Most 109 ezer az asus black gtx970. Inkabb ezt, ha esetleg belefer - barkinek is! iPon-ban van ennyiert!

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#66088) JackFeryll válasza Superhun (#66084) üzenetére


JackFeryll
őstag

A G1 nem halk annak aki igazán csendes idle zajszintet szeretne. Már bánom hogy nem a 13 ezerrel drágább MSI-t vettem anno...
Minden más tekintetben kiváló kártya, de nem lehet zaj tekintetében összehasonlítani a néma kártyákkal :)

(#66089) Danecay válasza eventus (#66087) üzenetére


Danecay
őstag

Köszönöm, de ha beleférne, alapból ezt az árkategóriát céloztam volna meg, viszont a GTX 960 és GTX 970, nagyon nem ugyanaz a kategória, itt már sokkal nagyobb az árkülönbség annál, hogy még beleférjen :) Én olyan 59e Ft-ért néztem az GTX 960-t, kvázi az általad írt ár majdnem feléért :)

(#66090) Superhun válasza Danecay (#66086) üzenetére


Superhun
addikt

Most speciel nem tudok, de te igen, legalábbis azt írtad.:D

(#66091) Superhun válasza JackFeryll (#66088) üzenetére


Superhun
addikt

Látom 970-ed van. Biztos vagy abban, hogy a 960 G1 is hangosabb az átlagnál? :)

(#66092) FollowTheORI válasza JackFeryll (#66088) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát ez elég vicces, mert idle-ben lekapcsol... mit hallasz te a semmiből? :)

Jaa hogy 970... az más.
Egyébként profilozd be a ventidet és máris halk lesz... G1 hűtőben van akkora tartalék simán hogy beáldozol 5-10 fokot és csendesebb lesz, pl nem engeded 1800-2000rpm fölé. Amikor meg nem megy akkor 40-50 fokra úgy állítod be semmi hangja ne legyen (1000 alatti fordulat vagy ami kell).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#66093) JackFeryll válasza FollowTheORI (#66092) üzenetére


JackFeryll
őstag

Elnézést egyből a 970-re gondoltam pedig a 960-ról volt szó.
Így meg egyenesen felháborító, hogy a magasabb kategóriából kivették ezt a feature-t. :(((

(#66094) Balathruin válasza JackFeryll (#66093) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem vették ki teljesen, BIOS módosítással megoldható.

(#66095) JackFeryll válasza Balathruin (#66094) üzenetére


JackFeryll
őstag

Na igen, turkálhat a mezei user a BIOS-ban garanciavesztés terhe mellett.
Utánanéztem én is fórumokon a dolognak, de nem mindenkinek működött így nem próbáltam ki.

Most hogy mellényúltam már nincs akkora kedvem bukni rajta 20+ ezret hogy ezt eladjam és vegyek egy másik verziót. Használtan meg nem szeretnék videokártyát venni arról nem is beszélve, hogy a sajátomnál nem tapasztaltam cicergést. (coil whine)

(#66096) Balathruin válasza JackFeryll (#66095) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha lemented a gyári BIOS-t és vissza tudod rakni garanciáztatás előtt, akkor szerintem nem veszik.

(#66097) Speed® válasza Danecay (#66085) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[link]

Az kimaradt számomra, hogy <1080p a cél..akkor nem akkora para a 2GB RAM.
Viszont ha a közeljövőben elképzelhető az 1080p, akkor vedd fontolóra a 4Gset..
Figyelembe véve, hogy egy 4 éves 560TIről váltasz, nem mindegy meddig elég ;p

(#66098) Zsivaagoo válasza DeaTHeX (#66082) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Hát, izé...

Neked teljes platform csere kéne azaz lap+proci+memó+VGA+táp.

Hardver apróról FX-6300, GA-970A-UD3(P) / M5A97 EVO R2.0 lap a minimum indulásnak.
RAM: használt vagy új: 2*4GB DDR3 1333/1600 .
Szintén használtan... HD7770/7790.
Újonnan: GTX750Ti 2GB DDR5.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#66099) DeaTHeX


DeaTHeX
tag

1680x1050 es felbontásba gondolkozok...havonta szándékozom venni az alkatrészeket...ugy h első a lap + ram lesz
kb mennyibe lehetne reális áron eladni a lap cpu ram vga kombot?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz ; FORTIS 5 ARGB; ASUS ROG STRIX B450F GAMING II ; 16GB 3200MHz DDR4 RAM G.Skill Trident Z RGB CL16 (4x8GB); ASUS TUF 3070TI 8GB ; Samsung NVMe M.2 500 GB SSD ; WD 500GB Sata II; WD 1TB Sata II, WD 2 TB SATA II, CORSAIR RM650x

(#66100) Zsivaagoo válasza DeaTHeX (#66099) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

DDR2-t tudó AM2(+) lapért én már egy büdös kanyilót sem adnék, AM2-es prociért sem.

Bár vannak, akiknek ez kell, mert kis pénz, kis foci. A topikját sem tudom hol van.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.