Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34494) anytime válasza marinea2 (#34493) üzenetére


anytime
őstag

Csak a cpu venti ment (ty147) 600 rpm-el, ez mindig megy. A jatek alatt 1300 rpm a max.
Hatul van egy ty143-as, amit jatek alatt feltolok 2200-2400 koze, ez kirantja a meleget.
A vga ventit fel szoktam huzni manualban 60-70% koze, mert az tapasztalatom, hogy auto-ban felengedi futeni a hazventik mellett is 80-ra.

Az elmebeteg dololg a reszemrol az, hogy a haz be is van szigetelve 1cm-es hangszigetelovel, mert a gep az asztalomon es a napi munka mellett nem szivesen hallgatom. Igaz, igy nem is hallom :)

Ja a tap az passziv uzemben van, azaz no venti, sot, meg a jatek alatt sem indul passziv allasban sem, ha megy a hutes.

Kicsit oszveres, de igy akartam, mert a munka soran nagyon zavaro a szamomra a hang.

Kerdesedre a valasz, ha odatapasztom a fulem a hazra, szo szerint ratapsztom, akkor hallom a vga halk zugasat, de az inkabb az elektromos morgas, a venti ilyenkor 10%-on megy. A cput nem hallom.

Nagyon elegedett vagyok vele, de most szemezgetek a hr22-es thermalright-al.

Ha valami kivetnivalot talalsz az uzemeltetesemben, szivesen vezsem az ezyrevetelt es a tanacsot is.
Udv:
A

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.