Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158350) TheNewDawn válasza bobalazs (#158332) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát használtan nem, de azért újonnan ez kicsit túlzás, tekintve az áremelkedés előtti időszakot is, ennél azért majdnem a dupláját érik. Nem véletlen nem adom el a jó ideje használaton kívüli 4.5 éves Lenovo Y520 laptomon sem, ami akkoriban megjelenéskor nagyon nagy újdonság és brutál előrelépés volt , az 1000 es széria volt az első, ami pár % híján ugyanazt tudta, mint egy asztali gép, a 900 as mobil kártyák és lefelé még simán 30-40% al gyengébbek voltak, mint az asztali verzió.

SSD, vel 7300 HQ procival, 1050 ti kártyával mindennel együtt volt egy brutális akció keretében 320 helyett 250 ezer Ft. 2017 közepén.... És most is simán megkapnék érte ennyit pedig 4.5 év után, agyonhasználva, mint mikor frissen megjelenéskor megvettem..... De kell a biztonság, ki tudja mikor adja meg magát az RX 580 meg Ryzen 2600 as konfig. Meg aztán utazáskor teljesen jó játszani ez is, csak nyilván erre nem a legújabb gameket pakolom fel :)

Meg aztán volt hogy tavaly decemberben mikor beszereztem a Detroit Become Humant, és nem volt otthon 2 hétig, igy nem tudtam várni és azon toltam végig. Persze, néha idegesített hogy a megszokott 60 as FPS helyett kaptam mediumon a csodás 30 at. de storyalapú játékoknál Quantic Dream ftw ahol a game fele filmvetítés és a másik fele a választásaidról szól, ez nem volt gáz egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.