Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141058) csibe1


csibe1
addikt

Tegnap érdeklődtem videókártya ügyben. Nézegettem az 1060-as kártyákat, most van fent az aprón is jópár hirdetés. Melyik gyártótól érdemes venni, és milyen hűtéssel?
Közben változott a helyzet, mert amit kinéztem elvitték, a másik hirdető meg már egy hónapja nem lépett be. Garisat nem igazán találtam vagy olyan árban, hogy akkor inkább teszek hozzá, és új 1660-ast veszek.
46-60-ig mennek az 1060-asok, afölött már 1070 is akad, de mindegyik gari nélkül.
Garis 1060-at 80 körül láttam, annyiért meg akkor inkább 1660-as lesz.
Megnézve az árukeresőt, hááát vannak érdekességek.
Találtam pár érdekes boltot ahol 70-80-90 ezres kártyákat 1 év garival árulják.
Kicsit meglepő.
Maradva az MSI-nél ezt a kártyát néztem: MSI GeForce GTX 1660 6GB GDDR5 192bit (GTX 1660 ARMOR 6G OC)
A Compkerből vagy az Oázisból venném. Vélemény a boltokról?
Néztem 1660-asból DVI-s verziót is, de nagy a szórás a boltoknál, mire olyat találni ahol megadják a rendes garanciát.
Palitból is találtam 3 év garist, de csak az OC verzióból: [link], a hűtése passz, de kétventist kerestem.
a másik DVI-s a Biostar, 3 év garival: [link] ennek is passz a hűtése, bluechipnél 3 év garis.
Volt még a KFA, de az csak 2 év garis mindenhol, de 70-ért vesztegetik. [link]

Érdemes ragaszkodnom a DVI-s verzióhoz vagy nem szokott gond lenni a Displayport-DVI átalakítókkal? Használ valaki ilyet? [link]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.