Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137600) gjohnny válasza TechN7ne (#137594) üzenetére


gjohnny
tag

Ha kijött volna hamarabb a hiba, akkor hamarabb vittem volna vissza természetesen. Teszteltem 3DMark-al is, az elején nem zörgött a ventilátor, csak később kezdte el. Azért van a szabályozásban is a 15 nap javítási idő, mert annyi tolerálható, de 1,5 hónap az nem. Ha nem tudják megoldani normális időben a javítást, akkor cseréljék ki, ennyi. Ennek rendezését meg oldja meg a bolt ahogy akarja a nagykerrel/gyártóval. Kifizettem egy nem olcsó terméket, amit használni akarok. Nehogy már azon múljon, hogy szerencsém van-e, és nem hibás terméket kapok. Főleg egy ilyen drága terméknél várná el az ember, hogy normális minőségű legyen, és megfelelő szolgáltatást kapjon. Ha meg a gyártónak nem megfelelő a minőség ellenőrzése, akkor a hibás termékért vállalja a felelősséget, nem pedig szívassa a vásárlót. Ha az Asus a magasabb profitért úgy döntene, hogy nincs EU-s szerviz, hanem küldjenek mindent a gyárba javítani, és 3 hónap lenne a javítási idő, ahhoz is tapsolni kellene, hogy ja de jó, méltóztatnak megjavítani a hibás vackukat.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.