Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#138751) Redplee válasza fauv (#138748) üzenetére


Redplee
senior tag

Sztem nem olvastad el a történetet. Nem azzal van baj, ha valaki luxus terméket vesz, nem erről szól a sírás. Sőt, nincs sírás. Mindenkinek szíve joga, sőt, én is prémium termékeket szoktam venni, mind műszaki cikkekben, mind ételben, mind autóban stb...

Azzal van a baj (szerintem) ha 160ezret keresel, és providentre veszel gépet amiben félmilkós videókártya van. Ez nálam kicsapta az ingerküszöböt :D

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#138752) nyul105 válasza Redplee (#138751) üzenetére


nyul105
senior tag

Jaj, magas labda! :)
Az nem baj, mert a baj az, ha döglenek a nyulak. :P

(#138753) fauv válasza Redplee (#138751) üzenetére


fauv
őstag

nézd, ha nincs más rezsije, akkor havi 10 ezer froncsi miért gáz? Meg van az öröme, úgy érzi volt értelme dolgozni. Gondolom van hol laknia, szülei még támogatják, valszeg nincs 4 gyereke és nincs egy pénzéhes felesége. :D

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#138754) Redplee válasza fauv (#138753) üzenetére


Redplee
senior tag

Na mondjuk ez igaz, de én az embert nem gyerekként képzeltem el aki a szüleinél lakik és nincs semmi költsége, én ezt a 160k-t úgy vettem, hogy egy felnőtt emberről beszélünk aki dolgozik és van hol laknia és rezsit fizet :D (mert gondoltam gyerek nem vehet fel providentet :D ) Én úgy képzeltem, hogy 160k ból él meg rezsivel együtt és még fizeti a providentet a majd millás konfigra :D

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#138755) Carlytoo válasza fauv (#138753) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Pszichológiailag nem tudok beléd kötni.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#138756) fauv válasza Redplee (#138754) üzenetére


fauv
őstag

Persze igazad van, az arányokat be kell tartani, jövedelem arányosan kell gondolkodni, legalábbis az okos azt teszi.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#138757) kolopele válasza TechN7ne (#138717) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez ebben a formában nem igaz, rengeteg hiteles vásárlást az irigység szül, mert látják, hogy a másiknak is van, legyen az luxus autó, ház, PC, bármi. Én ismerek olyan emberkéket, akik havonta 3000 - ért tankolnak a hitelre vett nem éppen olcsó autóikba...........

(#138758) pecccccccca válasza kolopele (#138757) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Én naponta tankolok 3000-et a nem hitelre vett Megane II kombimba. 😊

Amúgy ez a jelenség régen is megvolt már. 90-es évek végén volt egy pesti haver. M5-ös BMW-vel járt, de haveroktól kéregetett 300-500 forintot, hogy tankolni tudjon. 😁

Humorban nincs helye tréfának!

(#138759) TechN7ne válasza KAMELOT (#138750) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem meg a studio cuccaim ,csak annyi különbséggel hogy belőlük élek ,munkámhoz tartozik ,így össze kötve a kellemes a hasznossal. :)

(#138760) koko52 válasza Zsmarossy (#138668) üzenetére


koko52
veterán

3090-et 570k-ra hozza Alza. Közben 2080ti még mindig ~470k :B

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#138761) Redplee válasza koko52 (#138760) üzenetére


Redplee
senior tag

Tegnap egy tag 590-600e árakat mondott 3090-re, hogy látta a forgalmazó árazását. Akkor Alza alálő?

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#138762) peu407 válasza kolopele (#138757) üzenetére


peu407
senior tag

Tudod, ez a birka vagy a csorda effektus. Korábbi hozzászólásodhoz kapcsolódva, a felnőttség a mai világban kitolódott 30-34 éves korra sajnos. Tisztelet a kivételnek....

(#138763) KAMELOT válasza koko52 (#138760) üzenetére


KAMELOT
titán

Majd ha megjelenik, akkor mondjuk árat!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#138764) Beba Snake válasza peu407 (#138762) üzenetére


Beba Snake
junior tag

40-50 éve egy lány már felnőtt volt 19-20 éves korára. Egy férfinek kb. 25 éves korára érett be az agya. Össze is házasodhattak... Akár...

Most? Nézd csak meg Hargitai Beát a celebek között! Ez nő? Szaros végű csákánynyéllel ütném, mint a büdös bogarat.

Ja, hogy szakmai is legyen: még mindig szépen műxik a HD7770-em.

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#138765) peu407 válasza Beba Snake (#138764) üzenetére


peu407
senior tag

Erről beszélek....

(#138766) hadogabi1 válasza Beba Snake (#138764) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Meglepodnel a mai celebeknek tartott lanyok es fiuk intelligencia szintjen. Melombol kifolyolag sok ilyen emberrel kerulok kapcsolatba. Vicc az egesz magyar tv ben reklamozott emberek 70% a. Persze ernek pozitiv meglepetesek is.

[ Szerkesztve ]

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#138767) TheNewDawn válasza Beba Snake (#138764) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ne általánosítsunk.... Van olyan olasz lány ismerősöm ( vörös hajú, hihetetlen gyönyűrű szemek, ráadásul nagyon finoman szólva top modell alkat, kb Miss Worldon is lenne esélye ) aki 26 éves és 2 diplomája van, kb 40 évesek érettségével és műveltségével és tudásával rendelkezik, abszolút normális és iszonyatosan kedves, és kb. leszarja a pénzt ami a pasiválasztását illeti, és hasonlók. Több 100 órát beszéltem vele már, de legyen eddig gazdaság, történelem, filozófia, művészet, regények, festészet akármi nem nagyon volt olyan amiben ne lett volna penge.Ha nem lenne pasija akkor kb már rég elhúztam volna Rómába és megkértem volna a kezét az évi 1 találkozás helyett :) Nyilván ő a kivétel, és kb lehet életemben nem fogok ismerni hasonlót, de lényeg a lényeg, hogy ilyenek is vannak, nem csak olyanok....

[ Szerkesztve ]

(#138768) Beba Snake válasza TheNewDawn (#138767) üzenetére


Beba Snake
junior tag

Találkoztam olyan magyar, elvált, bölcsész hölggyel, aki a 10-ból azonnal 100 pontot kapott tőlem. 27 éves volt és minden szempontból 111 a 100-ból. IS! Én meg "csak 57" életkorban. (Bassza meg a ló.)

De ennek még mindig semmi köze a VGA-hoz. De virtuális sörözőnek meg PÖPEC! ;)

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#138769) Teaway válasza TheNewDawn (#138767) üzenetére


Teaway
veterán

És milyen töltött káposztát főz? Az itt a lényeg :)

Nincs itthon csokid??

(#138770) Pécsi gyerek válasza Teaway (#138769) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

:C

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#138771) kolopele


kolopele
nagyúr

A Crypto számításhoz kitűnőek lesznek az új kártyák, és ha ez megint beindul, lesz itt kártya ár növekedés rendesen. A fennmaradó kétezres szériát meg átalakítják bányászkártyákká, hogy el tudják adni őket.
"A PC Gamer által felfedezett információk alapján úgy tűnik, az MSI átcsomagolja a Turing alapú kártyákat a kriptovaluta-bányászok számára, és így válnak meg a raktáron maradt példányoktól. Az MSI „Miner” szériájába tartozó kártyákat az ECC (Eurasian Economic Commission) adatbázisában fedezték fel, ahol többek között felbukkant a GTX 1660 Super Miner, a GTX 1660 Miner, a GTX 1660 Ti Miner, az RTX 2060 Super Miner és az RTX 2060 Miner. Bár az AMD még nem leplezte le az új termékeit, az MSI szintén bányász célra az RX 5500 XT, RX 5600 XT és RX 5700 XT termékeket is beregisztrálta, feltehetően az RDNA 2 GPU-k érkezése miatt."

[ Szerkesztve ]

(#138772) hahakocka


hahakocka
senior tag

"Az nVidia új hármasa 500 és 1500 dollár közötti hivatalosan árakon jelenik meg a piacon, a legerősebb példányt viszont nem kifejezetten végfelhasználóknak szánják, így 500 és 700 dollárban határozható meg az a szint, amit az AMD-nek meg kell majd haladnia. Ők természetesen gőzerővel dolgoznak saját új fejlesztéseiken, amelyek az RDNA 2 (Radeon DNA 2), a névnek megfelelően második generációs architektúrára épülnek, bár a cég a Big Navi nevet is gyakran alkalmazza ugyanezen példányokra. A most kiszivárgott hírek alapján arra számíthatunk, hogy hamarosan ezen grafikus kártyák (vezérlők) is bemutatkoznak majd a nagyközönség előtt, a kínálatban pedig elérhető lesz egy 16 GB-os változat, amelynek hivatalos ára 550 dollár lenne – ezzel alaposan aláígérnének az nVidiának, hiszen a GeForce RTX 3080-hoz képest 6 GB-tal nagyobb lenne a RAM mérete, miközben az ár 150 dollárral lenne alacsonyabb."

Ez igaz vajon? Ha igen akkor végre lesz verseny!

(#138773) koko52 válasza kolopele (#138771) üzenetére


koko52
veterán

Helyes. Van ETH- m, menjen csak felfelé. Bár most se rossz 50% + van vagyok. Úgy látszik konzol lesz ebből :D
Amúgy kipukkan megint és lesz egy rakás olcsó VGA. No pánik. Főleg hogy sok Provident le sem járt még az 1xxx szériából :D Nem mindenki lép ugyan abba a szarba 2x.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#138774) kolopele válasza koko52 (#138773) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ja, megint lesz egy halom agyon hajszolt kártya. Nem tudom, de én sosem tartottam semmire ezt a bányászatot, ez nem munka.

(#138775) koko52 válasza kolopele (#138774) üzenetére


koko52
veterán

Pénzt keresni nem munkával kell. Üdv 2020-ban és főleg kis hazánkba. Amúgy egyetértek veled. Én csak vettem, nem bányászok elvből. Amúgy a nagy emberek nem fogják engedni, hogy kicsússzon a kezükből az irányítás holmi kriptoval.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#138776) kolopele válasza koko52 (#138775) üzenetére


kolopele
nagyúr

Pedig nem ördögtől való dolog a munka, nekem eszembe nem jutott volna, hogy vegyek egy szerverparkot bányászni. Akik meg néhány kártyával azt gondolták majd csodát csinálnak, tévedtek. Bármit csinálsz, ahhoz hogy komoly pénzt hozzon, csak nagyban lehet művelni, akár munka, akár............

[ Szerkesztve ]

(#138777) Speed® válasza koko52 (#138775) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tehát cryptoval kereskedni lehet azon elv mentén, amibe nem fér bele a bányászata (ergó befektetett munka nuku)? Érdekes egy elv.
Gondolom a 2080Ti/150k hirdetés is ennek mentén született, a 95ért eladott 2060 után, ami szerinted 70et ér.
Felénk van egy mondás az ilyenekre..de inkább csak annyit írok, hogy mélységesen csalódáskeltő jópár arc megnyilvánulása a témában az utóbbi napokban, remélem feleakkora pofáraesés lesz belőle, mint amekkorát tippelek.

(#138778) nrg_52 válasza koko52 (#138775) üzenetére


nrg_52
addikt

Pontosan az ilyen hozzaallas miatt tart ott a vilag ahol tart. Lassan szegyellnie kell az embernek, hogy dolgozik...

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#138779) KAMELOT válasza kolopele (#138774) üzenetére


KAMELOT
titán

Amikor jól ment, akkor a haverom 1000€ keresett vele tisztán 40 kártyával :DDD ez tartott 8-10 hónapig aztán már nem érte meg.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#138780) kolopele válasza KAMELOT (#138779) üzenetére


kolopele
nagyúr

Annyiért megérte? Nem túl sok pénz, ráadásul 8-10 hónap...............Erre nem lehet alapozni, de ezt szerintem te is tudod ;) Munkával sokkal többet lehet keresni, ami általában egy életre szól, és akár büszke is lehetsz rá, mert te csináltad.

[ Szerkesztve ]

(#138781) nyul105 válasza kolopele (#138780) üzenetére


nyul105
senior tag

mármint mi érte meg? hogy eladta a lelkét az ördögnek ;] ? Munka mellett csinálta gondolom, és aki nem vállalkozó, az nem tudja sokkal jobban kamatoztatni a meglévő pénzét. havi 1000 eu nem rossz kamat, ha kiszorozzuk a 10 kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#138782) kolopele válasza nyul105 (#138781) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem , persze, csak éppen rövid időre szóló befektetés munka mellett is. Nem ilyesmikben kell gondolkozni, amikor befektet az ember valamibe, vannak sokkal jobbak és sokkal hosszabb időre szóló befektetések, amelyek lényegesen jobban jövedelmeznek. Na persze sokszor elég az a munka is, amit csinálsz, és nincs szükség mindenáron nagyokat kaszálni pluszban, főleg ha rizikós.

(#138783) Chal


Chal
addikt

Ne üljetek fel szerintem minden clickbait/kamu cikknek. Jelenleg egy 2080ti -al napi 1.5 USD-t lehet termelni. És ebből ugye ki kell fizetni az áramot (valakinek biztos), a mindenféle szirszar coin átváltásának a tőzsdei jutalékát, stb... Meg hát ugye a kártya árát és az egyéb vasak árát is vissza kellene termelnie. Hogy a jó életbe tudna már ez rentábilis mértékre nőni az új kártyáktól? Sehogy. Illetve de: ingyen árammal, ingyen kártyákkal tuti üzlet, ha tudtok ilyet, szóljatok :)

[ Szerkesztve ]

(#138784) nyul105 válasza kolopele (#138782) üzenetére


nyul105
senior tag

ez igaz, de sokan (vagy legalábbis én) nem annyira vágok bele az ilyen befektetésekbe, mivel nem is ismerem őket :D
amit tudok, az a lakás vásárlás, kiadás, vagy felújítgatás. de az eléggé macerás azért.
persze van 1000 más is biztos, amit ugye nem ismerek.

szóval a lényeg, hogy 0 időráfordítással nem tűnik rossz kis - befektetésnek

[ Szerkesztve ]

(#138785) bobalazs válasza kolopele (#138776) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Mondod te aztán ha poénból pár BTCt megtartottál 2009ből most multimilliomos lehetsz. Nem muszáj bányászni, kereskedni is lehet bár ahhoz is nagy pénz kell, igazad van. Azért volt már példa kriptonál hogy 100xosára ugrott az árfolyam,10xes meg gyakori. Az elbukás is az sajnos.
Ingyen áram egyébként a napelemek elterjedésével egyre több helyen van.

[ Szerkesztve ]

(#138786) kolopele válasza bobalazs (#138785) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tudom, a napelem már régen ki van építve nálam is, szigorúan a zöldebb világ jegyében, ahogy az autóm is hibrid. :)
A baj ezzel is csak annyi, hogy az emberek zöme továbbra is hagyományos módszereket alkalmaz ( talán a legborzasztóbb, amikor egy trabant, lada, stb. pöfög előtted, amit normális esetben vizsgán sem lehetett volna átengedni), szóval néhány fecske sajnos nem csinál nyarat.

(#138787) Chal válasza bobalazs (#138785) üzenetére


Chal
addikt

A napelemmel azért óvatosan kalkulálnék: ha van annyi többlete valakinek hogy csak úgy rá tud most akasztani egy miner farmot (de akár csak 1db gépet is 1db GPU-val), akkor az egy igen rosszul megtervezett rendszer, ebből adódóan aztán nincs is ilyen nagyon. Ha pedig csak e miatt bővítene, akkor az ugye hw-n kívül a napelem ára is meg kellene hogy térüljön. A vége ennek garantált bukó. De amúgy teoretikus az egész, mert ha befektetés nélkül van ingyen áram, akkor is bukó, az új kártyákkal is, illetve a használt áraknak a beesésével is.

Cikkek helyett ajánlom figyelmébe mindenkinek inkább a kalkulátorokat (pl. Whattomine), de az ott látottakat érdemes 0.8-al szorozni, mert túl optimisták, illetve további 5%-ot számolni az egyéb költségekre (tőzsdei jutalékok és egyebek) + áram. Ja meg hát ugye ha nem akarunk adócsalni a végén amikor kenyeret veszünk belőle akkor még -35% kb :D

[ Szerkesztve ]

(#138788) BerserkGuts válasza bobalazs (#138785) üzenetére


BerserkGuts
őstag

1 shitcoint mostanában legalább 4000 dollár és maxium 12-15.000$ ;]
most 3milla forintban

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#138789) BerserkGuts válasza Chal (#138783) üzenetére


BerserkGuts
őstag

ingyen áramról tudunk:

Genesis Farming, one of the world’s largest Bitcoin mines, in the data center near Reykjavík.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#138790) koko52 válasza Speed® (#138777) üzenetére


koko52
veterán

Nem kereskedek vele csak vettem az ETH-t mikor gödör közelében volt. Pár hónapra rá a felét érte, most valamivel többet (közben esés van). De még egyet sem adtam el! Ez nem kereskedés. Euróm is van, azt sem adom el, akkor most kereskedő vagyok? Ha aranyad van kereskedő vagy?
Kártyákkal sem kereskedek. Volt 1 db saját amit eladtam mielőtt leesik az ára. Bocs hogy meglovagoltam. És most igen vehetnék 70-ért ugyan olyat de nem teszem, mert ezzel sem kereskedek. Szóval mit szerettél volna mondani 511 kereskedéseddel az én 52-mel (15 év) szemben? Én forgatom fel a piacot vagy én vagyok a kajmós :)) nulla azaz 0 kereskedéssel?

Amúgy nagy kammer hogy már túrnak a 30xx-el, a hír topikjában a több info. Üres dobozok egy kiállításról, Inno is cáfolta a híreket.

Szerk: egyébként dolgozom napi 10-12 órát, kétkezi munkával keresem a pénzt, mielőtt megköveznétek.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#138791) Carlytoo válasza koko52 (#138790) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Dehogy dolgozol. Ethereummal kereskedsz, hogy pukkadj ki ;]

Különben is. A hardveraprón nem jár piros pötty eth kereskedelemért. :DDD

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#138792) koko52 válasza Carlytoo (#138791) üzenetére


koko52
veterán

:)) Gyere velem egy műszakot, lépésszámlálóm 12-20 000 között mozog naponta.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#138793) Carlytoo válasza koko52 (#138792) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Semmit nem kell nekem bebizonyítanod.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#138794) koko52 válasza Carlytoo (#138793) üzenetére


koko52
veterán

Pedig képet akartam róla küldeni privátban :( , most szomorú lettem :K

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#138795) KAMELOT


KAMELOT
titán

Várjuk ki a szept 17 és 24, aztán megtudunk mindent. Érdekes, hogy kint sincs a vga, de már összehasonlító videók mennek a neten.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#138796) Carlytoo válasza KAMELOT (#138795) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Belsős infóból tudom, hogy a legkisebb problémánk a videókártya lesz szept. 19 után. :)

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#138797) sanya53 válasza Carlytoo (#138796) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon rejtélyes vagy! Na mesélj mit tudsz!
Nagyon figyelünk.

(#138798) KAMELOT válasza Carlytoo (#138796) üzenetére


KAMELOT
titán

Valami cpu is kell majd oda, ami tolja neki a kraftot.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#138799) Dingle válasza Carlytoo (#138796) üzenetére


Dingle
tag

Na mesélj, mi lesz 19. után?

(#138800) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Részleteket nem, mert kivágnak innen. Hangulatot pedig amúgy sem áll módomban kelteni. Egyébként sem 100%. Az ilyen belsős infókat mindig fenntartásokkal kell kezelni.

Akit nagyon érdekel, meg kíváncsi annak picivel többet leírok privátban, ha rám ír.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.