Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110120) Hannibhál válasza rasotamas (#110116) üzenetére


Hannibhál
őstag

Gépészmérnök vagyok, tavaly végeztem Győrben s itt dolgozom, egyenlőre még csak sima fejlesztőmérnök vagyok, de majd alakul valahogy, még a szakmát tanulom igazából, ahhoz képest szerintem jól kapok, bár sokan röhögtek, hogy ennyiért elmentem mérnökként dolgozni:D
Az meg ha ennyi mindent csinálsz s nem kapsz annyit amennyit szerinted kéne(bár nem nagyon találkoztam olyan emberrel aki elégedett lett volna a magánélet-fizetés-felelősség háromszögével...) akk vagy kérj többet vagy lépj. Ennyiből nekem az jön le, hogy nehezen pótolható vagy, ez a tény kombinálva azzal, hogy nem nagyon van ember aki dolgozzon, csak eredményez valami kis plusz ösztökélőt, hogy adjanak többet, ha meg nem, ekkora tapasztalattal és tudással könnyedén találhatsz mást(SZERINTEM DE EZ NEM JELENT SZINTE SEMMIT)
Amúgy igen, vannak szakmák amikkel nem nagyon lehet alkalmazotti szinten túl sokáig jutni, lehet a mérnök is ilyen, de vállalkozni meg mindenkinek szabad:) ott meg te leszel a ,,góré" :D

SZERK: Hiába mondanád meg, valószínűleg az enyém többszöröse, így nekem akkor is ,,soknak" tűnhet ha neked nem is az:)
meg alapvetően nincs is közöm hozz hogy ki mennyit keres, meg nem is érdekel, a magamét ahhoz mérem, hogy tavaly mennyi volt, ahhoz képest több, ez azt jelenti, hogy léptem előre tehát haladok, még ha lassan is:)

[ Szerkesztve ]

Gépelés nem az erősségemasdsdk

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.