Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1151) Kbali válasza Greg. (#1149) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az új Diamondot lassúnak mondják. Az általam írt HP-ről meg jókat.
Az új PDA-kban szinte kivétel nélkül van WLAN.
A PDA-k nem nagyon tudják a TMC-t, talán valamelyik ETEN-nél olvastam, hogy TMC képes.
Ehhez kell antenna, plusz TMC-s térképszofver.

(#1152) Kbali válasza #35692544 (#1150) üzenetére


Kbali
nagyúr

Akkor neked valami PDA kellene, vagy hekkelni PNA-t. Normál iGo ugyanis nincs autós PNA-kban, csak licenszelt, átbrandelt.
Én ennyiért inkébb egy Garmin nüvi250w-t javsaolnék.

(#1153) #35692544 válasza Kbali (#1152) üzenetére


#35692544
törölt tag

thx
ezen garmin soft fut?
akkor melyik lenne a legolcsóbb igo-s pna

mindenképp igo-t szeretnék (kipróbáltam a barátomét Blue phanter V350+igo 2006+)
garmin mobil van a telómon, az igo jobb volt :)

[ Szerkesztve ]

(#1154) Viktor0610 válasza yager001 (#1145) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem reklámtopik!!!
Az aprók között hirdethetsz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1155) stainw58


stainw58
csendes tag

Szóval nyitottam egy topikot, de Viktor kizárt, mondván ide kell írnom mondandómat:
Tehát a kérdésem eléggé egyszerű:nagyon szeretnék már venni egy navigációt. Először a hazai fejlesztésű IGO -ra épülőket céloztam meg: végülis magyar vagyok - támogatom a magyar termékeket - gondoltam.
Aztán letettem róla. Az ok eléggé egyértelmű: simán letegez, mikor vezet.
Kinőttem már ebből: amikor a középiskola után újra padba ültem, már éreztem , hogy felnőtt vagyok: jöjjön ide, üljön le, húzzon egy tételt. Felnőttként kezeltek, magáztak.
Most meg itt egy gép, amiért FIZETEK, és újból gyerekként vesz számításba.
Nem számít Móricz, Eötvös, Jókai nyelvezete, feledjük el, dobjuk ki, legyél megint csak kis taknyos, akit én irányítok - gondolja a NAV-N GO. Hát nem leszek. Nem fogok beállni abba az amerika-majmoló (ál)egyenlősdit hírdető világba, melynek egyik szószólója az IGO.

Csak úgy mellékesként: német és francia nyelven magázódik, csak a magyart kezeli gyerekként. Vajon miért???
Hát itt tartunk.
Kérdésem: melyik navigáció mondja azt: forduljon jobbra, menjen egyenest, ahogyett, hogy fordulj jobbra, menj egyenesen.,
Tud ilyet valaki?
Mindenkinek köszönöm előre is az ötleteket.

[ Szerkesztve ]

(#1156) #35692544 válasza stainw58 (#1155) üzenetére


#35692544
törölt tag

ez a legnagyobb gondod :F ne menj az ikeába :(

én azt utálom ha magáznak

(#1157) joey04 válasza #35692544 (#1156) üzenetére


joey04
titán

szintén.én már azt is utáltam amikor anno érettséginél magáztak.örülök is hogy nálunk melóhelyen 90%-ban mindenki tegez mindenkit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1158) bepe79 válasza stainw58 (#1155) üzenetére


bepe79
addikt

Az, hogy valakit tegezunk, az nem egyenlo azzal, hogy gyereknek nezzuk vagy lenezzuk.
Tehat szerintem sem egy okos dolog ilyen miatt elfordulni a legjobb navi keszulekektol pl. En pl. miota megvettem itt az UK-ban a Garmin 250-esemet, csak angolul hasznalom, igy fogalmam sincs, hogy magyarul tegez-e avagy magaz. De ha kiprobalnam, es tegezne sem sertodnek meg. Orulok, hogy beszel egyaltalan, meg beszel tobb nyelven.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#1159) Tyren


Tyren
aktív tag

Hello!

Van egy ASUS R700-am, iGo 8-cal. Próbáltam állítgatni, de sehogy sem sikerült kamion üzemmódba rakni. Busz van, de nem vagyok benne biztos, hogy ahova busz bemehet, oda kamion is. A régi iGo2006-on volt ilyen opció.
Ez tényleg nem lehetséges, vagy csak én csináltam valamit rosszul?

Amennyiben tényleg nem, akkor tud valaki mondani egy jó GPS-t, amin van kamionos mód is? Lévén, ohgy az iGo-s modellek kiestek, az én szívem a Garminhoz húzna. pl a Garmin 250w tud ilyet?

A tegezős/magázós problémára:
Először azt hittem, hogy poén. Az utolsó sorig reméltem, hogy ez nem komoly probléma. Nekem is vannak hülyeségeim, de ezen meglepődtem.
A lényeg viszont, hogy vannak olyan gépek, amik tudnak olyat, hogy te mondod rájuk ezeket a hangokat. Ha akarod rámondhatod, hogy "Tisztelt Felség, forduljon balra!" :) (csak poén ne vedd magadra)
Most hirtelen nem emlékszem, hogy melyik gyártó csinál ilyet, de keress rá. (Tomtom, Garmin vagy Mio közül valamelyik asszem)
Mintha valamelyik ph-s tesztben is olvastam volna a dologról.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#1160) Kbali válasza Kbali (#1151) üzenetére


Kbali
nagyúr

TMC-vel kapcsolatban olvasd még el ezt a cikket.

(#1161) Kbali válasza #35692544 (#1153) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mivel Garmin készülék, természetesen Garmin szoft. fut rajta.
Ha iGo-szerű PNA-t szeretnél, akkor valóban a Wayteq, Bluepanther és társai a neked valók.
Viszont mindenképpen javasolnám, hogy nézz utána a supportnak is, mert az ár és az iGo nem garancia semmire.

(#1162) vagamo válasza Tyren (#1159) üzenetére


vagamo
őstag

Igo-hoz van több hangséma! Sőt te is csinálhatsz! *.ogg filekat kell szerkesztened és a megfelelő nevet adni!
2006-ban sem volt kamion mód! :U
IGo hoz a legkönnyebb kiegészítőket szerkeszteni!
pl.:
[link] és [link]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1163) vagamo válasza stainw58 (#1155) üzenetére


vagamo
őstag

Neked akkor ez való! [link] :W

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1164) Tyren válasza vagamo (#1162) üzenetére


Tyren
aktív tag

Nah nee... Szerintem volt. Sőt, szinte biztos vagyok benne. Megnézném, de 2 hónapja ellopták a gépemet, amin iGo 2006+ volt. Volt benne, és használtam is.

Garminban nemtudja valaki, hogy van-e?

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#1165) Petester válasza stainw58 (#1155) üzenetére


Petester
senior tag

Navigon szoftverrel ketyegő navik magáznak.
Ilyen a Navigon, Sony, talán még a Becker. Most hirtelen ennyi jut eszembe.

Hallottam már olyan véleményt, aki azért hallgatta Mohabát, mert neki egy nő ne szóljon bele a vezetésbe. Akkor az lehet, hogy még súlyosbító, hogy nő is és tegez is? :))
A Sonyt abban az esetben nem ajánlom, hogy ha Te se szereted, ha nő dirigál, de legalább ő magáz. :DDD

(ó\_!_/ó)

(#1166) vagamo válasza stainw58 (#1155) üzenetére


vagamo
őstag

Talán ebben a csomagban van magázós hang is! 12 hangot tartalmaz a csomag!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1167) Beya


Beya
tag

Hello!

A közeljövőben szeretnék én is beruházni egy PNA -ba. Egy pár kritériumot fogalmaztam meg magamban (max. 30k; 4,3" ; igo8 fusson rajta).
Ezeknek 3db felel meg.
Wayteq N710
Wayteq N710B
BluePanther V460

-Ezekről a gépekről szeretnék egy kis infót. A két Wayteq gép között mi a különbség, mert se árban, se tudásban nem láttam semmi eltérést?
-A Bluepanther 266MHz procija szerintem nagyon kevés a 3D tájhoz, pláne ekkora kijelzőn. Vagy nem?

Ezekre a PNA -ra fel lehet gyógyítani a jogtiszta, "dobozos" iGo8 -at, vagy csak a buheráltak mennek fel rájuk?
Milyen a gyári tartójuk, amiket adnak hozzájuk?
Megtartják a gépeket biztonságosan?

Üdv,
Beya

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1168) vagamo válasza Beya (#1167) üzenetére


vagamo
őstag

Térképszoftver egyikhez sincs! Eredeti dobozos csak PDA-hoz létezik! Tudtommal PNA-kra külön legálisan nem lehet térkép szoftvert kapni! PNA-n elvileg gyárilag kell lennie Térkép szoftvernek ezért PNA: Portable Navigation Assistant -hordozható navigációs asszisztens-
Ha ezel veszel hivatalosan térképszoftvert, többe fog kerülni, mint egy olyan PNA amin gyárilag fent van az IGO 8! Például: Logic Gear XL4432 iGO 8 Teljes-Európa térképpel

Max 30-ról tegyél le legális IGO-val, újonnan! De megéri többet áldozni rá! Nem mindegy , hogy Trabit v. Mercit veszel :F !

"Milyen a gyári tartójuk, amiket adnak hozzájuk?
Megtartják a gépeket biztonságosan?"

Ha sikerült választanod, a boltban mindenképpen figyelmesen nézd át! Hajlítgasd, és a készüléket tedd be ill. vedd ki a tokjából többször! Érezni fogod, hogy mennyire strapa bíró!

üdv.
vagamo

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1169) Beya válasza vagamo (#1168) üzenetére


Beya
tag

Szia!

Köszi az infókat. Nem kell, hogy legyen hozzá navigációs progi, mert az van nekem. ;) Most egy MDA Pro-t használok és nem vagyok teljesen megelégedve vele. iGo 8 baromi lassú rajta (520Mhz). A másik gondom vele, hogy állandóan kifagy,mert megtelik a memória. A harmadik gondom a súlya. Nem az eredeti tartója van (mert az horror áron adják kb. 19k), hanem egy univerzális, és folyton leesik az üvegről. Na már most városban bolyongva baromi bosszantó, hogy még a PDA-t is kergessem a kocsiban, mert leesett. :D

Beya

ui: Nekem a wayteq tűnik szimpatikusabbnak, csak nem tudom ,hogy mi difi a kettő között. Ha egyáltalán van.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1170) vagamo válasza Beya (#1169) üzenetére


vagamo
őstag

Az iGO 8 indításán és futásán segíthet olyan gépeken az alábbi beállítás, ahol néha fut, néha nem, vagy néha lefagy a szoftver. Persze, csodát ne várjunk! Ezzel a lehetőséggel megmondod az iGO8-nak, hogy mennyi memóriát használhat, illetve mennyit hagyjon szabadon a rendszermemből más alkalmazások számára. Az értékek egyénileg átszabhatók.

Keresd meg a sys.txt fájlt, és írd bele ezt a pár sort. Ha biztosra akarsz menni, írd át a "\Program Files\iGO8\sys.txt" és a "\Storage Card\iGO8\sys.txt" fájlt is.

[debug]
max_memory=21500000
reserve_memory=4500000

Tehát max: 21,5 mb
Szabad men: 4,5 mb

A 2 gép közt én sem találtam semmi különbséget! Talán a "b" valami frissítést jelent!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1171) Beya válasza vagamo (#1170) üzenetére


Beya
tag

Köszönöm a segítséget. Kipróbálom, hátha segít.
Akkor szokott kifagyni, mikor már hosszabb ideje fut, vagy régen volt reset -elve a PDA.

Reset után kb. 24MB szabad memóriám van. De ez folyamatosan csökken, ha használom a PDA-t, pedig leginkább csak telefonálok vele. Mindig megnézem, hogy a háttérben se fusson semmi, de így is lemegy pár nap alatt 17MB környékére. Na ilyenkor szinte indulás után "out of memory......." hibaüzenet a vége.

Az iGo lassúságának lehet köze ahhoz, hogy MMC kártyán van és nem SD-n?

Beya

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1172) vagamo válasza Beya (#1171) üzenetére


vagamo
őstag

Szinte biztos, mivel gyárilag is csak SD-n van!

teszt /nem mai/:
Az MMC, azaz MultiMediaCard írásnál már valamivel gyorsabb volt, itt ugyanis sikerült 0,394 MB/mp-re feltornászni az értéket. Olvasásnál picivel lassabbnak bizonyult CF társánál: 1,705 MB/mp sebességet értünk el.

Az SD kártya úgy viselkedett, mint Ferrari a Trabik között: írásnál 4,207 MB/mp-et produkált. Az adatokat 5,736 MB/mp sebességgel tudtuk róla lementeni. Ez azt jelenti, hogy a 63,1 MB röpke 15 másodperc alatt cserélt helyet. A gyártó memóriakártyáira is érvényes az 5 év garancia.

SD-nek 9 érintkezője van, az MMC-nek viszont csak 7.

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1173) Soma01 válasza Beya (#1167) üzenetére


Soma01
veterán

Én is pont ezeket néztem ki és pont úgy vagyok vele mint te.
Csak én akarok rá doksi olvasót avi/mp3 lejátszót és hogy a buherált SI-k menjenek rajta.
És természetesen ne akadjon az Igo 3D-ben, domborzattal se.

vagamo
Max 30-ról tegyél le legális IGO-val, újonnan! De megéri többet áldozni rá! Nem mindegy , hogy Trabit v. Mercit veszel !

És nem legális IGO-val mennyiért lehet jót kapni? Elég kevés PNA-t árulnak szoft. nélkül.
Ezek a cuccok nagyon gagyik? Mert ezek sem sokkal olcsóbbak legális Igo-val.

[ Szerkesztve ]

(#1174) Kbali válasza Soma01 (#1173) üzenetére


Kbali
nagyúr

Igen gagyik, nincs supportjuk, megfog a rendőrség amikor veszed, stb... Szinte minden nap van ilyen típusú hír, kezd a nav'n'go is mozgolódni, mert szerintük a piacon lévő iGo-k fele hamis.
Ha szeretnél 30-40 ezret kidobni az ablakon, akkor rajta...
Ha meg dok olvasás, avi, stb..., miért nem egy PDA-t nézel? Még törni sem kell az oprendszert...

[ Szerkesztve ]

(#1175) Greg. válasza vagamo (#1172) üzenetére


Greg.
csendes tag

Én úgy tudom, hogy IGO8 microSD-n van és van hozzá miniSD és SD átalakító.

(#1176) vagamo válasza Greg. (#1175) üzenetére


vagamo
őstag

Pontosan!

Soma01: Hallgass Kbali-ra Az a 30k kidobott pénz is lehet, ha bedöglik mit kezdesz vele? Hova viszed, mert a márkás PDA/PNA-val is vannak garanciális problémák. Nekem az ASUS632-be alaplapot cseréltek és később kijelzőt is kellet, apró hibák miatt! De tudtam vele hova fordulni 1 héten belül készlet és azóta is tökéletesen üzemel! És mindez probléma nélkül zajlott! Alaplapot csak azért cseréltettem, hogy frissítve legyen "n-re", és csak arra kellet hivatkoznom, hogy néha kikapcsol magától :DDD !

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1177) Soma01 válasza vagamo (#1176) üzenetére


Soma01
veterán

Szoft nélkül lehet kapni valami "jó" PNA-t? Melyiket ajánljátok?

(#1178) Beya válasza vagamo (#1170) üzenetére


Beya
tag

Szia!

Köszi a beállítási tippet. Jobb lett tőle, már nem fagy ki olyan hamar, sőt akkor is elindul, amikor kevés a szabad memória. :D
Mennyi lehet a minimum érték (max. memory) amin még elmegy az igo8? Most 15MB van beállítva neki, de nem tudom, hogy nem kevés-e.

Beya

http://www.youtube.com/user/dobbea

(#1179) vagamo válasza Beya (#1178) üzenetére


vagamo
őstag

Nem tudom! Bevallom őszintén. Próbálkozni kell, kicsi lépésekkel!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1180) vagamo válasza Soma01 (#1177) üzenetére


vagamo
őstag

Szerintem tényleg jókat nem adnak szoft nélkül! Ugyanis gyárilag nem telepíthető semmi! Csak kisebb buherálással, ami akár gari vesztéssel is járhat! Ugyanis a PNA/PND-nél az OP. rejtve marad a felhasználó elöl! IGO-t is csak tört verziót lehet telepíteni, ami illegális és a törvény bünteti!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1181) Soma01 válasza vagamo (#1180) üzenetére


Soma01
veterán

...szóval akkor mit ajánlasz?

(#1182) vagamo válasza Soma01 (#1181) üzenetére


vagamo
őstag

Én ASUS fan vagyok! De szerintem ez sem rossz:[link] többször ajánlottam már!
Az olcsóbb gépeknél, csak a csomagolás és a support más! Olyan ez mint a DVD, TV, videókártya- csak a külső más de a tartalom nem változik!
Nézz körbve itt és itt megbízható boltok! GÉPVÁLSZTÓ

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1183) Viktor0610 válasza Soma01 (#1181) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy olyan PNA-t, amin eleve van navigációs szoftver, vagy egy PDA-t, amire utólag feltehető bármilyen szoftver.

Samsung Galaxy A54

(#1184) vagamo válasza Viktor0610 (#1183) üzenetére


vagamo
őstag

Kösz :R
És nézze meg, hogy a PNA-hoz jár e frissítés! Ha nem felejtesd el!
Sajnos most nem találom sehol, de pár napja olvastam, hogy az NNG bekeményít és érvényesíti jogait! Tegát előfordulhat, hogy gyárilag illegálisan telepített PNA/PND készülékeket levetett a polcokról és a további lépések felhasználók felé kétséges! Ezét jó lesz vigyázni olcsón vett PNA-al! Érdemes előtte tájékozódni az NNG-nál /Nav N Go/

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1185) Soma01 válasza Viktor0610 (#1183) üzenetére


Soma01
veterán

Olyat ami megfizethető és már érdemes megvenni a minősége miatt, max 50k.
PNA-ra gondoltam, mert PDA nem jön ki ennyiből.
Filmet, zenét tudjon játszani. /pdf, word olvasás esetleg szerkesztés, BT is lehet rajt de így már nyilván fizetek többet érte/ TCm kellene, Nagyobb SD-k is menjenek bele.

A linkek közt van BluePanther V460 PNA is aban a botban (igaz, az a legolcsóbb). Az most gagyinak számít? Mert rengeteg embernek van az a fajta is.

Ezt néztem ki még ami térképpel van: Logic Gear
XL4432 TMC BT navigáció + iGO8 teljes Európa térkép
Csak ezzel az a bajom, hogy nem IGO8, hanem "iGO8 alapú". Szóval ha friss térképet akarok, akkor rakhatok törtet. Legelábbis én így tudom.
"Tájékoztatjuk, hogy az új Nav N Go iGO 8 szoftververzióhoz és az iGO My way motorral forgalomba került (PNA) navigációs eszközökhöz (pl.: Acer, Airis, Altina, Blue Panther, DreimGO, DuinO, Evolio (S1200, A1700), MAG, Marbella, MioMap, MyGuide, Novogo Navigation 2006, GoNav PNA - Audiovox, Tibo, Typhoon, WayteQ Logic Gear, stb) ezen az oldalon nem kínálunk frissítéseket, azok nem regisztrálhatóak."
Így meg már mindegy ha térkép nélkül veszem is! Mi az, hogy nem tudom frissíteni, így már drága!

Ez a bolt van még itt Debrecenben: http://www.mp4bolt.hu/index.php?cPath=55

[ Szerkesztve ]

(#1186) Tyren válasza Soma01 (#1185) üzenetére


Tyren
aktív tag

Nah ez szerintem már kicsit sok...
Per pillanat nem tudok így fejből mondani neked olyan PNA-t, ami ezt mind tudja, de ha van is, akkor biztosan nem 50k. Szerintem is PDA-ra lenne szükséged. Azokban viszont nagyon nem gyakori a TMC. Viszont ha arról le tudsz mondani, akkor használtan tudsz venni pda-t, és hozzá jutányos áron külső GPS vevőt. Szerintem meg is állna 50-ből.

Az iGo alapú navigációs rendszerekhez nem a Nav'N'Go, hanem az adott gép gyártója nyújtja a támogatást. Rendszerint a Nav'N'Go elküldi a gyártónak a frissítést, azok optimalizálják a saját rendszerükre, és pár hét késéssel felrakják a saját honlapjukra. Mondjuk ilyen sehonnani gyártók esetében nekem vannk kétségeim, mert még a nívósabbak esetében is hagy kívánni valót maga után a support.
Egyébként már béta verzióban van egy iGo klónokat is frssítő Nav'N'Go-s frissítőközpont. Ha az kész lesz, megoldódnak az ilyen gondok.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#1187) Soma01 válasza Tyren (#1186) üzenetére


Soma01
veterán

A belinkelt Logic Gear tudja ezeket. Ezért gondoltam, hogy nem sok amit kérek.
Amúgy lejebb adok ezekből ha kell, fő a navigáció.
Csak itt most a márka a lényeg, hogy az ne legyen gagyi, elsősorban ezért jöttem ide kérdezősködni.

(#1188) Kbali válasza Soma01 (#1187) üzenetére


Kbali
nagyúr

A linkelt gép sem tud dokot, pdf-et megjelníteni, nemogy szerkeszteni, mint te írtad igényként. Ezért próbálunk PDA-ra rábeszélni.
Ha nem gagyi kell, akkor továbbra is Garmin, Mio, ASUS, HP gépeket nézegess. TMC-s térkép még csak a Garminokhoz jött ki itthon.

(#1189) vagamo válasza Kbali (#1188) üzenetére


vagamo
őstag

Ősz frissítéskor a dobozos IGO8-hoz is elérhető lesz a TMC-s térkép!

Forrás: PDA mania

Van egy nekünk fontos mondat:

"Az iGO 8 dobozos változata például hamarosan kompatibilis lesz a hazai közlekedési információkkal."

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1190) Imy


Imy
veterán

Tudtok olyan GPS-t amin Wlan is van, és nem túl drága? Lehetőleg valami ne noname legyen, és win fusson rajt.

(#1191) Viktor0610 válasza Imy (#1190) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A GPS-ek általában nem WLAN-képesek. Nem PDA-ra gondoltál?

Itt van pár. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1192) vagamo


vagamo
őstag

Budapest dugók nélkül! TMC&GPS vs. GPS

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1193) Imy válasza Viktor0610 (#1191) üzenetére


Imy
veterán

Nem, GPS-re ami a Wlant is tudja. :K

(#1194) vagamo válasza Imy (#1193) üzenetére


vagamo
őstag

GPS nem tudja a Wlant! :W :W
A globális helymeghatározó rendszer a GPS
5 hasznos tipp kezdő GPS-ezőknek
Mi lesz az európai GPS-el?
Vajon ki lesz az ég ura?
GPS? Műholdak? Na jó, de mitől megy?

A III. világháború a GPS megszűnésével kezdődik
Köszönd meg: Sancho

PNA-ra gondolsz gondolom, de az sem tudja, csak a PDAk!

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1195) Imy válasza vagamo (#1194) üzenetére


Imy
veterán

Igen, igazad van, PDA kell, ami tudja a GPS-t, Wlant. :B

(#1196) Imy válasza vagamo (#1192) üzenetére


Imy
veterán

Ez az [Eten X500 Glofiish] tetszik, csak nem tudom, hogy érdemes-e 5.0-ás winel megvenni, illetve hogy mennyire lehet jó, valaki dicséri, valaki nem. :B

(#1197) vagamo válasza Imy (#1196) üzenetére


vagamo
őstag

Én olyat keresnék amiben nincs GSM!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1198) Imy válasza vagamo (#1197) üzenetére


Imy
veterán

Nekem az is kellene bene!Egyben minden, bármikor.... ;)
Másik választás HP Ipaq 614C...

(#1199) vagamo válasza Imy (#1198) üzenetére


vagamo
őstag

A teszt szeínt TUTI kis masina! :R :R
Nem ismerem ezeket a telefonokat/GPS minden egyben! Kérdezz meg valakit, hogy nav. közben is jól működik e a telefon? És vissza vált rendesen nav-ra? Jó tanács!

És a fóruma!

De már láttad, most vettelek észre! Bocs! :B :B

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1200) Imy válasza vagamo (#1199) üzenetére


Imy
veterán

Igen, olvasgattam róla.
Az az igazság, hogy olcsóbbat hozzá tudnék jutni, mert van HP-s kedvezményem, csak még mindig bizonytalan mikor kapom meg. :U
Ezért gondoltam az eten-re, kicsit olcsóbb is lenne mint kedvezménnyel, de lehet minőségben,tudásban pedig nagy lemadadásban lennék vele aHP-val szemben.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.