Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1451) Tosee válasza Seraph 16 (#1449) üzenetére


Tosee
őstag

a Wayteq N770-ben már 64mb rom van!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1452) Seraph 16 válasza Tosee (#1451) üzenetére


Seraph 16
őstag

N770
Amúgy én is láttam már olyat, hogy 64-et írtak neki :F Nem tom mi az igazság...

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#1453) runner 125 válasza Tosee (#1451) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyébként valóban érdekes..van ahol 64-et írnak,van ahol 32-t.. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1454) Tosee válasza runner 125 (#1453) üzenetére


Tosee
őstag

hát igen ez valóban érdekes! Csütörtökön érkezik meg azt mondták, úgyhogy ha kézhez kapom akkor megírom, hogy végül is mennyi az annyi!

köszi a válaszokat mindenkinek!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#1455) Chalez


Chalez
őstag

Carrera 430 erről a készülékről esetleg tud valaki infókat? Megérheti...?

(#1456) runner 125 válasza Chalez (#1455) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hm,soha nem hallottam.
Minden esetre érdekes a képernyő arány..nem is tudom elképzelni a 320x240-es felbontást.. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1457) Chalez válasza runner 125 (#1456) üzenetére


Chalez
őstag

A 430-asra ezt írja: * 4,3” érintőképernyő LCD 480X272 felbontással
Amit te írtál, az az alatta lévő kisebb változat...

(#1458) runner 125 válasza Chalez (#1457) üzenetére


runner 125
nagyúr

Upsz,valóban :)

A Wayteq szvsz jobb márka (legalábbis nálunk már bevált)
A 4,3"-os is ilyen árban mozog, pl: Wayteq N720
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1459) Chalez válasza runner 125 (#1458) üzenetére


Chalez
őstag

És a Wayteq N770 milyen lehet? :U

(#1460) runner 125 válasza Chalez (#1459) üzenetére


runner 125
nagyúr

A 2gb memória hasznos lehet (film,zene,képek)
De bővebb infót/tapasztalatokat a topikjában kaphatsz. (Ez BT-s verzió topikja,de biztos van sima 770-es tulaj is)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1461) Lotusz


Lotusz
tag

hali, karácsonyra szeretnék faternak gps-t, szerintetek 20k körül lehet viszonylag normális gps-t kapni, és ha igen mit ajánlatok?

előre is köszi

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist.

(#1462) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Én is most állok GPS vásárlás elött. Azt szeretném kérdezni hogy mellyiket vegyem,ami nem túl drága,de viszont pontosan navigál,és megbizható is.

(#1463) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Tudtok ajánlani egy bluetooth-os GPS vevőt?
Netbookhoz lenne, fontos hogy az akksija sokáig bírja.

"Csak úgy mondom"

(#1464) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok! :)

Főnököm szeretne venni egy jó kis gps-t és megkért, hogy járjak utána. A gond az, hogy én sem vágom a témát, nekem sosem volt és nem is foglalkoztam eddig vele.

Nagyon jó lenne, ha tudnátok segíteni. Azok a készülékek főleg előnyt élveznek, melynek a szoftvere a netről frissíthető (torrent, stb. ). :DDD

Előre is köszi!

Lauda

(#1465) Lauda


Lauda
félisten

Milyen jól pörög ez a topik. :DDD

(#1466) Csonthulye


Csonthulye
csendes tag

Sziasztok. Kinéztem egy garmin nüvi 250W-t de állitólag nem tud magyarul. "Bemondja az utcaneveket (magyar nyelven nem elérhető)". Vagy ezt én értettem félre és tud magyarul, csak az utcaneveket nem? :D De az meg hülyeség. hogy is van ez?

(#1467) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Valaki? :O

(#1468) runner 125 válasza Csonthulye (#1466) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az h beszél-e magyarul a navigációs szoftveren múlik-Az Európába szánt (pl.) IGO-k tudnak magyarul. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1469) runner 125 válasza zsolt1129 (#1462) üzenetére


runner 125
nagyúr

Igazából csak egy picit kellene visszaolvasni.. ;)
Ha olcsón akarsz/jót; Wayteq modelljei,ha kiválót szeretnél/többet szánsz rá a Garmin PNA-i közül válogass.
Pontosság?! A PNA-k között sztem nincs pontatlan..

Lauda

A fentebbi vonatkozik rád is.
Senior-ként tudhatnád h PH!-n a warez tiltott, a frissítéseket a navi. szoftver gyártó oldaláról letudod tölteni.

Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1470) zsolt1129 válasza runner 125 (#1469) üzenetére


zsolt1129
addikt

Oké. Köszönöm a segitséget :R

(#1471) Lauda válasza runner 125 (#1469) üzenetére


Lauda
félisten

Tudom, de önmagában a torrentnek semmi köze a warezhoz. :) Köszi az infót! :K

(#1472) owon


owon
csendes tag

Sziasztok. Kinéztem egy Mio moov 370-est de egyesek szerint nem a legjobb és pontatlan, pedig TMC funkció is van benne. Garmin nüvit ajánlottak mert hogy sokkal jobb technológiákat használ, de én már úgy össze vagyok keverve. Nem sokat foglalkoztam a témával, nem értek hozzá. Most akkor mi nem jó a Mion?

www.kapcsolasok.hu - Ha érdekel az elektronika...

(#1473) zolkovi


zolkovi
csendes tag

engem az érdekelne hogy létezik e bicajra rakható.. ;)

[ Szerkesztve ]

csüsz

(#1474) runner 125 válasza zolkovi (#1473) üzenetére


runner 125
nagyúr

Léteznek kimondottan bicajos/motoros GPS-ek,csak olyan tartókonzollal.(drágábbak) De tudsz külön is vásárolni kormányra fogatható tartókonzolt.
Üdv.M

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1475) Ajax79


Ajax79
csendes tag

Sziasztok ! Az lenne a kérdésem, hogy melyik a jobb szerintetek? Az első : Wayteq N770 BT vagy a 2. : carrera 430 bt+fm ? 3.: Traveller C800 black/silver bt+ fm Hasonló árkategóriában mozognak (28-35000 ft) Előre is köszönöm válaszotokat.

(#1476) Kbali válasza owon (#1472) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az új Moov szoftverre sokan panaszkodnak, nem az igazi, a Garmint most jobban ajánlanám, az ingyen frissíthető magyar térképek miatt pedig különösen. A keresztutcák bemondása nem működik magyarul, de persze kiírni kiírja.

(#1477) Kbali válasza Csonthulye (#1466) üzenetére


Kbali
nagyúr

lásd 1476.

(#1478) Kbali válasza Lauda (#1464) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csak navigációra kell vagy kell más funkció is. Milyen térképekkel (csak Magyarország vagy EU, Kelet-EU)? A hivatalosan vásárolt szoftverek frissíthetők a netről, nem kell torrent, hanem a hivatalos site-okról (Garmin, iGo, Mio).
Mi a keret rá? Ha ezeket sikerül belőni, akkor tudunk javasolni konkrét márkát, típust is.

(#1479) sirály69


sirály69
őstag

Már vagy 4 hónapja használok 1 Carerra 430 jelzésű gépezetet...
Nekem nagyon bejön. A Mio 350 elbújhat mögötte!
Budapesten a keskeny utcákban sem veszítette el a műholdakat!
( Na jó! Csak 1x, 2x... :DDD )
Több barátom is vett, és mind nagyon elégedett!
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Szerver Hosting Debrecenben

(#1480) géza363


géza363
csendes tag

sziasztok!

[link] ezzel vkinek tapasztalatok?
most készulok egy PNA-t beszerezni,ez egész jónak tunik az árához képest. Tud vki véleményt mondani,mennyire állja meg a helyét pl.garmin-hoz képest? (pontosság,gyorsaság,térkép és firmware frissítés...)

(#1481) runner 125 válasza géza363 (#1480) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!
Lehet h nem itt írták,de valahol mint ha olvastam itt PH!-n h edigitalba pont ugyanazzal a hibával vitt vissza 2 emberke egy ilyen Navon-t.. :F
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1482) Viktor0610 válasza runner 125 (#1481) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt olvastad, csak nem tudom, hol. :D

Samsung Galaxy A54

(#1483) géza363 válasza runner 125 (#1481) üzenetére


géza363
csendes tag

OK,koszi a válaszokat... azthiszem mégiscsak Asus R300 lesz

(#1484) runner 125 válasza géza363 (#1483) üzenetére


runner 125
nagyúr

Asus-ban biztos nem fogsz csalódni. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1485) géza363 válasza runner 125 (#1484) üzenetére


géza363
csendes tag

meglett az R300, proba: Győr-Pozsony /városokban is az eredmény=tetszik!!!
gyorsan talál muholdat,pontos konnyen kezelheto és jó a térkép :))
a tobbi funkció tesztje (fm modu,BT) még várat magára

(#1486) tboy120


tboy120
csendes tag

Hali! Talán nem is gondolja senki, de én is GPS-t szeretnék venni. :W Három jelöltem van, ha vki tud ezekről a ketyerékről valamit, akkor ne fogja vissza magát. A Garmin Nüvi 255 WT-ről elég sokat és elég jókat olvastam, szóval ez az egyik. De kíváncsi lennék a másik két "versenyzőre" is. A Navon N550-re, illetve a IconX G400-ra is. Szóval szívesen olvasnék bármilyen véleményt a jelöltekről. A Navonra (bár azt hiszem a 350-re) írta valaki, hogy Pesten elvezette... Pedig leginkább oda kellene ugye, akárcsak a TMC - ha működik valóban - ami meg áldás lehet a dugókban.

[ Szerkesztve ]

(#1487) runner 125 válasza tboy120 (#1486) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezen típusok közül mindenképpen a Garmin-t ajánlom. :K
Pár hsz.-sal fentebb írtam h Navon-t már vittek vissza ugyanazzal a hibával. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1488) gábriel


gábriel
csendes tag

Sziasztok!
Én régész vagyok és a munkámhoz szeretnék venni egy GPS-t.
Elvárások vele szemben: ez lehet, hogy közhelyes, de rendkívül precíz koordináták megadása az eddig használt földi műszerekhez képest minimum azonos, vagy jobb hiba határral.
Lelőhelyek felderítése, terepbejárás során rengeteg adatot tudjon tárolni. Lesz, hogy napi 8-10 órát kell használnom. Ez lenne az első ilyen gépem. Legyetek szívesek tanácsot adni, hogy milyent lenne érdemes választanom. Előre is köszönöm!

(#1489) runner 125 válasza gábriel (#1488) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szia!

A Garmin/Asus gépek megbízhatóak/pontosak. :K
Azt viszont gondolom tudod h akkuról annyit nem megy el.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1490) zsolt1129 válasza tboy120 (#1486) üzenetére


zsolt1129
addikt

Igen én irtam :D
De azóta többször vittem magammal a készüléket és jól navigált. Az Könyves Kálmán krt-n jön elő ez a hiba,mikor is nekem egyenesen kelett volna mennen ő meg elnavigált Ferihegy fele,ami ugye gyorsforgalmi út és mennem kelett vagy 10km-t mire visszatudtam fordulni :W Van valami hid és azt nem nagyon szerette,de elötte is és utána is tökéletes volt. Előfordul az ilyen.

(#1491) tboy120 válasza runner 125 (#1487) üzenetére


tboy120
csendes tag

Még egy kérdés. Tud-e valaki valamit erről a TMC-ről vagy mi a fenéről? Ha jól értettem, akkor ez valami dugókerülő rendszer lenne, de a Garmin Nüvi 255 WT esetében ez kb plusz 20 ezres felár. Működik ez a rendszer? Megér ennyivel több pénzt? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1492) sirály69 válasza tboy120 (#1491) üzenetére


sirály69
őstag

Tényleg egy forgalmi információkat közlő rendszer DE...
Jó magyar szokás szerint itthon egy olyan rendszerben működik amely van amikor 1-2 nap múlva jelzi a problémát!( Vagy 1 régen megszünt lezárást még mindíg lezárásnak jelöl.)
Ha a hazai utakon használnád, szerintem felesleges rákölteni.

Szerver Hosting Debrecenben

(#1493) zsolt1129 válasza sirály69 (#1492) üzenetére


zsolt1129
addikt

Nem is tudom már hol olvastam róla egy tesztet. Állitólag vannak még benne bugok,de reméljük hogy idővel javitják illetve elérhetőbbb árfekvésbe kerülnek,ezek a készülékek.

(#1494) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sziasztok!
Volna egy eladó Holux M-1200-es Bluetooth és USB-n keresztül kommunikáló gps-em!
Használható Mobilhoz, PDA-hoz, Számítógéphez.
Akit érdekel privizzen!
Üdv

(#1495) belorusz11


belorusz11
csendes tag

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni és elnézést, hogy belekontárkodok visszaolvasás nélkül, de már rengeteg fórumot átolvastam és nem igazán kapok választ. GPS-t keresek, természetesen a klasszikus paraméterekkel (pontos hazai térkép a nyugat-európai mellett, megbízható használat, elfogadható költségű frissítés). A problémám az, hogy természetjáráshoz is szeretném használni, de erről egyenlőre nem találtam információt. Szerintetek létezik ilyen készülék?
Előre is köszi a segítséget.

(#1496) Kbali válasza belorusz11 (#1495) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ebben az esetben olyat kell keresned, amelyikre a turistatérképek is feltölthetők.
Javaslom nézz körül a turistautak.hu-n, hátha adnak hasznos tanácsokat.

(#1497) Picco


Picco
addikt

milyen gps-t erdemes venni 35k kornyeken?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1498) Kbali válasza Picco (#1497) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mire szeretnéd használni, milyen térképszettel, van-e különleges igényed, stb... Nem csak az ár a döntő.

(#1499) Neoka


Neoka
aktív tag

Sziasztok!

Az ICONX G300-ról mik a vélemények?
Navigálásra használható?
IGO 8 3d-ben fut rajta? (akadás nélkül)
Mennyire pontos?
A TMC-hez kel külön antenna hozzá, vagy ebben már alapból benne van?

Itt olvastam róla, hogy nem az van benne amit írnak, de az nem derül ki, hogy navigálásra használható-e?
[link]

(#1500) Kbali válasza Neoka (#1499) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én itt érdeklődnék.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Milyen GPS-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.