Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#169439) Annerion


Annerion
csendes tag

Üdv!

Ismét a segítségeteket kérném!

1. Mire kell?

Anyám eredeti szakmája fényképész, anno a 90-es években fényképzett még analóg filmre, de újabban érdeklődik a digitális fotózás iránt! Arra gondoltam a régi gépét felfejlesztem neki, hogy alapszinten el tudjon kezdeni photoshopban, lightroomban mókolni.

2. -3. Meglévő és új alkatrészek (anno ti raktátok össze, köszi memrandj, IMIIKE1998 :) )

Lap:Asrock H81M-HDS (maradna)
Proci:Intel Pentium G3220 (kuka) >> i7 4770 helyette, vagy hasonló
Ram: Kingston HyperX Fury 4Gb (kuka) >> Kingston 2x8 GB DDR3 1600mhz, vagy hasonló
Vga: Ati Firepro V 1GB (kuka) >> Gigabyte GTX 960 4GB vagy hasonló
Táp: Fsp 400W Hexa+ (maradna)
Ház: Cooler Master N200 (maradna)
SSD: 120GB Samsung Evo 840 SATA 3 (maradna)
HDD: 500Gb Toshiba talán...

+ kellene egy webkamera
+ kellene egy IPS FHD monitor talán ez? DELL U2410F LCD

4. Mivel nem tudom mennyire lesz komoly az ügy ezért minél kevesebből szeretném megoldani. Belépő szintre lövünk. Eddig ez kb 90 - 100k. Mint látható használt alkatrészekben gondolkodom!

Jólvan ez így? ;)

Előre is köszi a választ! Hála és písz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.