Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#440) HaZse válasza Zwodkassy (#439) üzenetére


HaZse
őstag

Köszönöm ez a kimerítő választ. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem igazán otthoni felhasználásra szánták, DE mivel számpmra megfelelő routert nem találtam, amit csak bedugok és megy. Kipróbáltam már sokféle routert, de az én igényemnek nem jöttek be.

Szerencsére időm van, mert itthon dolgozok és ez a fajta tanulás nem vesz el időt a családtól.

Mivel 1995-ben végeztem prog/mat szakon Szegeden, ezért a programozás nem áll tőlem messze. Igaz, a hálózati dolgok nekem újak, de szívesen tanulok és próbálom megoldani azokat a problémákat, amik nekem fontosak az itthoni hálózat működéséhez.

(Kaptam segítséget, amit áttanulmányoztam és az eddig beállított dolgokkal szerencsére tisztában vagyok).

A tanfolyamot majd lehet, hogy elvégzem, de ehhez jelenleg nincs meg az anyagi hátterem. (pl.: ház felujítás)

Ui.: Szerencsére nem gázoltál a lelkivilágomba. :D

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.