Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10013) bacus


bacus
őstag

Hagyjuk, nem kezdeném elölről leírni, ha érdekel, olvass vissza kicsit. A mikrotik által generált certet nem eszi meg a win kliens. (most!, mert évek óta használom és nem volt ilyen gondom vele) A baj, hogy 70 szervert állítottam át az elmúlt napokban, párat kiszanáltam, akik már nem is ügyfeleim, de még mindig becsatlakozott a szerverük, amit még én tartottam karban) nem akarom újra kezdeni. Buta, sőt ostoba módon a végére hagytam a win klienseket, illetve nem próbáltam ki win10-el ill. 2016 szerverrel. Mivel régen ez ment mint az álom, illetve win7 alatt talán le is teszteltem a cert létrehozása után, eszembe nem volt, hogy gond lesz. Inkább kiirtom a windowsokat :), ez hosszabb távon többszörösen is megtérül. :D
(ja és androidról is hasít, persze nincs mit csodálkozni, az se ms..)

De kíváncsi volnék, hogy egy legújabb stable ROS-on frissen generált certel is megy e nálad.
Ha lesz időd és kedved akkor próbáld ki, ha nem lesz a régi működő cuccok nem érdekelnek. :( Nekem is mennek a régiek.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.