Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4501) szabonagyur válasza zsoltzsolt (#4500) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lent a Onedrive ikonra katt, beallitasok es unlink this Pc

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4502) zsoltzsolt válasza szabonagyur (#4501) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi!
Nem találtam olyat. Végül egy World fájlban kiléptem a fiókbók, így már nemjelent meg a vállalati OneDrive. A magán, sima OneDrive esetében amit írtál működött, volt ilyen, le is tudtam választani a laptopot a fiókról, a vállalatinál macerásabb volt.

(#4503) Jarod1 válasza zsoltzsolt (#4500) üzenetére


Jarod1
addikt

jelentkezz ki.

(#4504) szabonagyur válasza zsoltzsolt (#4502) üzenetére


szabonagyur
félisten

Pedig ott van az, cégesem van :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4505) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

egyszemélyes office 365-öt hány gépemre tehetem fel hivatalosan?
Főbb jellemzőknél a több eszközön is használható rész nekem nem egyértelmű

[ Szerkesztve ]

(#4506) gulyasa válasza Sanyi.mTs (#4505) üzenetére


gulyasa
őstag

Ha lentebb tekersz az oldalon, a "Kiemelt kérdések"-nél megtalálod a választ:
A Microsoft 365 Családi csomagot 5 másik, Önnel egy háztartásban élő személlyel oszthatja meg, azaz összesen 6 ember használhatja. A Microsoft 365 Egyszemélyes csomagot egy személy használhatja.
De lehet, hogy ha több gépre telepíted, akkor mindegyiken ugyanabba a fiókba kell bejelentkezned... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4507) Sanyi.mTs válasza gulyasa (#4506) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

igen, több gépre tenném fel és mindegyiken ugyan azzal a felhasználóval jelentkeznék be.

(#4508) szabonagyur válasza Sanyi.mTs (#4507) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egy számítógépre telepítheted és használhatod. A több eszköz azt jelenti telefon, tablet stb.

Felrakhatod több gépre, de mindig be kell lépned egyesével amelyiken akarod használni, aktívan nem lehetsz bent egyszerre.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4509) #42556672 válasza Sanyi.mTs (#4507) üzenetére


#42556672
törölt tag

5 eszközön/számítógépen használhatod egyidőben de telepítheted több eszközre is. Mindig azonban csak 5 lesz aktivált. Ebben az 5-ben a telefonjaid és a tabletjeid is benne vannak. Elvileg egy személyhez kellene, hogy kötődjenek.

(#4510) szabonagyur válasza #42556672 (#4509) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egyszemélyes verziót vesz, nem családit.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#4511) #42556672 válasza szabonagyur (#4510) üzenetére


#42556672
törölt tag

Tudom!

(#4512) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Microsoft 365 előfizetés lehet akár négy évre előre is? XBOX GamePass esetén limitálva van 3 évben, ezért kérdezném. :F

(#4513) moleculez


moleculez
veterán

Sziasztok! Wordben írom a matek beadandót, és kifejezetten nem gépelni kell (aminek igazán örülök), hanem kézzel írni. Használok egy kis digitális rajztáblát, viszont a sima rajzolás módban 4-5 oldal alatt 2-3GB RAM-ot eszik így, ami nem baj, mert van 16, csak elkezd iszonyat lassulni. Ha kikapcsolom az auto mentést valamivel jobb. Hogy tudok ezen javítani? Valami boxok beszurasaval érdemes foglalkozni? Gondolom rosszul használom , vagy nem tudom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4514) Kékes525


Kékes525
félisten

Windows 10 2004 Build: 19041.331. Valószínűleg lefagyott az Office 2019 Professional Plus telepítője. Már legalább 10 perce ezt mutatja:

Gratulálok a Microsoftnak! :W

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4515) #42556672 válasza Kékes525 (#4514) üzenetére


#42556672
törölt tag

Nem fagyott le, ez néha konkrétan egy óráig is eltarthat, ne lődd le várd ki.

(#4516) Kékes525 válasza #42556672 (#4515) üzenetére


Kékes525
félisten

Már késő, már lelőttem. :D Ilyenkor mi van? Mit csináljak?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4517) Kékes525 válasza Kékes525 (#4516) üzenetére


Kékes525
félisten

Leszedtem az Revo Uninstaller Pro-val és újra telepítettem. Most gyorsan települt. Viszont ott hagyott egy alakot semmi bezárási lehetőséggel.

Csak indíthatom és szüneteltethettem a lejátszást, nincs bezárási lehetőség, másrészt a klippen semmi szöveg. Pontosan azt sem tudni mi ez. Elképesztő.
Windowsból betudom zárni az ablak bezárásával, de azért a bezárást egy programon belül kellene megtenni. Felíratok pedig miért nincsenek? Ilyen gagyi programot még nem láttam.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4518) zolee001 válasza Kékes525 (#4517) üzenetére


zolee001
őstag

Mindenféle szir szar helyett
https://support.microsoft.com/en-us/office/uninstall-office-from-a-pc-9dd49b83-264a-477a-8fcc-2fdf5dbf61d8

(#4519) Kékes525 válasza zolee001 (#4518) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi. Az azért erősen elgondolkoztató, hogy eleve miért nincs ez benne az office csomagjába, miért kell külön letölteni? Nem egy olcsó program.

Azért a Revo-t nem nevezném szír-szarnak, először mindig a gyártó unintalljával szedi le, azután a maradékot a beállítás erősségétől függően. Probléma még sohasem volt vele, de nem is igazán lehet, mert menti a regisztryt és visszaállítási pontot is csinál.

Lehet, hogy félreértetted azt az ablakot, amit betettem az előző hozzászólásomba. Az nem az uninstalállás után maradt, hanem az újra telepítés után. Azaz nem a Revo hibája, hanem a Microsofté. Az Office telepítője hagyta ott, miután az uninstalállás után rendesen feltelepítette az office-t. Valami office bemutató lenne, de annak katasztrofális.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4520) zolee001 válasza Kékes525 (#4519) üzenetére


zolee001
őstag

Az MS ,hogy miért ugy csinálja a program setupokat ahogy, azt tölük kell megkérdezni,3 féle office installer van és hozzá uninstaller
Egy szabvány Office telepités manapság beavatkozás nélkül zajlik (föleg a click 2 run esetében)

Az,hogy ki milyen 3rd party mágiákkal szemeteli tele a gépét az meg magánügy,én semmilyenekkel igy problémám sincs

(#4521) #42556672 válasza Kékes525 (#4519) üzenetére


#42556672
törölt tag

Több száz gép telepítése után bizton állíthatom, hogy nem tipikus a problémád, konkrétan még sosem láttam...az első telepítésnél nem kellett volna megszakítani mert onnan jön a gányolás.

(#4522) Kékes525 válasza #42556672 (#4521) üzenetére


Kékes525
félisten

Lehet, hogy leszedem a hivatalos uninstallal és újra felteszem, de a programok működnek rendesen.
Azért állítottam meg, mert 96%-on megálltnak látszott a telepítés. Sokat vártam és semmi sem történt. A feladatkezelő sem mutatott semmilyen aktivitást. A processzor idő nulla volt.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4523) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Tudna valaki segíteni nekem, akinek van MS Word? /nekem nincs/
Egy angol pdf file-t kellene lefordítani magyarra vele.
Itt van hogy kell. /másik 3 nem működik/
Pdf-ben kellene vissza is /nem kép formátumú pdf /msw tudja konvertálni/
Ha kell a docx filet is el tudom küldeni amit online kell konvertálni.

(#4524) #42556672 válasza lanszelot (#4523) üzenetére


#42556672
törölt tag

Milyen minőségű fordítást vársz ettől? Szerintem értelmezhetetlen lesz.

(#4525) lanszelot válasza #42556672 (#4524) üzenetére


lanszelot
addikt

Google fordító jól fordítja, csak a képeket kihagyja, anélkül pedig semmit se ér. Egy használati útmutatóról van szó. Tehát nem kell tökéletes legyen.

(#4526) andreas49 válasza lanszelot (#4525) üzenetére


andreas49
senior tag

Ha tettél volna fel anyagot, akkor, lehet már kaptál volna vissza kész doc-ot.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#4527) lanszelot válasza andreas49 (#4526) üzenetére


lanszelot
addikt

itt van erről a pdf -ről lenne szó

(#4528) andreas49 válasza lanszelot (#4527) üzenetére


andreas49
senior tag

A file átalakítása *.doc szerkeszthető formátumban kész, az ábrákkal együtt.
Azt ne kívánd, hogy 183 oldal fordítását elvégezzem. Ha küldesz privátba egy email címet, akkor átküldőm.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#4529) lanszelot válasza andreas49 (#4528) üzenetére


lanszelot
addikt

#4523 -as írásomban ott van hogy automatikusan hogy kell lefordítani. Az első a 4 közül. Csak 5 perc az egész.
Írtam, hogy a másik 3 nem működik.
Doc formátummal nem tudok mit kezdeni, mert nincs MS word -öm, ha lenne megcsinálnám magam.
A végén pedig nem doc ba kell menteni hamem pdf be. /De nem nyomtatás és úgy pdf, mert úgy nem jó/

(#4530) zolee001 válasza lanszelot (#4529) üzenetére


zolee001
őstag

https://office.live.com/start/Word.aspx
Közel 10+ éve van böngészüben futo ingyenes word
Bejelentkezel az MS accountoddal és kész

(#4531) lanszelot válasza zolee001 (#4530) üzenetére


lanszelot
addikt

Se a Safari, se a Chrome, se a Firefox nem nyitja meg nekem.
De benne van a fordító rész amit a leírás mutat?
/szerintem az a teljes progiba van benne rendesen, de sose láttam, csak gondolom/

(#4532) zolee001 válasza lanszelot (#4531) üzenetére


zolee001
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4533) lanszelot válasza zolee001 (#4532) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezek egyik se működik. Max 30 oldal, max 50 oldal ..stb
Ezért kell a MS word

Sikerült megnyitni az online MS word -t , de az se működik, havi előfizetés kell hozzá /ott is oldal korlát van/

(#4534) zolee001 válasza lanszelot (#4533) üzenetére


zolee001
őstag

https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/try/microsoft-365-free

(#4535) lanszelot válasza zolee001 (#4534) üzenetére


lanszelot
addikt

Egy fordításért nem fogok bankszámlát stb adatokat megadni
Ha segít vki segít, ha nem nem

(#4536) andreas49 válasza lanszelot (#4535) üzenetére


andreas49
senior tag

Olyanban kéred itt a segítséget. amiért egy fordító cég 100 eFt alatt meg sem néz.
A pdf-be visszaállításhoz kemény fizetős programra van szükség. Azért ajánlottam fel, hogy *doc formátumban megküldőm és "5 perc" alatt megoldhatod. Amúgy a max. oldalszám a fordítóknál megoldható tördeléssel. (az első résznél ezt alkalmaztam)
Amúgy ilyen fordító programok által készített fájlokban nem sok köszönet van. Így nem adnám ki a kezemből
Jó munkát hozzá.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#4537) lanszelot válasza andreas49 (#4536) üzenetére


lanszelot
addikt

Te miről beszélsz?
PDF - portable document file , minden tud ebben a formátumban menteni ingyen, még a MSW is File, save as, és ott kiválasztod pdf - tessék itt van
De még a böngésződ is tud pdf -be menteni ingyen, Print - sava as pdf
Kettő között az a különbség, hogy a második nem szerkeszthető, mert kép ként menti

Hol kérnek pénzt a google fordítóért?

A 70 éves édesanyámnak kell, mert megvette első okos telefonját. Szerintem nem lesz gond hogy ha így adom ki a kezemből.

Doc formában azért nem jó, mert én nem MSW -el nyitom meg és minden szét csúszik- mászik, tehát használhatatlan lesz.
Ezért létezik a PDF mert az mindenhol ugyanúgy nyílik meg, az utolsó utáni programon is, mivel maga a file tartalmazza a formázási adatokat, betűtípust, és mindent /ezért nagyobb is a mérete/

(#4538) Fire/SOUL/CD válasza lanszelot (#4537) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Sajnos a Word sem fogja lefordítani, mert amit korábban linkeltél metódust, abból 2 dolog kimaradt
1. Külön kell telepíteni az MS Translator-t a Store-ból (ez még nem gond, hisz ingyenes)
2. Csak meghatározott mennyiségű MONDATOT lehet kijelölni fordításra, tehát azt nem tudja, hogy az összes oldalt kijelölöd, mert egyből hisztizik, hogy túl sok "karakter" van kijelölve.

Az a megoldás, hogy elküldöd fordításra (van ilyen opció a WORD-ben), ott meg a képek nem látszódnak...

Nem tudom, de az nem lehet opció számodra, hogy online formában, MAGYAR HTML-ben elérhető a leírás? :U Moto G8 Plus - User Guide (HTML) - Magyar
(Tudom, jobb lenne egy magyar PDF, de azt is feltételezem, hogy sok oldalra nincs is szükség, esetleg a fontosabb oldalakat ki lehet nyomtatni avagy a HTML-ből a szükséges oldalakat copy-paste-l beillesztgetni word doksiba(word minden kijelölt HTML részt mindenestül(linkek, képek, animációk stb stb) tökéletesen be tud illeszteni)...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4539) andreas49 válasza lanszelot (#4537) üzenetére


andreas49
senior tag

Ha ennyire tudod a kérdéseidre a választ, akkor miért nem magad csinálod? (a word csak ürügy)
Részemről ennyi.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#4540) zolee001 válasza lanszelot (#4535) üzenetére


zolee001
őstag

https://vmlabblog.com/2018/08/how-to-create-a-free-office-365-subscription-without-creditcard/

(#4541) merqree válasza lanszelot (#4537) üzenetére


merqree
őstag

Magyar nyelvű leírás nélkül nem szabad/tilos Magyarországon terméket forgalomba helyezni. Ott kellene reklamálni, ahol vette(d).

(#4542) lanszelot válasza Fire/SOUL/CD (#4538) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen. :R
Mac OS -emen fent van a MS Word , nem telepítettem semmit, és minden úgy van ahogy a leírásban, nem kell semmit letöltenem, innen tudom a hogyant, de a mac-es MS Word soha de soha se működött jól.
Választhatok, hogy kijelölt, vagy teljes dokumentum, tehát az se igaz, hogy nem tudja a teljest.
Sajnos az Mac OS word -öm régi, és a doc file-okat is rosszul nyitja, docx -ot meg pláne.
A libre office jobban nyitja meg, de az se jól. Meg kellene ismét venni, de régen is ment a kukába, azaz sose tudtam rendesen használni. Libre Office, és Open Office megold mindent ami nekem kell.

Nagyon sok opciót átrágtam magam mire ide jöttem, nem ez volt az első dolgom.

A web-es fordítás jó lenne, de azt az erdőben nem tudja megnézni, amikor fényképezni szeretne és valamit nem tud, ha pl elnyomott valami, hogy hogyan vissza.
Nem mai csirke, így kell neki a segítség. Sajna onnan felhívni se tud.
Nem olyan fontos, mert otthon már meg tudja nézni, illetve online én is tudok neki segíteni, csak örömet szerettem volna neki okozni, hogy biztosabban használja. Ne féljen ide, vagy oda bökni.

zolee001:
Az ingyenes humbugost kihagynám. Egyáltalán az ingyenest is kihagynám. Semmi sincs ingyen. Tele pakolja reklámmal, felugráló bizével, ide nyúl, oda nyúl...nem köszönöm. Eszembe sincs megvenni.
Amúgy, majd szeptemberben vége a bezártságnak, és ha vissza lehet menni, meló helyen lesz, de gondoltam, addig hátha valaki /lehet addigra már nem is kell/ :)

merqree :
ezt te harcold le velük szerintem, hátha neked sikered lesz a jogi dolgokkal. Motorola Hungary így keresd őket /fb-on is fent vannak/. Sok sikert.
A vegyél másik telefont, nem opció, nem sorolnám a miértet.

andreas49:
Tökéletesen látod a helyzetet. Ha nem akarsz segíteni, nem kötelező, kérést raktam fel, ha nem érdekel, ugord át.
Köszönöm szépen :)

(#4543) #86564352 válasza lanszelot (#4542) üzenetére


#86564352
törölt tag

Office 365-re van egy hónap próbaidőszak.

(#4544) lanszelot válasza #86564352 (#4543) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget, megkaptam a lefordított verziót :R

(#4545) pilóta


pilóta
nagyúr

Sziasztok!

Van négy office 2007-em, négy céges gépre telepítve, de az egyik gép megmakkant, nem éri meg foglalkozni vele, lecserélem. Viszont azt hogy tudom kideríteni, hogy melyik volt az a termékkulcs, ami az elromlott gépen volt? Kézenfekvően a három működőét kellene kideríteni, és ami megmarad az a negyedik, de hol tudom megnézni, hogy melyik gépen melyik kulcs lett telepítve?
Vagy ne foglalkozzak vele, telepítsem random az egyiket, hiszen mind a négy számlás, jogtiszta szoftver (szép műanyag dobozom is van hozzá meg miden), megvannak a számlák is, és ha esetleg ellenőrzik, akkor ott van a négy számla?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4546) gulyasa válasza pilóta (#4545) üzenetére


gulyasa
őstag

Elvileg létezik erre program, a LicenseCrawler, de még azt én sosem használtam... :F
https://www.softpedia.com/get/System/System-Info/LicenseCrawler.shtml

Szerk.: Természetesen, az lenne a legegyszerűbb, ha azon az "elromlott" gépen tudnád használni, de ha egyáltalán nem működik, akkor marad a másik három gép, aztán kizárásos alapon meglesz a negyedik licensz.
Gondolom ha megvannak a dobozok, akkor az azokon lévő matricákon rajta kell lennie a licenszeknek is.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4547) #64791808 válasza pilóta (#4545) üzenetére


#64791808
törölt tag

Aida64

Amugy... 2007??

(#4548) pilóta válasza #64791808 (#4547) üzenetére


pilóta
nagyúr

Tényleg, aidára nem is gondoltam. :R
Mivel ez van kifizetve, és tökéletesen teszi a dolgát, és még soha nem merült fel, hogy kellene valami, amit ez nem tud, de az újabbak meg tudnak, ezért ja, 2007...

gulyasa: Köszi, ezt is megnézem. :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4549) gulyasa válasza #64791808 (#4547) üzenetére


gulyasa
őstag

Nálam is O2007 volt a gépen sok-sok éve... "hivatalos" serial-al... ;) Persze... :D

Azóta használok O365-öt, mióta a gyerek oktatási azonosítójával ingyen hozzá lehet jutni/használni. :C

Szerk.:
pilota: Utóbbi időben már voltak olyanok, hogy a munkahelyi hálózatról származó, szűk körnek szóló, csak jelszó birtokában hozzáférhető dokumentumokat itthon már nem tudtam megnyitni a 2007-el, mert nem tudta kezelni azokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#4550) pilóta válasza gulyasa (#4549) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nekem ilyen gondom szerencsére nincsen, menni fognak ezek még 10 évig :D

Aida64 bevált. Igaz, hogy a triál csak az első 5 karaktert mutatta, de az alapján be tudtam azonosítani, melyik nincs telepíte sehová.

Aki él és nem boldog, az téved!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.