Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4101) MZsoltee válasza merqree (#4100) üzenetére


MZsoltee
veterán

Vagy kapok 2000 ft-ért egy kulcsot, amit addig használok, míg nem telepítem újra a gépet. Ami egy átlag, főleg irodai használat esetén 1-3 alkalommal szokott megtörténni. tehát max 8k gépenként, de lehet megúszni 4kból is.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#4102) zolee001 válasza MZsoltee (#4101) üzenetére


zolee001
őstag

Pontositok,veszel egy kamut és addig használod amig tudod illetve él valamint bukod a fileaidat bármikor vagy használsz originalt

(#4103) MZsoltee válasza zolee001 (#4102) üzenetére


MZsoltee
veterán

Miért buknám a fájljaimat? És ez miért kamu? Ha az lenne, gondolom a microsoft is fellépne ellene.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#4104) zolee001 válasza MZsoltee (#4103) üzenetére


zolee001
őstag

Meguntam már ezt,hónapok óta ezekröl van a topicban szó

(#4105) _ ĐanieL™ válasza zolee001 (#4104) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Igen, de azt hogy az összes használt kulcs kamu, te nyomatod állandóan :DDD
És igazából ezt alátámasztani még nem sikerült.

(#4106) zolee001 válasza _ ĐanieL™ (#4105) üzenetére


zolee001
őstag

Pro Plus csak VL kulcs lehet,külön nem megvásárolható és pont
https://products.office.com/en-us/compare-all-microsoft-office-products?activetab=tab:primaryr2
Ha ezek ennyibe kerülnek 1 honapra ami nem plus hanem csak sima akkor 6 euro hogyan lehet 1 évre?
Nincs szándékomban senkinek semmit bizonygatni de tessék
https://www.msregrefurb.com/RRPSite/OnlineDirectory.aspx
Pontosan tudom,hogy semmit nem ér ez az info mert el kellene tudni olvasni na és értelmezni is

(#4107) Lacr0ix válasza MZsoltee (#4099) üzenetére


Lacr0ix
tag

Ne adj isten van haverod akinek ugyanúgy szüksége lenne eredeti Office csomagra akkor beveszed a családba és már osztódik az előfizetés költsége. Persze ez rajtad áll,de még a 18000 Ft is nagyon jó ár azért amit kapsz.
Igaz évente kell újítani,de ezt az árat bármelyik felhőszolgáltató elkéri.
Tudok olyanról,aki csak a felhőtárhely miatt vásárolja a 365öt.

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#4108) _ ĐanieL™ válasza Lacr0ix (#4107) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Felhőt az Apple-nél és a Google-nél is jobb áron kapsz.

(#4109) Lacr0ix válasza _ ĐanieL™ (#4108) üzenetére


Lacr0ix
tag

Google One: 35990/év 2 TB
iCloud: 2 TB: 2990 Ft/hó

Office 365 6x1TB 1 évre 18000 Ft jelenleg Alzán,de tudok 16000-ért is ;)

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#4110) cigam válasza nyikszi (#4087) üzenetére


cigam
félisten

Kipróbáltad a "Sign out"/"Switch account" lehetőséget? Vagyis kilépteted a régi usert, és utánna belépsz az újjal.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4111) nyikszi válasza cigam (#4110) üzenetére


nyikszi
őstag

Persze, azon túl vagyok.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#4112) pengécske


pengécske
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy nekem két fiókba kéne belépne telefonon: egyik az általam használt microsoftos fiók, a másik pedig egy egyetemi email cím, amihez jár o365. Hogyan lehetne megoldani, hogy androidon belépjek mindkettőbe, és legyen előfizetésem is, de a saját email címemet használom onedriveban például.
Köszi a segítséget

(#4113) ssgk


ssgk
aktív tag

Sziasztok !
Share Point Designer 2007 es hol tudom beszerezni ?
(Érettségin ez lesz használható...)
Mert eredeti microsoft nál nem látom sehol (És office nem tartalmaza.)

(#4114) Fire/SOUL/CD válasza ssgk (#4113) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Feltöltöttem a Google Drive-ra: SharePointDesigner2007HUx86.zip

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4115) ssgk válasza Fire/SOUL/CD (#4114) üzenetére


ssgk
aktív tag

:R :R :R
Köszi.
De ezt már hivatalosan nem is forgalmazza MS ?

(#4116) diegho


diegho
nagyúr

Sziasztok!

Egy kis irodába kellene nekem egy Office csomag, összesen 4 PC és 2 mobil használná a csomagot. Ha jól látom akkor a 365 családi csomag pont tökéletes lenne erre a célre. Csak Outlook, Word, Excel menne rajtuk. Vehetem, vagy van valami korlátozás arra az "akár 6 felhasználó" kijelentésre?

(#4117) bon válasza ssgk (#4115) üzenetére


bon
őstag

Már megszűnt, sőt 2021-es vizsgaidőszakban már érettségizni se lehet belőle.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#4118) bon válasza diegho (#4116) üzenetére


bon
őstag

Irodába családi csomag nem megengedett, üzleti csomag kell. Ja és szerintem min 4 licensz kell a 4 PC miatt.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#4119) #42556672 válasza bon (#4118) üzenetére


#42556672
törölt tag

AZ O365 felhasználó alapú konstrukció minden felhasználó 5 asztali gépen vagy laptopon, 5 tableten és 5 telefonon használhatja jogszerűen. Az összes eszköznek egy felhasználóhoz kell tartoznia, az okosban 5-tel osztom a dolgozók számát és felteszem mindenhová nem játszik.

(#4120) diegho válasza bon (#4118) üzenetére


diegho
nagyúr

Értem, akkor 4db 2019 Prof plusz jó lenne?

(#4121) bon válasza diegho (#4120) üzenetére


bon
őstag

4db Office 365 Vállalati verzió

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#4122) diegho válasza bon (#4121) üzenetére


diegho
nagyúr

És 2016/2019-ből melyik? A 365 csak a családi csomag miatt volt érdekes, inkább egy összegben lenne jó végleges verziót venni.

(#4123) bon válasza diegho (#4122) üzenetére


bon
őstag

Mindig az újabb, de én nem javasol már a normál változatok vásárlását, jobb megoldás a mindig frissülő és extrákat nyújtó előfizetéses model.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#4124) diegho válasza bon (#4123) üzenetére


diegho
nagyúr

A jelenlegi OpenOffice szenvedés után egy sima MS Office is álom lenne nekik.
Outlookkal kapcsolatban lenne egy kérdésem. A cég 1 Mail címet használ 4 gépen egyszerre, jelenleg Thunderbird pop3-al, minden gépen ott a sok levél 13 évre vissza, de a szerveren csak 5 év van meg, akkor volt váltás. Be lehet játszani egyszerűen az összes levelet Thunderbirdből Outlookba? Valamint menni fog egyáltalán ez a 4 gép 1 címmel egyszerre dolog?

(#4125) zolee001 válasza diegho (#4124) üzenetére


zolee001
őstag

Megy de O365 ben erre van a shared mailbox (pl nem 1 személynek szóló mail hanem a cégnek)

(#4126) diegho


diegho
nagyúr

[link] ez jó lehet nekem? 1 Account, 5 gépre 1 évre. Ilyen csomagot nem is láttam itthon.

Vagyis de, ez lenne az? [link]

[ Szerkesztve ]

(#4127) #42556672 válasza diegho (#4126) üzenetére


#42556672
törölt tag

Ezek a hivatalos csomagok és ERP árak

LINK

(#4128) #42556672 válasza diegho (#4124) üzenetére


#42556672
törölt tag

Teljesen rendben van ha egy ember használ 4 gépet, hogy ugyanazt a fiókot rakod rá fel és ilyenkor a levelezés, naptár...stb. teljesen konzisztens, ugyanazt látja minden gépen. A régi levelek importálhatóak.

Ha a 4 gép előtt 4 különböző emberke ül és dolgozik akkor külön licenszeket kell rá venni.

[ Szerkesztve ]

(#4129) Lauda válasza zolee001 (#4096) üzenetére


Lauda
félisten

Ennek kapcsán jutott az eszembe, hogy az aprón is árulnak office pro plust cégeknek is számlával, például az egyik 9500ft-ért. Ez akkor hogy lehet legális? Nem akadékoskodásból, csak szeretném tisztán látni a helyzetet, mert egyelőre nem igazodom ki rajta.

(#4130) merqree válasza Lauda (#4129) üzenetére


merqree
őstag

Én jelentettem az egyik hirtdetést, és a moderátor azt írta vissza, ha nem tetszik, jelentsem fel én a hirdetőt a rendőrségen.
Szóval benne vannak a mobilarénások is nyakig, hogy hagyják az ilyen hirdetéseket...

(#4131) Lauda válasza merqree (#4130) üzenetére


Lauda
félisten

Én csak azt szeretném tisztázni, hogy az ilyen adásvételek legálisak-e, ha igen, miért, ha nem, miért nem. ;) Tehát hogy ha venne ilyen csomagot az ember, akkor az tényleg legális, hivatalos. :)

[ Szerkesztve ]

(#4132) zolee001 válasza Lauda (#4131) üzenetére


zolee001
őstag

Pro Plus csak mennyiségi konstrukció HATÁROZOTT idöre!!!
Vagy vmi cégek licenceit dobják a piacra vagy Tisztaszoftveres,MSDN,Imagine stb stb kulcsokat ami ideig óráig müködik amig havi avagy éves szinten valaki fizet avagy amig az MS nem kezd dzsihádba és tiltóra rakja
Válasz a kérdesdre,NEM legális
Már linkletem a használt szoftverek resellerek linkjét, M.A.R. a neve,akiket a lista tartalmaz kizárólag azok a hivatalos MS (használt) Software resellerek

(#4133) Lauda válasza zolee001 (#4132) üzenetére


Lauda
félisten

Köszönöm szépen! ;)

(#4134) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Sziasztok!

Office pro plus 2016-ot szeretnék feltenni custom. Tudna valami segíteni ebben? Word és excel-re lenne csak szükségem.
Olvastam valamit, hogy szerkeszteni kell valami cfg file de igazi infóm nincs.

(#4135) Fire/SOUL/CD válasza ЯΞD (#4134) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4136) _ ĐanieL™ válasza ЯΞD (#4134) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Én is belefutottam. Megoldás:
[link]

(#4137) Kátai


Kátai
senior tag

Honnan tudhatom meg, hogy volume vagy retail office van a gépemen?

(#4138) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kihez kell fordulni, ha nem tudom a 2013 Home & Business telepítő kulcsot?
Utolsó 5 karakter megvan, de semmi egyéb info nincs. A hozzá tartozó MS fiókról semmit se tudok. Ellenben vannak dobozos termékek, amikben ott van a gépekhez tartozó azon kulcs, amivel az MS fiókban a rendes telepítő kulcsot lehetett lekérni. Miért jó ez a többszörösen buzi rendszer? Örököltem két tucat ilyen gépet, amikről csak ennyi információ van. Pénzügyről a sok éves számlákat előkeresni hadd ne kelljen, milyen megoldás van még? A gépeket újra kell telepíteni, így az Office-t is. Próbáltam registry bejegyzést lementeni, de attól csak meghal a telepített Office.
MS termékaktiválós vonalát felhívtam, de ott azzal kezdi, hogy készítsek elő ezt+azt, ami ugye nem lehet meg telefonos aktiváláshoz, mert ahhoz is kéne a telepítő kulcs. F***ért kellett így megbonyolítani, 2010-nél még ki lehetett olvastatni a registry-ből, és semmi gond se volt.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4139) Fire/SOUL/CD válasza Dilikutya (#4138) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha még telepített rendszerről és Office-ről van szó, akkor a Mail PassView segíthet. Számos Antivirus progi károsnak ítéli, de azzal ne foglalkozz, mert nem az(ha feldob ablakot az AV, akkor mellőz avagy futtatás előtt az AV-k realtime(valósidejű) védelmét átmenetileg tiltsd le). Ez kiírja a kulcsot, remélhetőleg segít...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4140) zolee001 válasza Kátai (#4137) üzenetére


zolee001
őstag

Program Files\Microsoft Office\Office16
majd onnan inditva
cscript ospp.vbs /dstatus

32 bites office értelemszerüen program files (x86)

(#4141) _ ĐanieL™ válasza _ ĐanieL™ (#4136) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Sziasztok,

olyat csinált e már itt valaki, hogy Configuration.xml 'mókolással' részben feltelepített és aktivált Office 2019 ProPlus -hoz utólag még egy összetevőt feltelepített?!
Esetemben az Outlook-ot szeretném utólag még feltenni a Word/Excel/Powerpoint mellé.
Működik a dolog, hogy csak ezt az egyet telepítem fel; aktiválódni fog ha már vannak fenn aktivált összetevők, vagy külön kéne aktiválni; utóbbi esetben nem fog e problémázni, hogy másodjára akarom használni a kulcsot?!

Köszi előre is!
:R

(#4142) Dilikutya válasza Fire/SOUL/CD (#4139) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szabin vagyok, nincs előttem ilyen gép, de őszintén csodálkoznék, mivel ez a program nem erre való.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4143) liszi70 válasza Fire/SOUL/CD (#4139) üzenetére


liszi70
nagyúr

Nem erre gondoltál?

(#4144) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Mitől lehet? Office 2016 + Windows 10 1909, frissen telepített gép. A hálózatról, helyi gépről, levelezőből korábban egyből megnyitott táblázatokat az Excel csak lassan nyit meg. Elindul a program, a gombok aktívak, de a fájl csak sokára töltődik be. Nem mindegyiknél, egyelőre nem látok rendszert benne. Mindezt csak ha Fájlkezelőből vagy Total Commanderből nyitnánk meg, ha a Fájl/Megnyitás menüben tallózva, akkor gond nélkül azonnal.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4145) Lacr0ix


Lacr0ix
tag

Picit Off.
Mennyire engedélyezett a topikon belüli hirdetés?

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#4146) Lauda válasza Lacr0ix (#4145) üzenetére


Lauda
félisten

Alapelvek III/10/16.

(#4147) liszi70 válasza Lacr0ix (#4145) üzenetére


liszi70
nagyúr

Az aláírásban engedélyezett, máshogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#4148) Zsolt_16


Zsolt_16
tag

Sziasztok,
Rendelkezünk a1 előfizetéssel domainen kívüli megosztás tökéletesen működik webes felületről viszont mobilos alkalmazás esetében nem tud hitelesíteni így nem sikeres a belépés.
(Amit kapok megosztó linket másolom be) Van megoldás erre szerintetek vagy engedjük el?
Köszönöm előre is :R

(#4149) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Hogy lehetne megoldani hogy az emailben kapott office fileok ne írásvédett, kompatibilítás üzemmódban nyíljanak meg? :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4150) zolee001 válasza Met (#4149) üzenetére


zolee001
őstag

File-Options-Trust Center-Protected View. Disable

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.