Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#424) Ossi91


Ossi91
csendes tag

Sziasztok!

Szeptember 1-én hoztam el az új gépemet a boltból, és a következő bajom van vele: játékoknál kb 20perc után (de van hogy csak 1 óra után) kékhalált kapok. Nem a játékkal, és nem is az oprendszerrel van a gond, próbáltam XP-n is (SP3), és win7-n is (most is win7 van)

A következő a konfigom:

ASUS M4A785D-M PRO alaplap
ATI Radeon HD 4850 1GB DDR3 videókártya
Kingmax 2x2gb DDR2 memória
WD 1TB winchester
AMD Athlon II X4 635 processzor
500W-os táp

Annyit javult a helyzet, hogy az egyik memória modult kivettem, így most csak 2gb memória van a gépben, de kékhalál egyáltalán nincs. Mi lehet a megoldás? A boltot felhívtam (még mielőtt a memóriát kivettem volna, de már akkor is sejtettem hogy a memória a ludas), és megkértem, hogy cseréljék ki a memóriát, ők azt mondták hogy be kéne vinni és átnézik, utána eldöntik hogy kicserélik-e. Ezzel az a gáz, hogy nekem meg minden nap szükségem van a gépre (nem a játékok miatt).
Arra gondoltam hogy lehet esetleg a memória túlságosan melegszik, és érdemes lenne kipróbálni hogy ráküldök egy ventit. Szerintetek? Amikor kivettem, viszonylag meleg volt, innen az ötlet. A másik ötlet, hogy nem dual-ba teszem, hanem single-be. Így mennyivel lesz lassabb?

Várom az ötleteket!
Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.