Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus

Hozzászólások

(#1286) #75501312 válasza Crytek (#1284) üzenetére


#75501312
törölt tag

Úgy tűnik neked egy FPS játék kell, a ME szerencsére nem agyatlan lövöldözős, bár úgy is végig lehet játszani.
Nem tökéletes a játék, de az utóbbi évek (sőt) egyik legjobban sikerült alkotása a hibái ellenére is.
Én pl. végigtoltam úgy, hogy csak a hangtompítós pisztolyt használtam és az íjat, amikor megkaptam. Közben a többi fegyvert fejlesztettem, de csak azért, hogy amikor hullámokban tört rám az ellen, akkor megpróbáljam őket egy golyóval leteríteni és nem mindig volt idő újratölteni a fegyvereket. Vagyis bocsánat, néha előkerülő mini bossokat azért soroztam, mert ott kellett az erő leteríteni őket, bár ott is inkább a taktika játszott és az idő. Az ellent is mindig csak leütöttem és álomba ringattam, nagyon keveset lőttem le. És bizony nem mindig volt elég nyersanyag, pedig nagyon sok helyet felfedeztem.
2 olyanba futottam bele, amikor ártatlant ütöttem ki véletlen, de akkor újratöltöttem a játékot.
Itt egy videó, ha érdekel a játék hogyan működik és miért olyan, amilyen, miért tervezték úgy. [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Metro Exodus
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.