Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31851) HZoli87 válasza pethYeti (#31850) üzenetére


HZoli87
veterán

Szerintem csak a béta verzióhoz jó.

(#31852) MolnárPéter válasza Nhorbee (#31827) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Immunet Protectből elvileg jövő héten jön ki az RC, 40 bugot kell eltüntetni, mire kijön a végleges. RC-ből is lehet, hogy több lesz. Alakul, mint púpos gyerek, egyre jobb lesz. GA (generally available/általánosan elérhető) kiadást június végére terveznek. Júliustól szeptemberig fognak megjelenni a különböző nyelvi verziók, fordítókat várnak sok szeretettel, ajándék licensz ellenében persze.
Az ingyenes változatot könnyű súlyú kiegészítő védelemnek szánják két felhő alapú motorral(ETHOS és SPERO).

Jövő héttől jobban ráfekszenek a fizetős Immunet Protect Plusra is. Memória és CPU használata és keresési sebesség optimalizálás a legfontosabb feladatok.Itt is van még mit fejlődni Ebben a két felhő alapú motor mellett van egy Bitdefender motorra épülő saját fejlesztésű hagyományos keresőmotor is (TETRA). A Plust önálló védelemnek ajánlják kifejezetten, hivatalosan nem is fogják támogatni más telepített vírusirtók használatát, ami érthető is.
Bár többen jelezték, hogy nem okoz gondot náluk a dolog. Nálam is elmuzsikált AVG-vel, A2-vel és most az MSE-vel is. Mindenesetre, ha kijön a végleges, csak az IMP Plust fogom használni vírusirtónak, ha minden igaz.

(#31853) Narxis válasza MolnárPéter (#31852) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kösz az infot! :R

Thanos was right.

(#31854) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Köszi az infokat MolnárPéter-nek és sznorbi2-nek :)

(#31855) MolnárPéter válasza MolnárPéter (#31852) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Szívesen srácok!

A Plusban lesz még egy rootkit kereső is, aminek az alapjait szintén úgy vásárolták, mint a TETRA motorét, ezért csak a fizetős verzióban lesz elérhető. Azt még nem sikerült kinyomoznom, kitől vették meg...

(#31856) Gorneck válasza MolnárPéter (#31852) üzenetére


Gorneck
titán

Hibátlan MSE mellett win7 32/64biten... :) Booton vmicskét fogott (welcome screenen), de bebootolt OS mellett észrevétlenül teszi a dolgát...nagyon jó kis alkalmazás. Bár a felismerési aránya a fórumba linkelt kártevőkön kipróbálva nem túl meggyőző...értem ezalatt, hogy MSE fogta a cuccot ő nem vagy MSE se fogta, de 1 nap múlva már igen míg az Immu akkor se (futtatva mondjuk nem próbáltam egyik kártevőt se). Persze ez nem jelent semmit, hisz az adatbázisa sokkal nagyobb...

Kicsit más...MSEbe van a spynetes dolog...mikor gyanúsnak talál 1-2-3-4 fájlt és elküldi...érdekes mód a rekació ideje ezekre a kártevőkre sokkal gyorsabb az MSnek, mint arra amit beküld az ember csatolva (ezeket olyan, mintha szűrnék név alapján vagy nemtom...volt olyan file amit 2-3 óra alatt beleraktak az adatbázisba és van olyan file is amire sose válaszoltak, persze ettől még belekerült az adatbázisba).

Gorneck#1239

(#31857) csaba1203


csaba1203
addikt

Nem hajlandó frissíteni magát másnak se?

Valami ötlet?

(#31858) tintirin


tintirin
tag

Vírussal fertõzött mobiltelefonokat hozott forgalomba a Samsung

[link]

[ Szerkesztve ]

(#31859) polonic válasza tintirin (#31858) üzenetére


polonic
félisten

Ez egy nagy blama a a samsung bada bevezetésénél.

(#31860) tyan


tyan
senior tag

A Kaspersky termékeihez létezik skin készítő progi?

(#31861) Greenebola


Greenebola
senior tag

Üdv!

Szeretnék kérni Tanácsot vagy Infót mert érdekes képet kaptam most erről a két oldalról.

Pcflank.com_KÉP
Pcfalnk.com_KÉP1
Grc.com_KÉP

Most ez akkor nagyon nem jó így (ha hihetek ezeknek a teszteknek) :F

Illetve mit tudnék beállítani ,hogy valami változzon jobb irányba?

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#31862) ludla válasza Gorneck (#31856) üzenetére


ludla
őstag

Én is az MSE-t használom már egy jó hónapja és nagyon meg vagyok vele elégedve XP alatt, idáig a veszélyesebb dolgokat szépen fogta, de Win7 alatt igen csak meg meg fogat a rendszert legalább is nálam, így azon én nem tanácsolom másnak.

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#31863) Fire/SOUL/CD válasza Greenebola (#31861) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

[link] ;]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31864) Kácsa válasza Greenebola (#31861) üzenetére


Kácsa
aktív tag

A Kaspersky IS 2010-es fórumban sznorbi2 fórumtárs leírta,hogyan kell a tűzfalbeállításokat módosítani,reméljük nem haragszik meg :D , belinkelem a leírását :
KIS.

ZoLee

(#31865) Greenebola válasza Fire/SOUL/CD (#31863) üzenetére


Greenebola
senior tag

Így már érthető ;] miért lett ilyen jó az eredmény.

Kácsa megcsináltam ahogy le van írva ,bár változást nem értem el.

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#31866) csaba1203 válasza Fire/SOUL/CD (#31648) üzenetére


csaba1203
addikt

Ez a megoldás a frissítési problémákra.THX. :R :R :R

(#31867) Fire/SOUL/CD válasza csaba1203 (#31866) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Halkan jegyzem meg, hogy tegnap gond volt a Kaspersky frissítő szerverekkel, úgy hogy nem csak a Béta nem frissült, hanem úgy konkrétan semmi (KAV/KIS/Pure 201)... :DDD
Ma reggel már helyreállt a rend.(legalábbis a nem Béta termékeknél)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31868) riki válasza Fire/SOUL/CD (#31863) üzenetére


riki
senior tag

Ebben a támában teljes mértékben nincs igazad, mert a comodo a zone alarm, nod is simán veszi .Ezeket kiprobáltam., bár az igaz ,hogy még nem volt olya böngésző ami átment volna. Pedig probáltam az FF, Chrome,Dragon ,IE8-at. Mind elvérzet. :F

[ Szerkesztve ]

(#31869) Gorneck válasza ludla (#31862) üzenetére


Gorneck
titán

Furcsállom, mert családba nem izom gépek vannak (2db celeron 430 + 1gb ram szerelt gép, 32es win7)...és nem vettem észre semmi változást telepítés utáni sebességen. Persze ez erősen konfig, os és egyéb soft függő...amiket én telepítettem gépeket azokon ilyen probléma szerencsére nem mutatkozott...pedig a sokadikon vagyok túl (szerencsére mind jogtiszta amin mostanság igen csak meglepődök...legalább az OSen nem spórolnak a népek, persze másért már fizetni nem akarnak, de többnyire van ingyenes alternatíva). Persze ez igazából mind1...mert mindenki a saját tapasztalatai alapján ajánl egy egy szoftvert. :)

Gorneck#1239

(#31870) HZoli87 válasza riki (#31868) üzenetére


HZoli87
veterán

Belehet a böngészőt is állítani normálisan, csak a sütik nem fogadása miatt, egy csomó oldal nem működik, nem lehet bejelentkezni, meg hasonló.

-----

Ja és egy olcsó Router csodákra képes ...

[ Szerkesztve ]

(#31871) Fire/SOUL/CD válasza riki (#31868) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

1. ESS4_PCFlank_eredmény

2. Miért nem javasolják akkor a CIS, ZA és egyéb falakat, miért csak és kizárólag az OP-t?

Összegezve, ahány user, annyi különböző eredmény, ugyanazzal a termékkel. Szakmai berkekben ilyen tesztet nem tartunk hiteles/mérvadó tesztnek.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31872) Narxis válasza Fire/SOUL/CD (#31871) üzenetére


Narxis
nagyúr

2. Miért nem javasolják akkor a CIS, ZA és egyéb falakat, miért csak és kizárólag az OP-t?

Mert az Agnitummal kötöttek szerződést, kb. ugyanaz mintha egy banner villogna a lap alján vagy tetején.

Ja igen, még annyi, hogy ha megnyitom Outpost ablakát akkor itt is van egy link a pcflank-re.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#31873) polonic


polonic
félisten

Egyszerűen nem hiszem el! Hogy lehet valaki ilyen ember? Tuti olvassa! És itteni, az is biztos, valaki régről, ugyanaz, aki nagyon régen elkezdte, de már nem jelentkezik be.
Már megint kezdik küldeni az e-mail címemre a hülyeséget! Miért kell ezt? Mire jó ez neked? Kérlek vállald már fel magad!
A múltkor normálisan kértem, hogy hagyd abba.
Ne csináld már! Érted???

[ Szerkesztve ]

(#31874) MolnárPéter válasza Gorneck (#31856) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Ha ingyenest használsz, amit feltételezek, mert a fizetős még tesztelés alatt áll, annak mindenképp mennie kell az MSE-vel. Az ingyenest, mint írtam kiegészítő védelemnek szánják a két felhő alapú motorral. A felismerésén nyílván van még rengeteg javítani való, ahogy a működésén is.

(#31875) MolnárPéter válasza ludla (#31862) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Nálam Win7 x64 alatt hibátlanul fut egy hagyományos és 2 felhő alapú védelmi progival együtt. Semmit nem lassít szerencsére. Pedig, ha valaki háklis erre, az én vagyok, de nagyon!
ettől függetlenül nálad biztos lassított, nem vonom kétségbe. Én a saját tapasztalataim alapján jó szívvel ajánlom Win7-re is.

(#31876) zazenke válasza polonic (#31873) üzenetére


zazenke
őstag

mit küldözgetnek neked ?

(#31877) polonic válasza zazenke (#31876) üzenetére


polonic
félisten

Az e-mail címemre, amivel beregisztráltam ide, arra mindenféle víruselemzést avirától trheatexperttől, stb. De sokat egyszerre. Már nagyon régóta, aztán abbamarad egy időra, utána megint elkezdik.
Az e-mail címet is hiába változtattam meg itt, addigra már felírták.

(#31878) sznorbi2 válasza Kácsa (#31864) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Hát persze, hogy nem haragszom. Miért is kellene? ;] :DD

Greenebola:

Ha úgy van beállítva a KIS tűzfala akkor tényleg elrejti a portokat.
Viszont most privátban Mazza förumtárssal próbálunk rájönni, hogy mi lehet a bibi az Ő gépén mert neki is vannak nyitott portok.
Már ment a gépen Outpost, Comodo, F-Secure és még mindig ugyanaz a helyzet, vannak látható portok amit itt leírt már néhány napja.
Viszont routeres net van neki és már két különböző routert próbált és a helyzet változatlan.
Az osztálytársának a gépén is futtatták a tűzfal tesztjét és neki is ugyanaz a helyzet és ugyanazok a portok vannak nyitva.
Na ilyenkor mi van?
Net szolgáltató csinál valamit, hogy nyitott portok vannak? :Y

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31879) mazza válasza sznorbi2 (#31878) üzenetére


mazza
tag

2. osztálytársamnak nincs router, szolgáltató szintén ugyanaz és teszt eredmény is..

9 Ports Open
1043 Ports Closed
4 Ports Stealth

Ports found to be OPEN were: 81, 242, 244, 245, 246, 248, 251,
252, 443

[ Szerkesztve ]

(#31880) sznorbi2 válasza mazza (#31879) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Akkor már csak szolgáltató lehet a hiba oka,nem?

To protect and serve!

(#31881) Greenebola válasza sznorbi2 (#31878) üzenetére


Greenebola
senior tag

Hello!

Na Igen itt én arra gyanakszok ,hogy a helyzet a szolgáltató (WLAN) van nekem.
Szintén ugyan az a helyzet amit leírsz nekem is van routerem (DLink604) jó régi :D ,de működik és ha rá van kötve illetve nincs akkor is ugyan ez a helyzet.
Gondolom a modemba lehetne állítani meg szeretnék is pár dolgot ,de pl: az én esetembe a Modemra egy Spéci Firmware van (hiába Resetelem ,hogy alap beállításra álljon ,de nem birok belépni a menübe)
Egy Original Firmwarét nem birok rárakni!
A szolgáltató miatt Teljes hoopás (kértem a felhasználó nevet jelszót és nem adják!)...

Na nem is idegesítem magam mert már vagy fél éve próbálkozok ezzel egy halom Oldalt átnéztem ,de semmi.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#31882) sznorbi2 válasza Greenebola (#31881) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Mazzának is DLink van és olvastad, hogy melyik a nyitott port neki is.
Viszont ilyen nyitott portokat régebbi verzióknál a LinkSys router csinált.

To protect and serve!

(#31883) Gorneck válasza MolnárPéter (#31874) üzenetére


Gorneck
titán

Igen, de még az 1.x-et. :) Azé várom én is a 2est... :)

Gorneck#1239

(#31884) zazenke


zazenke
őstag

sandboxie-ben akármilyen kemény vírust lehet futtatni nem számít semmi ,abszolút biztonságos ?

(#31885) Greenebola válasza sznorbi2 (#31882) üzenetére


Greenebola
senior tag

Igen Persze ,de ez nekem az a router, a modemem egy Ovislink WL-5460AP
és ha nincs rákötve akkor is ez a helyzet.. no ,de mindegy majd veszek egy modemet 1x ha vége a válságnak :DDD

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#31886) Narxis válasza polonic (#31877) üzenetére


Narxis
nagyúr

Biztos valaki haragszik rád.

Thanos was right.

(#31887) polonic válasza Narxis (#31886) üzenetére


polonic
félisten

D ez gyerekes és egyben szánalmas. Annyira idegesít a kis sunyi fajtája. Azután kezdődött el, hogy régen leírtam a kaspersky bugokat, amik tények, mert mások is írják, nem csak én.

[ Szerkesztve ]

(#31888) Narxis válasza polonic (#31887) üzenetére


Narxis
nagyúr

Valamelyik Kaspersky fanboy lehet, sajnos ezek ellen nehéz tenni valamit...

Thanos was right.

(#31889) tyan válasza polonic (#31887) üzenetére


tyan
senior tag

Így reagálnak rá? Eléggé elmebeteg az illető. :(((

(#31890) polonic válasza Narxis (#31888) üzenetére


polonic
félisten

Ez nyilvánvaló. Csak miért sunyul annyira az illető. Van is sejtésem ki lehet, írtam is az e-mailt neki, de már nem él a címe.
Annak idején, az első adag nem csak nekem jutott ki.
Meg mintha te is részesültél volna ilyenben, még ezelőtt.

(#31889) tyan

Na most erre mit mondjak. :)

[ Szerkesztve ]

(#31891) Narxis válasza polonic (#31890) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jaja, tedd fel a Spamihilatort. Ingyenes, Windows Live Mail-en kívül mindent támogat, én nagyon megkedveltem mert tökéletesen szűri a leveleket a 3 db e-mail fiókomból. Külön Lomtárba teszi a spamot aztán egy külön ablakban megnézheted, gyorsan végig futok rajta, cím alapján már látom melyik spam és aztán 1 klikkel megszabadulok tőlük.

Jobbnak tartom ezt a spamszűrőt mint bármelyik Internet Security antispamját, ráadásul szerintem itt jó, hogy ingyenes mert sokan(vagy többen) használják és mikor ellenőrzi a leveleket akkor online is ellenőrzi, hogy a többi user mit jelölt spamnak.

Rövid magyar nyelvű bemutató róla.

Thanos was right.

(#31892) polonic válasza Narxis (#31891) üzenetére


polonic
félisten

Köszi, megnézem.
Egyébként SSL kacsolaton is tud szűrni? Mert gmail címre kapom, ott meg SSL kapcsolat van.

Mondjuk pont a wlm-et használom. :D

[ Szerkesztve ]

(#31893) Narxis válasza polonic (#31892) üzenetére


Narxis
nagyúr

Úgy tudom igen.

Szerk.: LOL

pedig ha megnézed egy csomó mindent támogat, Operat is, tényleg mindent csak azt nem.. :D

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#31894) polonic válasza Narxis (#31893) üzenetére


polonic
félisten

Igen, látom. Jól kiválasztottam akkor a programot. :D Ha majd másik programot használnék, akkor észben tartom, hogy ezt tegyem fel.
Most néztem a honlapját. Az tetszik benne, hogy van natív 64 bites installja.

(#31895) zazenke


zazenke
őstag

feltettem az f-securet érdekes egy progi az már biztos hogy hülye biztos és nem nyújt 100 % os szabadságot hiába kapcsolok le mindent csak reagálgat a vírusra . A másik dolog hogy fel lett téve egy gmail.exe vírus egy pár oldallal visszább a fórumba . Ezt jobb egérgombos kereséssel nem ismeri fel . Ennek a vírusnak már 56 % os a virustotal eredménye . Ha ezt a vírust elindítom még is csak blokkol és azt írja ki hogy veszélyes program és a válasz a real threat network-ból érkezett ( bocsánat ha nem jól emlékszem ) . ha ismét jobb egérgombal nézem akkor ugyancsak nem ismeri fel . Mi ez a network ? Ez csak viselkedés elemzés csak fúrmányosan van megfogalmazva , vagy ez valóban valami online hálózatból szedett információ ? Ez utóbbi lehetőséget ki lehetne szűrni a net letiltásával de azt már nem mertem meglépni

(#31896) sznorbi2 válasza zazenke (#31895) üzenetére


sznorbi2
senior tag

A dolog pikantériája, hogy nekem sem ismeri fel.

De itt a bizonyíték, hogy azonosítja az adatbázis alapján.

Figyeld a dátumot!

Mindjárt írok is nekik.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31897) RBJ


RBJ
addikt

az f-secure antiviru us nak nincs 2011 beta ja csak az is nek van ?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#31898) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Kis szünet után újra elkezdtem gyűjteni a bacikat, itt egy kétszázas csomag.

[link]

Jó szórakozást ;]

- Gran Turismo 5 -

(#31899) sznorbi2 válasza RBJ (#31897) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Igen egyenlőre csak az IS-nek van 2011 BETA verzió.

To protect and serve!

(#31900) sznorbi2 válasza N0RB3RT (#31898) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Végre egy kis pénteki szórakozás! :C

To protect and serve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.