Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31251) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#31250) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A 11.0.0.232-t tetted fel?

(#31252) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#31251) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen az van fent. (ez már régóta fent van, mióta megjelent, igaz virtuális gépen fut...)
Valós gépre is feltettem, de mint írtam, azt utoljára nagyon megfogta, így csak a virtuális W7 x64-en él tovább a béta...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31253) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#31252) üzenetére


Szellem.
nagyúr

És az (a) peccset felraktad hozzá?
Ha igen, hogy kell, mert a fórumba leírtak szerint próbálkoztam, de rohadtul nem ment fel!

(#31254) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#31253) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Azt sem tudom, hol van az a patch, nem keresgéltem utánna, magától meg nem jött le eddig, de ha adsz linket, megpróbálom felrakni... :K

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31255) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#31254) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Itt tudod megnézni:

[link]

(#31256) HZoli87 válasza Szellem. (#31255) üzenetére


HZoli87
veterán

FTP helyet kell beállítani elsődleges frissítési helynek, majd ha fent a patch, egyszerűen törölni kell és visszaáll a gyári frissítő központra.

(#31257) sznorbi2 válasza BlackSeven (#31246) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Hello Fekete 7-es!

Bocsi de annyira tetszik a fórumneved, hogy csak na.

Igen ezek a Pandák Multinyelvűek ami azt jelenti, hogy magyar is van benne.
Én is ezt használtam egy ideig. Viszont úgy kapod meg a 90 napos elérhetőséget, hogy e-mail címmel regisztrálod a programot.
Ezek után ha lejár a 90 nap akkor egy teljes letelepítés + adatbázisból is kitakarítás pl. Revo vagy Cleanse uninstaller-rel(a Cleanse talán már egy kicsit jobb mint a Revo) és az újbóli telepítéssel egy új névvel és e-mail címmel ismét van 90 napig Panda védelem.
Elvileg ennek működnie kellene így! ;]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31258) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#31255) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Műxik a dolog, felpakolta ahogy kell :K
Amúgy tényleg csak annyi volt, hogy megadtam a honlapon levő ftp-t frissítőszerverként, addig az eredetit letiltottam, majd frissítettem, újraindítottam a gépet és visszaállítottam az eredeti frissítési szervert. [link]

Amúgy kösz a linket!

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#31259) BlackSeven válasza sznorbi2 (#31257) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Köszi szépen. :R

(#31260) blattida válasza blattida (#31239) üzenetére


blattida
nagyúr

Itt egy példa a shuriken működésére:

Ez például fals, mert ez a spyshelter antilogger tesztere...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#31261) Szellem. válasza HZoli87 (#31256) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt tudom Zoli!

Pont ezt csináltam és nem jött le a peccss! Mondjuk úgy semi nem történt!
Egyébként a fórumba pont ezt írták le, amit Te!
Majd hazamegyek és megnézem megint!

(#31262) ludla válasza dni (#31233) üzenetére


ludla
őstag

Van több lehetőség.
F-secure internet security 2010 180-nap működik ki küldi a kódot!.
Panda Internet security 90-napos

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#31263) HZoli87 válasza Szellem. (#31261) üzenetére


HZoli87
veterán

Próbáld majd meg, mert így "elvileg" működnie kell, én így csináltam pár napja. Mondjuk sok változást nem hoz KAV esetében ez a foltozás, lehet hogy KIS-nek annál többet. Ami hiba volt, az a patch feltelepítése után ugyanúgy meg volt, sajnos. Várnék már egy újabb buildet ...

(#31264) MagLev


MagLev
csendes tag

Azért az ESS tűzfala is dolgozik néha. Kép. CÉL az én IP címem volt. :D
Alig egy órája volt még csak feltelepítve és máris.

[ Szerkesztve ]

(#31265) BlackSeven válasza MagLev (#31264) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Gyors vagyok? :K
IP cím alapján >innen< jött a :D "megkeresésed".

[ Szerkesztve ]

(#31266) Stephan89


Stephan89
aktív tag

Sziasztok!

Megtennétek nekem egy szivességet? Ha valaki használ, vagy fel tud rakni mondjuk virtuális gépre egy Panda AV Pro 2010-et, akkor a "kentaur" vagy valamelyik másik vírusmintát (ami itt volt linkelve) meg tudnátok nézni, hogy kitömörítéskor fogja-e? (Esetleg virtuális gépen futtatáskor?)
Csak hogy nálam van-e valami probléma, amiért nem fogja csak kézi keresésnél (jobb klikk) vagy ez nálatok is így működik?

Előre is köszönöm szépen annak, aki kipróbálja!

Üdv.

(#31267) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ezt ismeri valaki?

[Vexira Antivirus]

Nem is igazán van Home Edition-je.
Főleg amcsi oktatási intézményekben van jelen.
Elképesztően kicsi rendszerigénye van, már egy 200 Mhz-s gépen is elpötyög 64 Mb ram és kb. 20 Mb helyet foglal a wincsiből.
A teljes memo használata max. 21 Mb.
Ez még a P1-es gépemen is hasítana! :DD

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31268) Thusor válasza Stephan89 (#31266) üzenetére


Thusor
őstag

Most én is kipróbálom a PAV pro 2010-et...kicsomagoláskor nem fogja..csak kézi indításkor.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#31269) dni válasza Narxis (#31237) üzenetére


dni
őstag

Találtam a sw leltarunkban egy felhasznalatlan Panda I S 2010 kulcsot, mik a tapasztalatok a Pandaval?

(#31270) Narxis válasza dni (#31269) üzenetére


Narxis
nagyúr

Szódával elmegy, olyan érzésem van vele mint a Vipre-vel, jó-jó, de valahogy nem az igazi. De sokat javult a szignatúra alapú detektálása, főleg a cloud technológiának köszönhetően. Gépigényben a súlyosabb AV-k közé tartozik. Persze ez csak az én véleményem.

Thanos was right.

(#31271) Möbiusz válasza ludla (#31262) üzenetére


Möbiusz
tag

Szia!

Én kértem kulcsot és kaptam is de amit letöltöttem innen az mégsem magyar nyelvű. Tudsz olyan linket ahonnan a magyar nyelvű F-Secure IS-t le tudom tölteni?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#31272) BlackSeven válasza Möbiusz (#31271) üzenetére


BlackSeven
aktív tag

Hali!

Tessék itt a magyar közvetlen letöltési link. >> [link]

[ Szerkesztve ]

(#31273) Möbiusz válasza BlackSeven (#31272) üzenetére


Möbiusz
tag

Köszönöm szépen. :R :)

(#31274) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Egy kis teszt péntek délutánra.

[01.Veszélyes link óvatosan kezelni!]

[02.Veszélyes link óvatosan kezelni!]

Előbb töltsétek le és aztán nézzétek meg az elemzést!

[01. VT elemzése]

[02. VT elemzése]

Ha megnézzük a Dr.Web mind a kettőt azonosította, pedig az év elején még nem volt erről híres, most meg lásd a sorozatos elemzéseken remekül szerepel. :D

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31275) Gorneck válasza sznorbi2 (#31274) üzenetére


Gorneck
titán

Immunet + MSE semmi.

Gorneck#1239

(#31276) HZoli87 válasza sznorbi2 (#31274) üzenetére


HZoli87
veterán

Kaspersky úgyszintén semmi.

(#31277) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Az F-Secure ez műveli velük:

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31278) tyan válasza sznorbi2 (#31274) üzenetére


tyan
senior tag

Erre vártam már 1 órája. :D

Vipre 4 Antivirus kicsomagoláskor mindkettőt blokkolja. Ezt már szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#31279) sznorbi2 válasza tyan (#31278) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Örülök neki és egészségedre a teszteléshez! :D

Hát persze, hogy blokkolja mivel ismeri mind a kettőt! :C

Kaspersky, Avira, Norton és az Avast nem ismeri de gondolom az egyéb védelmi komponens úgy is észleli! ;]

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31280) McKane válasza sznorbi2 (#31274) üzenetére


McKane
senior tag

Nod32 sem ismeri egyiket sem..

elküldtem a fájlokat elemzésre. :U

(#31281) Szellem. válasza HZoli87 (#31256) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fire/SOUL/CD, HZoli87! Köszönöm nektek! Korábban is ezt a módszert alkalmaztam, pontosan vasárnap és nem csinált semmit! Elképzelhető, hogy nem működött normálisan a szerverük!

(#31282) Szellem. válasza sznorbi2 (#31277) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Egyre jobban szimpatikus nekem ez az F-Secure. Igen sok vírust felismer, és hamar reagálnak a feltöltött mintákra! Tetszik!

(#31283) tyan válasza sznorbi2 (#31279) üzenetére


tyan
senior tag

Nekem tetszik ez a Vipre, fenn is marad.

(#31284) sznorbi2 válasza Szellem. (#31282) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Akkor most a ZAEX-et vagy az F-Secure-t zavartad vagy zavarod rá a két trutymóra?
Most már tudok képet is készíteni az F-Secure áldásos tevékenységéről és nem csak pofázok róla, hogy így jó meg úgy jó nekem.
Én mondtam, hogy a Supportja fantasztikus! :R
Nekem átlagban kb. 3 órán belül reagálnak az ismeretlen minták elemzésénél. :K
Olyan 23óra és éjfél körül szoktam nekik elemzésre küldeni a csőcselékeket és általában már hajnal 3-ra már az Outlook-ban van a végeredmény. Mire reggel bekapcsolom, ha bekapcsolom már törli is mert már azonosítja is a férget! :C

To protect and serve!

(#31285) Szellem. válasza tyan (#31283) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Céges laptopomon VIPRE van fent, de a sima és nem a Premium!
A Nod32 jobban terhelte a gépet! Ez meg észrevehetetlen!!!

(#31286) pethYeti


pethYeti
addikt

F-Secure-on én is gondolkodom de két röpke kérdésem lenne. A frissítések tényleg olyan nagy méretűek? Valamint a KAV-hoz képes jobban lassítja a gépet vagy sem?

(#31287) blattida válasza sznorbi2 (#31274) üzenetére


blattida
nagyúr

Mbam kapásból fogja őket, cis és bluepoint pedig futtatáskor.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#31288) Szellem. válasza sznorbi2 (#31284) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Sajnos a ZAES nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet!
Az oka, hogy lassan nyílt meg az IE8 és FF, illetve az Outlook 2007. Az IE8-ban nem tudtam új lapot nyitni bizonyos esetekben, és nálam lassabb vol a gép, mint a KIS-nél. g.gergő-nél jobb mint a KIS, nálam nem. Na, szóval ez a helyzet! Ez Murphy törvénye. :)

Most a KIS 2011 van fent, mert megnéztem a peccss dolgot, de ahogy H.Zoli írta, sajnos a bugok még mindíg megvannak benne! Szóval, megvárom a véglegest, hátha addig javítják a történetet!

Az F-Secure tényleg szimpatikus, de lehet visszadobom a 2010-est! Bétákkal nem szeretek szórakozni! Tetszik, hogy igen sok vírust felismer, és ami meg pláne imponál, hogy ha feltöltesz egy fájlt, tényleg nagyon gyorsan reagálnak! Korrekt a feltöltő oldal és a technika!

A VIPRE is fejlődik szépen. Nem lassít, nem terheli a gépet! Ha elküldesz neki egy fájlt, ők is kellően gyorsan reagálnak rá!

Ellenben most jut eszembe:

Akinek gondja van a VIPRE adatbázis frissítésével, az a következőket tegye és küldje el nekem legyen szíves:
Akinek problémája van a frissítéssel, onnan az alábbi logokra van szükségünk:
- %TEMP%\SunbeltVIPREInstaller.log
- C:\Users\All Users\Application Data\Sunbelt\AntiMalware\logs könyvtár
vagy Windows XP-n:
- C:\Document and Settings\All Users\Application Data\Sunbelt\AntiMalware\logs könyvtár
- egy teljes exportált msinfo32 jelentés

Ezt nekem küldje el! Jó lenne, ha minél többen meg tudnánk ezt nézni, és minél több usertől kapnám meg a logokat!

[ Szerkesztve ]

(#31289) tyan válasza Szellem. (#31285) üzenetére


tyan
senior tag

Nekem is a sima Vipre van fenn. Korábbi években Nod32 volt fenn, de az nagyon tekerte a rendszeremet, ezért is váltottam.

(#31290) B@ldrick válasza joci761 (#31238) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

A teknos kínai. De találtam hozzá, bár a triallal próbálkozom. Azért csak próbálkozom, mert rettenet bug-os, nemhiába..orosz :D : license kezelése a trialt kiköpte reboot után, downgradeli magát frissítés után 5-re, nem működnek néha a menü elemei, memória éhenkórász, nem is natív 64bites, viszont a linkelteket fogta és a legutóbbi 50-esből csak 6-ot hagyott. Most keresgélek tovább, addig az mbam-ot beélesítettem a comodo mellé, bár talán ez is elég lenne, csak sikít a központ.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Linux Mint • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#31291) BigManus válasza pethYeti (#31286) üzenetére


BigManus
addikt

Én úgy vettem észre, hogy az első frissítés nagy, a többi már " átlagos "
Használtam Kaspersky IS 2010-et, nálam nem volt lassulás, közel azonosnak mondható a sebessége az F-Secure-val.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#31292) pethYeti válasza BigManus (#31291) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi.

És tűzfala milyen, maradjak Comodo-nál vagy érdemes használni a beépítettet?

(#31293) joci761 válasza B@ldrick (#31290) üzenetére


joci761
tag

Ennyire bugos a Dr.web 6.0? Nem gondoltam volna...No mindegy nálam egyenlőre Comodo fut és úgy gondolom egy darabig marad is, bár akartam egy röpke próbát tenni a Dr.web-bel, de így nem teszem. Ráadásul ha minden igaz akkor jövő héten jön a CIS 4.1 amit már nagyon várok. Remélem nagyot szól majd... :R

Comodo forever

(#31294) sznorbi2 válasza pethYeti (#31286) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Úgy néz ki, hogy ez is konfig függő,na meg gép teljesítmény függő is mert nekem a Kaspersky 2010 láthatóan kézifékezte a gépet és most az F-Secure szinte észrevétlen.
Amikor az elején frissít az valóban nagy adag( de ezt már Laca026 leírta neked) de a napi többszöri frissítés egyenként csekély és míg a Kaspersky elbíbelődik a frissítéssel akár 2 percet is addig az F-Secure 2-3 sec alatt végez.

A saját tűzfala nem igazán konfigurálható az F-Secure-nak de gyári beállítással is remekül működik, legalábbis nekem. A Kaspersky tűzfala temérdek állíthatóságot rejt magában de viszont van benne tapasztalható hiba is bőven!

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#31295) pethYeti válasza sznorbi2 (#31294) üzenetére


pethYeti
addikt

Szerintem akkor haszbálom tűzfala nélkül és jó lesz a Comodo mellé.

(#31296) BigManus válasza pethYeti (#31292) üzenetére


BigManus
addikt

Szerintem elég a saját tűzfala.
Írom ezt úgy, hogy a Comodo az egyik favorit nálam!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#31297) tintirin válasza sznorbi2 (#31274) üzenetére


tintirin
tag

ez milyen oldal ahol vírusokat lehet letölteni? van vírus nélküli cuccok-is?

(#31298) BigManus válasza tintirin (#31297) üzenetére


BigManus
addikt

Az én oldalam nem publikus, de ezt nem értem: " van vírus nélküli cuccok-is? "

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#31299) sznorbi2 válasza pethYeti (#31295) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Hát nem tudom, hogy az F-Secure-nál menne-e a Comodo utáni telepítés, mert szerintem bejelez, hogy nem tudja telepíteni mert van már védelem a gépen, mert jelenti a Windows, hogy aktív a tűzfal.
A Kaspersky is igen érzékeny más védelemre és általában azt ajánlják, hogy előbb a Kaspersky és utána a többi védelem.

To protect and serve!

(#31300) tintirin válasza BigManus (#31298) üzenetére


tintirin
tag

Amit belinkelsz azon az oldalon le lehet tölteni olyan programokat amik nem vírusosak?
Vagy az milyen oldal mert én nem ismerem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.