Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32051) Thusor válasza R0b (#32050) üzenetére


Thusor
őstag

Ezzel a hibával még nem találkoztam. De most én is lefuttatok egy teljes számítógép-ellenőrzést, aztán meglátjuk mi lesz.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32052) BigManus válasza R0b (#32050) üzenetére


BigManus
addikt

Mint írtam, amikor megjelent ( még az 1.0-ás talán ) nem ma volt :)
Próbáld innen

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#32053) Thusor válasza R0b (#32050) üzenetére


Thusor
őstag

Nálam is megakad 9%-on. Azt írja ki hogy a file kibontása...aztán nem megy tovább az ellenőrzésben.

Közben kipróbáltam egy trükköt: mégpedig azt, hogy ha megakad az ellenőrzésben, pause-vel állítsd meg egy kis időre az ellenőrzést, majd folytasd tovább és akkor kis időn belül tovább halad.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32054) Thusor válasza zazenke (#32040) üzenetére


Thusor
őstag

Nem igazán zavar hogy a tűzfalam a gépen nem igazán jó. Router mögül netezek otthon. Az egyetemen a laborban, ahol dolgozom ottmeg igen komoly szerverek mögül netezem. Szóval nem annyira érzem magam veszélyben.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32055) R0b


R0b
csendes tag

szerk.

Ezt a pause trükköt kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#32056) csákány.


csákány.
aktív tag

Mi a véleményetek erről:

Most akkor az Origo pingeli a portjaimat??? :F :Y

Nem lehetne valami progival átnézni az oldalt?

[ Szerkesztve ]

(#32057) Narxis válasza csákány. (#32056) üzenetére


Narxis
nagyúr

Az origo szokott ilyet csinálni.

Thanos was right.

(#32058) Fire/SOUL/CD válasza tintirin (#32046) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Panda Internet Security 2010
Panda Global Protection 2010 és 2011 Beta

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32059) HZoli87


HZoli87
veterán

Kaspersky 2011-es termékek árai, dobozos verziók és a megjelenési dátum.

Link (németesek előnyben, de a fontosabb információk könnyen értelmezhetőek)

(#32060) polonic válasza HZoli87 (#32059) üzenetére


polonic
félisten

A natív 64 bites alkalmazás megvalósításából mi lesz? Semmi?

(#32061) HZoli87 válasza polonic (#32060) üzenetére


HZoli87
veterán

Nem valósult meg, szerencsére KAV esetében minden működik x64 alatt is.

---

Talán a Safe Run Mode nem működik 64 bit alatt, nem tudom pontosan. :N

[ Szerkesztve ]

(#32062) polonic válasza HZoli87 (#32061) üzenetére


polonic
félisten

Persze, hogy működik. Szinte minden termék működik 64 biten. Itt a natív 64 biten íródott programról volt szó, úgy emlékszem, nem csak a driverek, hanem az egész program.

(#32063) HZoli87 válasza polonic (#32062) üzenetére


HZoli87
veterán

Azt tudom, hogy működnek. Csak megemlítettem, hogy nincs natív támogatás, de KAV esetében ez semmi hátrányt nem jelent, KIS esetében már kicsit bonyolultabb, ott van 1-2 modul, ami vagy nem, vagy nem megfelelően működik. Emlékszem még, hogy hiába futott 64 bit alatt a 9-es Avira szinte hibátlanul, hiányzott a Rootkits Scan például.

[ Szerkesztve ]

(#32064) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#32062) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem, nem valósult meg sajnos a natív x64 kód, illetve a Safe Run for Application komplett hiányzik az IS-ből...
(Persze ez még a Béta-ra igaz, de nem sok reményt fűzök hozzá, hogy a véglegesben más lesz majd a helyzet)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32065) SLYM


SLYM
veterán

honnan lehet tudni, hogy egy riasztás hamis? van egy file amit szerintem tuti nem vírusos, de a COMODO folyton jelez, hogy unclassified malware. mit lehet ilyenkor tenni?

egyébként ez egy program file-ja. nem lehet megoldani ezzel a homokozóval valahogy, hogy ha ez mégis vírus, ne fertőzhessen, el tudjam indítani a programot, ugyanis e nélkül a file nélkül ezt nem tudom megtenni

[ Szerkesztve ]

(#32066) csaba1203 válasza HZoli87 (#32059) üzenetére


csaba1203
addikt

Úgy látszik tartják az eredeti ütemtervet.Szerintem lesz még mit javítani de hát arra valók a patch-ek. :D

(#32068) grün válasza SLYM (#32065) üzenetére


grün
csendes tag

Dobj ide hozzá egy linket, hogy lecsekkolják a többiek különböző vírusirtókkal, vagy töltsd fel ellenőrzésre virustotal.com-ra, vagy avira-nak. Lehet, hogy fals riasztás.

[ Szerkesztve ]

(#32069) SLYM


SLYM
veterán

hova tudom feltölteni a file-t? egyébként nem lesz abból baj, ha most csinálok vele valamit? nem fertőződök meg? :F

(#32070) blattida válasza SLYM (#32065) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha biztos vagy benne, hogy téves (máshol, mással is leellenőrizted, feltöltötted elemző oldalakra) riasztás, akkor küldd el a comodonak, mint téves riasztás:

;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#32071) SLYM válasza blattida (#32070) üzenetére


SLYM
veterán

elküldtem már 2x is nekik. tegnap este küldtem először és azóta még mindig ismeretlen kártevőnek van titulálva :(

(#32072) HZoli87 válasza csaba1203 (#32066) üzenetére


HZoli87
veterán

Érdekes, hogy a németek ennyire reklámozzák már az új verziókat, angol és orosz oldalakon nincs semmi hír, vagy meglepetésnek szánják. Biztos nem lesz tökéletes, de nagyon biztató lett a KAV, torrent probléma szerencsére megoldható, azon kívül nem tapasztaltam komolyabb hibát. :)

(#32073) SLYM


SLYM
veterán

ne feltöltöttem a rapidra. vigyázat, lehet, hogy vírus!

akkor leellenőrizné ezt nekem valaki? köszi. ja és betömörítettem rar-ba, remélem ez nem baj

[ Szerkesztve ]

(#32074) HZoli87 válasza SLYM (#32067) üzenetére


HZoli87
veterán

Évek óta újabb és újabb réseket fedeznek fel az Adobe termékeiben, ennek ellenére én azt mondom, hogy használd nyugodtan, én is azt teszem és még rajtunk kívül is sokan. (de azért legyél körültekintő) Még sose okozott problémát nekem. Vagy használhatsz alternatív megoldást is, Foxit Reader személyében.

------

(#32073) SLYM: Kaspersky és MBAM szerint tiszta.

VT (friss)(szerintem FP)

[ Szerkesztve ]

(#32075) sader78


sader78
csendes tag

hi! hol lehet igényelni próbalicenszet Panda GP-hez és hol lehet közvetlen leszedni a 2011-es beta verziót?kinek mi a tapasztalata róla?

(#32076) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Az egyik ismerosom ceges FTP jelszava szerintem veszelyesen egyszeru, tuti rajta van az osszes jelszo listan. Keresek cikket vagy weboldalt, amit el tudnek kuldeni neki, hogy lassa nem a levegobe beszelek. Van esetleg ilyen publikus magyar jelszo lista a neten?

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#32077) Fire/SOUL/CD válasza sader78 (#32075) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Csak egy kicsit kellett volna visszaolvasni
Telepítés után aktiválod(figyelmeztet is rá) és ott kapsz 30 napot...

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32078) SLYM válasza HZoli87 (#32074) üzenetére


SLYM
veterán

kösz az infót. őőő mi az a VT meg az FP?

(#32079) Fire/SOUL/CD válasza SLYM (#32078) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

VT = Virus Total - kb 40 védelmi motor vizsgálja meg a küldött fájlt
FP = False Positive / Fals pozitív - Téves azonosítás (kártevőként/veszélyesnek stb) azonosít valamit (program, weboldal stb), ami teljesen ártalmatlan.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32080) SLYM válasza Fire/SOUL/CD (#32079) üzenetére


SLYM
veterán

hú ez nagyon hasznos akkor. most már tudom mit kell tenni ilyenkor :)

(#32081) polonic válasza SLYM (#32073) üzenetére


polonic
félisten

Ez az rld.dll nem egy reloaded csapat által feltört játék crackjéhez tartozik? :)

(#32082) HZoli87 válasza Paarthurnax (#32076) üzenetére


HZoli87
veterán

Találtam egy ilyen cikket.

(#32083) F34R


F34R
nagyúr

G data Internet Security 2010 van még promo mert a lengyel oldal nem elérhető :S??

(#32084) pethYeti válasza F34R (#32083) üzenetére


pethYeti
addikt

Ha már G Data tűzfala milyen?

(#32085) Narxis válasza pethYeti (#32084) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jó.

Thanos was right.

(#32086) csákány. válasza pethYeti (#32084) üzenetére


csákány.
aktív tag

Hát nem tudom, de annyit mondhatok hogy a Matousec proaktív tesztjén a Privatefirewall (HIPS is van benne) jó minősítéssel 74%-ot ért el, és nálam a CLT teszten 210-et teljesített a 340-ből. Namost, a G Data IS is 210-et ért el nálam a CLT teszten.
Jól kezelhető, jól testreszabható, átlátható tűzfal benyomását kelti bennem pár nap használat után.

(#32087) pethYeti válasza csákány. (#32086) üzenetére


pethYeti
addikt

G Data-bam ha valamit vírusosnak talál hozzá tudom adni kivételekhez csak mert az eddig linkelt képen nem láttam ilyesmit?

(#32088) pethYeti


pethYeti
addikt

Az a gond hogy a G Data tűzfala blokkol mindent most, Normálra van állítva és az autopilot is be van kapcsolva de semmit nem ér:S

(#32089) csákány. válasza pethYeti (#32087) üzenetére


csákány.
aktív tag

Igen, de csak a "Vírusőr" esetében müködik, "Viruskeresés"-nél nincsenek kivételek ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#32090) BigManus


BigManus
addikt

Kártevő!

Veszélyes link!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#32091) sznorbi2 válasza BigManus (#32090) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Kicsit későre sikeredett így vasárnap éjszaka.

F-Secure még nem azonosítja viszont az MBAM már igen!
Gondolom már holnapra több vírusvédelem is azonosítja.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#32092) Thusor válasza BigManus (#32090) üzenetére


Thusor
őstag

Panda Cloud True Prevent védelme megfogta.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#32093) MolnárPéter válasza BigManus (#32090) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Immunet Plus fogja.

Más. Nálam nem akad a PCAV Free full scan esetén.

[ Szerkesztve ]

(#32094) N0RB3RT válasza BigManus (#32090) üzenetére


N0RB3RT
tag

- Gran Turismo 5 -

(#32095) sznorbi2 válasza N0RB3RT (#32094) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Igen ezt a Bitdefender motorja azonosítja, de ha az F-Secure frissített volna délután 3 óra óta 1X is akkor neki is benne lenne az adatbázisában. De mivel hétvégén kicsit lusták a finnek így majd a hajnali frissítésben lesz neki a saját adatbázisában benne. :F

To protect and serve!

(#32096) HZoli87 válasza BigManus (#32090) üzenetére


HZoli87
veterán

(#32097) N0RB3RT válasza sznorbi2 (#32095) üzenetére


N0RB3RT
tag

Valószinű..
Én a hét minden napján kapok frissitést :)

- Gran Turismo 5 -

(#32098) MolnárPéter válasza N0RB3RT (#32094) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Immuneték le sem tudnák tagadni, hogy melyik cégtől vásárolták a TETRA motorjuk alapjait. :) Trojan.Generic.KD.15088

(#32099) Paarthurnax válasza HZoli87 (#32082) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Koszi. Ilyen cikkeket gyujtok eppen. Ebben pont nincsen benne az o jelszavuk, viszont egy masikban benne volt majdnem pont ugyan az.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#32100) zed01


zed01
őstag

Kedves Kolegák!

Plag felvetése szvsz nagyon is jó dolog. Összetalálkozhatnánk egy jó sör (vagy fű) mellett és beszélgethetnénk egy kulturált helyen a vírusirtókról és az élet egyéb dolgairól. Szeretném ha minél többen jelentkeznétek.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.