Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#130) molnartibor válasza batman. (#129) üzenetére


molnartibor
tag

Köszi ilyesmire gondoltam igen :)!

Ez a napelemes megoldás szimpatikus nekem is mert megoldott kb a vezérlés is, csak mi a helyzet ha szűrt napfényt kap?

Akkor pár kérdés ha nem zavarlak vele, első körben 2 x 50m-ben gondolkodnék ide a gerinc is mehet a 20-as LPE vagy oda vastagabb KPE kell? A tető ahova felraknám 2,5 méter a medence aljától a teteje kb, viszont kaptam a medencéhez azt az alap 25 Wattos vízforgatót talán. Ez mennyire használható akkor ha kiveszem belőle a szűrőbetétet hogy ne legyen ellenállása?

Sok helyen olvastam, hogy fűtés keringető szivattyút használnak de 30+ezret sajnálnék csak a szivattyúra. Amit linkeltél már nem kapható de ahogy nézem ez ugyanazt tudja? Pumpa 12V Pumpa 24V Mondjuk kérdés ezeknek a karakterisztikája 2,5méter magas szállítás esetén, lehet inkább megéri beruházni egy komolyabb szivattyúra a tető miatt!

T elággal kötném be a medencébe akkor csak nem tudom milyen idom kéne nekem, ebben esetleg tudnál segíteni? Mert a medencéből ugye ilyen rádugós csonk jön ki 1db O gyűrűvel talán 38 mm-es gégecső megy rá de erre nem vennék mérget. T idomokból meg kemény pvc-set látok amit ha rá is tudok tolni az O gyűrűs végére nem tudom mennyire maradna rajta hosszú távon.

Ja igen a Medence bestway csővázas d3,05mx0,75m.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Köszi a segítséget előre is!
Üdv
T

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.