Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178) Kidus válasza [Prolixus] (#172) üzenetére


Kidus
őstag

En nem latok utalast/bizonyitekot arra, hogy ok tudjak, hogy a sok pont kozul ami a conduit fele igyekszik, Shep az egyik.
Az sem biztos, hogy felismerheto kb. szaz ember kozt, egy km magassagbol egy reaper szamara, hogy hopp ott szalad :)
Amugy meg a jatek tele van hibakkal es ellentmondasokkal, amikkel mar foglalkozott tobb tucat video/elmebaj szintjet surolo fan, en ugy vagyok vele, hogy elfogadom olyannak, amilyen, szorakoztatasra valo, es arra tokeletesen jo, nem kell tudnia mindent megmagyarazni.
A hangulat, a kapcsolatok amiket alakitgatsz, a beszelgetesek, az egyutt harcolas, a zene, a poenok stb... ez szerintem a lenyeg, meg az hogy muszaj elovennem neha mert hianyoznak a karakterek :)

ps: ezt nem csak neked, hanem csak ugy belevakkantottam :)

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.