Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#604) Kerive válasza Jackal2 (#568) üzenetére


Kerive
kezdő

Nekem sem kellemes a helyzetem. Én nem rég kezdtem ezzel az accal. A ratingem alacsony, 4*-os hősből nincs 11. Egy 3,5 mil-es aliban vagyok 50k ratingel, aminek nagyon örültem egészen addig míg meg nem érkezett Mr. seggfej az aliba 200k+ ratingel aki borított mindnet. Addig minden jó volt. Hozzátenném hogy minden eventben (SA 3day stb) top10-ben vagyok. Valamint AW-ban a saját útvonalaom elmegyek a boss-ig, mert harcolok úgy a 2-3k kariaimmal mint mások a 3-4k-sokkal (Sőt! én nem nagyon szoktam kifeküdni ők igen) Lényeg a lényeg Mr seggfej kitalálta következőt:

Legyen az hogy 1 BG indítunk AW-ban a legerősebb ratinges tagoknak, utána meg megy egy közös. Jeeeee fasza. És most a dolog a következőképp néz ki: Amikor ők vannak egy BG-vel a meccset hozzák, viszont amikor mind a 3 megy? Itt kezdenek a dolgok igen furcsává válni. Ez a 200ks arc az én BG-omba van beosztva mint főnök. (arról nem is beszéllek hogy egyetlen kérdésmre sem válaszol soha) És mit csinál a leader? SEMMIT!!!!! Belép 3*-os karikkal (220k ratinges arc) és direkt levereti magát! Eddig nem értettem mi történik. Most már teljesen világos: Közös group-ban leveretik magukat, hogy aztán könyebb meccset kapjanak amikor 1 BG-t indítanak, és bezsebeljék a dupla rewardot. Egészen undorító. Ezért megint alli-t kell keresnem... :S És ehhez még hozzátartozik az hogy hetente 27k gold, 7k bc, és 3k lc-et donatelek map5re ahol EGYSZER voltam. Nagyon gusztustalan lehúzásnak tűnik az egész alli.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.