Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-01 12:38:22

LOGOUT.hu

Magisk
root jogosultság
Android rendszereken

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#384) crok válasza Siriusb (#383) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogy erted hogy ezt az informaciot kell megosztani?
Meg ugyanugy megbecsulni?
Ahol olvastad az idezett szoveget ott kozzetettek ezt, hogy evekig hogy ment (egy nem tul szerencses hattertarkezeles miatt a GitHub letiltotta oket, de evek alatt jott ez ossze) es hogy ezutan is a GitHub lesz a letoltesek helye csak megvaltozott formaban (GitHub Release generacioval) es hogy magat a listat az uj szerver fogja kesziteni es a GitHub release-eket is onnan generaljak - igy sporolnak tarhelyet. Csak ehhez ujra kellett gondolni -teljesen- a mukodest es a mukodtetest, ez viszont idobe es energiaba kerul, meg a modul teljes ujrairasa elott.. mert meg azt is meg kell reformalni, amugy is ujra kellett volna dolgozni mar mert nem volt az uj "templatere" hozva.. errol nyitottam is nekik GitHub issue-t (kompatibilitasi problemakat szulhet a regi template..), megkoszontek, hogy szoltam es.. jott a gebasz a GitHubbal.. Szoval.. minden meg volt ott osztva.
Ha nem akarsz varni irtam egy hosszu es reszletes posztot reklamblokkolasrol es mondtam, hogy van backup a csomagokrol, Telegramon is megtalalod a csatornan mert a megoszjuk ha kerik.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Magisk
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.