Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1930) Mercutio_ válasza erdoke (#1925) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aham, és ezzel máris fellendítetted a feketekeresedelmet a határ mentén, illetve a bevásárlóturizmust :C

_BM_: Rengeteg pénzt beszed az állam a munkavállalótól (és a cégétől, amit szintén a munkaválllaló termel ki) nyugdíjra, ha nem lenne rossz gazda és nem szórná a pénzt (+ kiszámítható lenne, és kevésbé korrupt) lenne miből pótolni a befizetők és a nyugdíjkiadások különbözetét, és ha bizonyos járulékokat csökkkentene (és annak elkerülését következetesen és magas összegekkel büntetné) nyilván a befizetési hajlandóság is nőne.
A "gyerektelenségi adó" pedig egy röhej, én bőven fizetek annyi pénzt az államnak ami fedezi a várható nyugdíjamat, szóval nehogy már még engem büntessen azért, mert elherdálja :W

Manyup témában is kicsit fordítva ülsz a lovon: Nem azért vesz fel hitelt, mert én keveset fizetek be (24%+10%), hanem mert ő nem hajlandó fekvállalni azt, hogy rendbetegye a nyugdíjrendszert, kitakarítsa a "potyázókat", azaz lényegében mindenkivel megfizettteti a saját népszerűségének megőrzését.

amargo: Háttööö..izé...azon a szinten amin azok a "kultúrák" vannak, és ahogy ott az öregeket gondozzák inkább nem szeretnék élni szerintem, ha ugyanarra gondolunk.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.