Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12509) DanielK válasza ko9 (#12506) üzenetére


DanielK
addikt

USB-s Wifi ok, tudom, hogy hogy kell csak a kextet kéne megnyitnom, hogy az info.plist-hez férjek. Abban kell két sort módosítani (tegnap már csináltam) és utána 100%-san működik. Csak most nem megnyitható a kext, amit feltettem (ralink oldaláról) és így nem tudom írni a fájlt. Amúgy linksys by cisco WUSB600N ver.2.

Egy oldalt múltkor linkeltél, ott van is ilyen combo. Azt hogy kell feltenni, ha már leszedtem?

Mit tegyek, ha már feltettem az EasyBeastet? Letöröljem? Azt hogy kell? Mit tegyek fel és hova, az Asus P5KPL-AM SE alaplapomhoz?

Permission repair? :Y :B Hát nem volt. Az hogy kell? :B (akkor azért dobált hibaüzenetet... :U )

iCloud/App Store-ra akkor visszatérünk, köszi! :R

Szóval most ilyen a rendszer:
Lion USB-vel fent (10.7), chameleon fent (1684, legfrissebb), EasyBeast fent. Bebootol a Win7 64bit Ultimate is és a Lion is.
Felraktam az usb wifi drivert, csak hozzá kell férjek a kexthez, hogy módosítsak két sort. Utána lesz netem is a meacen.

Eddig ennyi. Hogyan tovább? Inkább megvárom, míg megírod, mert tegnap is magamnak keresgéltem és hát a rendszer összeomlott. Csak rBoottal tudtam beindítani a liont.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.