Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#49) Daelion válasza BoneDragon (#44) üzenetére


Daelion
őstag

Bár én ugyan nem most játszom vele elsőnek de most is ugyan úgy tetszik mint amikor játszottam Orosz szerveren.
Nekem ebbe kb minden benne van amit egy MMO-ban akartam, azért is jöttem vissza a több éves MMO szünet után mert ebben látok esélyt akár hosszabb távon is. :D

FPS dropok meg egyáltalán nem vészesek sztem, pláne nem az összes többi másik UE 3 alapú MMO-hoz képest. 'Blade&Soul/Tera példának meg az új Elyon'
Igazából szinte csak városban meg durvább átvezető videókban amikor ki zoomol a kamera látok dropokat de ugye ott meg nincs jelentősége.
Maga a gameplay teljesen jó és kezelhető/fluid így is.

Tipikus UE 3 MMO betegség ez amúgy, CPU IPC/1 szál teljesítmény limites.
Nekem is egy korosodó első generációs Ryzen 5 1600x van egy GTX 1070-el ami szinte jó ha félig van terhelve 2560x1080 max grafon. 'nem is melegszik sehova játék alatt, nincs terhelés'

#48 duvi

Jah azért említettem mert már sok embertől láttam ezt, hogy ez majd Diablo meg PoE killer játék.
Jó, hogy nem is egy kategória a 2 de mind 1 majd rájönnek azt vagy csalódnak vagy nem. :DDD

Mint minden MMO meg netes játéknak biztos meg lesz a baja meg ugye ja Amazon kicsit kérdéses mint publisher de ez majd csak hosszabb távon fog kiderülni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.