Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8101) myke01 válasza AMD Power (#8100) üzenetére


myke01
senior tag

Azért nyugodtabb vagyok :DD ,hogy nem csak nálam "rossz" a fényerő-állítás visszajelzése .

(#8102) AMD Power válasza myke01 (#8101) üzenetére


AMD Power
titán

Így ,hogy működik nem igazán izgat. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8103) Impressa válasza myke01 (#8101) üzenetére


Impressa
őstag

:D ez inkább szoftverhiba lehet, mert már írta vki korábban, hogy nála működik rendesen. Igazi X akták :DDD

(#8098) szaszii csak a "nem" szócska volt félrevezető számomra, de közben elolvastam egy korábbi hsz-edet és így tiszta sor ;)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8104) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok! Kiváncsi vagyok,látott-e már valaki ilyet!
Lenovo G580-as laptopról van szó. Ha otthoni csoporthoz csatlakozom,akkor wifi-n keresztül tudok file-t megosztani,látom a többi gépet. De ha kikapcsolom a wifit,és kábelen vinném át az adatokat,nem működik a megosztás,nem enged be a gépekre. Látja a gépeket,de hálózati elérési hibával azonnal "letilt".

Net mindig van,kábelen is,wifin is (ergó sem a kábellel,sem a laptoppal,sem a routerrel nincsen baj!)

Mit kéne átállítanom? Mivel lehet a baj?

(#8105) sch_a válasza Kiki18 (#8104) üzenetére


sch_a
addikt

Amikor kábellel csatlakozol, akkor is külön csatlakoznod kell az otthoni csoporthoz. Legalábbis szerintem.

(#8106) Kiki18 válasza sch_a (#8105) üzenetére


Kiki18
őstag

Ezt már próbáltam. Kikapcsoltam a wifit,bedugtam a kábelt(igaz ekkor még mindig csatlakozva voltam a csoporthoz a gép szerint,és tényleg láttam is a gépeket) de már nem működött ugyebár...
Nem foglalkoztam vele,kiléptem a csoportból,majd újra csatlakoztam(csak kábellel bedugva) ,és ugyanazt csinálta. :F

(#8107) vgabo


vgabo
csendes tag

Sziasztok,
tegnap vettem egy billentyűzetvilágításos Lenovo Z500-ast. Minden tökéletes, egyedül a billentyűzetvilágítás bekapcsolása nem megy. Fn+space, tudom, de nem történik semmi. Tudtok erről valamit? Valami driver hiba, esetleg hardveres gond?
Köszi előre is.

(#8108) Kiki18 válasza vgabo (#8107) üzenetére


Kiki18
őstag

Nézd meg az eszközkezelőben,van-e hiányos driver. Ha van ,telepítsd fel. Lehet,hogy csak ennyi baja van. :K

(#8109) piRate_nEx válasza vgabo (#8107) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Ha magyar billentyűzetes akkor nincsen benne. :P

The glass is already broken.

(#8110) vgabo válasza piRate_nEx (#8109) üzenetére


vgabo
csendes tag

Laptopszalonnál vettem, direkt így volt hírdetve, magán a space billentyűn is hirdeti a kis lámpa ikonnal. Eszközkezelőben nincs hiányos driver.

(#8111) AMD Power válasza vgabo (#8110) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor miért nem kérdezel rá náluk erre?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8112) tipet


tipet
csendes tag

sziasztok! Lenovo gép vásárlásán gondolkodom de nem tudok dönteni g580 és z580 között ! valaki segítene hogy mi a különbség ? ugyan az a felszereltség 15k különbséggel! Kérlek ha tudjátok mondjátok meg és adjatok tanácsot melyik éri meg jobban! Köszi

(#8113) Impressa válasza tipet (#8112) üzenetére


Impressa
őstag

És melyik g580-asra gondoltál? mert több procival is szereték. ÉS a Z580-ból is kétféle van. :D ha dobsz linket mindkét gépről a pontosítás végett az jó lenne. ;)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8114) tipet válasza Impressa (#8113) üzenetére


tipet
csendes tag

http://www.pc-outlet.hu/images/Lenovo_IdeaPad_Z580_59-354121.jpg

http://www.pc-outlet.hu/images/Lenovo_IdeaPad_G580_59-366664.jpg

vagy esetleg ez http://www.pc-outlet.hu/images/ASUS_K55VJ-SX260D.jpg

Nem tudok dönteni :S

(#8115) piRate_nEx válasza tipet (#8114) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Inkább ez: [link]

Persze csak ha van rá pénzed. Viszont ahogy elnézem neked nem feltétlen kell Win8, és a Z580 árában az benne van. A Z500-al kapsz egy vékonyabb, jobb minőségű laptopot, sokkal erősebb GPU-t, és +1 év garanciát.

És ha esetleg nincs is rá pénzed most, akkor várnék a vásárlással, mert +10 ezerért ezek bizony elég jó extrák.

[ Szerkesztve ]

The glass is already broken.

(#8116) tipet válasza piRate_nEx (#8115) üzenetére


tipet
csendes tag

Köszi a választ, az egyetlen problémám hogy ennyit már nem tudok költeni 175 volt a csúcs! Tehát már a 178 is kilóg ! Z580 nem lehet valahol win8 nélkül venni ? a 190 már nem fér bele pedig néztem én is és nagyon szép de túl sok! minél olcsóbb annál jobb lenne! :D

(#8117) Impressa válasza tipet (#8114) üzenetére


Impressa
őstag

Osztom Namiren véleményét, a +1 év, és GT740M-es videókari, ami + 20%-al erősebb, mit a GT635-ös. Persze azt figyelembe véve, hogy ez még belefér a keretedbe, amit szánsz rá. ;)

Szerk.: akkor marad a g580-as

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8118) piRate_nEx válasza tipet (#8116) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Ha nem feltétlen kell az i5, akkor még ez: [link]

Az egyetlen különbség, hogy nincs a prociban hyperthread és turbo. Ha MMO játékokkal (de inkább olyannal ahol sok ember van egyszerre a képernyőn) nem játszol, akkor nem is veszed igazán észre a különbséget a kettő között.
A maradék pénzből pedig kijön egy 120/128-as SSD. Az pedig többet dob, mint az i5.

Amúgy Z580 olcsóbban: [link]
De -4GB memória (~5 ezer), és -500GB HDD.

[ Szerkesztve ]

The glass is already broken.

(#8119) tipet


tipet
csendes tag

és akkor g és z között mi a különbség ?

(#8120) piRate_nEx válasza tipet (#8119) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Minőség. G580 < Z580 < Z500.
Az Asus gép pedig még ezek mögött.

The glass is already broken.

(#8121) Impressa válasza tipet (#8119) üzenetére


Impressa
őstag

Amit te linketél g580-ast az jó választás lenne olcsóbb, és több a RAM is benne.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8122) piRate_nEx válasza Impressa (#8121) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Jap, ha teljesítmény/ár arányt nézzük akkor jobb a G580. Mondjuk én inkább a Laptopszalontól venném, mégis csak nagyobb név. :D

The glass is already broken.

(#8123) tipet válasza Impressa (#8121) üzenetére


tipet
csendes tag

http://www.digiprime.hu/laptop/lenovo-laptop/lenovo-ideapad-z500-ar/lenovo-ideapad-z500-10996-elado
És ez ? csak kicsit karcsú az 1gb videokari vagy nem ?

(#8124) Impressa válasza piRate_nEx (#8122) üzenetére


Impressa
őstag

Ez igaz, ahogy olvasom a PH-sok egy része ott vette, köztük én is. :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8125) piRate_nEx válasza tipet (#8123) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Nem karcsú, viszont ők külföldről szürkeimportálják a gépeket (talán Szlovákia?), így valószínűleg csak matricázott billentyűzetet kapsz, és ha garanciáztatásra fordul az idő, akkor lehet az nem lesz olyan vicces dolog.

Ja igen, és az import miatt adják ennyivel olcsóbban a dolgokat. :P

[ Szerkesztve ]

The glass is already broken.

(#8126) Impressa válasza piRate_nEx (#8125) üzenetére


Impressa
őstag

Ahogy mondod, és a 0%-os ÁFA miatt.

(#8128) Namiren jah bocs ezen átfutottam :U

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8127) tipet válasza Impressa (#8126) üzenetére


tipet
csendes tag

tehát ha én egy z580-at szeretnék akkor mondjatok egy helyet ahol a legjobb áron és biztosan megkapom :D

(#8128) piRate_nEx válasza Impressa (#8126) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

He? Computer Imperium a cég, www.pc-outlet.hu a weboldal URL-je csak. Én az előbb a Digiprime-ról beszéltem.

(#8127) tipet: Az előbb már linkeltem amúgy: [link]

[ Szerkesztve ]

The glass is already broken.

(#8129) Impressa válasza piRate_nEx (#8128) üzenetére


Impressa
őstag

Én is a Digiprime-re gondoltam, elég rövid elő életű cég. Félig alszom, bocs.

tipet Namiren linkelte a megoldást számodra :)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8130) AMD Power válasza Impressa (#8124) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. És mivel nagyon korrektek voltak, jogosan megérdemlik a jó reklámot.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8131) AMD Power


AMD Power
titán

A kezdeti nehézségeket leszámítva nagyon megvagyok elégedve a géppel. Egyedül csak a boot idő és a led visszajelzések "hiánya" az ami bántja a szememet. De ezen kívül kiválóan teszi a dolgát.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8132) Impressa válasza AMD Power (#8130) üzenetére


Impressa
őstag

Szerintem is! :K Nemrégiben voltam ott megint, és sorba kellett állnom :Y jól csinálják :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#8133) myke01 válasza AMD Power (#8131) üzenetére


myke01
senior tag

Az általad felsoroltakhoz még hozzátenném a "kívánnivalót maga után hagyó képernyő-minőséget" :).

(#8134) AMD Power válasza myke01 (#8133) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem azzal személy szerint nincsen problémám.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8135) piRate_nEx válasza myke01 (#8133) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Először nekem is szúrta a szemem, de 15 perc alatt jól be lehet lőni. Persze azért még mindig van különbség az asztali monitorom és a laptopé között, de ez drágább laptopoknál is így van.

The glass is already broken.

(#8136) tipet válasza piRate_nEx (#8128) üzenetére


tipet
csendes tag

Bocsi ismét kérdeznék mert úgy néz kimégis lesz pénzem a Z500-ra azonban utánnaolvastam és látom hogy nem kivehető az akksija! ha sokat használom töltőről nem teszi tönkre az akksiját mint régebben -?mert több helyen használnám de mindenhol áramról és csak néha akkuról!
http://www.computerimperium.hu/images/Lenovo_IdeaPad_Z500_59-377444.jpg
ezt szeretném de csodálkozom hogy nem kivehető
:O

(#8137) piRate_nEx válasza tipet (#8136) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Nem teszi tönkre. Van lehetőséged a Lenovo akku hülyeségével is 60%-on tartani, és ha kivennéd, akkor is az az ajánlott töltöttségi szint tároláshoz.
Amikor töltőre dugod, akkor nem az akkun keresztül kapja az áramot, szóval nem fog elhasználódni.

The glass is already broken.

(#8138) myke01 válasza piRate_nEx (#8135) üzenetére


myke01
senior tag

Mi a módszere a "jó monitor beállításnak" ,ami kb. 15 percig tart?

(#8139) piRate_nEx válasza myke01 (#8138) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Intel HD Graphics beállításai közt játssz. Pontosan már nem emlékszem a beállításokra.

The glass is already broken.

(#8140) sch_a válasza myke01 (#8138) üzenetére


sch_a
addikt

Vezérlőpult, képernyő, szín kalibrálása.

(#8141) mg105 válasza myke01 (#8138) üzenetére


mg105
senior tag

Itt találsz kalibrált színprofilt.

(#8142) AMD Power válasza myke01 (#8138) üzenetére


AMD Power
titán

Biztos velem van a baj de nekem semmi bajom a képernyő minőségével. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8143) Gedeon31 válasza AMD Power (#8142) üzenetére


Gedeon31
addikt

Valószínű előtte is laptopot használtál :U

(#8144) myke01 válasza Gedeon31 (#8143) üzenetére


myke01
senior tag

:D :DD

(#8145) AMD Power válasza Gedeon31 (#8143) üzenetére


AMD Power
titán

Is is.... netre laptop, játékra asztali gép.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#8146) tipet


tipet
csendes tag

sziasztok ! még 1 kérdés ! minden z500 világitó billentyűzettel van ?

(#8147) piRate_nEx válasza tipet (#8146) üzenetére


piRate_nEx
aktív tag

Egyik magyarban sem. Legalábbis eddig nem volt, a 740M-est nem tudom, valószínűleg abban sincs.

The glass is already broken.

(#8148) szaszii válasza tipet (#8146) üzenetére


szaszii
tag

Ha olyat akarsz venni, akkor kérdezd meg a boltot, ahol kinézted. Ha azt mondják igen, és mikor kézhez veszed kiderül, hogy mégsem, akkor lehet kérni vissza a pénzt. ;]

(#8149) myke01 válasza mg105 (#8141) üzenetére


myke01
senior tag

Ez Z500-hoz van :( sajnos . G580-hoz nem létezik ilyesmi?

# Namiren : esetleg a beállítás értékeit nem tudnád megadni , vagy valaki más G580 tulajdonos ?

Itt kell babrálni?

Vagy itt?

(#8150) mg105 válasza myke01 (#8149) üzenetére


mg105
senior tag

Ja bocs, azt hittem Z500-ról beszélünk. Biztos van a neten ahhoz is, elvégre sokkal több embernek van G580-a. Én a média szín- és képjavítását kikapcsoltam, ahogy van, egy jól beállított megjelenítőn a médiás tartalmak is szépek lesznek (illetve nekem perverzióm, hogy azt lássam, amit a rendező megálmodott :B)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.